Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Standarta attiecību izmisumdiskusija

 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 18.12.2012
Beidzot laikam ir tik smagi, lai censtos apskaidrot visu situāciju. Centīšos īsi, neiegrimstot sīkumos... Vairāk parunāšanās nolūkā rakstu, bet labprāt arī uzklausīšu viedokļus no malas.

Pirms, aptuveni, četriem mēnešiem izšķīros. Kopā bijām salīdzinoši ilgi (gandrīz divus gadus, abiem nedaudz virs 20) tiešām skaistās, harmoniskās attiecībās. Nebija nekādu izteiktu šķēršļu (greizsirdība, kontrole, atkarības utml.), viss bija patiešām labi, bet izlēmu par labu šādam solim, jo vienkārši vienā brīdī sapratu, ka nevēlos tērēt laiku ar cilvēku, kuru par visiem 100 neizjūtu kā ‘savējo’. Pēc kāda laika sāku satikties ar citu vīrieti, bet jāatzīst, ka gan man, gan viņam tas ir tikai izklaides nolūkam. Un tad pienāca brīdis, kad uzradās mans bijušais. Pavisam nejauši satikāmies. Izlēmām uzturēt normālas attiecības. Sākām pa laikam tikties, viss atkal nonāca līdz gultai. Šī brīža problēma?

Principā uzturu šīs ‘izklaides’ attiecības (vai biežāk dēvētas par ‘friends with benefits’) ar diviem vīriešiem. Abi to zina. Tomēr zinu, ka bijušais labprāt atjaunotu attiecības. Es arī to daļēji gribu, bet līdz galam neesmu pārliecināta. No vienas puses - šī brīža situācijā nejūtos slikti. No otras - zinu, ka stabilās attiecībās būtu vēl labāk. Bet uz cik ilgu laiku man tā liksies? Neliekas piemēroti spēlēties ar bijušā jūtām, pasakot, ka jā, esmu gatava attiecībām, un vēlāk pārdomājot... Pietam liekas, ka neliela sirds daļa pieder otram vīrietim, lai arī uz attiecībām ar viņu nepretendēju un nemaz nevēlos, jo ir labi, kā ir. Šo uzrakstot, pati izspriedu, ka attiecībās ar bijušo ielaisties nebūtu prātīgi, bet kaut kāds velns turpina tirdīt... Drošība, miers dzīvē... Īsāk sakot - nezinu, kā turpināt. Iespējams, jāļauj laikam visu atrisināt un salikt pa vietām.

Kā jau teicu - uzklausīšu viedokļus, varbūt to, kā pašas rīkotos šādā situācijā. Zinu, ka gala lēmumu galu galā pieņemšu pati un nemaz neceru, ka tas būs pareizākais. Šajā situācijā tiešām vienkārši gribējās šo visu uzrakstīt, varbūt kāds padoms arī pavīdēs, kā vieglāk tikt galā!
16.08.2013 13:10 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Jāteic, ka dīvaini vīrieši, kas zina, ka tu guli ar diviem, bet neko par to nesaka un mierīgi dzīvo tālāk.
Izvēlies trešo
16.08.2013 13:14 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Cik tur tā mīlestība no bijušās puses ir tīra, ja piekrīt ar tevi gulēt, kamēr zina, ka tu guli vēl ar citu. Nezinu, man kaut kā nelīmējās kopā. Labāk izvēlies vienu friends with benefits i vsjo, tam jau bija iemesls, kāpēc ļāvies cita vīrieša apskāvieniem, nevis vilka atpakaļ pie bijušā.
16.08.2013 13:15 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 18.12.2012
Ja godīgi, tad, manuprāt, viens neko nesaka, jo viņam tiešām ir vienalga (kā jau minēju - attiecības tikai izklaidei, netiekamies bieži un nākotni neplānojam), savukārt bijušais, iespējams, klusē, jo klusībā cer, ka pati izlemšu par labu viņam un negrib neko uzspiest. To spriežu arī pēc atsevišķiem komentāriem no viņa puses. Viņš vienkārši zina, ka ar konkrētiem komentāriem šobrīd mani tikai aizbaidītu. Bet nu, kas zina.
16.08.2013 13:17 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kā jau teicu - uzklausīšu viedokļus, varbūt to, kā pašas rīkotos šādā situācijā.


Izdzēstu abus puišus no sava redzeslauka, dzīvotu piedienīgi kā mūķene līdz atrastos ''īstais''.. Nopietni! :)
16.08.2013 13:19 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Tūlīt saksies ;-)
16.08.2013 13:21 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Pag, ja runa būtu par diviem gadiem vai vismaz gadu, kad jau katrs savu ceļu būtu gājuši, tad otrs varētu būt saprotošs un pagaidīt, kad izbeigsi tās vienas attiecības, bet arī neguļot ar tevi, tomēr te ir tikai četri mēneši. Es nezinu, kāda rakstura vīrietis ir tavs bijušais, varbūt ļoti saprotošs, atvērts un bez kompleksiem, bet nu es nezinu, nezinu...
16.08.2013 13:21 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Agrāk man bija savādāki uzskati.. bet.. kāpēc Tu pazemo savu ķermeni.. guļot ar vīrieti, kuru tu intresē tāpēc, lai varētu ''izšautu no olām''? Man šķiet, ka gultas prieki ir daudz kvalitatīvāki ar mīlošu vīrieti, stabilās attiecībās.
Par bijušajiem.. kas bijis - bijis. Ar viņiem nav ko pīties, dot liekas cerības.. kaut gan puiša vietā man liktos ''netīri'', ka te meitene guļ ar vienu, te ar citu.. :)
16.08.2013 13:24 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 18.12.2012
cormeum
Esmu apdomājusi arī tādu variantu. Ļoti iespējams, ka pat dzīve piespēlēs iespēju to arī vienkārši izdarīt un tas tad būs risinājums. Bet šobrīd nešķiet, ka pietiktu gribasspēka abiem tāpat vien pateikt nē...

Ārprāts, jo vairāk pati aizdomājos, jo vairāk saprotu, cik absurda situācija. Pietam - pirms gada un diviem nekad nebūtu iedomājusies, ka tā vispār var dzīvot.

andas
kāda rakstura vīrietis ir tavs bijušais, varbūt ļoti saprotošs, atvērts un bez kompleksiem, bet nu es nezinu, nezinu...

Precīzi!
16.08.2013 13:24 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Ja ir bijis iemesls šķirties, tad tādām attiecībām nākotnes nav, jo agri vai vēlu šis iemesls atgriezīsies.

Kas attiecas uz šo situāciju- izbaudi mirkli uz uztver to kā ceļu uz savu ideālo vīrietu. Esmu pārliecināta, ka Tu nebūsi kopā ne ar vienu ne otru no šiem.
16.08.2013 13:26 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu vislabākais variants ir pamest abus, bet jebkurā gadījumā pārtraukt jebkādus kontaktus ar bijušo.
ar to izklaides puisi vari vēl izklaidēties, ja abiem ir vienādi uzskati, bet tas tev traucētu citām nopietnāk attiecībām. diez vai cits puisis jau randiņu sākumā uzzinot ka tu guli jau ar kādu, vēlēsies ar tevi satikties. tas, ka tu viņam neko neteiksi, nenozīmē, ka viņš to nevar uzzināt, kāds pateikt, ieraudzīt utt.
16.08.2013 13:26 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 18.12.2012
Vēl ko varu piebilst par situāciju ar vīrieti, ar kuru nekas iepriekš nav bijis - pilnīgi izslēgt viņu no savas dzīves man nesanāktu, jo mums ir kopīgi draugi, arī darbavietas ir saistītas nedaudz, sanāktu nākotnē tāpat satikt, visticamāk arī tikties kādos kopīgos pasākumos. Tas gan īsti neko nemaina manā lēmumā, bet tik tā, kā piebilde.
16.08.2013 13:27 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010

Izdzēstu abus puišus no sava redzeslauka, dzīvotu piedienīgi kā mūķene līdz atrastos ''īstais''.. Nopietni!


es ar par šo variantu! Cilvēks ir egoists - jebkurš no mums. Dzīvo tā, lai esi laimīga! Neizklausās, ka kāds no abiem puišiem spētu Tev likt laimīgai ilgstoši. Netērē laiku!
16.08.2013 13:27 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Estere, domāju, ka Tu sev pati jauc prātu. Tev to nevajag, tādas attiecības. Vien šīs diskusijas fakts par to liecina, ka tev nevajag šādu modeļu attiecības.
Un ja tas tavs mīļotais bijušais to pieņem, tas ir vēl trakāk.
16.08.2013 13:27 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 18.12.2012
Sany
ar to izklaides puisi vari vēl izklaidēties, ja abiem ir vienādi uzskati, bet tas tev traucētu citām nopietnāk attiecībām

Ja sāktu kādas patiešām nopietnas attiecības, tad to noteikti izbeigtu!
16.08.2013 13:28 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Abi to zina.


Lūk.. ja Tu nākotnē plāno turpināt tādā garā, parūpējies, lai to nezina neviens ;) Tā vnk ir lieka informācija viņiem :)
16.08.2013 13:32 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Es īsti nesaprotu cik liela ir nepieciešamība pēc diviem friends with benefits. Nu ja gribās seksu un neko citu, tad vismaz izvēlies vienu. Jo man tiešām gribas jautāt, kā ir regulāri gulēt ar diviem un mērķis ir tikai sekss? Abi ir tik kaislīgi un sniedz tādu baudu, ka nevari izvēlēties vienu?
16.08.2013 13:32 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
Nav jēga salīgt ar bijušo, jo, ja tu viņu gribētu, tad nebūtu pametusi un negulētu ar to otru.
Otrais tevi neuztvers par neko vairāk kā tikai friends with benefits.
Ja pagaidām jūties ok, bliežot ar abiem, tad izklaidējies, bet brīvbrīzos meklē īsto :D :)
16.08.2013 13:33 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es tādā situācijā nenonāktu, jo uzskatu, ka sekss ir pieļaujams tikai tad, ja ir nopietnas attiecības ar cilvēku, ko mīlu.

Bet Tavs bijušais ir dikti dīvains vīrietis, ka pieļauj, ka guli ar diviem vienlaikus, un vēl grib Tevi atpakaļ.
Bet man liekas, ka, ja Tu atgrieztos pie bijušā, agrāk vai vēlāk viņš sāktu zāģēt par pagātnes notikumiem.
16.08.2013 13:33 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Izdzēstu abus puišus no sava redzeslauka,


Tikai tādā veidā tu tiksi laukā no šitās šmuces. Jo ja paliksi ar kādu no viņiem, kādā skaistā dienā tik un tā sāksies pārmetumi par to, ko dariji pagātnē. Tāpēc labāk sāc visu no jauna, ar jaunu cilvēku.
16.08.2013 13:34 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
bet zini, cik tomēr ir forša sajūta pateikt, ka visu izbeidz? līdz tam tu jūties slikti, bet pēc tam brīnišķīgi :)
tev nav nekādu pienākumu ar viņiem kontaktēties, vēljovairāk, likties gultā. neviens no viņiem tev paldies par to nepateiks un katrs dzīvos tālāk savu dzīvi. dzīve tā jau ir īsi. un tik daudzi cilvēki nemaz nespēj ilgi atrast savas īstās otrās pusītes, abpusēju mīlestību. pašlaik to šo brīdi sev padari vēl īsāku, lai pati būtu laimīga.
16.08.2013 13:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits