Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kopā gan priekā gan bēdās???

 
Reitings 7
Reģ: 01.08.2013
Sveiki visiem:)
man ir tāda problēma-es ar savu puisi dzīvojam kopā jau gadu. No pašiem pirms sākumiem,kad viņš man izrādīja simpātijas,es viņam nepievērsu uzmanību,viņš likās jauks utt, taču īsti ne manā gaumē:) mēs mēdzām vnk sarunāties pa telefonu kā draugi,šad tad uzraxtiit un pajautaat kaa iet...Man uz viņu nebija nekādu plānu,taču kādu dienu sagadījās tā,ka mēs satikāmies Rīgā,tas bija pavisam nejauši,sākām runāties utt un sanaca taa ka paliku pie vinja pa nakti. Starp mums nekas nebija,ne bučas,nekā,vnk kopā ka saka iedzeraam. Pec tas reizes vinjs palika pilniigi trax,pari visaam variiteem gribeeja mani ieguut,un nepaliidzeeja tas ka vinjam 100X atteicu.Vienvardsakot pec kada laika vinjs tomer mani iekaroja:) mes sakam dzivot kopaa,jutos ar vinju ka pasakaa,bet pec kada laika sakas striidi. parsvaraa tie ir par siikumiem,piem vinjam nepatiik ka es esmu facebukaa,no dr.lv vispar nacas izdzeesties.Vinjs saka ka negrib lai es kontakteejos ar citiem cilvekiem.Mes ar vien biezak sakam strideties,ir pat bijusi roku palaišana vairakas reizes...pats interesantakais kas mani uztrauc ir tas ka vinjs saka ka mani miil un vinjam nekaa svariigaka par mani utt bet tikliidz mees sastriidamies un es piem aizeju projaam, vinjs visam atmet ar roku un iet vainu dzert vainu brauc ciemos pie saviem radiem.Lai vinjs man paprasiitu piedosanu vispaar nemaz nevar sagaidiit,vinjs to dara tikai tad ja es to izdaru pirmaa kaut gan neesmu vainiiga...lidz ar to sanak ka es vnmr esmu taa kam ruup lai mees saliigstam un lai mes atkal butu kopaa. Un tad kad es esmu sperusi pirmo soli vinjam pretii tad atkal vis ir labi. Sobriid es esmu darba mekleejumos tpc sezu majas,bet vinjs strada un vakar striida laikaa izsplaava tadu frazi kaa-ej straadaa...un ar tadu intonaciju itka vinjam butu apnicis ka dziivoju uz vinja rekjina. Es aizgaju projaam pie braalja,jo vnk nevareju pec tadien vardiem atrasties taja dzivoklii.Jau ir pagajusi visa nakts un vinjs nav man pat uzraxtiijis un pajautaajis kur es esmu,par piedošanu vsp nerunaasim...es nesaprotu,kas ta ir par milestiibu ja tad kad vis ir labi,vinjs ir savadaks,bet tad kad slikti,vinjs pavisam mainaas un izturaas taa itkaa manis vinja dziivee vsp nebuutu...
01.08.2013 07:37 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Un ko tu gribi dzirdēt?
01.08.2013 07:40 |
 
Reitings 7
Reģ: 01.08.2013
velos dzirdet kadu padomu,ka rikoties tada situacijaa,vai varbuut kads var daliities sava pieredzee.
01.08.2013 07:50 |
 
Reitings 63
Reģ: 31.07.2013
Labriit.
Esmu bijusi lidzigaa situacijaa,bet ja drikstu jautat cik tev ir gadi?Un kapeec tomeer sakat dzivot kopaa ,tev ir jutas pret to cilveeku?
01.08.2013 08:24 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Ir bijusi roku palaišana, liek izdzēsties no dr.lv un viss pārējais nozīmē to, ka tevi neciena. Pieradis, ka piedosi un atvilksies atpakaļ. Neesi lupata, sāc dzīvot savu dzīvi, nevis pakalpot vīrietim.
01.08.2013 08:27 |
 
Reitings 63
Reģ: 31.07.2013
piekritishu iepriekshejam rakstam...
01.08.2013 08:43 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
un vakar striida laikaa izsplaava tadu frazi kaa-ej straadaa...un ar tadu intonaciju itka vinjam butu apnicis ka dziivoju uz vinja rekjina.

manuprāt, šī doma viņam varētu būt, ja jau strīda laikā tā pateica. un vai tad tas ir kas slikts.
viņš negrib, lai kontaktējies ar citiem cilvēkiem? wtf.
01.08.2013 08:58 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
sākot no vietas, kad es dzirdēju, ka ir bijusi fiziska vardarbība, viss pārējais šķita mazsvarīgi. tu domā, ka esi pelnījusi šādu izturēšanos?jebkurā gadījumā - NĒ!

par to, ka lai izdzēsies no faceboka, ej strādāt - nu cilvēkiem visādi tarakāni ir galvā un katram ir savas dīvainības. nereti cilvēki, kas liedz otram kontaktēties ar citiem, palaiž rokas.

tu gribi dzirdēt apstiprinājumu savām domām? ja tā - ej prom, neatskatoties. daudz ko var piedot, izņemot vardarbību un krāpšanu. šīm divām lietām attiecībās nav vietas. viņš pavisam noteikti nesaprot, ko nozīmē cienīt otru cilvēku. izskātās, ka viņš ir slimi greizsiŗdīgs. labāk nečakarē sev dzīvi un pārtrauc ar šo puisi jebkurus kontaktus. dzīvo tā, lai tev pēc pāris gadiem nav jau jāsāk domāt par plastiskajām operācijām.
01.08.2013 09:13 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
Manam vīrietim arī kaitināja, kad es nestrādāju, tāpēc bija daudz strīdu tajā periodā. Laikam likās abižots, ka man tik daudz brīvā laika :D - jo tajā periodā nebija tā, ka viņš mani uzturēja, bija pašai sava nauda.

Dzēšanos no sociālajiem tīkliem, jo draugam nepatīk- nu man liekas, ka tādi veči nav īsti riktīgi un kopdzīve būs tiešām smaga ar tādu, ja vēl tam visam seko roku palaišana.

Izvērtē pati, vai esi gatava saistīties ar tādu cilvēku, kas diez vai mainīs savus uzskatus).

No malas, es varu pateiktt- bēdz, ko kājas nes :D :) Bet zinu, ka realajā dzīve ir grūti aiziet no cilvēka, kuru mīli. Turies, esi stipra. Vari jau mēģināt izrunāties un uzlikt savus noteikumus, kuriem, ja viņš nepiekrīt, tad Jums jāšķirās:
1)Nekādu roku palaišanas
2)Viņam nebūs daļas, kur tu esi reģistrējusies

Meklē darbu un pavadi laiku ar citiem cilvēkiem, nav jāpavada savi jaunības labākie gadi ar tādām tumsoņām :)
01.08.2013 10:02 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Nu tā laikam no viņa puses ir atkarība nevis mīlestība..traks greizsirdis, jo kā gan normālam cilvēkam var ienākt prātā izliegt kontaktēties ar citiem cilvēkiem..
01.08.2013 10:07 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
un tagad atbildi sev uz šo jautājumu: "Vai Tu vēlies pavadīt ar šo cilvēku kopā visu savu mūžu?"

Spreižot pēc atbildes Tu arī attiecīgi varēsi rīkoties ...
01.08.2013 10:14 |
 
Reitings 125
Reģ: 29.07.2013
ir pat bijusi roku palaišana vairakas reizes.



Un Tu vēl esi ar viņu? :( Skumji! Tiešām skumji. Man pietika ar vienu reizi. Tā pat nebija iesišana, bet pagrūda mani pret sienu. Tas bija trekns punkts visam! Es vnk aizbraucu mājās. Un nosūtīju sms, ka nevēlos vairs viņu satikt. Tā bija pirmā un pēdējā reize, kad šķīros ar sms palīdzību, bet neko citu viņš nebija pelnījis.

Neej atpakaļ pie viņa. Esi tak sevi cienoša sieviete! Vai tad trūkst vīriešu? Būs kāds, kurš mīlēs Tevi, lolos, lutinās un galu galā pieņems tādu, kāda esi! :)
01.08.2013 10:15 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Vīrieti neanalizēšu, jo ne jau viņš lūdz palīdzību. Bet, raugoties uz Tavu nostāju un rīcību, liekas, ka Tu pati nemaz neievēro "kopā priekos un bēdās". Strīdies, apvainojies, skrien prom no viņa utt. Liekas, ka Tu pieņem lēmumus emociju iespaidā. Manuprāt, Tev priekša vēl liels darbs ar sevi un nostabilizēšanos. Ar viņu vai bez viņa, tas vairs pat nav tik svarīgi, jo, ja nebūsi mainījusies, nākamajās attiecībās vari uzkāpt uz tā paša grabekļa. Atvelc elpu, nemeklē vainas viņā, bet pavēro sevi, mēģini nostāties stabili uz abām kājām, paskatīties uz to visu no malas.
01.08.2013 10:15 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
vinjam nepatiik ka es esmu facebukaa,no dr.lv vispar nacas izdzeesties.


vinjs visam atmet ar roku un iet vainu dzert vainu brauc ciemos pie saviem radiem.Lai vinjs man paprasiitu piedosanu vispaar nemaz nevar sagaidiit,vinjs to dara tikai tad ja es to izdaru pirmaa kaut gan neesmu vainiiga..


vakar striida laikaa izsplaava tadu frazi kaa-ej straadaa...un ar tadu intonaciju itka vinjam butu apnicis ka dziivoju uz vinja rekjina.


Pēc rakstītā.. puisis man šķiet garā vājš cilvēks, kompleksains, bez pārliecības.. viņam ir labi, ja viņš ņem kontroli pār Tevi, tādējādi vismaz kādā dzīves jomā izrādot savu pārākumu.

Varbūt kļūdos, bet šis stāsts nenorāda uz normālu attiecību modeli..
01.08.2013 10:30 |
 
10 gadi
Reitings 6223
Reģ: 01.04.2009
Izbeidz tādas attiecības. Tādi nemainās, ja mainās, tad tikai uz īsu brīdi, lai piedabūtu Tevi atgriezties, bet pēc laika viss atkal būs pa vecam.
Cik kompleksainam jābūt, lai aizliegtu kontaktēties ar citiem cilvēkiem?
01.08.2013 10:42 |
 
Reitings 7
Reģ: 01.08.2013
paldies jums visiem liels par padomiem:)
atbildu lujijai-mums abiem ir 20 gadi, un lieta tada ka man jau ir bijusi iepriekseja pieredze kopdziivee,es 3 gadus nodziivoju ar savu bijuso puisi,bet tagadeejam puisim tadas pieredzes nav,vinjam ir bijusi kkada draudzeniite kura arii tapat skraidiija vinjam pakalj,tacu tur situacija bija savadaka,jo vinji nedziivoja kopaa,bija ljoti jauni(15 un 18) un vinjs ljoti daudz laiku pavadiija ar ta saucamajiem draugiem(dzersanas,vazasanaas utt) pats man bija stastiijis ka vinjam tad vairaak intereseeja pudele nekaa ta meitene bet ar mani ir savadaak.Pirmaja laikaa ta arii bija...vel gribu piebilst ka pec parastiem striidiem es nekad neeju prom,jo pirmkart es pat to nevaru izdariit jo vinjs mani tur taa ka es pat muti atvert nevaru.Un tad kad vis jau aiziet pa traku un vinjs saak mani ne tikai tureet un lauzt rokas ara bet arii metaat pa visu istabu,sienam un griidu,tad es gaidu kad vinjs aiziet uz darbu un eju projaam,savadaak es aiziet nevaru,jo cik reizes ir bijis ta ka vinjs vienkarsi atnem man atsleegas,telefonu pat internetu,aizsleedz mani un pats aizbrauc tuseet un nodzer visu naudu.Pec tam no riita parnak knapi turoties kajas un vienkarsi iet guleet itkaa nekas nebuutu noticis. vispaar daudz stastaamaa...:)
01.08.2013 11:54 |
 
Reitings 7
Reģ: 01.08.2013
un veel,lai arii cik stulbi varbuut tas liktos bet jaa,es to cilveeku nepratiigi miilu,savadaak jau nemaz nebuutu to visu pazemosanu tik ilgi pacietusi...
01.08.2013 11:56 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
Aij, gribās tev iesist pļauku :D Nu kāpēc sievietes ļauj sevi šitā pazemot.
Tad nav ko žēloties, tādi tipi, kas lauž rokas un uzvedās kā tavējais nemainās. Tātad vai nu aizej lepni paceltu galvu, izraudi to un atrodi citu vai arī beidz žēloties un dzīvo ar tādu.

Izvēli nav grūti izdarīt, grūti ir pēc tam sadzīvot ar savu izvēli ;)
01.08.2013 12:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Sandra Ksenya, neiznieko savus skaistākos dzīves gadus ar puisi, kurš Tevi pazemo. Ja jums jau tgd iet vaļā tāda agresija, slimīga kontrole.. tici man.. labāk nepaliks, tikai sliktāk..
Turklāt vai Tu vēlies bērnus no puiša, kas nodzeras jau 20 gados?
Vēlies lai Tavi bērni noskatās, kā tu tiec lidināta pa grīdu, kā tev lauž rokas.. kā tēvs atgriežas no plosta?
01.08.2013 12:04 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
es ar par to dzeršanu domāju... es ar tādu nevarētu pat mēnesi kopā izturēt.. man dzeršana ie lielākais tabu ever...
01.08.2013 12:07 |
 
Reitings 7
Reģ: 01.08.2013
par tiem berniem runaajot,mees abi ljoti gribam bernu,un vinjs arii,saka ka kad bus berninjs mums vis nokartosies un vis nostasies savas vietaas.Nezinu vai taa ir sagadiisanaas vai kas cits tacu mees meginam tikt pie berninja jau 10 menesus un vis ir bez rezultaatiem....esmu jau domajusi par to ka mby nemaz nav lemts lai mms buutu berns jo neticu tiesam ka kkas mainiitos ar berninja piedzimsanu. Un cik reizes vis ir izrunaats un aprunaats un maniem vecaakiem raudaadams soliija ka tas vairs neatkartosies bet nu vis tapat ieiet tajas pasas sliedees.
01.08.2013 12:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits