Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kūrorts vs biļetes

 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Vai jūs brauktu uz kūrorta ceļojumā? Kur pakā ietilpst lidojums un viesnīca. Vai arī meklētu tikai izdevīgas biļetes, un tālāk jau paši plānotu ceļojumu, viesnīcas, braucienus.

Es esmu atradusi izdevību ceļojumu uz Portugāli, kas ir mana sapņu valsts. Tur ietilpst lidojums un 7 naktis viesnīcā. Bet tas ir kūrorts... Palasīju ceļojumu aprakstus, tur viens Portugāles apceļotājs teicis, ka tur nav ko meklēt, jo tikai tūristi, nekāda vietējā šarma.

Un tad nu man ir bail, ka tas sabojās manu priekšstatu par valsti.

Es esmu no tām, kurai patīk izbaudīt vietējās kultūras šarmu, klīst pa mazām ieliņām, iepirkties vietejā tirgū, saprast, kā viņi dzīvo, pabraukāt ar vietējo sabiedrisko transportu. Nu vienvārdsakot neizskatīties pēc tūrista, bet sajust to vietējās kultūras garšu.

Vai šadā gadījumā man nevajadzētu braukt uz kūrortu? Turklāt tās ir visas 7 dienas vienā viesnīcā, nekur diži tālu neaizbrauksi uz citurieni.

Kā jūs parasti darāt? Es zinu, ka tie, kas piemēram brauc uz tiem Turcijas kūrortiem, tikai sēž to nedēļu pa viesnīcu, baseiniem un jūru.
08.08.2013 08:05 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Es pagaajuso nedeelj biju kuurortaa Griekijaa. Sapratu, ka taada veida briivdienas mani tomeer nesaista.
Ja gribi redzeet patieso valsts buutiibu, tad labaak braukt tur pasai, iireet masiinu un apceljot peec iespeejas vairaak un redzeet vairaak. Biju Portugaalee dazus gadus atpakalj - vislabaakaas atminjas no sii celojuma. Mees lidojaam uz Porto, tad njeemaam masiinu un gar juuru braucaam liidz Lisabonai. Pa celjam veel daudzas fantastiskas vietas apskatiijaam. Tiesaam ljoti skaista valsts.
08.08.2013 08:12 |
 
Reitings 661
Reģ: 29.01.2009
Vienmēr ņemu lidojums+viesnīca.Ne man laika, ne gribēšanas pašai sēdēt un kko plānot...Muļķības, ka tie kas brauc uz kūrortiem tik pa viesnīcām dzīvo! Ir iespēja braukt dažādās ekskursijās, īrēt daž ne dažādu transportu un ceļot pa valsti individuāli utt. variantu ir daudz.
08.08.2013 08:13 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nebrauc uz kūrortu.

Apskaties biļešu cenas aviokompānijās, pameklē lētas viesnīcas booking.com (katrai naktij savu) un brauc. Portugālē nav dārgi, vienīgais, masveidā neviens nerunā angliski. Bet cilvēki izpalīdzīgi, ja proti žestikulēt, viņi mēģinās saprast, kā tev palīdzēt.

Kā ar couchsurfing.org? Varbūt tas ir variants?
08.08.2013 08:14 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Liidere, kāpēc nepatika, ko tur darīji un pavadīji laiku?

Nu jā, tieši tas man nepatīk, ka esi uz visu nedēļu iesprostots vienā viesnīcā. Protams, var jau pa dienu aizbraukt uz kaimiņpilsētu, bet nu vakarā jau tāpat atpakaļ. Un tās tūrismu burzmas, vai maz dzirdēšu portugāļu valodu.

Diemžēl man nav tiesību, tāpēc auto atkrīt
08.08.2013 08:21 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Nevaru teikt, ka gluzi nepatika, bet bija mazliet garlaiciigi. Un jaa, tas, ka viss tas laiks jaapavada vienaa viesniicaa un daudz no konkreetaas vietas nesanaaca apskatiit, jo piedaavaatajaas ekskursijaas taadaa karstumaa negribeejaas braukt. So to, protams, redzeejaam un apskatiijaam. Vislabaakie iespaidi palikusi no Santorini apciemojuma. Tiesaam, ljoti skaista, fantastiska vieta!!
08.08.2013 08:29 |
 
10 gadi
Reitings 3060
Reģ: 13.11.2011
Muļķības, ka tie kas brauc uz kūrortiem tik pa viesnīcām dzīvo! Ir iespēja braukt dažādās ekskursijās, īrēt daž ne dažādu transportu un ceļot pa valsti individuāli utt. variantu ir daudz.


pilnīgi piekrītu, tieši biju turcijā un uz katru dienu bija izdomāta kāda ekskursija.
08.08.2013 09:32 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Es laikam labāk meklētu lētas biļetes uz konkrēto galamērķi. Man ļoti patīk pašai plānot ceļojumus vai arī ļauties nezināmajam... :) Es dotos uz kādu lielpilsētu, kur, protams, arī ir tūristi, bet tie ir izšķīduši vietējā masā, vai uz kādu pilsētu, kas nav tūristiem tik iecienīta, vai vislabāk uz kādu mazu lauku miestiņu, kur patiešām atklājas tās valsts īstie cilvēki, paradumi, kultūra, tas vietējais šarms un mentalitāte. Kūrortpilsētas nesaista.
08.08.2013 11:46 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
andzelija, par kuru kūrortpilsētu ir runa?
Ziemā, kad gribas totālu atslēgšanos, man patīk aizbraukt uz kūrortu un zvilnēt saulē, bet pati esmu bijusi Portugālē divreiz un abas reizes biju Lisabonā. Pirmajā reizē plānoju visu pati un man ļooooooti patika. Viesnīca bija primitīva un lēta, bet tieši vecpilsētas sirdī, visu Lisabonas apkārtni pašas izbraukājām, tiešam lieliski bija. Ja PT ir sapņu valsts, tad kūrortu tiešām nevajag.
08.08.2013 11:52 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Parfait, tā ir Alfubeira, pašā dienvidu piekrastē
08.08.2013 11:55 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Albufeira, protams, ir perfekti skaista vieta. Ja būtu supermega izdevīgs piedāvajums, iespējams paņemtu to un pāris dienas kaut kur pavazātos apkārt pa tuvākajām pilsētam, bet nu pilnvērtīgi droši vien nesanāktu izbaudīt. Cik maksā, ja nav noslēpums?
08.08.2013 11:57 |
 
Reitings 1492
Reģ: 14.04.2013
Pēdējā ceļojumā dzīvoju kūrortā, bet īrējām auto, ar to apceļojām visu salu, viesnīca bija pārnakšņošanai, ēšanai, zvilnēšanai pie baseina saulītē, neesi jau piesiets. Arī visi pazīstamie īrē auto, vai vismaz 1. reizē ,dodoties uz kādu vietu, to dara, ja brauc atkārtoti, tad tikai dzīvo pa viesnīcu caurām dienām, sauļojas un sūc kokteiļus, piedalās animatoru pasākumos, utt.
08.08.2013 12:01 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
2 cilvēkiem ap 300 lati, bet lidojums no Vācijas. Kopā no Rīgas varētu būt uz 380-400 latiem.

Laikam tomēr sliecos, ka nē... Tur cenas jau arī mainās pa stundām, tur nevar tā ilgi domāt ka es te :D
Medīšu laikam vienkārši lidmašīnas biļetes. Partugāle jau nav obligāti. Būtu priecīga par jebkuru dienvidu valsti kādā oktobrī. Bet ne dārgāk par 500 latiem 2 cilvēkiem
08.08.2013 12:02 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
2 cilvēkiem ap 300 lati,
ir ĻOOOTI lēti.
Ja pa lēto gribas uz dienvidu valsti, tad vajag jauniešu apmaiņās braukt.
500 Ls 2 cilvēkiem nav galīgi daudz, manuprāt.
08.08.2013 12:16 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Tu domā tos jauniešu apmaiņas projektus? Mēs gan sen vairs neesam jaunieši un tajā vecuma grupā neietilpstam :P

Kuros saitos jūs parasti čekojat lidmašīnu biļetes vai citus ceļojumu piedāvājumus?
08.08.2013 12:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits