Aborts, klīnika

 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Labdien!
Meitenes, iesakiet, lūdzu, klīniku, kur to veikt. Būtu labi, ja būtu kāda zināma pieredze par to. Varat arī privāti. Paldies!

Lūdzu nenosodiet! Viss ir apdomāts un 100 x pārdomāts. Paldies!
10.07.2013 19:45 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
čāča aiz tava kombaina nevar tikt garām,lai pie sejas pieietu un visu pateiktu :D
11.07.2013 18:37 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
- ja nemīl mani, mīlēs mani un bērnu. Tas bērns ir laimīgs? Nē, jo māte viņu paturēja vai ieguva tikai tāpēc, lai saglabātu savas attiecības!


Tev varbūt nemilēs, bet bērnu mīlēs un rūpēsies par to. Nev obligāti jāmīl bērna māte. Tā mēdz būt daudziem.
11.07.2013 19:16 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Sabiedriski aktīvās dāmas, kuras ir gatavas līdzdarboties visu pasaules bērnu audzināšanā, lūk, piedāvajums:

man ir zināma māmiņa, kurai šobrīd neklājas viegli un kurai varat palīdzēt. Ne ar lietotu mantu atdošanu utml, bet ar pasūtījumu veikšanu. Meitene ada dūrainīšus. Cenas variē no izmēra un sarežģītības.

Anyone?



Tak neatsauksies, tici man. Te tak tikai mutes virinat zin. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kad japalidz tad krum os daudzas:D
11.07.2013 19:25 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es uzskatu ka ļoti labi ka visi sevi obligāti neatražo. Pasaule tapat jau pārapdzivota, un cilvēks šo skaisto zaļo planētu ir piekakājis. Nu nav visiem obligati javairojas.
11.07.2013 19:26 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nazi, tu neesi mani redzeejusi, bet dirst gan gudra. :D gribeetos, lai tu arii atbildi par saviem vardiem, citadaak taada tupa dirshana vien sanaak.
11.07.2013 19:33 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Šo diskusiju nekomentēju, jo neuzskata ka man ir tiesības izlemt par sveša cilvēka privātām lietām un tā kā šādu manipulāciju neesmu veikusi, tad nevarēšu arī atbildēt uz autores jautājumiem. Es pat nezinu kāpāc ienācu šajā diskusijā, bet Līgaviņas piedāvājums mani ieinteresēja. Vai tie dūrainīši ir domāti maziem bērniem/ bēbīšiem? Vai ir iespēja pasūtīt arī zeķītes?
11.07.2013 19:41 |
 
Reitings 245
Reģ: 03.05.2012
Nenosodīt?? Nosodīšu!! Pati gaidu bērnu un esmu vnk šokā, ka kāds ir spējīgs ko tādu izdarīt... Tā ir vislielākā cūcība, ko sieviete var izdarīt.. Un man ir vienaldzīgi apstākļi, vienmēr var ko izdomāt.. Ar kādām tiesībām tu kādam vispār atņem dzīvību?
Bet, ko es te varu runāt - pašai vien nāks viss atpakaļ..
Tu man esi nobojājusi visu vakaru..
11.07.2013 19:42 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Līga, pārtrauc grūtniecību ar tādām tiesībām, ka tas ir viņas ķermenis, viņas dzīve un viņas lēmumi. Ar tādu jautājumu gribas Tev uzdot pretjautājumu, vai tu, kad tev piedzims sīkais, viņam ļausi darīt visu? Un atbilde `es būšu māte, varēšu aizrādīt un diktēt savus noteikumus` īsti nederēs, jo tad arī apaugļotām sievietēm ir jāvar diktēt savus noteikumus.
Beigsim saukāties ar frāzēm kā ` dzīvības atņemšana `, ja tā nav nedz slepkavība, nedz likumiski noteikta dzīvības atņemšana. :)
11.07.2013 19:51 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Gribētu zināt cik daudz no lielajām bļāvējām atsaucās uz līgaviņas piedāvājumu!!!!


Kāpēc kādai būtu jāatsaucās? Ja ir vēlme, uz priekšu, bet nevajag apsmiet tās meitenes, kas ir pret abortiem. Es arī izteicu tikai savu viedokli, bez nosodījuma, bet tas man netraucē būt pret.

Un lielās aizstāvējas - nu tak jums varu piedāvāt to pašu - dibiniet savu biedrību un apgaismojiet par to, ka seksa rezultātā var rasties bērni, jo tāda sajūta, ka puse to nemaz nezina un tad taisa lielās acis, kad tests uzrāda pozitīvo rezultātu. Un tā nu sākas, ka kontracepcija nav 100% droša (jā, nav, bet palasot kaut vai cosmo tas diskusijas, kur katra 2, jautā vai pēc tādas un tādas kustības nav palikusi stāvoklī), tad pats par sevi nāk secinājums par jauniešu izglītības trūkumu šajā jautājumā.
11.07.2013 21:06 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Grūtniecības pašā sākumā, man šķiet,ka lielākā daļa jūtās apjukusi un nesaprot kas notiek un kas būs tālāk. Liela daļa baidās un šaubās par nākotni.
Bet ja tā ir noticis, tad tā tam bija jābūt. Dievs Tev devis dāvanu, nevis izvēli. :)
11.07.2013 21:22 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Nu, nu, nu.. Dievs tad Dievs, bet, ja visi tā domātu, tad kontracepciju varētu mest malā un kā jāsaka - cik Dievs dos, tik tad arī dzemdēšu! :D
11.07.2013 21:25 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.10.2011
+ meksikankas komentāram


Dzīvība sākas ieņemšanas brīdī, kas ir jauna patstāvīga būtne, kura ir mātē nevis ir pati māte. Aborti ir atļauti, jo tā GRIB pati sabiedrība. Sabiedrības morālā un ētiskā sapratne ir tā, kas veido likumdošanu.

Līgaviņa - kādas tulpes pēc man vajadzētu kļūt par pasaules lāpītāju šajā jomā un glābt meičiņas, kuras izdarīja savu izvēli stājoties dzimumattiecībās, kad es izvēlējos mācīties? Mēs ik dienu izdarām neskaitāmas izvēles, par kurām atbildam pašas.
11.07.2013 21:36 |
 
Reitings 15
Reģ: 06.04.2013
nedari to!
11.07.2013 21:37 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
_paris, nu tas taču tāds teiciens :D
11.07.2013 21:38 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
Ja es butu sada situacija, es iznesatu un nodotu adopcija, jo ka jau visi zin aborts samazina iespeju nakotne tik pie berniem. Un varbut to devinu menesu laika iemiletu mazo un izlemtu paturet...

P.S. atvainojos, ka bez garumzimem
11.07.2013 21:39 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
oooooooo, apelsinu_sirds_pusite, ja Tu centīgi palasīji diskusiju, bija te tādas, kas piesauca iesaistīšanos, līdz scilvēkus etc, piedāvāja modālu atbalstu vēstulēs. Mans piedāvājums bija tieši šīm foruma dalībniecēm.

Tu vari kunkstēt, kāpēc Tev būtu jālāpa pasaule, vari mācīties kaut līdz doktora grādam - cerams, ka ap to laiku apjautīsi, ka ne visi cilvēki ir vienādi, ne visiem cilvēkiem vienādi paveicas, ne visi ir vienlīdz spēcīgi, ka katram galu galā dzīvē ir ceļš un ka padot roku otram ir tā veiksmīgākā pienākums.

Ja man kāds lūdz naudu, jo nav darba, es saku - labi, Tev man ir jānomazgā logi (jāsakrāmē malka, jānoada cimdi utml), un es Tev par to samaksāšu. Un ja cilvēks saka - ok - un izdara, tad es neredzu iemeslu šim cilvēkam pārmest bezdarbību, žēlošanos. Kurā vietā tā ir pasaules lāpīšana?

Ai, da labi, kāda jēga...Tāpat te meitenēm eksistē tikai sava pasaule.

Tiem, kas par cimdiņiem jautāja - noskaidrošu, tad aizmetīšu DM.
11.07.2013 21:56 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Caca,man ar tevi nav interesanti diskutet...Tu tik zini tuksi salmus kult. Pieaudz, meiten!!


Meksikankai mega liels +, meitenes palasiet vinas domu un saprotiet... CIk interesanti, ka tas kuras ir pret abortiem, nedriks izteikties, jo redz to sauc par moralizesanu...


NAZIC, no kurienes tada "milestiba" prec cacu smacu?????
11.07.2013 22:22 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.10.2011
Līgaviņ, vispār es jau mācos doktorantūrā.. :D tā ka daļše ņekuda..



Tavai draudzenei es ieteiktu realizēt savus rokdarbus suvenīru veikaliņos Rīgā (pati esmu ar šo jaunībā sev kabatasnaudu pelnījusi adot zeķes) vai pat sazināties ar kādu ārzemju latviešu biedrīb (-ām)u un piedāvāt veikt pasūtījumus (ASV un Austrālijā ir emigrējušo latv iešu kopas, kur viņas adītajām tautiskajām lietām būtu noiets).
Bet, jā, es atzīstu, ka tā ir mana problēma - nespēja pieņemt cilvēkus, kas rīkojas citādi, manuprāt, sačakarē savu dzīvi ar visādiem mēsliem.. Grūti pieņemt vājos - alkoholiķus, hroniskos bezdarbniekus u.c. dzīves sistus pabērnus, jo mans princips vēsta - Semper fortis - vienmēr stipra!
11.07.2013 22:28 |
 
10 gadi
Reitings 4806
Reģ: 29.01.2009
Es taisīju medikamentozo Uniklīnikā, maksāja diezgan dārgi. Var taisīt līdz 5.nedēļai!
Un ja abi kopā esat tā lēmuši, tad tas ir jūsu lēmums. Īsti nesaprotu tās meitenes, kuras saka, ka pāris obligāti izšķirsies, ja tu uztaisīsi abortu! Kādas muļķības!

Un protams var gudri komentēt, kamēr pats neatrodies tādā situācijā, tad nez kāpēc domas smagi mainās...! ;)
11.07.2013 22:43 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
Manuprāt, cilvēka stiprumama nav nekādas saistības ar spēju pieņemt reālo situāciju (dažādos cilvēkus). Jo skatoties uz cilvēkiem, kas strādā ar sievietēm, bērniem, nekādi memļaki šie cilvēki nav, viņi ir tik stipri, ka spēj palīdzēt citiem, nevis palikt pie mēles kulstīšanas.
To vai nu spēj, vai nu nespēj. Ja nespēj, tad, manuprāt, ar to arī viss beidzas, jo es neredzu jēgu par šiem cilvēkiem savu prātu lauzīt, jo tas nemainīs neko, tik vien kā tukša muldēšana.
11.07.2013 22:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits