Jūsu prognozes, kas notiks pēc eiro ieviešanas

 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Izlasīju interviju ar Šteinbuku, kura teica, ka cenas visam kāps pēc eiro ieviešanas. Ļoti patika viņas viedoklis par to, ka vairāk, kā puse ir neapmierināta par eiro ieviešanu, jo Latvijā labklājības līmenis ir zems, un nekas netiek darīts, lai to uzlabotu, tādējādi, var citas valstis, kuras to nesteidzas darīt bez stabilitātes valstī. Pagaidām tas viss ir tā nevajadzīgu un lieki, un parasti vidusmēra cilvēki neredz tam jēgu.
Kādas ir jūsu domas, kas īsti mainīsies pēc eiro ieviešanas? Viss sadārdzināsies, algas paliks tādas pašas vai labklājība uzlabosies?
17.07.2013 11:47 |
 
Reitings 17
Reģ: 13.07.2013
par ekonomiku šobrīd runāt nevēlos, daudz kas jau ir apspriests par un ap
tīri no patriotiskā viedokļa - ir žēl zaudēt savu valūtu, manuprāt, tas ir viens no aspektiem, kas dara valsti patstāvīgu un neatkarīgu no citām. Nauda, tas ir simbols. Lats - nozīme, ka mēs dzīvojam Latvijā un mums ir pašiem sava nauda, taču eiro ieviešana nozīmēs to, ka mēs vēl jo vairāk skaitīsimies "zem" Eiropas un, manuprāt, tas samazinās Latvijas spēku ļoti daudzās nozīmēs. Man tīri emocionāli ir sāpīgi šķirties no lata.
Turklāt fakts ir fakts, ka visas savienības ir agri vai vēlu izjukušas, tas vienmēr ir tikai laika jautājums, ja mēs pieņemam, ka arī ES varētu kādreiz izjukt, tad iedomājieties, kādas ekonomiskas grūtības tas radītu Latvijai, lai atkal iegūtu savu valūtu un nostabilizētu ekonomisko situāciju.
17.07.2013 13:46 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Cenu kapums ir mazaka no problemam. Euro ieviesana ir tikai viens no solisiem uz centralizetu naudas un varas sitemu un LV ir parak vaja, lai runatu preti un jo lielaka centralizacija, jo mazaka mums teiksana.

Valsts nauda aizpludīs prom citu valstu glābšanai.


Jau aizplust. Sakara ar pievienosanos euro zonai, Latvijai ir jamaksa 320 milj. grutibas nonakuso EU zonas valstu glabsanai. Uz ta fona suda 10 milj. Zambijai ir sikums. Un tikai pumpe un pumpe naudu prom no vasts un kad kads atlaujas iebilsts tad slaidi tiek atsediants atpakal ar to ka LV no EU preti sanem daudz vairak neka dod. Okei, pienemsim ka ta. Bet tas, ka sanemts preti tiek vairak neka dots, tiek teikts katras EU valsts iedzivotajiem. Nu nevaram mes viens no otra sanemt preti vairak neka iedodam, nevaram, kadam gribi negribi paliek mazak un redzot kas notiek, es neticu tiem politikiem kuri apgalvao ka LV sanem preti dadz vairak.
17.07.2013 13:56 |
 
Reitings 136
Reģ: 02.07.2013
Par iestāšanos ES taču tauta nobalsoja, līdz ar to arī par to, ka ar laiku būs eiro. Ir jau valstis, kas no tā izbēgušas, bet nauda nav valsts simbolika, tikai himna, ģērbonis un karogs. Neviens nevar prognozēt, kā būs, bet ir derīgi palasīt informāciju par to, ko mēs no eiro iegūsim.
17.07.2013 13:59 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Turklāt fakts ir fakts, ka visas savienības ir agri vai vēlu izjukušas, tas vienmēr ir tikai laika jautājums, ja mēs pieņemam, ka arī ES varētu kādreiz izjukt, tad iedomājieties, kādas ekonomiskas grūtības tas radītu Latvijai, lai atkal iegūtu savu valūtu un nostabilizētu ekonomisko situāciju.


Viena pratiga doma. Ta tas ir un nevaru teikt ka tas nav biedejosi. Pienemsim, ka viena bridi EU valstu iedzivotajiem si sistema ir lidz kaklam (un daziem jau ta ir, Griekija iet karsti jo karsti, nupat bija tresais generalstreiks si gada laika), kas notiks ja EUR noies pa burbuli? Megakrize, nebus pat vairs A-eiropiesiem kur sprukt uz bagatajam R-eiropas valstim, jo tur ari bus ka put.
17.07.2013 14:03 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Par iestāšanos ES taču tauta nobalsoja


Es nebalsoju un to nedarija visa mana paaudze, mums toreiz nebija balsosanas tiesibu, bet tagad ir, toties ir apspragusi dazi tie vecie idioti, kas atgriezusies no Rietumu valstim te nobalsoja par iestasano ES. Kapec mums ir jadzivo ar tiem lemumiem ko vini izdarijusi? Kapec mums nav nekadas teiksanas?
17.07.2013 14:07 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
Visas te runā par naudas aizplūšanu, bet tas, ka mēs kaut ko saņemam pretī, tas jau nevienu neinteresē. Neticu, ka neviena nav "saskārusies" vai vismaz dzirdējusi par EUR projektiem, ka ir iespējas gūt gana labu naudiņu, no dažādiem fondiem utt. kā Jums liekās, kur tā nauda rodās, ja ne no kopējā ES "katla" plus LV vēl ir tālu līdz tam, lai summas, kuras mēs izskaitām (pēc Jūsu domām, kas aizplūst no valsts) būtu lielākas par summām, kuras mēs saņemam. Tad jau vairāk vācieši varētu sūdzēties, kuriem bilance ir pilnīgi pretējā virzienā.

Par EUR Latvijā. Reāli no privātpersonas viedokļa, domāju, ka ērtāk un lētāk vismaz sākumā nebūs, pat, ja valsts kopā ar uzņēmējiem realizē visādus projektus http://www.eiro.lv/lat/uznemejiem/godigs_eiro_ieviesejs
būs tā, ka uzņēmēji vispirms smuki pacels cenas kamēr vēl būs LVL un tad pārkonvertēs uz EUR it kā godīgi. Tās, kas streso, kā pārkonverēs LVL uz EUR, nav ko sēt baumas 1:1, jau pagājušajā nedēlā tika apstirināts, ka jau vairākus gadus fiksētais valūtas kurss 0.702804, paliks arī pārejai uz EUR, un tieši tāpat tiks pārkonvertēti visi kredīti, nebūs nekādas apaļosānas, tāpat, ka LVL ir santīmi, arī EUR ir centi, lai pildītu cipara aiz komata funkcijas.... Jautājums varētu būt tikai par kredītu % likmēm, jo šobrīd bija LVL ņemt izdevīgāk (lielākoties), ja atstās esošās likmes - ideāli, bet visticamāk, gan tās pielīdzinās jau tagad esošo EUR kredītu/līzingu likmēm.
17.07.2013 14:12 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Kas būs?! - čīkstētāji čīkstēs, pārējiem dzīve turpināsies (arī man) :)
17.07.2013 14:16 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
kā Jums liekās, kur tā nauda rodās, ja ne no kopējā ES "katla" plus LV vēl ir tālu līdz tam, lai summas, kuras mēs izskaitām (pēc Jūsu domām, kas aizplūst no valsts) būtu lielākas par summām, kuras mēs saņemam. Tad jau vairāk vācieši varētu sūdzēties, kuriem bilance ir pilnīgi pretējā virzienā.


Resursu centralizeta pardale. Lidzigi ka PSRS. Paslaik ta ir tikai kaut kada nauda, es nebrinitos, ka tiktu pienemts kaut kads likums par elektroenergijas, izejmaterialu, partikas utml. pardali no augsas. ASV jau prezidentam uz to ir tiesibas, tikai laika jautajums kad mums bus tas pats.
17.07.2013 14:22 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
+++ arieta
Morgan - nemaz ar Tevi nediskutēšu, sazvērestību teorijas mani īsti nepaķer.
Mans uzskats ir ka ar tādu valdību, deptātiem utt. kā mums ir pašlaik ("maza 6 milj. kļūda izglītības budžetā, mazajām slimnīcām naudas jau nepietiek, un nez, kas vēl nāks gaismā līdz budžeta gada beigām) mums pat mazliet pat ir vajadzīga tā kontrole.
17.07.2013 14:27 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
Kas notiks? - Neuztraucies, Tiklīdz parādīsies eiro visi nomirs un nebūs par to jādomā.
17.07.2013 14:31 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Mans uzskats ir ka ar tādu valdību, deptātiem utt. kā mums ir pašlaik ("maza 6 milj. kļūda izglītības budžetā, mazajām slimnīcām naudas jau nepietiek, un nez, kas vēl nāks gaismā līdz budžeta gada beigām) mums pat mazliet pat ir vajadzīga tā kontrole.


Kruta ideja! Musu deputati ir tadi idioti, kas nezina ka pieskirt lidzeklus medicianai, tapec mes atdosi varu par valsti citam valstim kuras mums teiksana nav vispar nekada! Geniali! :D

Morgan - nemaz ar Tevi nediskutēšu, sazvērestību teorijas mani īsti nepaķer.


Kur tiesi ir konspiracijas teorija? Es tikai izteicu savu viedokli, ja tas atskiras no meinstrima, tas vel nenozime ka viedoklim nav argumentu. Turklat pat konspiracijas teoriju nevar noraidit nepieradot pretejo.
Par ASV vari parbaudit ko saka Executive Order 13603, ta ka es nemuldos.
17.07.2013 14:43 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Nevaru vien sagaidīt Eiro ieviešanu. Man gan ir sautīgi motīvi, jo man algu maksā Eiro un tagad ir tik daudz naudas bankām jāatdod par valūtas konvertēšanu. Cenas Latvijā kāptu arī bez Eiro ieviešanas. To sauc par inflāciju. Tagad, vienīgā starpība ir tāda, ka ir šo cenu kāpumu uz kā novelt.
17.07.2013 14:50 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.01.2013
Mana dzīve noteikti nemainīsies eiro dēļ. Protams,pirmās nedēļas būs grūti aprast ar to,bet vēlāk viss būs štokos.
17.07.2013 14:56 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Kāds nav neko minējis, kad labāk mainīt naudu no lv uz euro? Laikam tajā dienā kad ieviesīs tos eiro, jo visi mainīs naudu? :D un tad bankas pārkarsīs :D
17.07.2013 15:41 |
 
10 gadi
Reitings 1965
Reģ: 31.01.2012
Ārprāts, kā var visu laiku par visu sūdzēties. (Tas par lielu daļu komentāru)
17.07.2013 15:48 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
cupcake2 , latviešu tautai jau ir raksturīgi neko neiebilst nevienam, un tādēļ arī mūsu valsts ir tur, kur ir..
17.07.2013 15:52 |
 
Reitings 287
Reģ: 11.03.2013
Kas notiks? Notiks tas ka būs čakars grāmatvežiem :D:D:D:D
17.07.2013 16:01 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
latviešu tautai jau ir raksturīgi neko neiebilst nevienam, un tādēļ arī mūsu valsts ir tur, kur ir..

Un tiem kas atlaujas iebilst parmet cikstesanu un negribesanu stradat vergot. Tas tikai vel truka, lai kads atlautos parkapt starausu dzivesveida pamatbausli turet galvu smiltis.
17.07.2013 16:05 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Mazliet samazinasies algas, celsies cenas. Un man tāāā nepatīk eiro izskats. un maku jaunu vajag, manam neder šie:D
17.07.2013 16:08 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tagad jau ari ir eiro noradits, tikai ar tik mziniem burtiniem, ka es tam uzmanibu nepieversu.
17.07.2013 16:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits