Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Svētdiena 28.07.

 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Labrīt visām!
Izlēmu uztaisīt beztēmu, jo man radās arī jautājums. Cik no jums meitenēm labi gatavo ēst?
Es esmu šajā jomā nepraša, ok, salātiņi, kaut kas primitīvs man padodas, bet piemēram šorīt cepu pankūkas, jā no pakas, un tās pašas man nesanāk, nu kā tā var būt, un tas nav vienīgais gadījums, regulāri ēdienu salaižu dēlī, labi, ka to gatavoju priekš sevis. Skaidrs ir viens, ka vīrieti caur vēderu neiekarošu :D

Protams varat rakstīt visu kas uz sirds.
28.07.2013 10:02 |
 
10 gadi
Reitings 6223
Reģ: 01.04.2009
Labrīt! Atbildot uz jautājumu - es uzskatu, ka labi gatavoju ēst (pateicoties manam ex, kurš vispār kāju virtuvē nespēra, tā nu iemācījos visu gatavot pati). Mazāka pieredze ir ar saldajiem ēdieniem, kūkām utt., bet arī to cenšos apgūt.

Šodien mēģināšu pagatavot frikadeļu zupu, nekad neesmu gatavojusi.
28.07.2013 10:06 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
visas prasmes nāk ar laiku,protams,ja mācās un mēģina
man 20 gadi-protu gatavot gandrīz visu :)
28.07.2013 10:10 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Labrīt! :)

Reizēm kaitina, ka arī brīvdienās jāceļas darba dēļ, bet nu ko padarīsi. Es domāju, ka neesmu izcila virtuvē, es gatavoju ļoti vienkāršus ēdienus, it īpaši tagad, kad esmu viena. Dzīvojot kopā ar draugu tiešām centos, gatavoju, domāju, ka tad man sanāca labāk. Tagad, ja man būtu kaut kas tāāds jāgatavo, diez vai izdotos. Es domāju, ka tam vajag praksi,Gurri. Es kādreiz arī pankūkas nemācēju uzcept(un vēl joprojām recepti no galvas nezinu), viss piedega, bet kaut kā izaugu no tā.

Šodien kārtīgā laiskošanās diena, jāsakopj māja, jāsamācās CSDD teorjias eksāmenam.
28.07.2013 10:10 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, gatavoju diezgan labi.. Protams, reizēm nesanāk vēlamā garša, vairāk cenšos apgūt eksotiskākus ēdienus, roka vēl nav tajos ietrenēta :)

Katrā ziņā labi gatavot var, ja cilvēkam ir laba garšas izjūta.. un, protams, praktizējot. Pankūkas nesanāks 1, 2. 3. reizi.. tad jau ar laiku sapratīsi, kā tas viss notiek :)
28.07.2013 10:11 |
 
Reitings 6
Reģ: 13.07.2013
Labrīt!

Viena no retajām reizēm, kad brīvdienā ir tik slikts noskaņojums, gribas visu dienu pa mājām un nekur laukā nerādīties. Bet šodien vēl paredzēts nedaudz pastrādāt, ah..cerams, ka laicīgi tikšu mājās.

Atbildot uz jautājumu, tikai šomēnes esmu sākusi interesēties par ēst gatavošanu, sākumā gan nesanāca lieliski, tomēr tā, ka kaut kas būtu ārā metams arī nav bijis, tagad ir arī interese meklēt jaunas receptes un skriet uz virtuvi tās izmēģināt. Galvenais darboties virtuvē, iemācīsies tikai mēģinot. :)
28.07.2013 10:12 |
 
Reitings 383
Reģ: 27.10.2012
Labs rītiņš :)

Sēžu darbā, garlaikojos un ložņāju pa ebay'u.

Nevaru gan teikt, ka ļoti labi gatavoju, bet mani apmierina manas prasmes, arī apkārtējiem. Man agrāk vispār bija tā, ka riebās kaut ko gatavot, es labāk uzlēju karstu ūdeni roltonam virsū nekā kaut ko tur ņēmos pa viruvi :D bet kaut kā tas viss mainījās, tagad ļoti patīk gatavot, izmēģināt jaunas receptes, it īpaši patīk gatavot priekš citiem, uzņemt viesus un tādā garā. Jāatzīst gan, ka nesanāk tas tik bieži cik gribētos..
28.07.2013 10:13 |
 
Reitings 333
Reģ: 27.05.2010
Labriit!
Sevi par labu gatavotaaju neuzskatu. Nav taa ka nemaaku, bet parasti izveelos neko nesarezgiit. Uzvariit zupu, vai kartupeljus ar karbonaadi un salatinjiem - easy. Bet stundaam sedeet virtuvee un gatavot kaut ko peec receptes, tas nav prieksh manis.

Vispaar sodiena vel miegainaaka,kaa parasti. Vakar aizgaaju uz stundinju paciemoties, sanaca 5 stundinjas :D Ceru ka darbaa buus ko dariit, lai liidz vakaram neaizmigtu.
28.07.2013 10:14 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Labrīt!
Es ēst negatavoju labi. Man pat īsti nepatīk, bet tagad, kad ir atvaļinājums, tomēr uzskatu par savu pienākumu katru dienu kaut ko uztaisīt. Šodien būs siera-frikadeļu zupa. Frikadeles, protams, no pakas :D

Vakar izbraukājām Cēsu pilsētas svētkus, bijām arī Rakšos pie kamieļiem. Forša diena. Šodien gan vīrietim atkal darba lietas jākārto, tā kā varēšu samērot savu atkarību no seriāla ar mājas kārtošanu un pastaigām pa āru. Pēc nedēļas jāatgriežas darbā. It kā man patīk atvaļinājums, bet bik darbs arī pietrūkst. :D Mēnesis atpūtai ir forši, bet 2 vai 3 mēneši man būtu šausmas.
28.07.2013 10:14 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Vakardiena man bija koša, biju plānojusi nobraukt apmēram 90 - 100km ar velo, tas ir tā no vietas Rīga - Ragaciems - Rīga , bet nobraucu nedaudz pāri pa 60km, 3x pārdūru riepu, un trešajā reizē iepazinos ar puisi, pašai smieklīgi, bet nu puisis vizuāli tāds neko sev :D, teiksim tā uz tādu skaistuli pat neskatītos, jo pārāk izskatīgi man ar nepatīk.
Vispār interesanti...

Es ar viena, man nav izdevīgi gatavot ēst, un neko necepju, jo nepatīk tā smaka, šodien domāju, nu jāuztaisa kārums, bet nu saprotu, ka nepatīk man cept un tā smaka atkal...
28.07.2013 10:17 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Labrītiņ!

Atbildot Gurri - gatavot ne tik ļoti,ka neprotu,cik nepatīk. Nu,nespētu es virtuvē sēdēt un taisīt karaliskas pusdienas vai vakariņas ar 3 ēdieniem,man,visticamāk,pietrūktu vēlmes un pacietības :)

Par pārējām lietām - vakar iegādājos to zilo matu krāsu,viss kopā sanāca ap 5Ls,tad nu šodien krāsošu. Ehh,kā uztraucos! Ja nu mati noies? :D

lai visām lieliska svētdiena!
28.07.2013 10:23 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!

Tā arī vakar neuztaisīju savus braunijus, aizmirsu, ka uz Siguldu tak jābrauc, bija jāatbalsta viens gumijlēcējs :D

Šorīt pamodos pārlaimīga, jo BEIDZOT ir zilas debesis un es braukšu uz jūru! wooohoo

Vispār baigi agri pamodos, gribēju cept savus gardumus, bet sviests galīgi negrib kust, jau gandrīz 2 h lasu žurnālus, slinkoju un gaidu, kad varēšu ēst ideālās brokastis - brauniji + piens (l) :D Laikam šī doma jāatmet un jāuzvāra vienkārši manna, kuru es nekad neesmu pati vārījusi :D

Nu, jā, es laikam protu gatavot.. :D :D :D

Man liekas, ka iesākumā, kamēr vēl labāk pašai neeksperimentēt, jāievēro stingri visas proporcijas utt., tad jau neko tur sajaukt nevar, pēc tam jau varēs uz izjūtām.
28.07.2013 10:24 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Labrīt :)
Šodien priecē saule tas super būs laba diena :D
Domāju ka gatavoju diezgan labi, varu tik ieteikt mēģini, mēģini un vēlreiz mēģini jo viss nāk ar laiku man arī vēl ir daži ēdieni kuri nepadodas, tik labi kā vēlētos, bet tas ar laiku arī nāks un viss būs ok.
28.07.2013 10:32 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
juhuu, mana pirmā mannas vārīšana neizvērtās par izgāšanos, sanāca ļoti labi...un ar kanēļcukuru vispār (l)
28.07.2013 10:55 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Shodien izskataas forsha diena. Kaut gan velk uz makoniem, bet tapat brauksu uz pludmali, Jo ir pedeja atvalinajuma diena. 2 nedelu laikaa shi bus 1. pa iistam atpuutas diena :D
28.07.2013 10:56 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Vai, es gan varu atzities, ka gatavoju loti reti un ari nelabprat. Isteniba tadus sarezgitus edienus nekad neesmu taisijusi, pietiek ar to, ka uzvaru risus un klat kadas nagatites uzcepu, tik daudz protu :) bet nekadus sacepumus, zupas, saldos utt nemaz nekad neesmu meginajusi gatavot. Bet nu man paveicies, jo visi puisi vienmer to ir darijusi mana vieta, es labakaja gadijuma palidzu sagriest salatinus vai kaut ko padodu :D Bet nu buus jaaiemaacaas ar laiku, protams :)
28.07.2013 11:12 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
Gatavoju ļooti labi un puisis saka ka no maniem ēdieniem viņam ir lielais O :D
gatavoju katru dienu :)
28.07.2013 11:21 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Gatavoju labi, bieži iedvesmu smeļos internetā. Vīrietis apgalvo, ka mani ēdieni ir vienīgie, kuri viņam nekad neapniks un vienmēr garšos.
Beidzot esmu atpakaļ mājās, knapi izlūdzos, lai palaiž mājās no slimnīcas. Savā gultiņā tomēr ir vislabāk. :)
28.07.2013 11:25 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Pirmā Sieviete, kāpēc biji slimnīcā? Vai viss kārtībā?

Par tēmu..

Labrīt! :)

Naktī bija ļoti spēcīgs negaiss, lietus aizvien līst. Beidzot var atpūsties no lielā karstuma :)

Atbildot uz Gurri jautājumu. Man šķiet, ka gatavoju labi, paļaujoties uz apkārtējo un pat manas mammas un vīra mātes komentāriem, kas vienmēr visu labprātāk kritizē :D
Vīrs ir sajūsmā- par to arī liecina viņa riepiņa no papildus porciju pieprasīšanas :)
Draudzenes bieži prasa receptes un padomus :)
28.07.2013 12:04 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Favel - nieru iekaisums. Dibens arī sāp no potēm. :D
28.07.2013 12:09 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Nu, Sieviet, saudzē sevi! :)
28.07.2013 12:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits