Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Brūk mana dzīve

 
Reitings 91
Reģ: 22.05.2013
Jau kādu laiku esmu iegrimusi depresijā, nekur neeju, pret sevi izturos nevīžīgi- vienvārdsakot- eksistēju. Esmu pat pārstājusi ēst- jo man vienkārši negribās, apēdot mazo šokolādīti- uzreiz paliek slikti. Viss sākās ar to, ka darbā piedzīvoju krīzi un nācās aiziet. Bija smagi, tomēr es atradu citu darbu- kas mani neapmierina, jūtos tur slikti. Bet viss būtu labi, ja man būtu drauga atbalsts. Sākām biežāk kašķēties, pēdejā laikā par visādiem sīkumiem. Es ļoti centos viņu iepriecināt ar vakariņām, čubināju, taisīju masāžas- bet viņs mani tikai atgrūda :( Prasīju par citu sievieti- teica, ka nav un tie atkal mani izgudrojumi. Pēc tam izrunājāmies- es uz to uzspiedu. Viņš atzinās, ka nezin vai mani vispār mīl... un laikam jau, ka nē. Bet nu varot mēģināt dzīvot kopā un tad jau redzēs, varbūt kaut kas mainīsies. Man tas bija šoks, jo vienmēr teica, ka mīl, dievina, viss bija vislabākajā kārtībā un tagad tāds sprādziens. Pēc sarunas, mūsu attiecības uzlabojās, bet es raudu visur kur vien var raudāt. Es mīlu to cilveku un nespēju aiziet- man bija sapņi, cerības par bērniem, laulībām.. Kā man vispār attiekties. Izrunājām to aizvakar. Man visd=u laiku kaklā ir kamols , jo nespeju saprast, kā var būt tik daudzus gadus attiecībās un te pēkšņi tev duncis mugurā :(
22.07.2013 16:02 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.07.2013
Iedomājos,cik ļoti tev sāp..Diemžēl,ieteikt neko laikam nevaru..Tikai gribu pateikt-turies!!Pēc melnā vinmēr nāk baltais!!
22.07.2013 16:06 |
 
Reitings 630
Reģ: 11.07.2009
Man tas bija šoks, jo vienmēr teica, ka mīl, dievina, viss bija vislabākajā kārtībā un tagad tāds sprādziens.


man bija līdzīgi, teica,ka mīl un beigās nē, jo ,lūk, cita meitene uzradās.

Tad tas cilvēks nav bijis īstais, ja lika tev sapņot, cerēt uz nākotni kopā, bet beigās čuss.. nerēķinajās ar tavām emocijām un cik daudz tu esi ielikusi attiecībās, jo ja tam puisim būtu vairāk pascieņas pret sevi un pārējiem vins sen jau būtu pateicis.
22.07.2013 16:11 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
zini...sis varbut tev viss ir tapec, lai tu saktu jaunu dzivi! nokraso matus cita krasa, pamet puisi, kurs tevi nemil un pamazam sac visu no sakuma! viegli nebus, bet lielaka iespeja,ka busi kadreiz laimigaka neka sobrid-aptekalejot veci, kurs nemil.
22.07.2013 16:14 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Nu tāda ir dzīve, izraudāsies, pasērosi, kas ir nepieciešams, izdarīsi secinājumus un tad soļosi tālāk!
22.07.2013 16:15 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.05.2013
It kā jau to saprotu, ka jāsāk ar kaut ko citu. Bet galvā tik daudz domu- jāmeklē darbs, kas patīk, tad kur vēl visa izvākšanās, jo nav īsti uz kurieni iet. Labākā draudzene iekārtojusies ārzemēs un otra dzīvo ar vīra vecākiem. Neesmu jau arī skolniece vairs. Iepriekšējais darbs man ļāva īrēt dzīvokli, šeit algu sola daudz mazaku.. turklāt neesmu nemaz saņēmusi pirmo algu, jo strādāju te tikai 8to dienu un loģiski neviens man neizmaksās par nenostrādātjam stundām.
Viņš mann piedāvā dzīvot kopā un sola pacensties iemīlēt no jauna?- bet es tad jstos kā lupata.
Arī nespēju ieritināties pie viņa gultā, dīvānā. viss liekas jocīgi. jūtos kā zombijs.
Es pat nezinu kā aiziet un vai vispār ir jēga viņam lūgt kādu palīdzību?
22.07.2013 16:30 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Jums ir 1-stabas dzīvoklis? Ja ir 2 istabas, tad pagaidām padzīvo 2. - kamēr saņemsi algu un varēsi izvākties.
22.07.2013 16:33 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tu pati vinu gribi???
22.07.2013 16:33 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.05.2013
Marta, es viņu mīlu, bet es nespēju dzivot ar viņu kopā, zinot, ka viņam nav tādu jūtu kā man.
Anne, mums ir 4 istabas, tā kā palikt ir kur un pat nav īsti jāsatiekās :D
22.07.2013 16:35 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu tad tiešām pagaidām padzīvo citā istabā, cenšoties pēc iespējas norobežoties.
22.07.2013 16:36 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.05.2013
Vistizlākais ir tas, ka es nespēju neraudāt par šo visu un, ka tas mani tik loti ietekmē.
Tātad cik saprotu, visas manā vietā dotos prom un neviena necenstos atgūt dzirksteli?
22.07.2013 16:38 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Sāc ar to, ka paēd normāli (ko citu, ne šokolādītes)! Lai strādātu smadzenes un pietiktu spēka īstenot lielas lietas savā labā, jānodrošina enerģija organismam :)
es viņu mīlu, bet es nespēju dzivot ar viņu kopā, zinot, ka viņam nav tādu jūtu kā man.

Nu kamēr Tev citas iespējas nav, apspied to savu "nevaru", turpini strādā, turpini meklēt jaunu darbu, tiec pie līdzekļiem un tad rīkojies, mainot apstākļus.
22.07.2013 16:39 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Mēs esam vieni un katrs par sevi šai pasaulē, lai kā mīlētu savu ģimeni vai vīrieti, lai cik skumji, sāpīgi un traģiski tas būtu.

Es ieteiktu šobrīd noteikti pamest dzīvokli, ja, piemēram, ir iespējams uz kādu laiku aiziet atpakaļ pie vecākiem. Jo ātrāk no acīm prom, jo labāk. Turpini strādāt šajā darbiņā un krāt naudiņu, bet intensīvi meklē jaunu. Velti visu savu enerģiju darbam un, piemēram, sportam, tādā veidā galvai vienkārši nebūs spēka par viņu domāt. Apdomā visus kontaktus, varbūt var uzaicināt uz kafiju kādu paziņu un pa savu darbības jomu tikt pie tīkamāka darbiņa.

Tāpat turpmāk silti ieteiktu Tev veidot kādu finansiālu drošības spilvenu jebkādiem gadījumiem.
22.07.2013 16:40 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.05.2013
ar smadzenēm jau saprotu un viņas man pilnībā saka to pašu, ko Jūs, bet nesaprotu, kāpēc nevaru saņemties. Man pat liekas, ka trūkst gaisa, lai to visu sagremotu.. :(
22.07.2013 16:43 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Ā, un DEPRESIJA Tev noteikti nav, nepamatoti sev piedēvēt smagas slimības noteikti nevajag.
Vienkārši dari, tad arī viss risināsies uz priekšu. Kad darīsi nebūs ne laika, ne iespējas birdināt asaras un sevi žēlot.
22.07.2013 16:45 |
 
Reitings 188
Reģ: 03.07.2012
Esi neapskaužamā situācijā, bet varbūt tev palīdzēs tas, ka atgādināšu, ka tavs puisis nav vienīgais tev piemērotais vīrietis un tavs lieliskais darbs nav vienīgais lieliskais darbs, kurā tu strādāsi. Viss plūst, viss mainās. Esi stipra, tev vislabākais vēl priekšā.
22.07.2013 16:47 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.05.2013
paldies, Jums :)
Es centīšos, sākšu no rīdienas- jo šodien man vēl gribās sevi pažēlot un apēst ko neveselīgu :)
22.07.2013 16:49 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Es domāju un ZINU, ka pēc tavas melnās svītras nāks baltā, tu pat nepamanīsi kā, bet viss būs nokārtojies. :) Galvenais - pašai gribēt, lai viss mainās.
Darbu Tu atradīsi, varbūt ne uzreiz, bet būs.

Par draugu - es tavā vietā aizietu. Es nevarētu būt kopā ar kādu, kurš mani nemīl, jo kaut kur pavisam noteikti ir kāds, kurš tevi mīlēs.
22.07.2013 16:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kamēr neko nedarīsi, tikmēr jutīsies slikti! Sāc ar mazumiņu - ej gulēt citā istabā, retāk parādies mājās (ilgāk pastrādā vai atrodi citas ārpusmājas nodarbes), piespied sevi ēst (un tiešām kaut ko vērtīgaku par šokolādīti) Nu un tad jau pienāks brīdis arī globālākām pārmaiņām...

Ja nevari tieši tagad un tūlīt piecelties un vismaz paēst, tad vismaz pagatavo sev tēju ar cukuru, pasēdi 10 minūtes klusumā, izdzer tēju. Un tad sagatavo sev kaut ko garšīgu un paēd. Uzreiz sajutīsies "dzīvāka".
22.07.2013 16:52 |
 
Reitings 136
Reģ: 08.04.2013
Pirmkārt, sapucējies SEV par prieku, aizej uz kādu foršu terases kafejnīcu, paņem mīļāko grāmatu un vienkārši pavadi ar sevi laiku ārpus mājas, mierā, kur nelien acīs viņš un mājas. Pataigājies, apdomā variantus, sajūties skaista un kā tu pati, kā personība, atceries kāda biji pirms satikāties? Kā domāji? Ko vēlējies no dzīves?

Ir vērts sākt no gala, un ir jāaizver šīs durvis, jo tikai aizverot tās, tu varēsi atvērt jaunas, daudz labākas.

Iedomājies, pat ja tu paliktu ar viņu un mēģinātu atgūt to dzirksteli un pat ja viņa rastos, tu nekad nejustos kā agrāk, vienmēr būtu aizvainojums, ka reiz viņš pateica, ka nemīl, vienmēr būs šaubas un sasprindzinājums, ka tas atkal var atkārtoties.

Esi brīva, ar smagumu cīnies atrodot sevi un padzīvojot sev, piepildot sapni par citu darbu, par savu dzīvokli! Mēģini koncentrēties uz savām lietām. Tu taču esi pelnījusi vīrieti, kas nekad par tevi nešaubīsies!
22.07.2013 16:57 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
1) ja neko nevari, tad nedari. Ielien alā un kaut kā pārlaid šo grūto periodu. Kāda vēl tur pucēšanās un iziešana cilvēkos, ja jūties tā, it kā traktors būtu pārbraucis pāri. Bet par ēšanu gan neizmirsti, jo emocijas paņem daudz fiziskā spēka.
2) dod sev laiku. Jūtas taču mainās, ja saki, ka daudzus gadus esat kopā, tad čalis varbūt vnk neveiksmīgi noformulēja, ka iemīlēšanās dzirkstele zudusi.Nezinu, padomā.
3) ja skaidri saproti, ka ar šo cilvēku laimīga nebūsi. Tad apzinies, ka nākotnē gan laimīga būsi, bet, ja paliksi neveiksmīgās attiecībās, tad gan nekā.
22.07.2013 19:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)