Risinājums?

 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Tātad situācija ir tāda, ka mans puisis pēc manām domām pārāk bieži pavada laiku ar draugiem (nu vasaras periodā, jāpiebilst, ka ne visu vasaru, jo bijām atsevišķās valstīs vairāk par mēnesi). Jau iepriekš ir bijuši strīdi par to, bet pa lielam tagad es neko nesaku un samierinos ar to, jo viņš pēc būtības ir sabiedriskāks un izskatās, ka viņam ir liela nepieciešamība pēc saviem draugiem/paziņām un laikam jau vajag izskrieties, par ko es būtībā neiebilstu. Bet problēma ir tā, ka tas ir bieži - viņam katru vakaru ir jāpabraukājās, jāsapīpē ar saviem draudziņiem (nu tā apmēram no astoņiem līdz vieniem). Tieku aicināta līdzi, bet goda vārds nu tur ir tik garlaicīgi un besīgi par to, ko viņi runā, ko dara utt, nu puišu lietas, kas man tīri neinteresē, ka labāk palieku mājās.
Gribu dzirdēt viedokli tas ir normāli jaunam puisim katru vakaru šādi izskrieties? Ir runāts visādi, bet pa lielam viņš laikam nespēj saprast, ka nevaru tomēr samierināties ar to, būtu priecīga ja pa dienu ar ar draugiem tiktos, kā piemēram, es ar savām draudzenēm daru. Vai arī vismaz vienu/divus vakarus veltītu tikai man un izslēgtu telefonu, lai nav jāatbild draudziņiem. Bet viņš īsti nedzird to, ko saku.. neesmu kategoriski paudusi savas domas, vienkārši gribu, lai pats izjūt to vēlmi un nejustos ierobežots, ka liedzu tikties ar draugiem.
Nu jūsu domas, viedokļi?
28.08.2013 23:13 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Kopā esam pusotru gadu. Pēdējā laikā tas nav tik izteikti, bet varbūt esmu jau pieradusi.. :D
29.08.2013 14:01 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Tiem viņa draugiem, ar ko satiekās nav meitenes? Varbūt mēģini ar viņām iedraudzēties, tā vismaz varēsiet kopā par citām tēmām parunāt, kamēr šiem savas "čaļu" runas.
29.08.2013 14:04 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Nu,bet..Ko Tu gribēji?21 viņam taču tikai!Tad jau arī skrien apkārt!Tikai pēc pāris gaidiem norims,ja norims. :D Ir mūžīgie skrējēji.
Sāc pati tusēties apkārt. ;)
29.08.2013 14:12 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Es arī daudz šonakt domāju par risinājumiem un tiešām tādi vienkārši nav. Bet es sapratu, ka nesteigšos nekur, jo atsāksies studijas un tad jau tā skriešana samazināsies. Taču savādākā ziņā es attiecībās tiešām jūtos mīlēta un zinu, ka esmu svarīga. Viņš vienkārši ir tāds cilvēks, kam vajag to citu uzmanību - tas jau bijis no sākta gala, kad nebijām kopā. Ja skaidrā tekstā palūgtu, lai šovakar nekur neiet - viņš paliktu pie manis nedomājot, bet negribu, lai tas notiek tikai pēc mana lūguma.
29.08.2013 14:12 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
nu pabraukājās ar savu mašīnu


Ja viņš nestrādā, kā var atļauties braukār ar auto?

Nu vakarā īsti nav man vietas, kur varētu pazust


kino, sporta zāle. Nevari reizi pa reizei pie kādas draudzenes palikt vai ģimenes/ radiem?
29.08.2013 14:16 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Katram vīrietim (un arī sievietei) pienāk dzīvē posms, kad ģimene (otra pusīte) kļūst svarīgaka par draugiem. Citiem agrāk, citiem vēlāk. Es pat nespēju iedomāties kādiem vajadzētu būt maniem draugiem, lai es ar viņiem gribētu pavadīt katru vakaru .. ja vien kopā nesportotu vai kopīgi kādus projektus veidotu, respektīvi kāda kopēja aizraušanās .. vienkārši bezmērķīgi nosist laiku .. nu nezinu ..

Es gan neiesaku iestāties starp vīrieša draugiem un viņu, bet katru dienu? Tas ir par traku .. neviļus rodas jautājums - kam tad viņam esi Tu? Lai guļot ejot ir, kur ieslidināt? Lai ir, kas vakariņas uztaisa un drēbes sakārto?

No otras puses .. viņš Tevi aicina līdzi un stāsta, kur ko dara .. par to kredīts un tāpēc vien nevajadzētu brukt viņam virsū, bet mierīgi izrunāties .. Var būt Tu pārspīlē un nav TIK traki? Paskaties, cik laika Tu pavadi ar viņu nedēļā un cik viņš ar draugiem .. ja ar Tevi pavadītais laiks ir mazāks, tad ir pamats būt neapmierinātai .. ja nē, tad nav ..

Mana ex piesējās par draugiem pat tad, ka mēs labi ja 2-3x mēnesī tikāmies .. tas, manuprāt, gan nav pamats dusmoties ..
29.08.2013 14:21 |
 
10 gadi
Reitings 4022
Reģ: 02.01.2011
norija - Atļaušos nepiekrist par svarīgumu. Par to, ko dara.. nu pabraukājās ar savu mašīnu, patrakojas ar to, piebrauc pie draugiem pārrunāt visādas lietas, nu jaunu puišu padarīšana


Kāpēc tad cepi tēmu, ja pati puisi visādi attaisno? Un sorry par to nesvarīgumu, tas tik tāds skats no malas.
Bet es sapratu, ka nesteigšos nekur, jo atsāksies studijas un tad jau tā skriešana samazināsies.

Tieši tā, skriešana samazināsies, bet ne jau tevis dēļ.
29.08.2013 14:24 |
 
Reitings 837
Reģ: 22.05.2012
man šķiet,ka tevi pazīstu. :D Ja tiešām domāju pareizi. :)

Bet par situāciju, manam puisim ir tas pats, neteikšu,ka baigi to atbalstu. Vispār, jo ilgāk esam kopā, jo lielāks besis par tādām lietām celt kašķi. Tāpat lielu daļu sava laika vakaros pavadu skatoties filmas un taisot ēst, viņš aizbrauc pie draugiem, bet šajā gadījumā tā ir stunda, pusotra, bet arī vismaz reizi dienā,kad kāds uzzvana. Laikam jau pastāvīgs darbs viņu notur rāmī,ka ilgāk nedrīkst, mājās jāpārnāk pirms 22.00 utt.
Tev ieteiktu samierināties(?),ja ir vēlme ar puisi būt kopā ilgi, bet galvenais, viņam pašam ir jāsaprot, un reizi pa reizei jāiedomājas `ne ne, šovakar es ar savu draudzeni`, pašam varbūt arī jābūt tam iniciatoram kopīgiem foršiem vakariem divatā, ne pēc tava ierosinājuma. :)
29.08.2013 14:28 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Pasaulespilsone - Nuu, lielākoties nav. Ir dažiem, bet viņas arī nebraukā līdzi, nu varbūt citreiz ir, nezinu tik smalki.

Viltīgā Lapsa - Es neiebilstu skriet apkārt, es iebilstu par biežumu ;)

Anny - Teicu, ka pamata darbs viņam nav, bet ik pa laikam smagi strādā, ka nu mašīnai viņš pats ir nopelnījis un ikdienas nauda viņam visādi nāk. Ok, Rīgā gan jau ir kino līdz vieniem naktī. Man palikšana pa nakti pie kāda ir tik neaktuāla, varu visu nakti ciemoties, bet gulēšana man notiek tikai savā gultā. Protams ir bijušas reizes, kad nenakšņojam kopā, jo man ir divas mājas, bet tad tajos vakaros viņš zvana un ilgojas pēc manis.

^^ - Nu pa lielam jau kopīgais laiks tomēr tiek pavadīts vairāk ar mani, ieskaitot pa nakti gulēšanu :D Bet jautājums par to, kas esmu ir labs, pati pajautāšu viņam kādreiz, gribētu dzirdēt no viņa atbildi.
29.08.2013 14:37 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Bet jautājums par to, kas esmu ir labs, pati pajautāšu viņam kādreiz, gribētu dzirdēt no viņa atbildi.


Vīriešus šādi jautājumi parasti sadusmo :D
29.08.2013 14:40 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Kāpēc tad cepi tēmu, ja pati puisi visādi attaisno? Un sorry par to nesvarīgumu, tas tik tāds skats no malas.


Kur tieši es puisi attaisnoju? Jo es nebūt neattaisnoju, es vienkārši pieņemu, ka viņš ir tāds cilvēku tips.


PhilipFry - Tev pm :)
29.08.2013 14:45 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Anny - Nu ir jāmāk jautāt īstajā brīdī :D Ne jau no zila gaisa jautāšu, bet kad būs attiecīgā situācija vai atkal par tiem pašiem draugiem, tad pie reizes piemetīšu šo jautājumu, kam tad es īsti esmu, ja vienu vakaru nevar nosēdēt pie manis :D
29.08.2013 14:46 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Piekrītu Anny .. ja gribi strīdēties, vari tādu jautājumu uzdot:)

Kopā gulēšana pa nakti blakus neskaitās, jo abi atpūšas un neviens no Jums šai laikā nevelta otram uzmanību.
29.08.2013 14:49 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Manam draugam, kā viņš atnāk no darba, telefons nebeidz zvanīt. Par brīvdienām vispār nerunāšu. Ja telefons netiks izslēgts, tad zvanīs, nepārspīlēšu, ik pa pusstundai. Visiem vajag ar viņu iziet ārā aliņu padzert, uzpīpēt, "nonākt lejā, parunāties", aiziet kkur pasēdēt. Tas ir grūti, bet es jūtos muļķīgi, kad uzstāju, lai viņš paliek ar mani, jo tad šķiet, ka es lieku viņam izvēlēties.
Es mēģinu mainīt attieksmi, cenšo to laiku, kamēr viņš ir prom, izmantot sev, savām Tv pārraidēm, vaksācijai, kas man aizņem pusi dienas :D, YouTube video u.c. lietām, kas manam draugam nešķistu interesantas. Ir vai nu jāpieņem vai jāatvadās. Viss atkarīgs no tā, kurā situācijā tu iegūsi vairāk. Es nezinu citu variantu :)
29.08.2013 15:01 |
 
Reitings 26
Reģ: 22.08.2013
man, var teikt, ir tieši tāda situācija. es saprotu, ka puisim ir vajadzīgi draugi un tā tālāk,bet nu meitenei jābūt svarīgai
it kā esmu jau samierinājusies ar to visu, lai gan ik pa reizi uznāk niķi. tagad sāksies studijas, katru dienu netiksimies, jo viņš mācīsies citā pilsētā, tagad ir bailes par to, ka atbraucot mājās, viņš vēlēsies draugus satikt vairāk
pie tam, kad esam divatā, tad viņa draugi arī zvanās visu laiku, gan man, gan viņam, tas ir neciešami. tagad vismaz ir tā, ka abi izsledzam telefonus un veltam laiku viens otram
bet es tiešām nesaprotu, ko viņa draugiem tik ļoti vajag, ka nevar pat dienu izdzīvot bez.
nezinu, es tā savām draudzenēm nevarētu zvanīt un teikt, lai tiekas ar mani, lai gan ir ar saviem puišiem..
29.08.2013 15:21 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
kad būs attiecīgā situācija vai atkal par tiem pašiem draugiem, tad pie reizes piemetīšu šo jautājumu, kam tad es īsti esmu, ja vienu vakaru nevar nosēdēt pie manis


Tas izklausīsies pēc kasīšanās, ja vien Tu to neizdarīsi ļoti veiksmīgi pareizā intonācijā.


Manam draugam, kā viņš atnāk no darba, telefons nebeidz zvanīt. Par brīvdienām vispār nerunāšu. Ja telefons netiks izslēgts, tad zvanīs, nepārspīlēšu, ik pa pusstundai. Visiem vajag ar viņu iziet ārā aliņu padzert, uzpīpēt, "nonākt lejā, parunāties", aiziet kkur pasēdēt.


Cik tad to draugu ir, ja visu laiku zvana? Vai pieauguši cilvēki uzvedas kā bērni un zvana ik pēc kāda laika?
29.08.2013 15:26 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
nu jēziņ...ko jūs meitenes gribat no tiem 20 gadīgajiem džekiem? tas ir tikai normāli ka viņiem draugi būs ja ne pirmajā vieta tad kaut kur otrajā noteikti, un šitā skriet viņi gribēs vēl pāris gadus stabili. Ja gribi nopietnu džeku tad tādu arī meklē, nevis tādu kas tik tiko vidusskolu beidzis, ja nē, tad samierinies ka viņš ir jauns un draugi, tusiņi būs prioritāšu augšgalā.
29.08.2013 16:02 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
ko jūs meitenes gribat no tiem 20 gadīgajiem džekiem? tas ir tikai normāli ka viņiem draugi būs ja ne pirmajā vieta tad kaut kur otrajā noteikti, un šitā skriet viņi gribēs vēl pāris gadus stabili.


Mans vīrs neskrēja ne 18, ne 20, ne 25 gados, jo viņam nebija laika. Bija studijas + 2 darbi + nopietni nākotnes plāni.
29.08.2013 16:05 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
nesaku ka visi ir tādi, vienmēr tak ir izņēmumi, bet mūsdienās pa lielam jā....tak pasties apkārt kāda tagad paaudze...
29.08.2013 16:08 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Cik tad to draugu ir, ja visu laiku zvana? Vai pieauguši cilvēki uzvedas kā bērni un zvana ik pēc kāda laika?


Ļoti daudz draugu, paziņu esošo, bijušo kolēģu. Mans draugs ir ļoti komunikabls, un visi labprāt ar viņu pavada laiku.
Pieaugušiem un bērniem ar to nav sakara.
29.08.2013 17:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits