Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

manikīra meistares mājās

 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
Vēlos uzdot dažus jautājumus,priecāšos,kuras varēs atbildēt! :)

1. Kādas tagad ir aptuvenās cenas manikīram, ko veic meistare mājās, nevis salonā? (gan klasiskais manikīrs, gan Gelish, gan pieaudzēšana, gan pedikīrs)

2. Kas nosaka izvēli aomeklēt manikīri mājās? (atrašanās vieta, lētāka cena kā salonā, pati meistare utt.)

3. Kā atradāt savu manikīra meistari? Var atbildēt visas-gan tās,kas apmeklē meistari mājās, gan tās,kas apmeklē salonu!

4. Un kas jums ir svarīgs vēl? Piemēram, lai piedāvā tēju/kafiju, meistare ir patīkama sarunu biedre(vai gluži pretēji-neuzdod liekus jautājumus :D), mierīga vide, žurnāli,ko pašķirstīt, plaša materiālu/nagu laku izvēle utt.

5. Ja ir vēlēšanās, lūdzu, aprakstiet kā izskatās "mājas salonā" un kādam tam vajadzētu būt optimālā variantā! Cik noprotu, negribētu neviena,lai viņu pieņem uz meistares divguļamās gultas un veic pedikīru vai sēdēt uz virtuves beņķīša bez atzveltnes!
06.08.2013 11:28 |
 
10 gadi
Reitings 2683
Reģ: 29.01.2009
1. Nekad neesmu maksājusi vairāk par 10ls. Gēls/akrils. rokām un kājām.
2. Atrašanās vieta, cena
3. Internetā. Draugu domu biedru grupās par nagiem, sludinājumos zip.lv
4. Tas nav svarīgi, lai cienā ar tēju vai kafiju. Galvenais, lai cilvēks normāls, ir par ko parunāt un tā. Visur, kur esmu bijusi, elementāri tēju vai kafiju vienmēr piedāvā :) Un kādu konču ar dažreiz. :)

5. Ir bijis, ka esmu atsevišķā dzīvokļa istabā sēdējusi, kas ir izveidots kā nagu salons. Galds, lampas, daudz nagu lakas,žurnāli, datorkrēsls ar roku balstiem, lai klientam ērtāk.
Un ir bijis variants, ka esmu sēdējusi virtuvē pie galda. Un man ir taisīti nagi. Kvalitāte abejādi labi :) Bet,kad kājām nagus taisīju, tad man lika sēdēt uz tā galda un likt kāju meitenei klēpī. Tas gan bija awkward :D
06.08.2013 11:38 |
 
10 gadi
Reitings 2683
Reģ: 29.01.2009
Un jā, materiālu un krāsu daudzums man arī ir svarīgs! Ko gan var uztaisīt, ja nav no kā?! :D
06.08.2013 11:39 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
1. Manikīrs ar lakošanu 4Ls, Gelish 7 Ls.
2. Atrašanās vieta un pati meistare
3. neesmu vēl atradusi, bet biju pie vienas meistares mājās. Viņai nezcik diplomi, serfifikāti, bet smuki, taisni, vienādi uzlakot nemācēja. Vairs neesmu gājusi, tagad meklēju citu.
4. Man nevajag tēju, žurnālus, galvenais, lai meistare laba un vienkārša. Biju pie vienas Ziepniekkalnā, nu tāda Rīgas princese. Visu laiku, kad biju pie viņas, jutos ļoti neērti.
06.08.2013 11:41 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
1.
2. Ja es apmeklētu meistari mājās, tad pievērstu uzmanību tam, lai viņai būtu sterilizācijas aparāts, jo savādāk lieki neriskētu ar veselību, jo ja salonos var pat hepatītu dabūt, tad pat par mājam nerunāsim.

3.Ieteica klasesbiedrene, pēc tam ļoti iepatikās, jo ļoti kvalitatīvi strādā - nu jau 7 gadus eju pie viņas, kā arī laipna un pretīmnākoša - savus klientus izdomās un iekārtos tadā laikā, lai visiem ērtāk un labāk.

4. Man galvenais, lai nagi labi turas un ar gēlu varu nostaigāt vismaz 4-5 nedēļas, pārējais ir patīkami, taču ne obligāti.

5.Domāju, ka mājās jābūt vismaz kādai atsevišķai istabai vai stūrim, kas smuki iekārtots, kur atrodas galds un krēsli, lai netraucētu apkārtējais - nu lai nebūtu jāpieņem klienti pie virtuves galda.
06.08.2013 11:49 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
1. Kādreiz, tam visam bija augstākas cenas, jo bija mazāk meistaru. Tagad daudz meistaru, bet kvalitātes nav, bet gēla nagi - līdz 15Ls.

2. Tā, kā pati jau 4 gadus pieaudzēju gēla nagus, tad skatos ļoti uz kvalitāti. Un arī cena.

3. Neesmu atradusi, tāpēc esmu pati meistars sev. :D

4. Ja nav par ko runāt, tad labāk nerunāt, bet tas tā.

5. Protams, atmosfērai ir nozīme, bet man vairāk kvalitāte un tāpēc tas otrajā plānā.
06.08.2013 11:54 |
 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
Par materiālu svarīgumu bija domāts-vai svarīgi kāda ražotāja materiāli pieejami. Vai vēlas profesionālas lakas vai der arī Loreal, Maybelline, essence laciņas no Drogām? :d
06.08.2013 11:57 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man materiāli ir svarīgi, jo uzskatu, ka kārtīgai manikīrei tomēr pārsvarā jāstrādā ar labām lakām, un tikai kāda no drogu klāsta pa starpai, jo labākas lakas arī labāk turas.
06.08.2013 11:59 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Par materiālu svarīgumu bija domāts-vai svarīgi kāda ražotāja materiāli pieejami. Vai vēlas profesionālas lakas vai der arī Loreal, Maybelline, essence laciņas no Drogām? :d


Uzskatu, ka šie varianti ir pilnīgi izslēgti. Noteikti jābūt profesionālākiem materiāliem.
06.08.2013 12:03 |
 
Reitings 638
Reģ: 27.06.2012
out of topic-vienreiz nagus liku pie meistares mājās un viņai bij buldogs, kas saēdās ābolus visu laiku bezdēja...tā bija mana pēdējā reize pie viņas :D
06.08.2013 12:09 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
1. Gelish 7Ls, gēla nagi 10Ls.

2. Meistare --> Cena --> Atrašanās vieta

3. Gēla nagu manikīri atradu pēc vienas Cosmo meitenes ieteikuma. Gelish pēc draudzeņu atsauksmēm.

4. Ja eju uz mājām, man ir svarīgi, ka manikīres darbu nepārtrauc sadzīviskā ģimenes dzīve. Pie gēla manikīres galu galā arī pārtraucu iet, jo visu laiku pa vidu bija bērni, kas novērsa viņas uzmanību.
Sarunāties man nevajag, es ļoti komfortabli jūtos klusējot. Patīkami, ja piedāvā, ko padzerties.

5. Galds un ērts krēsls un siltas telpas vai vismaz grīda ir manas labsajūtas pamatā :)
06.08.2013 12:22 |
 
Reitings 1337
Reģ: 19.05.2009
1. Eju jau pie meistares uz mājām vairāk kā 2 gadus, par profilaksi maksāju 8ls (gēla nagu lakas parklājums)
2. Svarīgi ir tas, cik tālu meistare atrodas no manis un tas, ka cena ievērojami lētāka nekā salonā.
3. Meistari atradu caur sludinājumiem www.zip.lv
4. Kafiju/tēju, lai piedāvātu nav obligāti, bet tomēr patīkami. Patīk meistares, kas sarunājas, nevis klusums 2h garumā. Protams, svarīgi, lai meistarei nebūtu tikai 5 parastās standarta lakas un nekāda sajēga no jebkā cita.
5. Meistarei neliela istaba, viesistabas tipa, lielais manikīra galds ar visiem piederumiem, sekcijas augšpusi rotā manikīra piederumi, nagu lakas, spīdumi.., liels tv, kur var pakavēt laiku.
06.08.2013 12:26 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
1. Man gēla nagu pieaudzēšana izmaksā 10ls. Vidēji esmu maksājusi no 8 līdz 12 lati. Salonā 22ls
2. Manikīrs mājās ir lētāks, bet ne sliktākas kvalitātes, un man ir svarīga atrašanās tuvu mājām. Pēc tā izvēlos manikīri
3. atradu savu meistari zip.lv
4. Man svarīgi, lai meistare ir vecāka par 30 gadiem (mana pieredze ar jaunākām meistarēm ir tikai negatīva). Svarīgi, lai meistare ir čomīga, jo esmu baigā pļāpa un jūtu psiholoģisku diskomfortu, ja meistare daudz klusē. Tējas/kafijas man nav vajadzīgas - nav īpaši ērti to dzert, ja tev tiek taisīti gēla nagi. Svarīga dizaina, krāsu izvēle. Protams, lai arī darba vieta ir sakopta un man ir ērti sēdēt visa procesa laikā.
5. Manai meistarei ir atsevišķa istaba tikai manikīra pakalpojumiem ar nagu bildēm, tur atrodas apgaismojums pie griestiem, atsevišķa lampa uz galda, manikīra galds, UV lampa, ventilators, frēze, Uz galda vienmēr stāv dezinfekcijas līdzekļi, vienreizlietojamās salvetes, gēla/dizaina izvēle. (Pierakstoties pie jauna meistara, vienmēr prasu, ar kādiem materiāliem tiek strādāts) Parasti skan radio, un mēs dungojam līdzi dziesmām :)
vēlas profesionālas lakas vai der arī Loreal, Maybelline, essence laciņas no Drogām

Ja interesē vnk manikīrs, tad es neietu pie meistares, kas strādā ar drogu lakām. Tādas es arī mājās varu uzkrāsot.
06.08.2013 13:03 |
 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
Riry, tā gan-ar parastām lakām pati varu uzlakot! :D Redzēju vienu reklāmu, tur piedāvā manikīru un pedikīru un safotogrāfēta tā darbība, uz galda stāv ~15 lakas un visas no Drogām, Essence uzreiz atpazinu, pārējās arī tādas pašas! Pie sevis nodomāju,ka man mājās pašai ir tādas lakas un daudz,daudz lielākā skaitā,lai gan es neesmu ne meistare,nekas! :D
Man arī gribas,lai aizeju pie meistares, tad viņa strādā ar materiāliem,kādi man nav un kurus nevar nopirkt uz katra stūra.
06.08.2013 13:11 |
 
Reitings 534
Reģ: 03.11.2011
1. Manikīrs + gēla lakas pārklājums Ls 7,- , pedikīrs ar gēla laku Ls 9,-

2. Mana meistarīte ir arī man ļoti laba draudzene - uzticības persona. Uzticos viņai un tam, ka darbs tiks veikts kvalitatīvi.

3. Domāju, ka atbildēju jau 2. jautājumā :D

4. Man svarīga ir apkārtējā vide (apmeklējot arī salonus vai jebkuru medicīnas u.c. iestādi) un cilvēks, kurš šo pakalpojumu sniedz. Lai man pretīm nesēž sapīkusi seja un, ja ir vēlme, iespējams arī papļāpāt. Un arī, kā minēja Womankind -
man ir svarīgi, ka manikīres darbu nepārtrauc sadzīviskā ģimenes dzīve

5. Lai ir ērti! Telpa ir sakopta, silta utt. Atceros - reiz apmeklēju frizieri mājās.... veiktā darba rezultāts bija ļoti, ļoti labs, taču vide un telpa apkārt!!! Šausmas - sēdēju 2,5h uz parasta beņķīša, spogulis noputējis, pleķains, visapkārt izmētātas drēbes, netīras krūzītes un meitene vēl ik pa brīdim strīdas ar draugu pa telefonu. Tas mani atbaidīja.
06.08.2013 13:28 |
 
Reitings 534
Reģ: 03.11.2011
Un vēl, lai būtu arī laku izvēle, ne tikai 4 toņu sarkanais. :D
06.08.2013 13:29 |
 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
Paldies par atbildēm! Vēl kāda?
06.08.2013 14:17 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Es savu meistari atradu caur draudzeni.Viņa gāja un bija smuki. Pati eju, jau gadus 3. Gēla nagi.
runātīgums atkarīgs no mana garastāvokļa.-reizēm gribas,lai parunājas, reizēm negribas,lai muti ver vaļā.
Vienīgais mīnuss ir tas,ka jo ilgāk esam pazīstamas,jo vairāk viņa man atļaujas atteikt:"Nē, tur baigais piņķeris, tādsu netaisīsim! Nē, tik daudz laika tev nevaru atvēlēt šodien-to netaisīsim" un bieži vien palieku ar parastiem nagiem, jo manu ideju viņai negribas taisīt. pēdējā laikā esmu aizgājusi diezgan vīlusies prom. domāju,ka laiks nomainīt meistari.
Jums tā nav? piemēram, ja izdomājat kādu skaisti dizainu nagiem, parādat attēlu, vai mēģinat izstāstīt, un meistare atsakās to veikt,jo negribās, baigais piņķeris, utt?
06.08.2013 14:27 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
um jā.... manai meistarei ir daudz krāsas, bet nekad tādu,kādas man vajag :D ziļzaļas nav, elektro zaļas nav...:D
06.08.2013 14:30 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
čāča - mammas pirmā manikīre bija līdzīga kā tavējai, ka nebija laiks, tad izkārtoja kā viņai ērtāk, nevis kā klientam, tāpēc mammai ieteicu savu manikīri, kura pakārto savu laiku klientam, nevis klientu sev, un parasti izpilda manas vēlmes, lai gan biežāk ļauju savai manikīrei izpausties ar puķēm un visu ko citu, tikai krāsu izvēli pasaku, bet vienmēr esmu apmierināta.

Ja teiktu bieži, ka piņķeris, tad domātu par maiņu.
06.08.2013 14:33 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Liliii- tā jau viņa jauka, nagi turās, laika ziņā es vienmēr tieku,kad man ir ērti, bet tieši tā dizaina izvēle. Es esmu cilvēks,kam patīk košie spridzekļi uz nagiem, un visādas interesantas fīčas. forever francis man neder, un viņa vienmēr mani nobremzē...Negriboties, piņķeris, utt...un gala reuzltātā es aizeju ar sarkaniem galiņiem vai ko...
06.08.2013 14:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits