Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūs uztrauktos manā vietā?

 
Reitings 50
Reģ: 07.07.2013
Tātad, šodien nevaru iemigt, pa galvu šaudās 1000000domas un nespēju koncentrēties uz mierīgu miegu.
Mans vīrietis bija ieplānojis ar draugiem šajā nedēļas nogalē doties atpūsties uz citu valsti, tā kā man radās sarežģījumi, es nevarēju pievienoties šim pasākumam.
Nodomāju, ka nebūšu sliktā draudzene un ļaušu viņam ar draugiem atpūsties bez manis.
Īsti pat neiedomājos par to, vai ar viņiem būs vēl kādas meitenes vai nē, jo ja brauktu ar meitenēm, tad lielākā daļa man ir pazīstamas.
Protams viss būtu skaisti, ja nebūtu parakājusies nedaudz internetā, protams izrādās, ka viņi brauc atpūsties, 5puiši un 2vas man pilnīgi svešas sievietes, tagad nezinu ko darīt, iztraucēt atpūtu un kaut ko uzrakstīt vai dzīvot ar mierīgu sirsniņu un zināt, ka manējais ir godīgs un ļaut atpūsties.
Varbūt pat nav pamata uztraukumam?
03.08.2013 01:50 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es arii varbuut aizdomatos,bet noteikti taas divas svesaas meitenes "norakstiitu citiem"-maneejais nekad mani nekraaps!:D
Nopietni runaajot par teemu-kaapeec uzreiz galvaa taa kraapsana!Liekas ,visi kaa pie bada...:D
04.08.2013 07:26 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Jūs uztrauktos manā vietā? - Jā, uztrauktos. Palaistu - jo galu galā scēnas taisīt ir pazemojoši, nekas jau nav noticis, vaine, bet man tas ļoooti nepatiktu un savu viedokli pateiktu. Tad, lai domā un dara pats, kā uzskata par pareizu. Viss.
04.08.2013 03:32 |
 
Reitings 87
Reģ: 03.08.2013
Manuprāt muļķīgi ir pārmest autorei, it īpaši, ja viņa ir teikusi-
tagad nezinu ko darīt, iztraucēt atpūtu un kaut ko uzrakstīt vai dzīvot ar mierīgu sirsniņu un zināt, ka manējais ir godīgs un ļaut atpūsties.
Varbūt pat nav pamata uztraukumam?


Neizklausās digti greizsirdīgā, vienkārši jautā.
Bet manuprāt kas ir gājējs, tas ies, nevienu nenoturēs.
Pieci puiši, divas meitenes, iespēja ir maza, bet ja jūs plānojāt kopā braukt, tu nezini, varbūt tās divas meitenes tika sauktas tiem puišiem tad, kad par to, ka tu brauc jau bija zināms.
04.08.2013 02:42 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
DIO neviens jau nesaka ka var izmainīt kaut ko, es vēl jo vairāk tā neteicu... bet tas tā.
Zini, vari jau protams apgalvot, ka nekad neesi greizsirdīga, bet vai tā ir taisnība pati labāk zināsi..
Apgrūtina un bojā attiecības histērijas un ielaušanās privātajā teritorijā, kontrolēšna un slimīga greizsirdība. Zini greizsirdība izpaužas dažādi, un kā nu kurais to pasniedz. Ja vispār tāda netiek izjusta nemaz, nevienā situācijā, tad drīzāk ir jāsāk uztraukties par to vai maz otrs kaut ko patiesi nozīmē. (protams ir tādi, kas to neizrāda, vai tikai spilgtos gadījumos izrāda greizsirdību, bet tā ir visiem)

Un neviena šeit nezin, cik bieži un par kādām lietām autore ir vai nav greizsirdīga un kā to izpauž, tāpēc stulbi teikt, ka attiecībām nav nākotnes, ja meitene satraukusies.

Autorei Un par tēmu, ja puisis stāstot par ceļabiedriem apzināti nepieminējis šis divas meitenes, tad manuprāt ir divi varianti, vai nu viņš nav īsti godīgs un apsver domu būt neuzticīgs vai vienkārši negrib lai tu esi greizsirdīga un negrib tevi satraukt.
04.08.2013 00:24 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Ja nepadara vīrieti par centrālo asi savā dzīvē, tad arī nebūtu šādas domas, uztraukumi, nepaļāvības utt.
03.08.2013 15:40 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Ja tas būtu mans puisis:
1) viņš bez manis pats negribētu braukt...
bet ja nu tomēr ....
2) kas gribēs nokrāpt, nokrāps, ar varu mīļa nebūsi... , bet es zinu, ka varu savam vīrietim uzticēties par visiem 100%, ceru, ka Tu arī .... ;)
03.08.2013 15:34 |
 
Reitings 160
Reģ: 08.05.2013
Pirmkārt, ja Tava čaļa draugi ir brīvi puiši, kādēļ lai nepaņemtu kādu meiteni līdzi?
Otrkārt, pat ja Tu zinātu, ka viņš Tevi krāps, ko Tu vari iesākt? - lekt durvīm priekšā? Nu nē! Ļauj viņam mieru un, lai viņš pats izdara savu izvēli, tāpat kā Tu savā dzīvē izdarīsi starp brīviem, smukiem puišiem. Un kā viņš var saprast, ka es viņam visforšākā, kā ne starp brīvām, skaistām sievietēm? :)
03.08.2013 15:15 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Viss notiksies kā tam jānotiek. Un patiesība parasti nāk gaismā.
Es laikam neuztrauktos, jo man jau daudz kas ir vispār vienalga


Forša attieksme! Tieši ar tādu jādzīvo. :)

Es nepieļauta šāda veida atpūtas. Puisis ar džekiem un svešām meitenēm brauc uz citu valsti? Nu vai ziniet nē. Izklausās, ka vai nu puisis ir kaut kāds jaunulis, kam džeku tusiņi svarīgāki par savu sievieti. Manuprāt ārzemes nav tāda lieta, kur var tā aizbraukt. Mēs ilgi un rūpīgi krājam jebkuram ārzemju ceļojumam un protams braucam kopā.


Bet šādas sievietes, ak... :D Ceru, ka man paveiksies un es visu dzīvi saglabāšu "svaigu" attieksmi pret līdzcilvēkiem un lietām. Tas uzskats - tas un tas svarīgāks par SAVU SIEVIETI. Visi saka, ka necieņa pret attiecībām ir krāpt. Tad es varu piebilst, ka tāda pati necieņa ir ierobežot, bikstīt, norādīt, pratināt utt. Tas ir mokoši. Kā tā var dzīvot? Vai arī drīzāk - kas tā par dzīvi?

Meitenes, baudiet dzīves jaukumus un neuztveriet lietas tik aizdomīgi un saasināti. Dzīve plūstu un lietas vienkārši notiek un mainās... Cilvēki mūsu dzīvē ienāk un iziet no tās, mēs varam tikai priecāties par jaukajiem mirkļiem un gūtajām mācībām. Nekļūstiet nekādā veidā atkarīgas no otrās pusītes, tad arī dzīves nesagrūs neveiksmes gadījumos un attiecības pavadīs vieglums, pēc kura visas tā ilgojamies un daudzas nemākam sasniegt, bet atslēga ir ļoti vienkārša.
03.08.2013 14:01 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es uztrauktos tikai par to, ka tika noklusēts fakts, ka viņu tusiņā piedalīsies kaut kādas vēl arī svešas meitenes.
03.08.2013 13:44 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Man liekas, ka vērā jāņem ir vairāki fakti. Pirmkārt, ne visas sievietes uzreiz lēks virsū katram blakusesošajam vīrietim. Otrkārt, pat ja kaut kas notiktu, tad tu tiktu atbrīvota no puiša, kurš ir spējīgs krāpt.

Mēģini neuztraukties, nodarbini sevi ar kaut ko lietderīgu un parādi puisim, ka uzticies viņam.
03.08.2013 13:42 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es skaitu tā - tusiņš bez manis ir tusiņš bez viņa - dzīve ir mierīgāka, nav vēlmes uztraukties un/vai bojāt savas brīvdienas. Respektīvi, ja man ir labi bez viņa un viņam arī ir labi bez manis to vienu vai divus vakarus - es neiešu celt greizsirdības scēnas. Tiesa, manā gadījumā vīrs uzskata savādāk, bet manī tas īpašas emocijas neraisa. :D
03.08.2013 13:14 |
 
10 gadi
Reitings 4033
Reģ: 02.01.2011
Kad par ceļojumu runājāt, braucēji tika minēti? Faktu par līdzbraucējām slēpa?
03.08.2013 13:03 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
cruel, nu man tā ģimenē nav pieņemts, varu teikt tikai no sava viedokļa. Ne es būtu priecīga, ka manējais ar svešām meitenēm brauc uz ārzemēm, ne arī viņš būtu laimīgs, ja es ar svešēim čaliem brauktu tusēt uz ārzemēm. Nu tas tomēr ir bišķi par daudz...
03.08.2013 12:29 |
 
Reitings 128
Reģ: 12.07.2013
Nē, neuztrauktos. Uzticos vīram. Bet uz savi dusmotos gan, par to ka netiktu.. Jo ir ļoti maz iespējas tikt pie normāla atvaļinājuma, un ja kārtējais izjukušais, ļoti dusmotos, ļoti ļoti...
03.08.2013 12:22 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
kordelia, ne visiem ir jākrāj ceļojumiem,varbūt šim tas ir tāds pats tusiņš kā kaut kur Latvijā.
03.08.2013 12:18 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Es nepieļauta šāda veida atpūtas. Puisis ar džekiem un svešām meitenēm brauc uz citu valsti? Nu vai ziniet nē. Izklausās, ka vai nu puisis ir kaut kāds jaunulis, kam džeku tusiņi svarīgāki par savu sievieti. Manuprāt ārzemes nav tāda lieta, kur var tā aizbraukt. Mēs ilgi un rūpīgi krājam jebkuram ārzemju ceļojumam un protams braucam kopā.
03.08.2013 12:15 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Te neviena nezin kāds ir Tavs draugs.
Pagājušo gad draugs bija vecpuišu ballītē, tur viens precējies čalis bija pamodies svešas sievietes gultā, bet draugu kāzās viņš ar savu sievu tik mīlīgi uzvedās,ka nu tik. Es domāju sieva ar nesatraucas,kad laiž viņu kaut kur,jo mājās ir īsts mīļums :-D

Mans draugs šobrīd ir otrā pasaules malā bez maz, bet nu nesatraucos,ka šis tur kādu mēģinās savaldzināt :-D Protams, tāda iespēja pastāv, bet mani tas neuztrauc, tāpēc jau neiešu taisīt nez kādas scēnas.
03.08.2013 12:06 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
ja nav uzticības, kas par attiecībām.. bla bla bla.. gudrinieces te salasījušās gribētu redzēt kādas ir pašas dzīvē, vai nekad neuztraucās un nav greizsirdīgas.


teiksim vienkāršāk, pieredze dara savu, Tu nevari izmainīt to, kam lemts notikt un nekas tā nebojā attiecības kā greizsirdīga sieviete.
Pieminot tieši greizsirdību ir arī jāņem vērā otrs fakts, ja kāds paliek greizsirdīgs attiecībās, tad tas otrs ir devis šādu iemeslu. Un ja vienreiz iemels ir bijis, tad otreiz, trešo reiz iemeslu vairs nevajaga.
03.08.2013 11:19 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
visas kārtējo reizi dzied vienu dziesmu, .. ja nav uzticības, kas par attiecībām.. bla bla bla.. gudrinieces te salasījušās :D gribētu redzēt kādas ir pašas dzīvē, vai nekad neuztraucās un nav greizsirdīgas.

vienīgi piekrītu, tam, ka ja gribēs tāpat nokrāps un tu tur neko nevarēsi padarīt, bet nu mjā. Lai noskaidrotu vai pamats uztraukumam, parunā ar viņu pašu. :)
03.08.2013 11:11 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Uztraukties jau tu vari, bet jēga nekāda :)
03.08.2013 11:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits