Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko jūs darītu ja sāktos WW3?

 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Iesdvesmojos jo tēmas par neapdzīvoto salu.
Ko jūs darītu ja sāktos trešais pasaules karš ( kas ir diezgan reāli)? Kā jūs rīkotos?
10.07.2013 14:12 |
 
Reitings 124
Reģ: 12.02.2013
Šobrīd militāri spēcīgākā valsts ir ASV, kā arī mēs dzīvojam pēc ASV izveidotās pasaules ekonomikas sistēmās. Gadījumā, ja ASV naudas sistēma aiziet pa burbuli , aizies arī mūsu ekonomika un varēs izdzīvot tikai tie ,kas reāli prot kaut ko darīt fizisku, ārstēt vai ražot. Pieļauju, ka lielākā daļa cosmo meiteņu ir biroja darbinieces, kuras visdŗizāk arī mirs bada nāvē, ja kaut kas notiks ar ASV. PR speciālisti, finansisti, biroju administrātori, modes nozares darbinieki utt. vairs nebūs vajadzīgi. Tāpēc ,meitenes, lūdzam dievu ,lai ASV un tās ekonomika turpinātu pastāvēt!
11.07.2013 17:00 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Petrodolārs izskaidrots.
http://youtu.be/8T9ICWOYCNQ
11.07.2013 16:21 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un kas būtu jādara?! Kad būs, ja būs, tad domās.
11.07.2013 14:40 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
bankas strādā kopā ar valdībām

Tiesi ta- strada "kopa" un valsts ir parada bankai- privatiem kapitala turetajiem. Es atvainojos, bet ka var teikt, ka es mekleju sazverestibas teorijas, ja man liek ticet tam, ka paradnieks "strada kopa" ar kreditoru?
ASV parads ir 13 triljoni un vini strada kopa ar FR, no kuras rezervem asv pieder vien sika dalina? Viniem pieder ta valsts.
11.07.2013 14:39 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Morgana vai nu tev nav ko darīt,vai arī tev nav pilns rublis.
11.07.2013 13:33 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Tev nerodas jautajums ka vini tik labi zina kara prieksvakaru? Tiesam ka?

Kāpēc Tu meklē sazvērestības tur kur tās nav? Politskās spēles par kurām Tev patīk runāt ir pavisam kas cits no skaitļiem un darījumiem...
sāksim jau ar to pašu vienkāršāko, bankas strādā kopā ar valdībām, jebkurš iepirkums, atkārtošos jebkurš iepirkums iet caur banku, protams , ka banka zina par jebkuru priekšvakaru, arī valsts kritisko punktu arī depresiju, arī krīzi utt.. par absolūti visu.. šeit nav jāmeklē spekulācijas. Tajā brīdī, kad valsts iepirkumi ir tendēti uz militāro apmācību un citām paredzētām lietām, tajā brīdī visa shēma sāk virzīties ar uzmanīgu investēšanu utt , jebkurā gadījumā pakārtojums taču ir liels, valsts rezervju papildināšana, pārtikas iepirkumi, apģērbi, ieroči (lielākais pasaules bizness, kam arī tiek aizdota nauda tiem pašiem arābiem, lai varētu kariņu uzturēt) Par politiku tas ir kas cits, un tā man ir vienalga, jo kā jau teicu, man ir citi guru, mums katram savas tuvākas intereses. Es vairāk balstos uz realitāti, kas ir tieši tagad un rīt, nekā uz filosofiskiem pieņēmumiem kā būs, ja notiks tas un tas, ko reizēm nemaz nav tik kaitīgi arī pārspriest, bet ar mēru, neieslīgstot galējībās... :)
11.07.2013 13:26 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Nu ko tur vairs
Dedzini dolārus un roc ierakumus pagalmā...

Man ir ģimene un svarīgākas lietas dzīvē, nekā mocīties domām par pasaules bojāeju
11.07.2013 13:10 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012

Ja par USD var pārdot, invetsēt, mainīt - tad kur ir problēma ??????? Lai citi sauc tos par papīrīšiem.





Oligarhi dzīvo no peļņas kuru nāk no maksātspējīgas sabiedrības.





http://www.youtube.com/watch?v=jMWVUoYNezU
11.07.2013 13:04 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Kinai ir vajadzigi USD lai nopirktu naftu. Kur tu rekomende Kinai tikt pie dolariem?


Ja par USD var pārdot, invetsēt, mainīt - tad kur ir problēma ??????? Lai citi sauc tos par papīrīšiem.

Kars ir izdevigs saurai, jo saurai elitei, kurai ir pilnigs pofigs uz tautu un visa ta humana palidziba, kara seku likvidesana utt. utjp. tapat nenak no elites kabatas.


Oligarhi dzīvo no peļņas kuru nāk no maksātspējīgas sabiedrības. Ja šādu sabiedrības paliks mazāk, paliks mazāka viņu peļņa. Bet jebkurš karš samazina peļņu no tās.
Uzspēlēt kariņu dārgi maksā jebkuram.

Ir cilvēku kuriem patīk uzskatīt ka tūlīt, tūlīt notiks kaut kas globāli katastrofāls. Un ja saskatās "ekspertus, pareģus u.c gudriniekus" youtube tad tiešām škiet ka nu tik būs...

Patreizējā kapitālisma pasaulē viss ir balstīts uz peļņu un jebkas kas to draud noraut netiks veikts.

Man ir pietiekami daudz gadu lai ticētu visādiem kaktu baumotājiem un pareģotājiem. Vairāk skatos reālo situāciju, kura gan neliecina ka rīt sāktos karš. Tāpēc labāk ir veltīt savu dzīvi kaut kam vērtīgākam nekā gaidīt karu.
11.07.2013 12:48 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Taču ņemot vērā pieredzi ierpriekšējos karus, bankas ir tieši tās, kuras aizturēja jebkādus aizdevumus (izņemot valsts iepirkumus), pārējie tika pat neizksatīti.. tā kā mani pasaules svarīgākie cilvēki ir nevis valstu līderi, bet gan Bens Bernanke un vēl pāris, kuri arī informē par izmaiņām un bankas jauno politiku, kas ir diezgan liels vēstnesis, kas notiksies


Ta jau ir karas sirena un tad tauta sak mosties un rosities, jo jut ka tuvojas kaut kas nelabs.
Tev nerodas jautajums ka vini tik labi zina kara prieksvakaru? Tiesam ka? Politiki gadiem gatavo tautas pratus kara atbalstam, tas nav ta- uzsist knipi un armija ir kaujas gataviba.


cilvēkiem no vienas puses gribas karu, atbrīvoties no daudziem slogiem, bet tā vietā tiek sūtīts tikai nākamās dabas katastrofas vai arī lielās avārijas un atkal tik jāņem aizdevums, lai varētu visu sākt no gala... vergošana, protams , ka karš zināmā mērā ir glābiņš


Vienigais "glabins" ir banku sistemas maina. To nevar mainit iesaistoties kaut kada kara tuvajos austrumos, afganistana vai iraka, tam ir janotiek uz vietas mitnes zeme.

Runa nav par NAFTU. Bet par visu pārējo ko milj. konteineros ved no Ķīnas uz Krieviju (Ķīnas ražojumus ) par kuriem Krievija maksā Ķīnai ar USD bankrot'ējušiem papīrīšiem.


Kinai ir vajadzigi USD lai nopirktu naftu. Kur tu rekomende Kinai tikt pie dolariem?

Uz pasaules nav nekā ko varētu glabāt 100 vai vairāk gadus un būt drošam par tā vērtību.

Ja tu tomer paklausitos to necilos teoretikus, tad zinatu, ka ir lietas kuram ir vertiba vienmer- dargmetali un dargakmeni. Jaa, pirms diviem gadiem zelts sasniedz savu augstako centu kada tur perioda, saja pavasri-zemako, bet globala merroga dargmetali vienmer ir bijusi vertibi, tukstosiem gadu.

ASV jau kādu laiku darbojās kopiena "pasaules gala gaidītāji" - rok bunkurus, glabā konservu tonnas, iepērk ieročus. Viņi ir pārliecināti ja ne par pasaules galu fiziski, tad finansiāli un ekonomiski noteikti.


Ta saucamie preppers, kuri "gaida" krizi (ekonomisku, politisku, dabas kada nu kuram "labak patik), neko jaunu nepateici un sada kustiba nav bez pamata, ASV militarize savu policiju, ir izdevusi Executive Order 13603 kas paredz, ka prezidentam ir tiesibas noteikt energoresursu, partikas, izejmaterialu utt. sadali, bez piezimes, ka tikai arkartas apstaklos nu un vel daudzas kas cits, kas like spicet ausis un degunu.

Jebkurš karš sagrauj kādu noieta tirgu - būs bēgļi, emigranti, būs jāsniedz humanitārā palīdzība, jātērā lielas finanses kuras neviens negrib tērēt.


Kars ir izdevigs saurai, jo saurai elitei, kurai ir pilnigs pofigs uz tautu un visa ta humana palidziba, kara seku likvidesana utt. utjp. tapat nenak no elites kabatas. Tas ir atkartoti ir vesture noticis, kapec mes sodien esam tik parliecinati, ka nekad neviens neko tadu neatkartos? Tapec, ka skola mums macija, ka all bad guys are dead or in prison or dead?
11.07.2013 12:18 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ja naftu tirgo par usd, tad Kinai ir jatiek pie usd, jo bez naftas importa, ta iztikt nevar. Kina naftu importe no Tuvo austru valstim


Runa nav par NAFTU. Bet par visu pārējo ko milj. konteineros ved no Ķīnas uz Krieviju (Ķīnas ražojumus ) par kuriem Krievija maksā Ķīnai ar USD bankrot'ējušiem papīrīšiem.

Ja tas par grutu un nav intereses, var youtube paskatities Richard Werner un Money Masters. Tad sapratisi kapec es dolarus (un ne tikai) uzskatu par bankrotejusu naudu.


Man nav ne laika ne vēlēšanās lasīt vai skatīties teorētiķu spriedumus un filozofijas kas ir nauda un kas ir vērtība. Uz pasaules nav nekā ko varētu glabāt 100 vai vairāk gadus un būt drošam par tā vērtību. Un neviena valsts, neviena ekonomika nevar būt droša ka pastāvēs nākošos 100 gadus.

ASV jau kādu laiku darbojās kopiena "pasaules gala gaidītāji" - rok bunkurus, glabā konservu tonnas, iepērk ieročus. Viņi ir pārliecināti ja ne par pasaules galu fiziski, tad finansiāli un ekonomiski noteikti.

Vari nodibināt klubiņu 3WW gaidītāji un ar domubiedriem kalt plānus nākotnei, lamāt ASV, zīmēt shēmas darbībai kara laikā. Varbūt sanāk laba brīvā laika nodarbe.

Karš kāds bija 2WW nebūs jo feodāla domāšna ir beigusies (beidzot).
Tas ir dārgi, sarežģīti un ilgtremiņā atmaksājās ļoti ilgi. Vienkāršāk un ērtāk ir investēt, pārpirkt, kapitalizēt resursu ieguves vai tranportēšanas avotus. Pie tam viss ir likumīgi.

Oligarhu saujiņai kuriem pieder lielākā daļa no resursu ieguvēm un lielākajiem ražošanas uzņēmumiem visā pasaulē, pastāvošā iekārta apmierina jo tā nes peļņu.

Jebkurš karš sagrauj kādu noieta tirgu - būs bēgļi, emigranti, būs jāsniedz humanitārā palīdzība, jātērā lielas finanses kuras neviens negrib tērēt.
11.07.2013 11:50 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Morgan le Fay, paldies par ieteikumu lasaamvielai (es par Kenedijas graamatu).
11.07.2013 10:47 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
man liekas, ka WW3 jau sen ir sācies, tikai ne tik tipiskā formā kā iepriekšējie.
es skatītos pēc apstākļiem, bet droši vien, ka savāktu paiku un kaut kur paslēptos :D ko es citu varu darīt :D
11.07.2013 09:02 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Tu grafikos kara prieksvakaru ieraudzis pasa pedeja bridi.


Var jau būt. Taču ņemot vērā pieredzi ierpriekšējos karus, bankas ir tieši tās, kuras aizturēja jebkādus aizdevumus (izņemot valsts iepirkumus), pārējie tika pat neizksatīti.. tā kā mani pasaules svarīgākie cilvēki ir nevis valstu līderi, bet gan Bens Bernanke un vēl pāris, kuri arī informē par izmaiņām un bankas jauno politiku, kas ir diezgan liels vēstnesis, kas notiksies :)

Emmanuelle,

cilvēkiem no vienas puses gribas karu, atbrīvoties no daudziem slogiem, bet tā vietā tiek sūtīts tikai nākamās dabas katastrofas vai arī lielās avārijas un atkal tik jāņem aizdevums, lai varētu visu sākt no gala... vergošana, protams , ka karš zināmā mērā ir glābiņš :D Bet nekā, nebūs :D
11.07.2013 08:47 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
vispār vēl gadu divus atpakaļ cenas bija sasniegušas zeltam kulmināciju,

Un vel tris menesus atpakal 15 aprili zelts bija sasniedzis savu cemako cenu kops 2011. Un kas? Pilnigi nekas, vismaz ww3 sakara.

Redzi mana ikdiena ir prognozēšana un šie grafiki ir acu priekšā , līdz ar to ieteiktu vadīties nevis pēc politiskām runām, bet gan darījumiem,


Tu grafikos kara prieksvakaru ieraudzis pasa pedeja bridi. Lai gan pec definicijas WW3 jau ir sacies- pasaules kars paredz lielako dalu varenako un lielako valstu iesaistisanos. Butu interesanti saskaiti cik uz kartes atrodami proxy wars punkti.

Dionysus
Nav vairs cita ko rakstīt ???

Es tikai uzjautrinos par tavu ieprogrameto domasanu- viena, konkreta virziena un pilnigi nesvarigi kaa.
Atbildesu uz tavu jautajumu, lai nesanak ta ka, tad kad nezinu ko atbildet, barstu tikai man pasai saprotamu sarkasmu.


Ir lietas kuras prasitu parak daudz laika kvaltitativai izskaidrosanai un vulgari piemeri par Annis kompotiem nav autorativi. Iesaku izlasit Mārgrita Kenedija. Nauda bez inflācijas un procentiem. http://gramataselektroniski.blog.com/2011/12/28/nauda-bez-inflacijas-un-procentiem-margrita-kenedija/ Ja tas par grutu un nav intereses, var youtube paskatities Richard Werner un Money Masters. Tad sapratisi kapec es dolarus (un ne tikai) uzskatu par bankrotejusu naudu.
M. Kenedijas gramata man vispar atvera acis un palidzeja saprast pasaules arena notiekoso, tads ka pedejais puzles gabalins kas lauj saprast kopainu.

Kreivija un Ķīna savstarpējos norēķinos pārsvarā lieto USD. Kāpēc ???
Abas ir lielas stipras ekonomikas, abām ir stipras valūtas. Kāpēc ar papīrīšiem ?


Ja naftu tirgo par usd, tad Kinai ir jatiek pie usd, jo bez naftas importa, ta iztikt nevar. Kina naftu importe no Tuvo austru valstim. Tas nozime, ka Kina pie dolara var tik tikai tirdzniecibas cela- eksportejot pirmkart uz ASV un protams no citiem tapec ari nem dolarus.
Tas ir tas ka ASV notur dolara vertibu.
11.07.2013 00:05 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
DIO-tas bija labi:D:D
10.07.2013 22:26 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Tā kā nepriecājieties, karš nebūs, kredīt saistības jāturpina maksāt :D
10.07.2013 22:17 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Nu jau esam nokaulējušies līdz 6000 ebreju upuriem. Kurš solīs mazāk?


Nav vairs cita ko rakstīt ???
10.07.2013 22:14 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Morgan, vispār vēl gadu divus atpakaļ cenas bija sasniegušas zeltam kulmināciju, nevis kritumu, tagad pieprasījums ir mazs, jeb kā maiņas vērtība nav izdevīga.

Tas piemērs ir mazliet haotisks. Redzi mana ikdiena ir prognozēšana un šie grafiki ir acu priekšā , līdz ar to ieteiktu vadīties nevis pēc politiskām runām, bet gan darījumiem, piemēram viens no tādiem vienkāršiem piemēriem, Ķīna - eksportētaja valts un visu, biržas kompānijas mīļ Ķīņu un tās vadošās kompānijas, jo vienmēr notiek pieprasījums tirgū kas ir Eiropa, Amerika un daudz viet citur pasaulē - kad notiek no kādas valsts iepirkšana , tajā brīdī tas tirgū notiek maiņas vadoties pēc valūtām, kas ir katrai valstij (no kuras iepērk), tai skaitā arī arābu valstis. Politiski tur notiek savādāk spēles, bet tirgus ir mazliet kas cits (arī naftai), tās pašas atradnes gan jau sen pārķēruši un privatizējuši paši svarīgākie :) Ja būs lielais sprādziens, tad notiekti tik par ietekmes sfērām, lai gan pašreiz vadošie ir mierīgi, sadalījumu ievēro :D Nu tā pa prasto sakot...
10.07.2013 22:09 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Gudrs pārdevējs pārdos jebkurā valūtā, nopelnīs, ieguldīs un vēlreiz nopelnīs. Um nebūs nekāda kara, bet stabila ekonomika. Kāda starpība kādā valūtā pārdot ja prot šo valūtu pārvērst citās vērtībās.
Var uzstādīt noteikumus, strīdēties un kašķēties, stūrgalvīgi paliekot pie sava. Un nav brīnums ka tādu muļķību dēļ ievelk valsti karā.

Tavi pieminētie ebreji vienmēr ir bijuši lieliski tirgotāji un diezgan turīgi. Pārsvarā tāpēc ka spēj atrast ar jebkuru pircēju kopīgu valodu.

Kreivija un Ķīna savstarpējos norēķinos pārsvarā lieto USD. Kāpēc ???
Abas ir lielas stipras ekonomikas, abām ir stipras valūtas. Kāpēc ar papīrīšiem ?


Nu jau esam nokaulējušies līdz 6000 ebreju upuriem. Kurš solīs mazāk? :D
10.07.2013 22:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits