Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Radu būšana

 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
KL_34
Man ir jautājums.

Kā Jūs izturētos manā vietā/kā būtu pareizi?

Es izskatā neesmu sevišķi glīta, esmu ļoti īpatnēja (daudziem liekos nepatīkami īpatnēja), ļoti nākas cīnīties par savu vietu "zem saules". Tas man ir sāpējis jau kopš bērnības.

Man ir māsīca, ar kuru dzīvojam vienā mājā (dzīvokļos vienu zem otra), daudz piespiedu kārtā nākas kontaktēties, jo ģimenes tuvas. Esam uzaugušas gluži kā uzskatītas par māsām, bet es viņai nekad neesmu patikusi un viņa nekad nav arī mani pažēlojusi vai pacentusies iecietīgāk izturēties. Es gribētu saglabāt labas attiecības, bet tāda sajūta itkā viņa vislaik izmanto manas vājās vietas (to, ka man nav laba izskata, talantu), lai celtu savu pašapziņu tieši atklāti lieloties ar to, kas viņai ir.. Tā nu sanācis, ka viņai drīz liela jubileja, svinēs ieaicinot visus savus draugus un radiniekus, protams, arī mani. Kā jūs rīkotos, brauktu vai nebrauktu?
Grūti pateikt visiem radiniekiem tā normāli, ka nebraukšu un vēl nosaukt to iemeslu.. Uzskatīs par nepieklājīgu un aprunās. Bet tajā pašā laikā nesaprotu vai ir vērts saglabāt attiecības, ja man cilvēks patīk, bet es viņam nē. Vai ir vērts atļaut cilvēkam sevi izmantot..
16.07.2013 18:10 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Viņa Tev ir teikusi, ka Tu viņai nepatīc? Vai arī Tev pašai tikai tā šķiet? Ja tiešām negribi iet, samelo, saki, ka slikti jūties, neej. Bet es ietu, aizietu pie meistares, samaksātu par labu make-up un justos ļoti labi.
Arī man ir ļoti savdabīga āriene, es reti patīku cilvēkiem. Pārsvarā nepatīku, lai gan man vienmēr ir veicies satikt vīriešus, kuriem tieši tas, ka neesmu līdzīga citām, ļoti patīk. Vai man āriene traucē? Nē, tikai palīdz!
16.07.2013 18:19 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Atsūti savu bildi (privāti) ļoti ogjektīvi atbildēšu par tavu izskatu!
16.07.2013 18:24 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
tfu, objektīvi.
16.07.2013 18:24 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
neietu, ja negribētu.
iet labprātīgi smelties sliktas emocijas? nē. ja viņa kā māsīca nevar pacensties izturēties pret tevi labi, tad kāpēc tev būtu jācenšas izpatikt viņai un iet uz jubileju? es noteikti neietu.
16.07.2013 18:25 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja man būtu tāda attieksme un sajūtas, tad es neietu. Jo cilvēkam reizēm jāaizmirst par pienākumu un jādzīvo tā, lai pati justos labi.
16.07.2013 18:30 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Atsūti savu bildi (privāti) ļoti ogjektīvi atbildēšu par tavu izskatu!


Hah, nu un kā izpaudīsies ļoti objektīvā vērtēšana? :D
16.07.2013 18:37 |
 
10 gadi
Reitings 622
Reģ: 13.06.2013
nu, beidz, katrs ir skaists - un arii Tu esi! :)
Bet, ja negribi un nejūties vēlama tur, tad neej, Tev nav jaatskaitas! :) :)
16.07.2013 18:42 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
EnergyDrink Paldies Tev par šādu piedāvājumu, bet es labprāt šajā ziņā izvēlētos saglabāt privātumu. Es domāju, ka tas šajā gadījumā ļoti neko nemainīs, jo viena cilvēka viedoklis cita viedokli vienalga nemaina
Man pat ir tā, ka pusaudžu gados ļoti kopu savu ārieni un šobrīd skatoties bildes es pat nevaru saprast, kāpēc cilvēki izrādīja nepatiku. Šobrīd esmu apaļīga, bet vienalga lietoju kosmētiku, pērku smukas drēbes, cenšos visu darīt maksimāli. Bet laikam jau citi ievēro ko tādu, pie kā pati esmu pieradusi. Labi, ka pēdējā laikā nejūtos viena, jo ejot sabiedrībā arvien vairāk sastopu meitenes, kuras cīnās ar līdzīgām problēmām.
Ishi Paldies, es arī domāju par to, ka vēlos justies labi. Brīžiem man ir sajūta, ka jūtos vainīga pie tā, ka esmu īpatnēja, jo vēlos cilvēkiem patikt, bet tādas "vainas" kā man var vai nu ar plastisko operāciju vai arī neiespējami izmainīt vispār.
Anne Man arvien vairāk šķiet, ka jādomā par sevi. Arī labu darot - par sevi. Citādi cilvēks kā lupata, kuru citi var izmantot.
16.07.2013 18:50 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Ja ar pārējiem radiem satiec un viņi tevi mīl tādu, kāda esi, tad kāpēc, ne? Māsīcu censtos ignorēt un nepievērst uzmanību!
Esi mazliet augstprātīgāka! ;)
Arī man šķita, ka nav man nekādu talantu, taču pēkšņi atklājās, ka labi padodas tas, kas saistīts ar profesiju. Domāju, ka arī Tevī ir slēptie talanti, kuriem, kā šķiet kompleksu deļ, esi liegusi izlausties uz āru! :)
16.07.2013 18:51 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
Aniii Mjā, bet māsīcas jubilejā tāpat viņa uzmanības centrā :/ Par augstprātīgumu labi teikts, šad tad esmu centusies to izmantot.
Cik grūti sevi mīlēt, ja tevi mīl un patīc tikai tiem, kam līdzīgi kompleksi vai vienkārši labi cilvēki. Es cīnos un cīnos un cīnos lai sevi mīlētu. Iedomājos, piemēram, situāciju, kā būtu tad, ja man būtu draugs, viņa noteikti censtos sevi izrādīt.
Ir jau lietas, kas padodas, protams, bet reizēm šķiet, ka ar to jau neaizpildīšu tukšumu, ka nepatīku daudziem.
16.07.2013 18:57 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
t.i. nesākšu patikt tikai dēļ maziem talantiem.
16.07.2013 18:59 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Ar tiem talantiem doma bija - no sākuma iepatikos sev, jo šķita - O, arī man kaut kas izdodas! Līz ar to, cēlu pašapziņu un, ja pašapziņa auga, arīapkārtējie mani sāka uztvert kā savējo, vienu no visa lielā cilvēces bara, nevis vienu īpatni. ;)
Aij, nu cerams domu saprati! :D
16.07.2013 19:05 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Es gan teiktu, ja jubileja ir liela, tad jau viņa nestaigās tev apkārt un nedūdos, cik ir forša un cik tu neforša. Vienkārši būsi tusētāju kompānijā. Un
Mjā, bet māsīcas jubilejā tāpat viņa uzmanības centrā :/
tas taču ir tikai normāli! Tu viņas jubilejā gribi būt uzmanības centrā?
16.07.2013 19:06 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Viņa tevi vispār ir kādreiz aizvainojusi, vai vienkārši lielās ar sevi un viss? Varbūt cilvēkam tāda daba, tādā veidā liek sev justies labi, nevis tu uzreiz nepatīc.
16.07.2013 19:07 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
Aniii Jā, es sapratu Tavu domu. Tas ļoti palīdz, piekrītu, ir draudzenes, kuras novērtē kādus manus sasniegumus, daudzas tāpēc jau man arī ir :) Labas sirsniņas, kas saprot :) Bet par nelaimi, ir vairums cilvēki, kuri tik ļoti vērtē pēc izskata, ka sasniegumi vienkārši viņus neinteresē :D
in_love nē, es nedomāju, ka varētu būt uzmanības centrā, protams. Viņai ir tāda daba. Un es pa retam spļauju kaut ko pretī - ko esmu sasniegusi vai izdarījusi, lai atspēlētos. Bet es ļoti labprāt tā nedarītu, jo esmu gana mierā ar sevi un viņu, lai man tas nebūtu jādara.
Daudz ir tādu cilvēciņu kā es - runās par tevi daudz sliktu, nu runās, nepatiksi daudziem.
Man pat gribētos māsīcai nākamajā dzimšanas dienā aizsūtīt kartiņu - You're the most selfish person I've ever met. Varbūt tas viņai par kaut ko liktu aizdomāties.
Riebjas tas, ka jādara ļaunu cilvēkiem, tikai lai aizstāvētos.
16.07.2013 19:25 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
es pat nevaru iedomāties, kas tev tā par vainu, ka liecies sev nesmuka? nu tak nevar tā būt.
es tavā vietā nopirktu skaistu kleitu, kurpes, uzkrāsotos labi un ietu, māsīv\cu tikai apsveiktu un viss! vairāk nepievērstu uzmanību, bet gan izklaidētos un atpūstos, nedomājot par māsīcas iedomību un uzpūtību :)

bet ja tu nespēj saņemties drosmes, pasaki, ka tev ir citas darīšanas un lai kā vēlētos, nekādi nespēj atlikt tās. un viss, tev nav jāatskaitās par to visiem.
16.07.2013 19:29 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
izskatás, ka tu ienísti savu másícu, ne vinja tevi. tev skauzh vinjas izskats, panákumi un citu attieksme pret vinju? kápéc tu vispár domá, ka citu jús liek blakus un salídzina? cietiem jús esat divi dazhádi cilvéki ar dazhádiem izskatiem/sasniegumiem,utt. pamégini dzívé ko saniegt un nebázt to vinjai acís, jo tu pati raksti, ka vinjai mégini visus savus saniegumus iebázt acís, logiski, ka péc tá meitene domá, ka tu esi nedaudz kjerta.
16.07.2013 19:32 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.01.2013
Kā jūs rīkotos, brauktu vai nebrauktu?


Es brauktu. Varu saderēt,ka Tu esi ar savu skaistumu,Tev arī ir kaut kas glīts,jo tā ir visiem cilvēkiem.
16.07.2013 19:34 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Ārpus tēmas!
Vējā, kādu laiciņu atpakaļ redzēju Tavas bildes. Pie sevis vēl nodomāju, cik Tu interesanta esi pēc ārienes. Man patīk Tavi vaibsti :)

Par tēmu..
Šķiet, es neietu autores vietā. Ne jau par kaut ko baidoties, bet kam gan vajadzīgs krāt sevī negatīvas emocijas? Vai Tu maz spēsi izbaudīt ciemošanos? Es tā vietā labāk aizbrauktu ar patversmes suņiem pastaigāt vai arī uzrīkotu meiteņu vakaru laukā ar sirsnīgakām draudzenēm, par kurām minēji.
16.07.2013 19:42 |
 
Reitings 252
Reģ: 31.10.2011
es arī neietu tavā vietā,tāda tipa cilvēki tikai ceļ savu pašapziņu uz tava rēķina.
un ja nevēlies iet,pasaki ka netiec,ka darbs,vai rupjākā gadījumā,ka ir kāda haltūra piedāvāta.iemeslu vnm var racionālu atrast ;)
Lai veicas :)
16.07.2013 19:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits