Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sekss

 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Šai diskusiju tēmai apzināti izvēlējos visai provokatīvu nosaukumu, lai arī par dzimumakta pozām un norises specifiku diskutēt nevēlos. Labprātāk parunātu par iekāri fizisko un tās nozīmi attiecību veidošanā. Saprotams, jūs drīkstat man oponēt - es pat ceru, ka sagaidīt konstruktīvu opozīciju savam viedoklim.

Lūkojoties no sava vecuma viedokļa, šodien nonācu pie secinājuma, ka dzīvei zudusi noslēpumainības sajūta, misticisma pieskāriens un romantika. Pirms sašutumā rakstāt, ka šī ir 30-gadinieku krīzes izpausme, kas ir skarusi vienīgi mani u.tml., lūdzu, ļaujiet paskaidrot! Ja kādreiz, tīņa gados, ikviena tikšanās ar pretējā dzimuma pārstāvi radīja saviļņojumu, patīkamu satraukumu, veselu emociju buķeti, tad tagad pat intīma satikšanās, sekss neizraisa ne tuvu tādu eiforijas sajūtu. Man pat brīžiem šķiet, ka ar seksu cilvēki nodarbojas nevis pirmatnīgas kaislības dēļ, bet drīzāk to izvēlas kā patīkamu laika kavēkli. Proti, kādēļ gan neizbaudīt dzimumaktu ar pievilcīgu pretējā dzimuma pārstāvi? Šo jautājumu esmu pārspriedis savu vienaudžu lokā, un vairuma viedoklis iekāres jautājumā saskan ar manējo. Nedomāju, ka šī parādība tik cieši saistīta ar vecumu, jo par līdzīgu pieredzi esmu dzirdējis arī no 20-24 gadus veciem (jauniem) cilvēkiem.

Uzdrošinos apgalvot, ka mūsu sabiedrība lielā mērā dzīvo emociju vakuumā - nevienam jau būtībā neinteresē, kā Tev klājas, kā Tu jūties. Visi vēlas dzirdēt tikai liekulīgas atbildes un redzēt dežūrsmaidus. Vienkāršība, sirsnība, vaļsirdība - tas viss mūsdienās kļuvis lieks un nemoderns, manuprāt, lielākajā daļā sabiedrības. Tādēļ nav nekas pārsteidzošs, ka cilvēki ir daudzējādā ziņā notrulinājušies, kļuvuši vienaldzīgi, vēsi.
Spēju saprast tos vīriešus, kas attiecībām apzināti meklē jaunas, nepieredzējušas meitenes. Esot kopā ar tādu meiteni, vīrietis var radīt ilūziju, ka arī viņš ir jauns un just spējīgs. Bet tā cilvēkiem, manuprāt, bezgala pietrūkst.

Kāds ir jūsu viedoklis, cienījamās dāmas? Vai intīmas attiecības veidojat kaislības un iekāres dēļ? Vai varbūt tāpēc, ka "mīlat" savu partneri? Mīlestības formas gan mēdz būt ļoti dažādas un ne visas saistītas ar libido izpausmēm. Kad pēdējo reizi esat izjutušas neprātīgu fizisko iekāri? Vai vispār esat?
04.08.2013 16:11 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Savos 45-os daļēji varu pievienoties. Nav nekā daudz, ko savā dzīvē neesmu piedzīvojis un izjutis. Bet 24 gados gan tā nejutos. Tā tam nevajadzētu būt.
04.08.2013 16:16 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Vienlīdzība pastāvētu, ja arī sievietei būtu loceklis, kaut vai mākslīgi radīts, un tad varētu ņemties ar vīrieti, kā to dara geji, turklāt, cik bieži vien gribētos.
04.08.2013 16:23 |
 
10 gadi
Reitings 3052
Reģ: 13.11.2011
Spēju saprast tos vīriešus, kas attiecībām apzināti meklē jaunas, nepieredzējušas meitenes.


tāpēc tu satikies ar to 18 gadīgo meiteni?
04.08.2013 16:28 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Vienlīdzība pastāvētu, ja arī sievietei būtu loceklis, kaut vai mākslīgi radīts, un tad varētu ņemties ar vīrieti, kā to dara geji, turklāt, cik bieži vien gribētos.

Atvaino, kāds tam visam sakars ar vienlīdzību? Vai vispār esi sapratusi manis rakstītā jēgu?

tāpēc tu satikies ar to 18 gadīgo meiteni?

Neapšaubāmi. Man patika viņas prāts, ideālisms, rūpība, mērķi dzīvē. Protams, tikai pēc tam uzzināju, ka viņa, piemēram, melojusi man par savu pieredzi, jo viņai tādas nemaz nebija.
04.08.2013 16:35 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Tāpēc, ka, lai sievietes kaut nedaudz piekristu jebkurai tavai domai, viņām vajag locekli.
04.08.2013 16:44 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Es nodarbojos ar seksu, jo jūtu lielu kaisli pret partneri. Un arī pēcsajūta ir lieliska, pamatīgi uzlabo pašsajūtu un garastāvokli. :)
04.08.2013 16:52 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja kādreiz, tīņa gados, ikviena tikšanās ar pretējā dzimuma pārstāvi radīja saviļņojumu, patīkamu satraukumu, veselu emociju buķeti, tad tagad pat intīma satikšanās, sekss neizraisa ne tuvu tādu eiforijas sajūtu.


Esmu ko līdzīgu dzirdējusi no vairākiem vīrišķā dzimuma pārstāvjiem. Pat grūti izskaidrot.. kāpēc tā notiek. Pagātne traumē? Notrulināšanās no pārāk biežas partneru maiņas?
Domāju.. arī pietiekami daudz sieviešu to izmanto vienkārši kā izklaidi, tīkamu laika kavēkli..
Ir jau arīatšķirība, vai persona ir attiecībās vai meklējumos.
Attiecībās TO var darīt mīlestības, kaisles, pienākuma vadīti.. Meklējumos ..izprieca, izklaide, ''tauriņu'' vai sievas medības :)

Vai intīmas attiecības veidojat kaislības un iekāres dēļ? Vai varbūt tāpēc, ka "mīlat" savu partneri? Mīlestības formas gan mēdz būt ļoti dažādas un ne visas saistītas ar libido izpausmēm. Kad pēdējo reizi esat izjutušas neprātīgu fizisko iekāri? Vai vispār esat?


Es mīlu savu partneri.. un, protams, mīlot 2. cilvēku.. gribas ne vien uztaisīt garšīgas vakariņas, aiziet uz kino, bet arī būt fiziski maksimāli tuvu :)
Es domāju, ka katra meitene reizi mūžā ir izjutusi fizisku iekāri (realizētu vai nerealizētu).
Tā kā man ļoti fiziski patīk 2. pusīte, iekāre bija gan attiecību sākumā.. gan šodien (cerams arī nākotnē tā saglabāsies).. pat dzirdot viņa balsi telefonā.. ar nepacietību jāgaida mājās pārnākam.. :D
04.08.2013 17:02 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Spēju saprast tos vīriešus, kas attiecībām apzināti meklē jaunas, nepieredzējušas meitenes. Esot kopā ar tādu meiteni, vīrietis var radīt ilūziju, ka arī viņš ir jauns un just spējīgs.

To sauc par pusmūža krīzi un mazvērtības kompleksu

Uzdrošinos apgalvot, ka mūsu sabiedrība lielā mērā dzīvo emociju vakuumā - nevienam jau būtībā neinteresē, kā Tev klājas, kā Tu jūties. Visi vēlas dzirdēt tikai liekulīgas atbildes un redzēt dežūrsmaidus. Vienkāršība, sirsnība, vaļsirdība - tas viss mūsdienās kļuvis lieks un nemoderns, manuprāt, lielākajā daļā sabiedrības. Tādēļ nav nekas pārsteidzošs, ka cilvēki ir daudzējādā ziņā notrulinājušies, kļuvuši vienaldzīgi, vēsi.


Man nepatīk ja kāds lien vai mēģina līst dvēselē. Un ja man gadās kādas problēmas neiešu kādam kratīt sirdi. Mani darba kolēģi un paziņas par mani un manu ģimeni nezināja neko vairāku gadu garumā. Nepatīk tukšas pļāpas.

Ja kādreiz, tīņa gados, ikviena tikšanās ar pretējā dzimuma pārstāvi radīja saviļņojumu, patīkamu satraukumu, veselu emociju buķeti, tad tagad pat intīma satikšanās, sekss neizraisa ne tuvu tādu eiforijas sajūtu.


Tur nu pats esi vainīgs. Sekss nav raflekss vai funkcija. Tā ir sociāla īpašība, kas ir jāmācās un jāapgūst. Ja galva strādā, ir idejas un izdoma, sekss var būs emicionāls un kaislīgs visu mūžu.
Tas ir sliknkums, vairāk nekas.
04.08.2013 17:20 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
Ha, bet lielāka daļa no večiem nav izbaudījuši un nekad neizbaudīs kā ir kad ir varens dzimumloceklis un kāda ir sieviešu reakcija uz tādu. Mīkstie lūzeri, neapskaužu.
04.08.2013 17:26 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Viedokļi mēdz būt visai atšķirīgi.
04.08.2013 17:39 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Uzdrošinos apgalvot, ka mūsu sabiedrība lielā mērā dzīvo emociju vakuumā - nevienam jau būtībā neinteresē, kā Tev klājas, kā Tu jūties. Visi vēlas dzirdēt tikai liekulīgas atbildes un redzēt dežūrsmaidus. Vienkāršība, sirsnība, vaļsirdība - tas viss mūsdienās kļuvis lieks un nemoderns, manuprāt, lielākajā daļā sabiedrības. Tādēļ nav nekas pārsteidzošs, ka cilvēki ir daudzējādā ziņā notrulinājušies, kļuvuši vienaldzīgi, vēsi.
Nomaini apkaart esosho sabiedriibu,es neko taadu neredzu un nemanu.
04.08.2013 17:40 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
un vispar virietim tiesi otradi vajadzetu meklet meiteni,kurai jau radzinji ir aplauzti(ja ir veelme paraadit cik vinjs kruts),jaunaam meiteneem veel tie ir stipri kaa alnjiem.
04.08.2013 17:45 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Nazīc, interesanta doma.
04.08.2013 19:14 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
pievienojos šim -
Dionysus - Tur nu pats esi vainīgs. Sekss nav raflekss vai funkcija. Tā ir sociāla īpašība, kas ir jāmācās un jāapgūst. Ja galva strādā, ir idejas un izdoma, sekss var būs emicionāls un kaislīgs visu mūžu.
Tas ir sliknkums, vairāk nekas.

lai arī mans partneru skaits nav mērāms ar divciparu skaitli , uzskatu, ka mēs paši spējam kā noplacināt, tā pacelt seksa nozīmi savā prātā. Ja , līdzīgi kā Klusais smaids, sievieti vai vīrieti un tā rīcību uztveram kā ko pašsaprotamu, zaudējam seksa "maģiskumu" - lai arī cik muļķīgi tas neizklausītos. Uz vienu situāciju iespējams raudzīties no vairākiem skatu puktiem / dažādu attieksmi.
04.08.2013 20:28 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
frivolous, daļēji piekrītu, taču domāju, ka mūsu attieksmes maiņa notiek neapzinātā līmenī.
04.08.2013 21:56 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Spēju saprast tos vīriešus, kas attiecībām apzināti meklē jaunas, nepieredzējušas meitenes. Esot kopā ar tādu meiteni, vīrietis var radīt ilūziju, ka arī viņš ir jauns un just spējīgs.

Skumji, ka viirietis pats ir tik tuksh, ka vinjam vajag beernu blakaam, lai nejustos tik neveertiigs un truls.
Vai varbūt tāpēc, ka "mīlat" savu partneri?

Kaapeec vaardu miileet liec peedinjaas? Ja tev nav palaimeejies to izjust, tas nenoziimee, ka citi nav speejiigi miileet.
Man pashai sekss, miilestiiba un iekaare iet roku rokaa. Sekss bez juutaam atstaaj pliekanu garshu mutee. Tas ir taapat, kaa eest saldeejuma radzinju vienu pashu, bez saldeejuma. Jaa, garshiigi, bet iisti nav tas.
Turklaat sabiedriiba ir pasha spogulis. Muus kaitina citos visvairaak tas, kas mums pashiem piemiit. Slinkji visur pamana citus slinkjus, skopulji - skopumu, bet labi cilveeki apkaart redz laaga dveeseles.
04.08.2013 22:07 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Manuprāt, krista, pat nav sapratusi manis rakstītā jēgu - viņai "mīlestība", acīmredzot, asociējas vienīgi ar iekāri, ko pati arī atzīst. Protams, cilvēki ar bagātāku garīgo pasauli apzinās, ka mīlestība ne tuvu nav saistīta tikai ar iekāri. Pastāv taču tik dažādas tīri platoniskas jūtas. Manuprāt, mīlestība ir emociju kopums, kamēr iekāre - instinkts.
04.08.2013 22:13 |
 
Reitings 691
Reģ: 04.08.2013
Gadijuma seksa man nav bijis.
Ir partneris, ir iekare un ir sekss.
Reizem ir rutina, bet tapatas pavelkos vai ari pavelkas vins.
Vai tad bez iekares var but ari sekss?
04.08.2013 22:26 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Maija - domāju, ka sekss mierīgi var pastāvēt arī bez iekāres. kaut kādā ziņā arī klusais smaids par to vaicā .. protams, lieliski ir, ja visi trīs - mīlestība, iekāre / kaisle un sekss - mijas harmoniski, bet tas nebūt tā vienmēr nav. kristai ir, kas ir lieliski. manās iepriekšējās attiecībās tā nebija, šajās ir, ar iekāres līmeņa kāpumiem un kritumiem, bet arī ir.
piekrītu klusajam smaidam, ka iekāre, galvenokārt, ir instinkts.
04.08.2013 23:04 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
Pastāv taču tik dažādas tīri platoniskas jūtas.


Gadījumā platoniskas jūtas nav tad kad vīrietis apjūsmo citu vīrieti (jaunieti) un īpaši viņa augumu?
04.08.2013 23:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits