Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apjuku attiecībās

 
Reitings 8
Reģ: 06.07.2013
Sveikas!

Dzīvojam kopā ar mīļoto gandrīz 4.5 gadus, bet pēdējā pusotra gada laikā nejūtos labi šajās attiecībās. Visu laiku šķiet, ka vīrietis ar mani nerēķinās un neuztver kā līdzīgu - arī kopā vairs nekur neejam, katru dienu strīdi augstos toņos, draudi šķirties no viņa puses.
Pēc strīdiem visu it kā pārrunājam, atrodam kompromisu, norunājam, ka centīsimies kaut ko darīt lietas labad, lai strīdi mazinātos un ikdiena kļūtu tāda kā pirms pusotra gada... bet tas idilliskais miers nekad neiztur ilgāk par 12stundām.
Esmu ļoti nogurusi no šīm attiecībām, jo liekas, ka visu laiku cīnos, mēģinu un daru visu, kas manos spēkos, lai vīrietis justos labi, lai viņam nebūtu iemesla būt neapmierinātam, bet viss atduras kā pret sienu.. Kā strīds - tā es viņu ierobežoju, ignorēju, pārāk daudz laika pavadam kopā (es strādāju 2darbos, mājās esmu tikai pa naktīm un dažreiz nedēļas nogalēs).
Goda vārds, apnicis jau katru reizi klausīties, cik ļoti es viņam esmu apnikusi, cik slikta un nekam nederīga esmu..

Liekas, ka esmu zaudējusi vismaz pusi no sava šarma esot kopā ar šo vīrieti..


Nezinu, vai gaidu ieteikumus, atbalstu vai vienkārši gribējās kādam izstāstīt..
19.07.2013 19:14 |
 
Reitings 8
Reģ: 06.07.2013
Aizmirsu arī piebilst to, ka šobrīd gatavojamies kāzām un iekšēji sāku šaubīties, vai man to vajadzētu darīt..
19.07.2013 19:15 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
šobrīd gatavojamies kāzām un iekšēji sāku šaubīties, vai man to vajadzētu darīt..

Esmu ļoti nogurusi no šīm attiecībām

Pie v elna, kaapeec tad veel precies?
Rēkinies, ka kaazas neko nemainiis. Vai esi gatava taadaas attieciibaas dziivot visu muuzju?Ja jaa, tad te vairs nav ko komenteet.
19.07.2013 19:20 |
 
10 gadi
Reitings 1504
Reģ: 11.03.2010
labaak tieshaam apdomaa vai ir veerts preceeties, ja attieciibas neiet uz labo pusi. kaazas neuzlabos attieciibas un peec tam buus veel gruutaak aiziet, ja buusiet preceejushies.

cilveeki nemainaas.
19.07.2013 19:22 |
 
Reitings 8
Reģ: 06.07.2013
Laikam jau, ka nē..
Vienkārši spērienu pa pakaļu prasās, lai varētu tikt ārā no bedres..
19.07.2013 19:22 |
 
Reitings 8
Reģ: 06.07.2013
Man nepatīk, ka viņš mani vienmēr, pēc katra strīda apvārdo..
Kaut kādā mistiskā veidā viņam katru reizi izdodas manī atkal ieviest cerību, ka kaut kas mainīsies, bet pēdējais pusotrs gads ir bijis vienkārši nožēlojams..
19.07.2013 19:27 |
 
Reitings 72
Reģ: 19.06.2013
Man liekas, ka viņš Tevi vairs nenovērtē, varbūt esi apnikusi. Tu saki, ka strādā 2 darbos, apčubini vīrieti, lai viņš nekašķējas- vai Tev atliek laiks sev?

Varbūt ir vērts paņemt atvaļinājumu, uz nedēļu aizbraukt kaut kur vienatnē, atpūsties? Ja pēc tam nekas nemainās, es ietu prom.

Kurš ir strīdu iniciators?
19.07.2013 19:30 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Tādi cilvēki nemainās, un izklausās, ka tavs draugs pieder pie tiem, ko es darītu tavā vietā? Nezinu, cik prātīgi vai neprātīgi, bet pēc tāda strīda sakrāmētu nepieciešamākās mantiņas un uz kādu laiciņu apmestos pie vecākiem/draudzenes, lai puisis saprot, ka var tevi pazaudēt ar savu izturēšanos, nevis tevi uztver kā pašsaprotamu lietu uz kuru izlādēt savas negatīvās emocijas.
19.07.2013 19:31 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ieteiktu ar kaazaam nesteigties. Varbuut tieshaam buutu labaak attieciibaas panjemt pauzi. Parasti shaadaam lietaam iisti neticu, bet varbuut pabuut paaris meeneshus atseviskji dos iespeeju abiem paraudziities uz situaaciju objektiivaak un ja neveeleesies kaads no paara turpinaat attieciibas, skjirshanaas buus vieglaaka. Dazkaart gadaas, ka sakraajaas ruugtumi par siikaam lietaam un ikdienas rutiinaa taas njem paarspeeku par miilestiibu, varbuut galvas izveedinaashana liks atkal saskatiit vienam otraa to, kaa deelj esat kopaa visus shos gadus.
19.07.2013 19:36 |
 
Reitings 8
Reģ: 06.07.2013
Strīdu iniciators - viņš saka, ka es, bet visbiežāk ir tā, ka viņam vienkārši nav noskaņojuma un tajā brīdi es varu teikt pilnīgi jebko - jebkādā tonī, no sirds cenšoties runāt mierīgi un sirsnīgi, lai viņš saprot, ka esmu mierīgi noskaņota - viņam vienmēr liksies, ka es uzsāku strīdu un kliedzu uz viņu..

Nedzīvojam Latvijā, tāpēc tā pie draudzenes aizbraukšana nav labākais vairants, kaut arī bija reize, kad paliku pie draudzenes viņam neko nesakot.. kāda bija reakcija? pilnīga nulle.

Nepārprotiet, nav tā, ka 24/7 viss ir tikai un vienīgi briesmīgi.. Ir arī jaukie brīži, ir pāris dienas (1 vai 2 nedēļā) kad viss ir jauki un labi.. tajās dienās arī piedzimst tā stulbā cerība, ka viss mainīsies..
19.07.2013 19:40 |
 
Reitings 296
Reģ: 29.01.2009
Manupraat, sim attiecibaam leenaam tuvojas gals.. Nedomaju, ka ir iespejams atguut to visu labo kas bijis ieprieks..Pec visa tevis rakstiitaa, liekas ka sitas ir jaaizbeidz..Un kur nu veel preciiibas!!!!!!
19.07.2013 19:54 |
 
Reitings 8
Reģ: 06.07.2013
It kā ar prātu to saprotu, bet sirds vēl negrib palaist vaļā.. :(
20.07.2013 02:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits