Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Žogs priekšā man

 
Reitings 2
Reģ: 30.08.2013
Ir jau ta, ka cilvēkam grūti pašam uz sevi paskatīties no malas.
Bet ģimenē visi saka, ka esmu diezgan vēsa un atturīga pret puišiem, kaut arī man ir draudzenes, un viņas labprāt pavada ar mani laiku. Ļoti cenšos mīlet sev tuvos, atbalstīt draudzenes.

Vai tad var būt tāda dalīta attieksme pret puišiem un meitenēm no manis, pret vieniem silta pret otriem vēsa?

Turklāt , ja es iepatīkos kādam puisim tad viņš ir viens no zālītes lietotājiem vai vnk nenopietnes.

Kas varētu būt tas, kas puišus aizbaida no manis nopietnām attiecībam nevis izklaidei?
30.08.2013 01:48 |
 
Reitings 445
Reģ: 05.02.2009
ļoti vienkārši - tev patīk sievietes! :D
30.08.2013 07:58 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ja tu iepazīsties tikai ar zālītes pīpētājiem un nenopietniem puišiem, tad ar pirmajiem tu iepazīsties, jo vnk uzturies ne tajās kompānijās un ne tajās vietās. bet par otrajiem puišiem - tik daudz puiši ir nenopietni un tā nav tava vaina :)
protams, ka es arī tavā vietā nevēlētos ar tādiem saistīties. sākotnēji izvēlies cilvēkus, kuru sabiedrībā tu vēlies uzturēties. tas varētu būt grūti, ja apkārt varbūt ir vieni tusētāji tikai. bet nevērtē sevi par zemu. Ja tā nopietni, tad nopietnus puišus piesaista meitenes, kuras nedod iespējas kuram katram. protams, ja puisis tevī būs samīlējies, tad viņam būs vienalga, bet sākotnēji izturies pret sevi ar cieņu. tad arī citi tevi cienīs :)
30.08.2013 08:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits