PC

 
Reitings 164
Reģ: 25.11.2012
Chavinja!
Esmu nolēmusi iegādāties jaunu datoru, bet kā jau sieviete galīgi tajā neko nesaprotu. Vieni saka, lai pērku ko no HP (kā piemēram HP pavilion g6), citi atkal saka, ka HP galīgi nekam neder. Pašai simpatizē Dell, arī par Compaq esmu dzirdējusi labas lietas. Zinu, ka acer un asus negribās, jo ar viņiem ir bijusi slikta pieredze.
Dators vajadzīgs tāds, ar kuru varētu izmantot darba vajadzībām, tai skaitā arī konferences zvaniem skype (tātad ar labu kameru un skaņu bez austiņām), lai dators būtu jaudīgs un nekārtos skatoties kādu BR kvalitātes filmu (man tā ar asus PC bija, ka augstākas kvalitātes filmas kārās un bremzēja), spēlītes nespēlēju, bet šad tad manu datoru aizņemas brālis, kurš mīl uzspēlēt jaudīgas spēles, tā, ka arī tajā ziņā būtu jābūt tādam datoram, kas velk spēles.
Protams, lai PC ķer wairlesu, un bluetooth arī nebūtu slikti, jo apnikuši tie daudzie vadi, kas vajadzīgi, lai ikreiz ko pārsūtītu.
Atmiņa lai ir no 4 GB un uz augšu!
Plus, ko domājat par intel core i3?

Lūdzu, kāds zinošāks, pieredzējušāks cilvēciņš- iesaki man ko! :) Lai nav tā, ka iztērēju naudu un beigās tik nepilnam gadam pietiek tā datora.
10.08.2013 19:18 |
 
Reitings 207
Reģ: 16.08.2012
Tavām vajadzībām (skype, BluRay filmas, darbs ar rakstīšanu, wi-fi, bluetooth un tml.) mierīgi derēs arī dators pa 250ls, bet jaudīgām spēlēm jau jāsāk skatīties no 400,500ls. Izvērtē, cik esi gatava izdot naudu, un, vai ir vērts pirkt diži jaudīgo krietni dārgāk, ja tev tas patiesībā nemaz nav īsti vajadzīgs. Iesaku skatīties internetveikalos vai no parastajiem veikaliem lētāks ir Euronics, jo galu galā dators ir viens un tas pats, vienalga, kur to pārdod, bet daudz kur uzlikts lielāks uzcenojums. Garantijas tāpat taisa konkrētā firma nevis vieta, kur esi datoru pirkusi. Ja trāpi uz atlaidēm, tad sanāk vēl ietaupīt.
10.08.2013 22:51 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
HP neiesaku. Baterijas aatri nomirst un biezji vien web kameras iziet no ierindas. Izturiibas zinjaa Acer un Dell ir labaaki. Es savam HP vasaraa ledusskapii liku bateriju iekshaa uz pusstundu, jo pie liela karstuma dators uzkarsa taa, ka tam pieskarties nevareeja. Ja tev patiik ar laptopu seedeet uz maajas lieveniisha, tad par HP labaak aizmirsti.
10.08.2013 23:01 |
 
Reitings 164
Reģ: 25.11.2012
krista
Paldies par padomu!


Savanna
Nu jā, man nevajag gigantisku dator- mostru, lai varētu spēlītes spēlēt, bet gribās, lai dators ilgi kalpo. Ir jau tādi kuri it kā labi, bet tad ātri kas viņiem salūzt. :( Tādu negribās. Un pārdevēji jau vienmēr liela savu preci.
11.08.2013 00:24 |
 
Reitings 164
Reģ: 25.11.2012
Varbūt kādam ir vēl kādi ieteikumi?
15.08.2013 00:48 |
 
10 gadi
Reitings 3189
Reģ: 18.12.2012
Iesaku Dell!
No tehniskajām lietām neko diži nesaprotu, varu vien no pieredzes teikt - pašai ir un arī iepriekš bija Dell. Tāpat arī ģimenē un draugiem ir Dell. Galvenais - kalpo ilgi (vismaz nav bijusi saskarsme ar trakām problēmām, cik zinu).
Tāpat arī visu 'velk'. Atmiņa pietiek, eņģes ārā nekrīt (kā asus, piemēram), iet spēles, iet filmas utml.
15.08.2013 01:02 |
 
Reitings 164
Reģ: 25.11.2012
Estere
O, jā- par asusa eņģēm esmu dzirdējusi! :D
Es arī vēlētos tieši Dell pirkt, bet arī tur ir daudz dažādu variantu kādu tieši pirkt... nav viegli izvēlēties...
15.08.2013 01:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits