Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tallink

 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! Pētīju vecās diskusijas, bet tā līdz galam man skaidrs nekļuva.

*Ja man ir ielūgums 1-4 personām, bet mēs gribam braukt divatā, kā to var nokārtot, lai neieliek mūs kajītē pie svešiniekiem? Bet esam vieni paši. Cik tas apmēram izmaksātu?

* Vienā diskusijā bija viens komentārs, ka ja nav 25 gadi, tad vajag vismaz 30 gadus vecu pavadoni. NOPIETNI???

Paldies :)
25.08.2013 10:28 |
 
Reitings 664
Reģ: 29.01.2009
Tas ielūgums ietver vienu kajīti, nav nozīmes vai tur esi 1 vai 4 cilvēki. Ar svešiem nesaliks. Ja Tev nav 18 tad vajag to pavadoni 30 gadus vecu. Kas man liekas pilnīgs stulbums, jo es ar savu 17 gadīgo māsu no ar braukt. Labi, ka vēl ar saviem bērniem drīkstu braukt, jo man tak nav 30 :D
25.08.2013 10:38 |
 
10 gadi
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Mums arī bija ielūgums 1-4 personām, braucām divatā, tādēļ ņēmām 2vietīgu kajīti, neko klāt nepiemaksājot.
Vecuma ierobežojums 21 gads, ja ceļo no no ceturtdienas līdz sestdienai, tad ir nepieciešams
ģimenes loceklis vai cits aizbildnis (minimālais aizbildņa vecums - 30 gadi). Pasažieriem, kuri jaunāki par 17 gadiem, ceļojuma laikā jābūt līdzi aizbildņa izsniegtai pilnvarai. Ja aizbildnis nav ģimenes loceklis, aizbildnim jāaizpilda aizbildņa veidlapa.

Kruīza ceļojumos no svētdienas līdz trešdienai un vienvirziena ceļojumos katru dienu vecuma ierobežojums ir 18 gadi.
25.08.2013 10:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits