Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vajadzīgs mājas dekorēšanas padoms

 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
Sveikas,

esmu mājas labiekārtošanas stadijā. Tā kā es ievācos pie sava drauga, tad man vajadzēja pielāgoties viņa gaumei, plus man bagāžā nenāca nekādas dižās mēbeles. Bet šobrīd esam mazliet pieslīpējušies viens otram un sākam meklēt kompromisus un kopīgas idejas un dekorēšanas.
Viņš- tipisks vīrietis, mēbeles vai dekori ko pats iegādājies ir liels melns grāmatplaukts ar sarkanām atvilknēm, melni ādas dīvāni, melna liela stāvlampa
Es- man patīk viss dabiskais un gaišasi, esmu ieviesusi daudz telpaugus un apdzīvojusi terases, izvēlos koku, baltu vai dabiskus pasteļtoņus stap zaļu, brūnu, bēšu un dzeltenu.

Situācija- grīda ir mazi koka delīši parketa klājumā, sienas baltas, virutves iekārta gaišs koks, tumša darbavirsma, ir skaists koka galts un lieli koka krēsli.

Ko vajag?
- otra dīvāna pārklāju
- fotorāmīšu dekorus uz sienas
- puķpodus
- melnajam gramatplauktam daziem plauktiem durtinas


manas ideja
- dominējošos toņus censties saglabāt - balts, melns, koks
- bet vai varētu savienot koka rāmīžus paīšus ar melniem?
- vai palti pukpodi nebus par daudz maksligi?
- varbut melnā grāmatplaukta esošajām sarkanajām atvilnēm pārvilkt pāri citas krāsas līmplēvi? bet kādu?

Paldies ar ieteikumiem
12.08.2013 12:08 |
 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
http://decordots.com/tag/black-and-white-and-wood/

Varētu teikt, ka ir mazliet līdzīgi kā šeit, bet tā kā ir koka grīda, tad ir daudz vairāk koka sajūta telpā
12.08.2013 12:16 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
man principā interjerā ļoti patīk melnbaltā tēma, bet tas sarkanais tonis man šķiet vulgārs :D es atvilktnes pārvilktu ar baltu vai dabīgi baltas krāsas glancētu līmplēvi un uzliktu stilīgus rokturīšus.

rāmīsiem vari izvelēties arī tumšus koka rāmīšus. savienot var, bet ir jāuztaisa forša kompozīcija. un rāmīsi jāizvēlas ar atturīgiem, minimāla platuma rāmjiem.

balti, glancēti, askētiski puķupodi, manuprāt, ir ļoti smuki - nu man vismaz patīk :D
12.08.2013 12:19 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
šeit jau principā ir atbilde par fotrāmjiem - krāsas kopā izskatās ok.
12.08.2013 12:20 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es tavā vietā šos jautājumus uzdotu draugam vai ietu kopā ar viņu uz veikalu. varbūt viņam riebjas balti puķu podi? ja viņš atstātu šos jautājumus tikai manā ziņā, tad arī pati rīkotos. varbūt ne pilnīgi visās lietas, bet domājams, ka par daļu no tām, viņam arī būs savs viedoklis.
12.08.2013 14:16 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
cik labi,kad mumd abiem vienāda gaume
12.08.2013 14:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits