Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Piedāvājums stopējot!!!

 
Reitings 81
Reģ: 17.07.2013
Sveiki!

Gribēju pajautāt vai jums arī ir atgadījies kaut kas tāds, jo vienreiz, kad agrāk diezgan aktīvi stopēju, lai no kļūtu no Rīgas uz māju (tagad jau kādus gadus divus gadus neesmu stopējusi) kā parasti pie manis apstājās mašīna - īsti neatceros marku, bet smuks džips, iekāpjot iekšā, viss no ādas, uzreiz varēja redzēt, ka mašīna nav no lētā gala - citreiz arī man ir izdevies nostopēt gan ārzemniekus, gan vietējos ar jaukām mašīnām piemēram Lexus u.c., bet šoreiz brītiņu pabraucot man piedāvāja sexu par naudu, tas bija pirms kādiem 4triem 5ciem gadiem - man konkrēti piedāvāja 150Ls, ja mazliet padraiskošos, nopratu, ka tas varētu būt minets, es, protams, atteicos, tad viņš teica, ka maksās 250Ls, ja piekritīšu uz ko vairāk - es teicu nē, tad jau viņš piedāvāja 300Ls, bet es jau kategoriskāk teicu nē, ka mani tas neinteresē un viss, viņš man pat atstāja savu mob. nr. un teica, lai pierakstu katram gadījumam, ja nu pārdomāju, jo tajos laikos 300Ls jau būtu kā šodien 500Ls, teica, ka citi pat mēnesī tā nenopelnot, bet nu galu galā viņš mani izlaida, kur man vajadzēja un viss bija, labi!

Tad nu gribēju pajautāt, kam vēl ir pacietība lasīt - vai jums arī tā ir bijis, protams, ka ne tieši tā kā man, bet varbūt kāda nav tikusi sveikā cauri kā man paveicās, varbūt kāda ir piekritusi, vai varbūt kāda ir bijusi tik traka, ka braucot, ar izskatīgu vīrieti dārgā mašīnā pati tam metusies virsū!??? :) (tas, kas man gadījās, bija paapaļš, naudīgs, kas laikam nesmērē rokas, bet nopērk, ko vēlas, šķiet, ka man tādēļ paveicās) :)
26.08.2013 10:58 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Tieši šī iemesla dēļ es nekad neesmu stopējusi, ja arī to kādreiz darīšu, tad kopā ar kādu džeku, nevis ar meiteni. Bail no šādiem gadījumiem. Labi, ka Tavs šoferītis bija tāds saprotošs un neuzmācās.
26.08.2013 11:03 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Izskatās, ka lepojies ar šo piedāvājumu :D
29.08.2013 13:28 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.01.2009
Kaut kaa neskiet,ka Tev tas bija nepatiikams paardziivojums...
29.08.2013 13:31 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Izskatās, ka lepojies ar šo piedāvājumu

:D
Man nekas tāds nav piedāvāts, laikam neizskatos tāda. :D
29.08.2013 13:32 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Neesi 300 ls vērta :D
29.08.2013 13:34 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Agrāk arī diezgan aktīvi stopēju. Šādi piedāvājumi visbiežāk birst nevis no džipiem, bet no tālbraucējiem. Parasti atbildu, ka es pelnu savādāk, bet internetā ir kaudze meiteņu, kas piekritīs izklaidēt par daudz mazākām naudām. Ir bijis jāizkāpj no mašīnas meža vidū, bet tas tikai vienreiz. Parasti saprot, nomierinās un sāk pļāpāt par kaut ko citu.

femme_fatale_24191, kāpēc Tev šķiet, ka lepojas? Tā tā lieta tiešām notiek - cipari tiek audzēti līdz astronomiskiem, lai tikai iekārdinātu nabaga studentes.
29.08.2013 13:35 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
kā parasti pie manis apstājās mašīna - īsti neatceros marku, bet smuks džips


Un tu vēl brīnies, ka piedāvā padraiskoties... Tu jau viņam pastāvīgā kliente (pasažiere) :D
29.08.2013 13:37 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
nav tā bijis, bet ir bijušas dzīvē savādākas sitācijas ar līdzīgiem piedāvājumiem. :)
Neesmu pērkama un nelepojos ar šo gadījumu, bet lepojos ar savu izskatu un augumu ;)
29.08.2013 13:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
cipari tiek audzēti līdz astronomiskiem, lai tikai iekārdinātu nabaga studentes


Mani reiz noplucis vīrelis solīja materiāli atbalstīt un uz Havaju salām ceļojumos vest, ja vien es piekritīšu kļūt viņam par mīļāko :)
29.08.2013 13:41 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Vēlreiz pārlasīju autores rakstīto un mani pārņēma sajūta, ka viņa nožēlo, ka toreiz, pirms tiem gadiem, to naudu nepaņēma. Citādi, kāpēc šodien par to runāt?
29.08.2013 13:43 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Esmu stopējusi tikai kopā ar draudzeni vai ar kādu, nekad vienatnē, tāpēc šādas situācijas nav bijušas. Bet mēs arī bijām uzmanīgas - prasījām vispirms uz kurieni brauc, nevis teicām, kur mums vajag, lai pa tām pāris sekundēm saprastu vai tādā mašīnā kāpt vai nē. Tādā veidā daudzās mašīnās tomēr nekāpām, jo vai nu aizdomīgi tipiņi vai varēja sajust alkoholu.
29.08.2013 13:50 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
:D ha, mums ar draudzeni bija savādāk.
Ejam vakarā no vecrīgas-paskats smieklīgi normāls, man vispār garās džinsas un žakete, draudzenei svārki, un parasta jaciņa. Toreiz vēl nebija tie nakts transporti un taksim naudas ar nebija, ta nu izdomājām iet līdz Purčikam kājām.
Piebrauc taksists, tāds vidējos gados, izskatās mājas cilvēks, normāls, un nolaiž logu un jautā uz kurieni mēs ejam. Draudzene- uz purčiku, bet taksi nevajag. Viņš tā laipni , "vai jūs strādājat? " Un draudzene- "protams" :D Un viņš "Un cik?" viņa "Kas cik?" Viņš "Cik nauda?" Viņa "Dzīvošanai pietiek, bet varētu pelnīt vairāk :D " Un tikai tajā momentā es sapratu, ka kaut kas nav kā vajag :D :D Jo viņš uzrāva logu un aizbrauca ātri :D :D vēlāk draudzene bija sašutusi, ko viņs tik nepieklājīgs :D mēs tā kopā smējāmies par savu nenormālo naivumu :D
29.08.2013 13:51 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Navigator.
Labs, es pat 2x pārlasīju!
29.08.2013 14:01 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Jep, ir bijis līdzīgi. Devos uz sabiedriskā pieturu Mārupes pusē, piestāj mašīna, labā tehniskā un vizuālā stāvoklī, cik atceros, vīrietis pajautā - aizvest? Trakā es piekritu, sākām pļāpāt, apbēra ar koplimentiem, bet pēc neilga laika sekoja jautājums par seksu, es atteicu, bet palaimējās un nesāka ne uzmākties, ne dusmoties, ne vest kaut kur citur. izlaida tur, kur vajadzēja un viss bija kārtībā. :)
29.08.2013 14:31 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.07.2013
Ka jums tie virieisi piedava to seksu-davaj padrazisimies? :D
29.08.2013 15:03 |
 
Reitings 837
Reģ: 22.05.2012
Nekad neesmu stopējusi, ir diezgan liela panika jau no tā,ko esmu lasījusi un no citu stāstītā.
:)
bet man tāds pats jautājums kā K-le_a. :)
29.08.2013 15:05 |
 
Reitings 66
Reģ: 14.08.2013
2 reizes mūžā esmu stopējusi. Abas reizes ar draudzeni. Vinereiz paveicām un pazīstamie brauca. Otrajā reizē tikām uz mežu aizvestas :D Vadītājam darba darīšanās vajadzēja cirsmu apskatīties. Sabijušās bijām ne pa jokam :D Galā nonācām sveikas un veselas.
29.08.2013 16:24 |
 
Reitings 1220
Reģ: 28.08.2013
es visu neizlasīju. Bet kā ir kad nepaņem stopējot visu vakaru, jāiet atpakaļ uz mājām? psct, Tās kuras ir stopējušas. :D
30.08.2013 19:58 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Man bija līdzīgi, gāju no kluba naktī, tajos laikos nebija nakts transportu un naudas taksim nebija. Piestājās taksis, prasīja vai aizvest. Es teicu, nē, nav naudas. Viņš prasīju kur eju, es pateicu, ka uz Zolitūdi.
Šis man: "Nu, davaj, aizvedīšu, man uz Imantu jābrauc, izlaidīšu Tevi un braukšu pēc klienta."
Es tā noskatīju šoferi - smuks vīrietis, tā ap gadiem 35, un izlēmu, ka jāriskē (tagad tā nekad nedarītu - biju jauna un stulba, ka tā riksēju pat ar savu dzīvību!

Paldies Dievam, ka viss ir labi, ka mans sargeņģelis man visu to laiku stāvēja klāt), jo kājām iet negribējās. Viņš patiešām mani aizveda līdz mājām, pa ceļam jauki parunājām, pasmējāmies un es jau taisos kāpt ārā, bet šis: "Pagaidi! Cik Tev gadu?"

Man palika nedaudz bailīgi no viņa sejas izteiksmes, kas bija mainījusies un balss toņa. Manā galvā ātri pārskrēja milijoniem domu, kā tagad darīt - tajā laikā man bija nesen palikuši 18 gadi un es domāju, ka esmu jau liela (:)), tāpēc labāk, ja, nu, kas - teikšu, ka ir mazāk, un atbildēju: "Man ir 16! A kas?" Viņš mazliet izbrīnījās, bet tas mani vairs neinteresēja. Nākošais jautājums: "Tu esi nevainīga?" Es:"Jā!" (atkal samelots, jo tā likās - pareizā atbilde). Un tad viņš izteica savu piedāvājumu: "Klau, Tu negribi man padročīt, es Tev iedošu 30ls?"

Es uzreiz sāku bērt kā pupas: "Nē, nē, nē, es negribu, es vēl esmu nevainīga, negribu izbojāt savu pirmo pieredzi, es gribu atrast īsto, iemīlēties, dzīvot ar viņu, apprecēties, gribu lai mums ir divi suņi, utt." Bija redzams, ka viņš bij šokēts par manu runāšanu, viņš mani apklusināja un pajautāja: "Nu, labi, es pats pamasturbēšu, bet Tu paskatīsies, ok? Un varēsi arī lūdzu parādīt pupiņus?" Man likās, ka vemšu, es pateicu, ka nē, es to nedarīšu, atvadījos un ātrā gaitā (bet visu laiku centos slēpt savas bailes) gāju mājās. Tāds lūk man stāsts. Pēc tās reizes mašīnās svesās nesēžos un taksi vienmēr IZSAUCU, lai reģistrējas mans nr, jo ir ļoti bail, savādāk.
30.08.2013 20:18 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Kaitiņa, paga, tev vajadzēja tikai pastīties un viņš būtu samaksājis? :D
30.08.2013 20:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits