Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sausmu stasts 2 menesos

 
Reitings 2
Reģ: 26.03.2009
Sveikas..

es iepazinos ar puisi,kura pirmo reiz iemilejos no pirma acu skatiena..es uzskatiju ka abiem tas..jo sakam tikties, kopa dzivot jau pirmajas dienas..roza brilles abiem..viss bija ideali,skaisti..pagaja 3 nedelas un es panemu vina datoru, un pilnigi nejausi uzgaju ka vins ir registrejies iepazisanas portala un sarakstas ar citam meitenem so laiku..un tad saku jautat ko tas nozime..bet saka melot ka tur neiet un ka neesu pasparliecinata un ka nespeju tad uzticeties vinam..un tad viss pazuda..nespeju uzticeties..un sakas stridi pie sikumiem..bet vienalga man bija specigas jutas,un vins to pasu teica..es centos nedomat par to..rupejos,lutinaju..visu dariju prieks vina..bet vienu reizi mums bija maza nesaprasanas un aizbraucot uz darbu es nolemu apskatities ka tomer to lapu..bija pagajis menesis kops vinu tur piekeru..atradu vinu,un skatos ka vins ir online..es uztaisiju viltus profilu ar viltus bildi..apskatijos vinu..lai vins redz..un biju soka..vins manam viltus profilam uzrakstija..un man bija soks,asaras,nezinaju ko darit..bet pati vainiga bet gaju lidz galam..es 4 stunadas sarakstijos..un vins teica ka vinam nav attiecibu..ka ir viens jau 4 gadus..ka velas ar mani satikties nakamo nedelu..iepazities tuvak..vieniga doma..man bija pec darba savakt mantas un iet prom..kaut loti mileju vinu..es azibraucu..panemu mantas..vienalga apsedos,izrunaju visu..vins pateica,ka vins vienkarsi sarakstas ar meitenem..ne vins gul ar vinam..ka mekle tu rdraudzibu tikai..saka visadi atrunaties..bet piedevu vinam..bet mani domas nepazuda ka vins speja to darit..ka bija maza nesaprasanas ta vins atradas tani portala..vins ir pieaudzis,uznemejs..stastija ka beidzot attiecibas nopietnas..man likas ka jabut bija eiforijai,ka tikai mes..ka vins to speja..stastija ka lepojas but man blakus..bet kad bijam draugu kompanija..tada sajuta bija ka esmu viena..ejot gulet nekad nesamiloja..bet ka atruna bija..ka vins 4 gadus bijsi viens un ir gruti pierast ka kads ir blakus..
izskiramies pec 2 menesu kopa busanas..janos aizbraucam vina drauga kompanija..taka bija mana varda diena..pat neapsveica..jo vins ir krievs un uzskata ka varda diena nav jasvin..un visu vakaru es biju starp vina svesajiem draugiem viena..kad pahjautaju kapec nepienaci pie manis..atruna atkal..man nav japienak..tev bija japienak..es neiztureju saku raudat,ka gribu majas..laikam jau bija pa daudz.bet vina vel kas..vins necies ka sieviete raud..un nekad nepienaks klat un nesamilos..un tas bija punkts, kad vins pateica ka mums jaskiras..ka esmu visa vainiga..ka manis del atiecibas vairs nav..ka nemainisos nekad..
viss ..nakama rita savaca mantas..aizveda uz mana majam..es loti pardzivoju..un nevareju sanemties..es saku vainot sevi..ka esmu vainig..pazvaniju pec darba 3 reizes..un negaidiju tadu reakciju..pazudi no manas dzives..tu esi maniakala slima..es biju soka..es nekad vinam nezvanijos..attiecibas nekontroleju vinu..pat laidu uz klubiem,naktis nezvaniju kur vins ir..paradiju ka uzticos..attiecibas skaitija katru dienu cik skaista esmu..bet peksni pateica pa telefonu, ka vienam negribas vairs nekad redzet manu pretigo seju..man bija palikusas dazas mantas,un pec 5 dienam panemu taksi un braucu pakal..vins necela..vinam blakus dzivo bralis..uzzvaniju vina dzivoklim,jo labi kontaktejamies..bija soka atkal..vins pateica lai eju elle..ko vins ir spejis patstastit par mani,kaut runajam ka attiecibas vienmer bus starp mums..ka nevienam nav jazina nekas..es panemu mantas..meginaju runat..bet naids..peksni naids neizsakams..kas man sapeja,un raudat..es nekad nebiju ta rupejusies par kadu..palidzejusi..es stradaju laba amata,liela kompanija..es palidzeju ar kontaktiem lai sadarbotos..un dusmas pateici ka mani tikai del ta izmantoja..un tad sakas ka gandriz man iesita,un izgruda no dzivokla.cilveks kuru milu,kurs pat kad janu diena braucam teica to pasu..kura del es pametu draugus,kaveju darbu.lai butu kopa..gatavojju,tiriju maju,izdabaju, pienesu vinam visu..izradiju jutas,rupes..un peksni sis..kaut sapratu ar galvu ka sads cilveks man jaienist pec visa si..ka sapratu ka mani izmantoja,ka meloja man,ka saukaja mani..es sapratu ka biju kopa ar cilveku kuru vispar nepazinu.rakstija ka man netic vairs..ka meloju visa, kad es sapratu pec divam nedelam ka man menesreizes..un sakuma domaju ka del liela uztraukuma..un netaisiju testu..un pec laika es uztaisiju un uzradija pozitivu..bet es nebiju no tam kas saks santazet..un liks uznemties atbildibu..nolemu uztaisit abortu..kaut likas ka gribu nomirt,ka sabruksu,nav nevienam kam pastastit,izrunaties...sapratu ka viens cilveks spej mani salauzt..un vel berns..kaut esmu loti stipra rakstura.jo man darbs ir tads..es izstastiju savam tuvakam cilvekam visu masai..un vina pateica ka abiem jaizrunajas un jauznemas atbildiba...es vinam uzrakstiju visu..un vins pateica ka man ir smadzenu slimiba..ka lai eju arsteties..un ka vinam nevar but bernu..ka noteikti ar kadu citu esmu gulejusi..ka lai izbeidzu melot..kas mani iedzina vel leilaka depresija..es paklausijasu masu.un meginaju paradit testu lai notic..arsta nosutijumu,analizes..aizbraucu pie vina..pagaidiju ka atbrauc..ieraudzija mani..ieleca masina un aizbrauca..es uztaisju abortu..un sobrid es nezinu ka dzivot talak..ka iegajusi vel leilaka depresija..jau menesi needu..dzivoju viena cetras sienas..
es vienalga pagaja 3 nedelas es gribeju beidzot ka pieaugusi un nobriedusi cilveki izrunaties..nezinu kapec to velos..laikam liekas ka visu izrunasim..izteiksim visu otram..ka jutos..man paliks vieglak dzivot..tikai divi menesi..un piedzivoju elli pec skirsanos..mana kluda bija uzreiz sakt dzivot kopa..ka vajdzeja padomat ka viss kas skaisti sakas atri beidzas..ka bija jaiepazist kads vins ir..maciba uz visu muzu..planojam visu tik atri..par gimeni,kazam,berniem,biznesu..visu..ka viss ta izvertisies..nekad nedomaju..ka izskirties bez naida..izrunat visu..es saprotu ka iekseji loti man vajag izruanties..izteikt visu..un tad es spesu talak iet..ka turesu sevi visu,es ilgi nevaresu uzsakt attiecibas..aborts..tas man ies lidzi visu muzu..
kaut esmu nolemusi ilgi domajot..ka sanemsos..vienalga kada reakcija bus..aizbraukt pie vina..un vinam bus jaizrunajas..
02.08.2013 10:53 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
Domāju, ka Klusais smaids raksta :D
02.08.2013 10:55 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
slinkums lasīt
bet kā tev jāņos var būt vārda diena? :D
02.08.2013 10:57 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Dieva dēļ nebrauc pie viņa un nemeklē kontaktu. Neplēs brūci vēl dziļāk.
Ja grūti runā ar draudzenēm , raksti šeit cosmo, bet tikai nebrauc pie viņa un nepazemo sevi vēl vairāk.
Tas , ka tu uztaisīji abortu, manā skatījumā bija vairāk kā pareizi. Ja tu par to speciāli nedomāsi un sevi nenopelsi- ātri aizmirsīsi!
Centies nesatikt viņu, viņa brāli, radus draugus. Nepazemojies, nerunā- pašai būs vieglāk.
02.08.2013 11:01 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Mēģināju izlasīt..līdz pusei tiku..sorry...neņemos tālāk lasīt.
02.08.2013 11:02 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Es arī esmu izrunāšanās patriote. Bet ir gadījumi, kad runas ir liekas.
Kāpēc domā, ka "viņam būs jārunā"? Varbūt pagrūdīs Tevi malā un dosies savās gaitās. Nezemojies tāda priekšā.
Raksti garas vēstules, runājies ar sevi, pasaki visu. Bet tiešu adresātu, man domāt, šajā gadījumā nav vērts meklēt. Neklausīsies un nedzirdēs.
02.08.2013 11:05 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
es arii liidz pusei izlasiju un viss, ljoi saraustiits teksts
02.08.2013 11:08 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.07.2013
šīzōōōō
02.08.2013 11:08 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
kāds nevar kopsavilkumu 3 teikumos ielikt? :D
02.08.2013 11:09 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nif nif - viņa sāka dzīvot uzreiz kopā ar vīrieti, kurš viņu izmantoja, lai savā biznesā gūtu sakarus. kad draugs nepievērsa viņai uzmanību, viņa sāka raudāt, bet viņš to izmantoja kā iemeslu, lai pamestu, jo viņam riebjas histēriskas sievietes. pēc šķiršanās uzzināja, ka ir stāvoklī. nu jau ex-draugs to uzzinājis aizbēga un neuzņēmās atbildību. viņa uztaisīja abortu un tagad nezin, kā lai dzīvo tālāk. un grib izrunāties ar ex-draugu, lai gan viņš viņu apsaukājis, grūstījis, gandrīz iesitis, vsp noliedzis, ka tas bērns ir viņa.
02.08.2013 11:13 |
 
Reitings 287
Reģ: 20.10.2010
Piedod, bet pati esi vainīga jau sākumā vajadzēja iet prom. Es nespētu piedot un es neticu, ka cilvēki mainās.
02.08.2013 11:16 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Sany- labs konspekts :D
02.08.2013 11:17 |
 
Reitings 63
Reģ: 31.07.2013
Es izlasiju gan,bet vareja to visu aprakstit iisak.
Varu pateikt neej pie vinja un nepazemojies vel vairaak,vai tad nejuties ta jau pietiekami sagrauta.Domaju ka neko savadaku vinjsh tev nepateiks.
02.08.2013 11:17 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
autorei- ja viņš pirms tam nerunāja ar tevi, sauca par trako, grūstīja tevi, noliedza, ka tas ir viņa bērns, kas tad tagad mainīsies? domā, ka viņš tagad lūgs tev piedošanu vai izskaidros rīcību. NĒ! vīņš vnk ir nelietis un tevi izmantoja. tieši ar tādu domu tev ir jādzīvo- lai tā tev kalpo par mācību visam mūžam. tieši tādēļ nevar pakārtot visu savu dzīvi, vajadzības tikai otram cilvēkam.
neko daudz tev nevar pateikt. paies laiks un brūces lēnām sadzīs. ja ir pārāk traki, varbūt tomēr sameklē psihologa palīdzību. šis cilvēks spēs tev vairāk palīdzēt un nedzīs tevi vēl lielākā izmisumā. nākotnē kaut kad atradīsi citu cilvēku, kurš tevi cienīs, mīlēs un rūpēsies par tevi. galvenais nekļūsti par ledusaukstu sievieti, kas nepazīst jūtu.
02.08.2013 11:17 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
paldies Sany :)
traki meitenei gājis, bet es saprotu, ka gribas izrunāties, gribas tādu kā closure visam tam trakumam.
02.08.2013 11:18 |
 
Reitings 904
Reģ: 21.01.2013
Cik tev gadi?
02.08.2013 11:18 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
čāča - paldies :D es centos :D
02.08.2013 11:18 |
 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
Spriežot pēc tavas iepriekšējās diskusijas, vai nu tu esi trollis, vai gluži vienkārši tev tiešām ir jāpiestrādā pie savas attieksmes. Tu pārāk ātri aizraujies un pieķeries. Daudzus tas var atgrūst un izsaukt negatīvu reakciju.
02.08.2013 11:22 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
natural_girl - lai kā tur vai būt vai nebūtu, tomēr vīrieša attieksme nedrīkst būt šāda. negatīvu rekaciju autore var izsaukt, ok, bet neviens nav pelnījis ko tādu. te drīzāk es domātu, ka vīrietis nav psihiski normāls, ja var šādi uzvesties. vsipār izklausās, ka viņš ir ko salietojies. protams, ka meitene ļoti tagad cieš no šādas attieksmes un viņa vēl ilgi baidīsies uzsākt jebkādas attiecības.
02.08.2013 11:37 |
 
10 gadi
Reitings 2673
Reģ: 25.05.2012
Es ar tādu dranķi negribētu pat izrunāties. Vispār būtu kauns, ka esmu tādu cilvēku pazinusi.

Un vispār man liekas, ka neko labu par cilvēkiem neliecina tas, ka pirmajās dienās jau sāk dzīvot kopā. Kur prāts vispār?
02.08.2013 11:41 |
 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
Sany, protams, ka nedrīkst būt šāda. Tāpēc arī minēju, ka šādā reālā gadījumā meitenei būtu jāpiestrādā pie savas attieksmes. NEVIENA meitene nedrīkstētu atļaut sev tā kāpt uz galvas. Ir jāapzinās sava kā sievietes vērtība un, lai cik liela būtu pieķeršanās / mīlestība pret kādu, ir jāspēj šādās situācijās jau laikus ar paceltu galvu no visa tā aiziet.
02.08.2013 11:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits