Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sirsnina pilna

 
Reitings 109
Reģ: 11.07.2013
Kartejais strids tikko bija. Sirds tik pilna, ka gribas vienkarsi aiziet. Kopa esam 5 gadus, ir 3 gadiga meitina. Vins vienigais pelnitajs, bet tada bija musu vienosanas, ka es pa maju un vins apgada mus. Darbs vinam nav tads, ka katru vakaru majas. Ir regulari prom uz nedelu vai pat ilgak un tad majas kadu nedelu. Iet izklaideties viens pats vienmer, bet ar norunu, ka kaut kur aizbrauksim ka gimene atpusties, bet solijumu netur. Ara skaisti spid saulite, bet nogul lidz 12 diena, tad neskaitamas datorspelites, kad prasiju, kur aizbrauksim sodien, tad neko neatbild, pec stundas atkal prasu, bet neko neatbild. Atgadinaju, ka runajam sajas brivdienas aizbraukt uz kadu udens atrakciju parku ( sola jau no janvara ). Bet neko neatbildeja. Vienkarsi sez pie datora un kluse. Ta katru dienu - gul lidz kadiem 11-12 dators, vakara draugi. Nauda nav problema lai kur izietu kopa.
Ka lai pielauzu vinu dzivot gimenes dzivi? Ka lai parada cilvekam, ka 30 gados beidzot jasak dzivot gimene nevis ka vecpuisim? Kad san ka iesu ar bernu prom ari tad neko neatbild. Pat mani pie friziera nevar palaist, jo bernu nepieskata. Tik vientuli.
03.08.2013 15:22 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
njaaa...... un ,protams,ka aiziet nevari,jo ir finansiaalaa puse... vot shitas ghimenes nesaprotu un nekad nesapratishu.... tapec brizhiem pat esmu laimiga,ka esmu single...
03.08.2013 15:23 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 31.03.2009
Mazā, vai ir kāda draudzene, kas var mazo pieskatīt, kamēr tu pie friziera? Kur tu dzīvo? Man pie mājām ir tirdzniecības centrs, kur var mazo laist bumbās un iet iepirkties, auklīte pieskata.
03.08.2013 15:26 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
ārkārtīgi bēdīgi Tev viss izklausās, taču kāpēc gaidi, kamēr Tevi ar meitiņu aizvedīs, ja Tev ir plāns doties kaut uz centru pastaigā, ņem mazo un dodies uz centru, kamdēļ auklējies, nemaz neizklausās, ka otrs grib ko darīt ar jums kopā. Šāda situācija tomēr pierāda, ka sieviete nevar būt 100% atkarīga no vīrieša, savas un bērna drošības dēļ.
03.08.2013 15:33 |
 
Reitings 109
Reģ: 11.07.2013
Mazo Zaki, nedzivojam LV un ir smagi, ka apkart nav savu cilveku ar ko ta vienkarsi parunat.
Es vienkarsi nesaprotu ka var negribet ar gimeni kur aizbraukt. Pats tacu velejas bernu un tagad saka, ka grib otru, bet tas nozime vel vairak but majas ar berniem. Kad prasu kur garantija, ka ar otru bernu attapsies un saksi gimenes dzivi.
Kadreiz teica, ka kauns ar mani iet, bet ko tad tikies? Tagad sapirka drebes, bet nu man neliekas pienemami, ka man nakts klubu drebes jaiet pa ielu, kur kleita knapi pakalu nosedz. Pats staiga naudzis utt.
Protams citreiz jau palaiz ar kadu divu menesu skandalu pie friziera vai manikira, bet tad atnaku majas un griesti age gridu salaisti kopa, jo berns nemas sava nodaba, bet sis pie datora. Pec ta vairs negribas nekur iet, jo neko neizdara kamer esmu prom.
Berns celas ap 8-9 un nak mani modinat, bet tads miega bads man ir, kad vins ir atbraucis. Jo no izklaidem parrodas 5-6 no rita un man kungam jaatsledz durvis.
03.08.2013 15:37 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Piekrītu DIO. pati šādi sēžot mājās tikai dzīvi palaidīsi garām. Sāc dzīvot bez viņa. Aizved meitiņu izklaidēties un pašai arī oma uzlabosies. Starp citu citās frizētavās ir stūrīši bērniem, kur mazais var zīmēt un spēlēties, kamēr mamma pucējas.
03.08.2013 15:39 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 31.03.2009
Mazā, vai tu dzīvo UK?
03.08.2013 15:40 |
 
Reitings 109
Reģ: 11.07.2013
Dio, esmu stradajusi, kad maza bija galigi maza. Bet darbs sakas ap 6 no rita un ievilkas loti velu. Tad nu parnakot majas bija jataisa est un viss parejais jo kundsins gribot atpusties savas brivdienas. Tad nu pateicu, ja velies lai tev nekas kavanagh jadara majas, tad uzturi mus.
03.08.2013 15:40 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Kaut kāds sviest! Es šitādu dzīvi neizturētu !!!! Ārprāc!
Rīcības plāns:
1. Sāc iet kursos vai ko citu apgūsti, lai varētu sameklēt sev interesējošu darbu.
2. sameklē darbu, sāc strādāt.
3. paralēli šim varbūt var izmēģināt -es nevarēju atrast, bet meitenes forumā bija tādu linku ielikušas(varbūt var atkārtoti ielikt), kur vēdiskais doktors stāsta par attiecībām starp vīrieti un sievieti -kātās uzlabot praktiski( kaut kāds indietis, bet bija labs - to var izmēģināt),
4. kļūsti pati interesanta, finansiāli neatkarīga un baudi dzīvi - varbūt satiksi citu, kas Tevi ciena!
03.08.2013 15:44 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Nav izslēgts, ka puisim pēc darba vienkārši neko vairs negribas, ne kau braukt, ne pastaigāties, ne vēl jo vairāk sīci pieskatīt. Zini, arī vīrieši nogurst! Un, ja pēc tam vēl ir pārmetumi! tad es arī sēdētu un klusētu, lai nepateiktu kaut ko rupju un nepieklājīgu.
03.08.2013 15:46 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 31.03.2009
Mazā tu esi pelnījusi ko labāku, tāpēc domā, kā atkratīties no šī neveiksminieka, kas tevi dzen depresijā.
03.08.2013 15:49 |
 
Reitings 109
Reģ: 11.07.2013
Melns, es saprotu, ka nogurst un lauju izguleties un pie mila datora pasedet. Bet kadel nav noguris KATRU nakti iet ar draugiem? Bet ka ar mums kur aiziet ta noguris, laiks ara parak vejains tad parak karsti un visadas citadas problemas.
Iedevu vinam lapu, lai uzraksta, ka ar mums nekur neies un vairs neprasisu lai ejam un braucam, bet tika sanurcita. Labi, ka soreiz rokas nepalaida, jo ta ierasta lieta.
03.08.2013 15:52 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Mazā tu esi pelnījusi ko labāku, tāpēc domā, kā atkratīties no šī neveiksminieka, kas tevi dzen depresijā.

Nu gan iet vaļā labie padomi. Tagad Tava kārta, Mazais Zaķi, atklāt, cik Tev gadu?
03.08.2013 15:52 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Melns, nevajag attaisnot to puisi. Ja džeks to tik zina kā brīvajā laikā spēlēt datorspēles un iet tusēt ar draugiem, tad viņš nav piemērots ģimenes dzīvei ne tik, cik melns aiz naga. Ģimeni nevajag tikai uzturēt, tai vajag arī tēti, vīru un vīrieti kopumā.
Mazaa, es Tavā gadījumā tomēr rīkotos radikāli un brauktu kaut atpakaļ uz LV, ja tur uz vietas nebūtu nekādu iespēju pārvākties citur. Es nevaru iedomāties, kā Tu vari katru dienu dzīvot tādā aukstā gaisotnē un nemaz nejust mīļumu, atbalstu no sava līdzcilvēka.
03.08.2013 15:53 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
pag, un viņš vēl palaiž rokas?!
Mazaa, savāc savas pēdējās pašapziņas paliekas un neļauj sevi vairs pazemot!
03.08.2013 15:55 |
 
Reitings 972
Reģ: 18.02.2011
Tu viņam neesi interesanta, jo pa lielam Tavā dzīvē nekas nenotiek. Kolīdz kļūsi neatkarīga, redzēsi, viņam attieksme mainīsies. Sāku no pieredzes. Bet es dēļ vīrieša neliktu ciest bērnam un pati vestu izklaidēties. To arī daru šad tad.

Un ko nozīmē, ka viņam kauns at Tevi kaut kur iet???? Tu ko briesmone esi un viņš skaistulis?
03.08.2013 15:56 |
 
Reitings 972
Reģ: 18.02.2011
Ooooo palaiž arī rokas... Skaisti. Man ieteikumu NAV, jo nekad nesapratīšu tādas sievietes!!
03.08.2013 15:59 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 31.03.2009
Tieši tā sunscreen! Mans vīrs arī strādā, palīdz man bīdīt manu biznesu, pieskata mazo, kad man vajag brīvāku laiku un nekad nepārmet, jo bērns ir abu lēmums un atbildība. Tā ir ģimene. Vissvarīgākais, kas mums visiem ir. Ja kādam tas tā nav, tad laiks meklēt citu cilvēku, kas tevi nevilks uz apakšu, bet gan uz augšu.
03.08.2013 15:59 |
 
Reitings 109
Reģ: 11.07.2013
Mazo Zaki, es pati sevi piekeru pie woks, ka jasamekle milakais ar ko izklaideties.
Esmu domajusi par kadu apmacibu, lai varu klut materiali neatkariga, bet kur bernu liksu? Valoda ari nav tik laba limeni, lai ietu kadus kursus.
Milu vinu un velos normalu gimeni. Bet varbut tas ir pieradums?
Kad ir prom darba, tad nepiezvana vai neuzraksta. Visbiezak es pirma dodu kadu zinu un tad sanemu atbildi - gribu sex. Tas ir vienigais ko dzirdu. Soreiz sajutos ka ielene, jo atbrauca viss notika un viss. Atkal parasta ikdiena. Vienmer gaidu kad nu saks pildit solijumus, bet neko nedaram kopa.
Tikko ari sakliedza uz meitinu, jo piegaja pie vina, jo gribeja pametat baloninu, bet nevarot traucet, jo vins spelejot.
Trakakais jau tas, kad esam ar pazinam kopa, tad vins ir normals, bet ka ienakam par majas slieksni ta atkal datoratkarigais.
03.08.2013 16:00 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Es atvainojos, bet ko Tu viņā mīli? Tev patīk būt cietējai?
03.08.2013 16:03 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, es saprotu, ka nogurst un lauju izguleties un pie mila datora pasedet. Bet kadel nav noguris KATRU nakti iet ar draugiem? Bet ka ar mums kur aiziet ta noguris, laiks ara parak vejains tad parak karsti un visadas citadas problemas.
Iedevu vinam lapu, lai uzraksta, ka ar mums nekur neies un vairs neprasisu lai ejam un braucam, bet tika sanurcita. Labi, ka soreiz rokas nepalaida, jo ta ierasta lieta.

Cik saprotu, dzīvojat kaut kur UK? Puisim, acīmredzot, nu nemaz nav iespējas izvēlēties darbu, kurš patīk, arī cilvēku, kuri palīdzēs (radu, īstu draugu, utml.), apkārt nav. Šādā situācijā var nogurt ne tikai fiziski, bet arī PSIHOLOĢISKI. Pašam, dienot armijā, bija periods, kad vakarā iemiegot jūties laimīgs, ka diena ir beigusies un tūlīt tava apziņa atslēgsies. No rīta pirmā doma: "Nu, kāpēc šai dienai vajadzēja sākties!" Ja cilvēks nav ar stipru raksturu (visi nav no dzelzs), šāds variants ir diezgan iespējams. Tu saproti, kāda atbildība viņam šobrīd ir uzkrauta apstākļos, kad viņš ar savām eksistenciālajām problēmām ir viens pats aci pret aci? Beidzas tas viss ar t.s. izdegšanu.
03.08.2013 16:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!