Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad rozā brilles nokritušas...

 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
šo nedēļu esmu nobeigusi ar kārtējo attiecību izgāšanos un rezultātā-šķiršanos...
Nezinu, kas ar mani notiek, katru reizi, kad sāku attiecības ar kādu puisi, vienkārši lidoju, esmu samīlējusies līdz nejēgai, esmu par visu sajūsmā, gribu katru mīļu brīdi pavadīt ar to cilvēku un jūtos vienkārši laimīga, jau domās kaļu nākotnes plānus! sākums jau labs..bet tad paiet laiks, tās pirmās rozā brilles nokrīt, sajūsma noplok...es zinu, ka tik tālu tas viss ir normāli un dabiski, bet problēma ir tajā, kas seko-es vairs nespēju to cilvēku izturēt, man ir tāda sajūta, ka esmu nolemta, ka smoku, man pat vairs nav vēlēšanas ieguldīt sevi tajās attiecībās, ja godīgi, man vienkārši pazūd jebkāda interese. Un attiecības beidzas.
Un tas nav viens gadījums, kad man viss tā beidzas, tā notiek pilnīgi visās attiecības ar vīriešiem, kurās iesaistos, pēc tam jūtos nomākta, nelaimīga līdz brīdim, kad tādā pašā veidā uz galvas lecu iekšā jaunās attiecībās, un katru reizi esmu 100% pārliecināta, ka šoreiz viss būs savādāk, bet nav...Kas notiek? Vēl kāda ir pazīstama ar šādu situāciju?
25.08.2013 18:11 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
1.Iemācīties sevi mīlēt un būt pašpietiekamai
2.Negadīt,ka kāds puisis nonesīs zvaigznes no debesīm un liks Tev justies forši.Liec pati sev justies labi!!!
25.08.2013 18:17 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nezinu, vai vaina sevis mīlēšanā, bet ir tā, ka par maz mīlu tos puišus, ar kuriem mēģinu būt kopā. Un jūtos fantastiski katru reizi līdz aptrūkstas emocijas. Un man ir šausmīgi žēl, jo tie visi ir bijuši labi, gudri, pievilcīgi puiši, un ticu, ka daži no viņiem mani patiešām ir mīlējuši..līdz es visu izpostu.
25.08.2013 19:55 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Varbūt laiks pieņemt to, ka ideālu vīriešu nav.. katram ir savi trūkumi. Tā jau vari palikt viena visu mūžu, ja meklēsi to perfekto..
25.08.2013 20:44 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
tu vienkārši nemāki veidot attiecības, izklausās ka sapņo par kaut kādu princi kas neeksistē un kad satiec kādu džeku, ieņem galvā ka nu ir īstais, bet tad saproti ka nav viss tas princis un tad tev zūd interese. beidz fantazēt un ienāc reālajā pasaulē.
25.08.2013 20:57 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es nezinu, kas notiek, bet man nešķiet, ka esmu izsapņojusi kādu ideālo princi, tie puiši, kuros esmu bijusi iemīlējusies nemaz nav tik ļoti ideāli, bet tajā sākumposmā es viņus tiešām mīlu, bet problēmas sākas tad, kad visai tai romantikai un kaislībām piezogas reālā ikdiena, dzīve..tad man vienkārši vajag aizbēgt no tā visa. Reizēm domāju, ka es spētu palikt attiecībās un būt laimīga, ja tās sajūtas, kas ir sākumā, nemazinātos...bet tā taču nenotiek, visas attiecības kļūst pliekanākas un rāmākas...nav vairs to dzirksteļu...un tas mani atgrūž.
Es nespēju samierināties ar to mērenumu un pierastumu...man tiešām šķiet, ka beigās palikšu viena.
25.08.2013 21:32 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Man liekas,ka neesi vēl gatava nopietnām attiecībām,ja no reālās ikdienas jūtas noplok. Tev gribas tikai tauriņus vēdērā,ne stabilas attiecības.
Tev jāsaprot,kas ir tik šausminošs ikdienā,kas Tevi tā nobaida katru reizi?
25.08.2013 21:41 |
 
Reitings 222
Reģ: 06.02.2012
Es ieteiktu veidot attiecības tikai tad, ja patiešām jūti, ka tās būs īstās un ka otru cilvēku mīli pietiekami, nevis tās ir tikai simpātijas.
25.08.2013 21:48 |
 
Reitings 434
Reģ: 02.07.2012
citreiz stridos domāju "" kur mans feinais virietis pazuda,kuru pirmo rezi ieraudziju ,bija vederā taureni ....""


bet ir patikami vakaros ieritināties blakus un aizmigt vira apskāvienos.....Un skupstities kad to sagribas un vel jauku lietu ir .....
25.08.2013 21:50 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Pa manam tur ir viens (vai abi) no šiem variantiem:

1. Tu neesi gatava nopietnām attiecībām. Tik vienkārši. Vēl vajag izskrieties bez saistībām.

2. Tev ir jāatrod puisis, kurš būs tev kā labākais draugs, nevis tikai mīļotais un seksa partneris. Ja viņš tev patiks kā CILVĒKS, tad tā romantikas zušana būs mazliet kā vilšanās, bet tev joprojām gribēsies būt ar viņu, tāpat kā gribas pavadīt laiku ar, piemēram, draudzenēm vai nodarboties ar kādu sirdslietu. Puisim ir jābūt tev interesantam - viņa humorizjūtai, viņa attieksmei pret dzīvi, viņa interesēm, pat, ja tu no tām neko nejēdz, - tev ir dabīgi jāgrib ar viņu runāties, smieties, darīt ikdienišķas lietas kopā, nevis tikai iet uz randiņiem, bučoties un mīļoties (kas tev, protams, arī būtu jāgrib :)).
Nu, tās manas domas.
25.08.2013 22:01 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Bet man katru reizi liekas, ka mīlu...kas mani nobaida ikdienā? Tas, ka nav tās sajūsmas, tas, ka vairs nejūku prātā tā otra cilvēka dēļ, tas, ka paliek garlaicīgi, vienmuļi...tā es varu dzīvot kopā arī ar māsu..ar savu vīrieti es gribu ko citu!
mans pēdējais puisis arī teica, ka mīl mani un gaidīs mani, kad būšu gatava kam vairāk..viņš saka, ka, ja es arī mīlu viņu, tas ir tā vērts...bet es nespēju tajā ikdienā sajust, ka mīlu viņu..
25.08.2013 22:09 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nu, tad nav bijuši īstie puiši. Es nezinu, cik tev gadu, bet pieļauju, ka diez vai jau pie 60, kad vajadzētu kādu, ar ko kopā vakaros Panorāmu skatīties un gaišākas vecumdienas viens otram darīt. Tad kur problēma pagaidīt, kamēr uzradīsies kāds, no kura negribēsies šķirties? Ja tev gribas šķirties bez nopietniem iemesliem (strīdi, krāpšanas, attālums utt.), tad nu tur nekādu zemūdens akmeņu nav - nav īstais un viss.
25.08.2013 22:17 |
 
10 gadi
Reitings 1601
Reģ: 17.01.2013
Kas Tu esi pēc horoskopa?
25.08.2013 22:52 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Skaidrības labad-man ir 25, esmu bijusi precējusies un tagad šķīrusies tā paša iemesla dēļ..mans bijušais vīrs man ir jautājis, kas ir tas, ko man vajag, lai es paliktu ar viņu, man nebija reālas atbildes...viņš teica, ka darīs visu, lai saglabātu mūsu laulību, bet.. es nevarēju viņam pateikt, ka mani tā ikdiena nogalina, jo, lai ko es teiktu, viņš ir tāds, kāds ir, viņš ir brīnišķīgs cilvēks, bet es tā nevaru...sākās kaut kāds murgs ar viņa radiem, kas jau bija izsapņojuši, cik bērnu mums būs, kur, kādā mājā dzīvosim..viņš, protams, man nesaprata un laikam nepiedeva...un manas turpmākas citas attiecības risinājās tāpat...
Mana mamma saka, ka pati nezinu, ko gribu, ka savu dzīvi vedu nekur..
25.08.2013 22:52 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Smurfete, esmu Ūdensvīrs.
25.08.2013 22:54 |
 
10 gadi
Reitings 1601
Reģ: 17.01.2013
Man gan liekas, ka Tu vienkārši baidies, ka līdz ar attiecībām Tu pazaudē savu ES- savu identitāti.
25.08.2013 22:56 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Bet nu tev tā ir ar citām lietām dzīvē arī - piemēram, darbs ātri apnīk, dzīvesvietu gribas mainīt, cilvēku loks ik pa laikam mainās, uzrodas draugi un tad apnīk?
25.08.2013 22:59 |
 
10 gadi
Reitings 1601
Reģ: 17.01.2013
Ūdensvīri apstājas pie relatīvas laimes, kur sentimentālām iezīmēm ir pakārtota loma. Maldīgs ir iespaids, ka dzīve un mīlestība viņiem var nodarīt pāri. Šie cilvēki var piedzīvot kaislību, taču sirds paliek neskarta. Ūdensvīrs mīl sapņot par neparastām parādībām un apvij savu mīlas objektu ar mistisku oreolu. Tas nozīmē, ka viņi bieži vien idealizē savu izredzēto, kas var novest pie smagas vilšanās. Sievietes var būt nepiekāpīgas, neievērot sabiedrības viedokli, ja runa ir par mīlestību. Viņas ir ārkārtīgi sievišķīgas un jūtīgas. Ja vīrietis sagādā viņai vilšanos, viņas dedzība noplok un var pazust pavisam. Ūdensvīri nemaldīgi atgriezīsies pie draudzības un izraudzīsies simpātijas. Viņi reti, kad mocīs kādu ar naidu izpausmēm. Ūdensvīri alkst pēc brīvības. Viņi nespēj paciest attiecības, kas padara tos ar putniem būrī. Ja viņi jūtas apspiesti, tad sapņo tikai par atbrīvošanos, ko gatavo klusībā. Starp šīs zīmes cilvēkiem sastopams vislielākais šķirto laulību skaits. Viņi vairāk var dot svešiniekam nekā savas ģimenes loceklim. Laulībai un draudzībai Ūdensvīram jāmeklē Svari, Lauva, Zivis, Strēlnieks un Dvīņi. Jāizvairās no Vērša un Skorpiona.
25.08.2013 23:02 |
 
Reitings 130
Reģ: 22.07.2013
Cik jauki viss atbilsts man kā ūdensvīram un draugs ir dvīnis :)
25.08.2013 23:16 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Nekas tur neatbilst :D arī esmu ūdensvīrs.
25.08.2013 23:18 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es esmu Ūdensvīrs un ar attiecībām man nekad nav bijušas šādas problēmas kā autorei. No visa apraksta varu piekrist tikai šim (kas attiecas uz mani):
Ūdensvīri apstājas pie relatīvas laimes, kur sentimentālām iezīmēm ir pakārtota loma. Šie cilvēki var piedzīvot kaislību, taču sirds paliek neskarta. Sievietes var būt nepiekāpīgas, neievērot sabiedrības viedokli, ja runa ir par mīlestību. Ja vīrietis sagādā viņai vilšanos, viņas dedzība noplok un var pazust pavisam.


Bet man jau šķiet, ka autore ir pārlieku izlaidusies! Es, personīgi, labprātāk paliktu ar ļoti labu cilvēku kopā (ja arī nejustu nepārtrauktu kailsi un tauriņus), nevis visu pamestu, lai kārtējo reizi meklētu "to, nezin ko; tur, nezin kur"...
Piebremzē un padomā, ko tieši tu meklē! Ja nezini, tad varbūt vismaz aiztaupi kādam kārtējās sirdsāpes...
25.08.2013 23:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits