Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vērtība

 
Reitings 551
Reģ: 12.08.2012
Kad jūs sapratāt cik liela vērtība ir jums starp kājām?:D Ka pa karjeras kāpnēm neticami ātri varat uzdienēt,vai tikt pie jaunas mašīnas,dzīvokļa no kāda pielūdzēja puses.Un kapēc liela daļa no jums noliedz savu īsto būtību,ka caur seksu,jūs varat tikt pie visa,bet jūs tur pašas cenšaties kaut ko ar lāpstu rakt, rauties darbos..
07.07.2013 15:13 |
 
Reitings 700
Reģ: 03.03.2013
Laikam vēl neesmu sapratusi!
Paldies par informēšanu, noteikti apdomāšu arī šādas iespējas!
07.07.2013 15:28 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Principā daudzi vīrieši tik un tā uzskata, ka sieviete visu sasniegusi tikai tāpēc, ka guļ ar kādu no priekšniecības. Esmu sēdējusi blakus tādiem ķēmiem, kas ieraugot sievieti pie laba auto, saka, ka šī noteikti labi veic minetu.
07.07.2013 15:36 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Principā daudzi vīrieši tik un tā uzskata, ka sieviete visu sasniegusi tikai tāpēc, ka guļ ar kādu no priekšniecības. Esmu sēdējusi blakus tādiem ķēmiem, kas ieraugot sievieti pie laba auto, saka, ka šī noteikti labi veic minetu.


Smieklīgi, ka vismaz manā pieredzē ar tādiem izteikumiem mētājas tikai tādi vīrieši, kam pašiem alga ir stipri viduvēja, ja ne zema. Droši vien priekšniece kādreiz iedzēlusi :D
07.07.2013 15:41 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Cumshot, jā, ir daudzas, kas caur seksu dabū visu. Pati tādas ļoti labi zinu.

Bet, piemēram, man nepatīk tā pārdoties, jo es pati esmu vairāk vērta nekā visas tās štrunta mašīnas, dzīvokļi un darbi.. ;) Vispār jebkura ir vairāk vērta.. to pat nevar vērtēt vispār..:D
07.07.2013 15:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits