Vai vērts izrādīt iniciatīvu vēsajam čalim?

 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2010
Sveikas!

Jau pirms kāda laika rakstīju par vīrieti, ar kuru biju jau pazīstama, bet, pēc viena vakara klubā sekoja arī turpinājums.
Nekas tagad nav ne īsti sācies, ne beidzies. Turpinām sazināties ik pa laikam, simpātijas viennozīmīgi ir, bet liekas, ka viņš nevēlas neko vairāk kā vieglu, vasarīgu romāniņu bez saistībām.
Pēdējā sarakste notika vienu piektdienas vakaru, kad ballējos, un viņš piedāvāja aizvest naktī mājās. Es zināju, kā tas beigsies, ja piekritīšu, tāpēc nolēmu neko neatbildēt, arī tēlojot "nepieejamo sievieti". Beigās viņš vairākkārt zvanīja, no rīta rakstīja - kur esmu palikusi utt. Tātad nav vienalga..bet nekas tālāk nenotiek!

Viņam tuvojas dzimšanas diena. Viena draudzene ieteica, ka tas ir labs iemesls, lai parādītu, ka varam izklaidēties arī ārpus gultas, un kādā dienā (saistot to ar dz.d. atzīmēšanu), spontāni uzaicināt. Piemēram - esi pēc stundas tur un tur, un viss. Doma ir par kādu aktīvu atpūtu, piedāvājumi ir dažādi (kartigi, kuteri, lidojumi utt.). Varbūt tā viņš iepazītu mani nedaudz savādāk, bet tomēr biedē viņa reakcija, jo mēs tomēr neesam pāris...bet tikai friends with benefits!

Kā jūs rīkotos? Vai šādu pārsteigumu rīkotu? Ja jā, ko tieši un kā pasniegtu, lai nav neērta situācija, ka kaut ko tādu rīko meitene (kaut gan vairāk to parasti dara pārīši un vīrieši)
12.08.2013 11:36 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2010
Ja kaut kas tads būs, tad dažas dienas pēc svētkiem (lai neizjauktu īsto balli, kā jau teicu)
Varbūt pat nevajag te iepīt dz.d...vnk ašā ideja, kad ārā gāž lietus - piem. es braucu uz jūru, esmu netālu no Tavām mājām, gribi pievienoties?

Nu kaut kas brīvs, nepiespiests, un tad jau redzēs, kā beigsies..
12.08.2013 12:02 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
beigsies ar sexu mašīnā.
12.08.2013 13:46 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es neko nedarītu.
12.08.2013 13:52 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
iespējams,ka esmu vecmodīga, bet mazliet liekas,ka tā tāda sevis pazemošana....nejau uzaicināšana uz randiū, bet kaut kāda pierādīšana svešam cilvēkam, kas acīmredzot, neko nopietnu ar tevi negrib. Kaut kur vilkt, izmaksāt, pierādīt....


Šeit man saskan ar čāču :)
12.08.2013 13:56 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Man tas liekas riktīgi muļķīgi. Ja viņš gribētu, ko tuvāk, viņš uzaicinātu pats tevi. Ja viņam tu esi tikai mīļākā, tad nedomāju, ka viņš būs laimīgs, kad noliksi viņu krustugunīs, pavadīt ar tevi laiku bez seksa. Itsevišķi, ja viņs ir vēsais čalis, tas nozīmē, ka viņam tas varētu likties tikai kā jauns iegrožojums, un tad varbūt, pat seksa vairāk starp jums nebūs.
12.08.2013 14:18 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
1. nedari neko , izbaudi seksu kamēr vari.
2. uzaicini vinu uz seksu citā vieta-ne tikai viņa gultā
3. uzaicini vinu uz randiņu un riskē sačakarēt savu sirdi un viņa vēlmi vēlreiz ar tevi satikties.
12.08.2013 14:22 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Nu ja pati vēlies riskē. Taču man liekas smiekligi ka sievietes ne tikai aicina pašas uz randiņiem, bet arī visu to apmaksā. Vēlak maina auto riepas, remonte maju un ir grenadieri brunčos kas sūdzas par vājiem vīriešiem.
vienkārši izrāvi vārdus no mutes. +++

Ja tu esi vīrietis, Margareta, tad jā, dari tā.
Jo ir tikai viena patiesība, ja tas puisis kaut ko gribētu ar Tevi, jau sen būtu pa nopietno uzaicinājis. Bet tas, ka Tu gribi viņam izmaksāt kkādu atpūtu pie brīvas dabas ir vienkārši sevis pazemošana nevis riskēšana. Tas ir vnk tizluma kalngals. :d Piedod, bet tā tas ir.
12.08.2013 14:50 |
 
Reitings 108
Reģ: 10.09.2012
Tici man, Tu tikai izniekosi savu laiku un energiju, bet Jusu attiecibu statuss paliks tads pats. Ne jau Tu tajas attiecibas kaut ko kontrole un vari mainit.
12.08.2013 15:58 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Ja tik ļoti to vēlies, tad vajag to darīt neitrāli, tā lai viņš beigās pats tevi tā kā uzaicina. Es esmu šitā citreiz darījusi, kad gribas kkur aiziet :D runājamies un tad, piemēram sākam par filmām runāt, tad es saku, ka ļoooti sen neesmu bijusi kino un gribētu aiziet kādreiz, un čalis pats pēc tam - nu dvj, tad aizejam :D vari pamēģināt kko tādu, tad vismaz nebūs aplauziens tik liels, ja neko tālāk neaicinās :D

bet vispār, jā, vīrietim ir pirmajam jāizrāda iniciatīva. Es te tgd arī ar vienu cīnos - simpātijas abiem mums ir, tas toč, bet nu arī ar to laika pavadīšanu ir kā ir, bet tur pie vainas ir abu darbs.
12.08.2013 16:12 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2010
Paldies par idejām. Atturējāt mani no šīs domas ;)
14.08.2013 13:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!