Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Piedāvājums stopējot!!!

 
Reitings 81
Reģ: 17.07.2013
Sveiki!

Gribēju pajautāt vai jums arī ir atgadījies kaut kas tāds, jo vienreiz, kad agrāk diezgan aktīvi stopēju, lai no kļūtu no Rīgas uz māju (tagad jau kādus gadus divus gadus neesmu stopējusi) kā parasti pie manis apstājās mašīna - īsti neatceros marku, bet smuks džips, iekāpjot iekšā, viss no ādas, uzreiz varēja redzēt, ka mašīna nav no lētā gala - citreiz arī man ir izdevies nostopēt gan ārzemniekus, gan vietējos ar jaukām mašīnām piemēram Lexus u.c., bet šoreiz brītiņu pabraucot man piedāvāja sexu par naudu, tas bija pirms kādiem 4triem 5ciem gadiem - man konkrēti piedāvāja 150Ls, ja mazliet padraiskošos, nopratu, ka tas varētu būt minets, es, protams, atteicos, tad viņš teica, ka maksās 250Ls, ja piekritīšu uz ko vairāk - es teicu nē, tad jau viņš piedāvāja 300Ls, bet es jau kategoriskāk teicu nē, ka mani tas neinteresē un viss, viņš man pat atstāja savu mob. nr. un teica, lai pierakstu katram gadījumam, ja nu pārdomāju, jo tajos laikos 300Ls jau būtu kā šodien 500Ls, teica, ka citi pat mēnesī tā nenopelnot, bet nu galu galā viņš mani izlaida, kur man vajadzēja un viss bija, labi!

Tad nu gribēju pajautāt, kam vēl ir pacietība lasīt - vai jums arī tā ir bijis, protams, ka ne tieši tā kā man, bet varbūt kāda nav tikusi sveikā cauri kā man paveicās, varbūt kāda ir piekritusi, vai varbūt kāda ir bijusi tik traka, ka braucot, ar izskatīgu vīrieti dārgā mašīnā pati tam metusies virsū!??? :) (tas, kas man gadījās, bija paapaļš, naudīgs, kas laikam nesmērē rokas, bet nopērk, ko vēlas, šķiet, ka man tādēļ paveicās) :)
26.08.2013 10:58 |
 
Reitings 88
Reģ: 30.07.2013
man trūkst vārdu :D
01.09.2013 00:50 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
mums ar draudzeni vienreiz bij jāstopē no Amsterdamas līdz Vācijai. Tas bij dulls pasākums. Bet viens no smieklīgākajiem gadījumiem bij,kad iekāpjot vienā mašīnā (draudzene priekšā apsēdās), pēc dažiem metriem vīrietis prasa- do u belive in jesus? Un mana draudzene pēc tāda klusuma brīža - Yes! (lieki teikt,ka neesam ticiigas) un tā nu visu to ceļa gabalu,ko viņš veda (kādas 2h) viņš runāja par Dievu,ticību un garīgām vērtībām..
man paveicās es aizmugurē gulēju, bet viņai vajadzēja diskutēt:)
31.08.2013 11:26 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Izlasot dažus "piedzīvojumus" paliek riktīgi pretīga pēcgarša. Bet tāda sajūta, ka nevienai tas nav licies nekas briesmīgs. Fuj! Nu tik pretīgi un lēti, kad izdzirdi kaut kādu tādu piedāvājumu...
31.08.2013 05:49 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Manaa miestaa senaakaas profesijas paarstaaves neneesaa minkleitas, zaabakus, spilgtu kosmeetiku, bet gan trennushkaas, tapkaas ar matiem astiitee staav uz ielaam, taapeec daudzaam normaalaam meiteneem noteikti ir kaads staasts kontaa. Es nestopeeju, bet gan gaidiiju draudzeni aaraa pie restoraana, jo vienai iekshaa negribeejaas iet. Sagjeerbusies arii biju ljoti vienkaarshi - dzinsas, melns t-krekls, kedas. Piebrauc klaat viens aapsis un prasa:"What are prices?" Es kaa viena mulkje domaaju, ka shim info par restoraanu vajag. Un tad es vinjam saku: "You will need around 100 bucks, depends on what you would like to order." Vinjsh: " Hmm, can i get a hand job for 50 bucks?" Es ar sashausminaatu sejas izteiksmi uzreiz aizgriezos tikliidz sapratu, par ko iisti bija pirmais jautaajums. Aapsis tik nonjurdeeja, ka muusdienaas m****s tik izveeliigas palikushas, ka naudai spljauj virsuu un aizbrauca prom.
31.08.2013 05:07 |
 
Reitings 39
Reģ: 25.08.2013
ar to stopēšanu ir tā- joprojām ik gadu bezvēsts pazūd kāda persona, kas itkā manīta stopējot pirms pazušanas..., pēc tam gadiem atrast nevar... iesaku aizdomāties
31.08.2013 00:20 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Ar stopēšanu nav gadījies,gadījās pašai savā daudzdzīvokļu mājas korpusā.Man laikam bija gadi 16,jo atceros,ka bija pēdējais zvans 9. klasē,biju kleitā un fiksi izvedu laukā suni un satiku tur vienu vīrieti ap gadiem 50.Bieži satiku viņu pastaigas laikā un par cik viņam arī bija suns,tad bieži mēdzu pie viņa piestāt un parunāt kamēr suņi iztrakojas,acīmredzot vīrietis kaut ko safantazējās,jo toreiz nāca ar mani kopā uz mājām(viņs dzīvoja 3. stāvā,es 6.) un kāpņutelpā piespieda pie sienas,mēgināja grābstīties un bučoties.FUJ! Kādas divas reizes no viņa muku,līdz vienreiz viņš mani vienkārši pārsteidza pienākot no mugurpuses,izrādījās esot skrējis man pakaļ,jo gribējis atvainoties.
31.08.2013 00:07 |
 
Reitings 130
Reģ: 22.07.2013
Nevēlos samelot ,bet man liekas pēc 3h,nefatazēju,ātri rakstiju vannā ūdens dzisa :D
30.08.2013 22:04 |
 
Reitings 125
Reģ: 29.07.2013
Es sapratu, ka pēc atkrituma mašīnas apstājās cita, un tur brauca domes priekšsēdētājs.


Tiešām! Pārlasot vēlreiz sapratu kļūdu! Jābeidz šitā neuzmanīgā lasīšana! :D
30.08.2013 22:00 |
 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
Es sapratu, ka pēc atkrituma mašīnas apstājās cita, un tur brauca domes priekšsēdētājs.
3


Tieši tā, manuprā, arī bija!
30.08.2013 21:58 |
 
Reitings 34
Reģ: 20.08.2013
Drupatinja ir jau cilveki kuriem patik fantazet. :D
30.08.2013 21:55 |
 
Reitings 17
Reģ: 23.07.2013
Es sapratu, ka pēc atkrituma mašīnas apstājās cita, un tur brauca domes priekšsēdētājs. :D
30.08.2013 21:55 |
 
Reitings 125
Reģ: 29.07.2013
Adatta es ierēcu par to pašu! :D :D Domes priekšsēdētājs, kurš savāc atkritumus! :D :D
Vāks! :D
30.08.2013 21:50 |
 
Reitings 34
Reģ: 20.08.2013
bet pēc kāda brīža apstājas atkritumu vedēji un saka vai nevajag pavest ,jo esot redzējuši kad esmu izgājusi no tā rajona teicu nu labi,paveda līdz vietai kur viņi nogriežas un tad atkal apstājās vīriets gados un teica kad aizvedīs līdz mājām sākumā atteicos ,kad te pat dzīvoju bet viņš uztstājāja beigu beigās piekritu aizveda līdz mājā(un izrādās viņš bija domes priekšsēdātājs

Šis mani nogalina.... domes priekšēdētājs piehaltūrē par atkrituma vedēju... :D
tad devos 50km ar kājā un nemaz necēluu roku biju nogājusi 30km kājas tulznainas

Ja nav noslēpums cik ilgi gāji?
30.08.2013 21:44 |
 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
Jā ir bijis, divas reizes, vinreiz gan nestopēju, apstājās mašīna pati, sarkans golf, iekšā večuks, piedavaja aizvest, nju piekritu, gaju maja no skolas, kajas jau piekususas, kad jau bija jākāpj ārā, sis peksni mani sakera un saka uzmakties, un centas ielist biksites, pretojos, teicu, ka mamma gaida majas, ka man jaiet un ta, un tad šis man pajautāja, vai negribu nodr*zties, labi, ka zināju, ko šis vārds nozīmē, visu laiku teicu ne, ne, ne un ka mamma gaida, bus dusmīga, tad man bij lkm kādi 10 vai 11 gadi, un otreiz pagājušo vasar stopēju, un arī mašīna apstājās iekšā vecis, pietam viņš mani pazina, bet es viņu nē, piedāvā aizvest, piekritu, kad jau kāpu ārā, sagrāba un mēģināja nobučot, izrāvos un izlēcu no mašīnas!

Bet šie atgadījumi kkā nav mazinājuši manu stopēšanas biežumu, jo parasti tā ir mana vienīgā iespēja kkur nokļūt noteiktā laikā! Un es ar jautāju vispirms uz kurieni brauks, bet tas man pat sķiet pinīgi normāls jautājums, jo varu uzreiz pateikt, ka man neder, vai palūgt, lai aizved!
30.08.2013 21:34 |
 
Reitings 130
Reģ: 22.07.2013
Neesmu stopējusi.Man divi bet savādāki atgadījumi.
1.Man bija ap 10 vai 11 gadiem.Mamma palaida nakšņot pie draudzenes kura atradās ap 10km no manām mājām(laukos dzīvoju),viņas ome sāka kaut ko teikt kad nevar palikt utt,protams viņas tētis ļāva bet viņš bija darbā tad tu viņa man atnāca un burtiski acīs pateica tev jāiet prom,paņēmu savas mantas un aizgāju draudzne lūdzas lai pagaidu viņas tēti aizvedīs,bet es pastāvēju uz savu,kad eju un viss.Un atceros,kā mamma mācija ja pa tumsu jāiet mājās tad ja redz gaismas lai lec grāvī (netālu bija Lietuva tamdēļ tā tika mācīts),dariju tā līdz nepaspēju ielekt grāvī un brauca tieši tēta draugs un viņš mani aizveda līdz mājām./šis bij tāds gadijums/
2.Laiks ,kad mācijos amatusskolā braukāju pie omes uz mājā tākā autobus gāja tikai 1reiz uz skolu agri no rita un atpkal uz mājam tikai vakarā,tad bija tā kad vienu rītu devos uz skolu aizbraucot izradās stundu nau(skolotājas zināja,kad es braukāju un man autobuss ir reti)tad devos 50km ar kājā un nemaz necēluu roku biju nogājusi 30km kājas tulznainas ara karsti ,bet nepadevos devos tālāk,bet pēc kāda brīža apstājas atkritumu vedēji un saka vai nevajag pavest ,jo esot redzējuši kad esmu izgājusi no tā rajona teicu nu labi,paveda līdz vietai kur viņi nogriežas un tad atkal apstājās vīriets gados un teica kad aizvedīs līdz mājām sākumā atteicos ,kad te pat dzīvoju bet viņš uztstājāja beigu beigās piekritu aizveda līdz mājā(un izrādās viņš bija domes priekšsēdātājs,a es pratā domāju viss visādas domas)...Manā gadijumā dzīves laikā neesmu cēlusi roku nevienai mašīnai bet mani paņēmušas 3 mašīnas.


Bet arī saviem bērniem neļaušu stopēt,man vel joprojām ir bail!
30.08.2013 21:33 |
 
Reitings 1220
Reģ: 28.08.2013
ok es arī esmu sarkastiska :D
30.08.2013 21:02 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
es biju sarkastiska... :D
30.08.2013 20:53 |
 
Reitings 1220
Reģ: 28.08.2013
peekaboo
tu būtu ar mieru nodr**? :D
30.08.2013 20:51 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
jā, kāpēc gan nenodrāsties kaut kur šosejas malā ar svešinieku...
30.08.2013 20:48 |
 
Reitings 1220
Reģ: 28.08.2013
bārters
taksisc aizved līdz mājam, nav jāmaksā tai vietā iedod izdr**. :D
30.08.2013 20:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits