Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

atjaunot attiecības ar bijušo

 
Reitings 6
Reģ: 23.08.2013
Sveikas! Vajadzīgs padoms... Patiesība vajadzīgs padoms, kādu padomu dot draudzenei. Es laikam nebūšu īstā padomdevēja šajā jautājumā, jo man pirms laika bija līdzīga situācija, kura izvērtās ļoti sāpīga..pārāk svaigā atmiņā viss, nespēju būt objektīva.
Tātad - draudzene bija kopā ar puisi 7 gadus, pati bija šķiršanās iniciatore, jo juta, ka jūtas sāk izzust utt. Attiecības uzturēja ļoti draudzīgas, ar regulāru tikšanos un saziņu. Tagad pagājuši divi gadi, kādā no tikšanās reizē runājuši par attiecībām. No sākuma ne par savām, bet vispārīgi. Līdz nonākuši pie tā, ka varbūt jāizmēģina vēlreiz.
Tagad viņai lielas pārdomas. Vai ir vērts? Vai būs kas citādāk? Vai tas nav tikai sentimetns pēc vecakiem laikiem? Un vnk ilgas pēc attiecībām ar kādu...
Kāda ir jūsu vai draugu pieredze? Cik reāli ir, ka izveidosies paliekošas attiecības?
Nezinu..Man gribas teikt, ka nē, nav vērts, bet jau minēju, ka man šī tēma vēl pārāk nesena un sāpīga no personīgās pieredzes,
24.08.2013 00:07 |
 
Reitings 46
Reģ: 09.02.2013
Nav vērts, tās ir tikai vecas atmiņas, ja šos 2 gadus viņai viņš nav bijis vajadzīgs.
Izklausās pēc tāda izmisīga soļa, lai tik abi divi nepaliktu vieni!
24.08.2013 00:16 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Pamēģināju uz savas ādas - nestrādā. Sākumā jau viss bija forši, pēc tam atgriezāmies atkal pie tā paša iemesla, dēļ kura pirmajā reizē šķīrāmies..
24.08.2013 01:25 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Tas ir tikai mans personīgais viedoklis ,no manas pieredzes,bet atceros ,ka sev vienu brīdi to centos CIEŠI ieskaidrot

" Nekad neatgriezies pie vecas mīlestības ,jo tas ir kā lasīt grāmatu atkal un atkal no jauna, kad tu jau zini kādas ir beigas. "
24.08.2013 01:45 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Un ko viņa pati veelas? Lai riikojas, bet tikai reekinaas, ka var arii nesanaakt..
24.08.2013 02:57 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Viirabraalis ar savu sievieti ir kopaa jau 20 gadus. Vienu briidi paskjiiraas uz gadu, kad abiem bija ap 27 gadiem, tad atkal sagaaja kopaa. Tagad vinjiem abiem ir pie 40 un dziivo laimiigi. Abi uzskata, ka pauze ljoti paliidzeeja noveerteet vienam otru.
24.08.2013 03:01 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
nu, redz, Krista reaalu piemeeru min! taa kaa - seko sirdij, nevis tam, ko kaads iesaka.
24.08.2013 03:03 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Varetu padomāt, ka es esmu Tava draudzene :D Dažas lietas sakrīt, bet mēs bijām kopa 7 gadus, tad gadu pauze un nu jau atkal kopa gandrīz pus gadu. Mēs looti daudz stradajam ar mūsu attiecībām un cenšamies labot pagātnes kļūdas dēļ lielas mīlestības, kas ir mūsu starpā, bet viegli nav. Ir strīdi un ir atminas no pagātnes, bet sho to ir izdevies izmainīt. Ir loti grūti mainities un ne atgriezties pie tam situācijām un darbībām, ko vienreiz jau esi veicis ar šo cilveku. Kaa saka, punkts, ko jūs sasniedzat kadreiz kopa attiecības, jūs noteikti atkal reiz būsiet šajā punkta. Es vēlos pierādīt, ka to var izmainīt un nerikoties atkal ka agrak. Tad jau redzes ka būs. Svarīga ir izrunasanas vienam ar otru un paskaidrosana, ko viens vai otrs turpmāk attiecības nepieļaus, un kas noteikti ir jāmaina, lai neatgrieztos pagātnes problemas.
24.08.2013 07:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits