Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zaaliites piipeeshana katru dienu

 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Kaitiigi, nekaitiigi?
padalamies ar viedokljiem..
06.07.2013 14:18 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
katram cilvekam tas ir atskirigi, bet nu ja piem. tev raditos visadi briesmoņi un vel kas tad tu domatu gan ka tas ir slikti, tp priecajies ka tev vis ok


nu man ir bijušas vairākas zāles pīpēšanas, kad palika slikti, vienu reizi it īpaši palika ļoooti slikti, melns gar acīm un ģīboņi. Un tāpēc es sapratu, ka zāle nav priekš manis. Bet nu tajā brīdī es arī nedomāju, ka tas ir slikti, jo pārējiem, ar ko kopā pīpēju jau nekā nebija. Vnk tas nebija man domāts.
Bet tad kādu reizi pa vienam dūmam tomēr pamēģināju un tgd ir viss ok, nekāds sliktums.


Nesen dzirdēju vienu stāstu, ka viens čalis uzpīpēja zāli un skrēja kādam pakaļ ar cirvi. ... Un pēc tā vairs neiedrošinās pīpēt. Tā ka jā, katram tas ir savādāk.
08.07.2013 21:21 |
 
Reitings 464
Reģ: 24.02.2011
Līva - viņš, kā jau zāles smēķētājs un audzētājs, to visu uztver visai pozitīvi. Jocīgi ir tas, ka es viņam saucu visus sliktos iemeslus, kurus es varēju iedomāties par zāles kaitīgumu, bet pilnīgi visu viņš varēja izskaidrot un atspēkot. Viņš ļoti labi saprot, ka ir kaitīgi procesi, kas rodas degot un tie iespaido mūsu organismu, bet visu pārējo par atmiņu, lēnumu utt viņš varēja izskaidrot. Tapat ari to, ka mes katrs esam citadaks un ari marihuana iedarbojas citadak, cits paliks shizo, bet cits pat neapdulls. Neizpluudishu garumaa, ar vinju runaaju par sho temu diezgan pasen un taka man tas nav ipashi aktuali iedziljinaties par kaitigumu, diezgan daudz ir aizmirsies. atvainojos, man pazuda garumzimes.
08.07.2013 15:11 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
topmodele, ko labu tas puisis staasta?
08.07.2013 14:47 |
 
Reitings 464
Reģ: 24.02.2011
Katru dienu, jā, atkarība un arī veselībai tas nav nekas labs. Cilvēkam pasliktinās atmiņa utt.. nu nezinu vai tā notiek, bet, ja smēķē regulāri un katru dienu ir high tad marihuānas kaitīgums ir tas, ka cilvēks vairs vispār neattīstās morāli, neuzņem jaunu informāciju, neiemācas neko jaunu, jo tu vienkārši esi apdullis un ir labāk gulēt dīvānā, neko nedarīt un baudīt zāli.
Protams, dūmi nenodara neko labu organismam, bet tas nav uz pusi tik kaitīgi kā smēķēt cigaretes. Un marihuāna, ko pārdod Latvijā ir pilnīgs mēsls. Esmu smēķējusi paziņas, kurš ir no Losandželosas, audzētu zāli un tā marihuāna Latvijas gružiem klāt nestāv. Tas puisis par marihuānu zin ļoti daudz, tāpēc principā visu pārējo cilvēku pīkstienos neieklausos, jo viņi nezin ne uz pusi tik daudz kā saka.
08.07.2013 14:45 |
 
Reitings 623
Reģ: 26.01.2013
kreimene

katram cilvekam tas ir atskirigi, bet nu ja piem. tev raditos visadi briesmoņi un vel kas tad tu domatu gan ka tas ir slikti, tp priecajies ka tev vis ok ;)
08.07.2013 11:13 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Vai nav vienalga kaitīgi vai nē. Cilvēki tāpatās piekopj citus kaitīgus ieradumus. Katru dienu izpīpēt 1 vai pat 2 paciņas cigarešu nav ne par matu.
Bet uzskatīt ka zāle nekaitīga var tikai muļki, jo tāpatās kā cigaretēs tur ir kaitīgas vielas kas veidojas sadegot darva u.c

Bet ja ir naudiņas par ko zāli iegādāt tad kāpēc gan nepīpēt.
07.07.2013 23:53 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
vienreiz, divreiz marihuānas uzpīpēšanu

domāts gadā
07.07.2013 22:38 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Par nekaitīgumu - visvairāk zālīti aizstāv paši lietotāji - tas arī visu izskaidro.

Tā gan nav. Es pati kaut kad senāk esmu pīpējusi vienu vai divas reizes, pat neatceros, bet stipri šaubos, ka tā pat bija īsta marihuāna, jo dabūta apšaubāmā veidā (tieši tāpēc uzstāju uz to, ka, lai jaunieši nesarijas visādus sūdus, marihuānai jābūt legālai tāpat kā alkoholam un cigaretēm) un jo nejutu absolūti neko - viss bija absolūti ikdienišķi. Es neatbalstu lietošanu katru dienu un man nepatiktu, ja man tuvs cilvēks pat paretam pīpētu (laikam visdrīzāk tā paša iemesla dēļ, ka visbiežāk tiek iesmērēti kaut kādi sūdi). Tomēr - ir smieklīgi teikt, ka no marihuānas pirmās uzpīpēšanas reizes rodas šizofrēnija. Nu tas tiešām ir smieklīgi. Cik esmu runājusi ar pīpētājiem, tad no pirmās reizes vispār nevienam nekad nav bijis pat efekta un tikai vēlāk tas rodas.

Kaut gan - organismi, protams, ir dažādi un kādam cilvēkam pietiek, piemēram, ar glāzi vīna, lai piedzertos, kamēr citam no tā nebūs ne silts, ne auksts. Bet tāpēc nevajag vispārināt un šausmināt cilvēkus, ka zāle noved pie šizofrēnijas. Būtu labāk pašausminājušies par cilvēkiem ar cigarešu pīpēšanas 10 gadu stāžu, piemēram. Man tas liekas daudz kaitīgāk par vienreiz, divreiz marihuānas uzpīpēšanu, kaut pati nedaru ne vienu, ne otru.
07.07.2013 22:37 |
 
Reitings 179
Reģ: 30.11.2012
Visi,kas smēķē ikdienā paliek par stoneriem,nesmēķētājam viņi liekas garlaicīgi,bremzēti utt. un tādi viņi patiešām ir.
Pat pats vārds stoner atvasināts no vārda stone,jo viņi visi paliek truli kā akmeņi,un atkarību tas izraisa un kā vēl,tāpēc es to neatbalstu,diemžēl skolā ar to jāsaskaras daudz,zin kā tā jaunatne.
07.07.2013 22:30 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Lai gan par savu potheadu paziņu loku izteicos gana pozitīvi, tomēr paldies, ka atgādinājāt- viena mana paziņa arī ārstē šizofrēniju šobrīd.. Smēķēja ikdienā
07.07.2013 21:09 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Es nekad neesmu to pīpējis.
Varbūt esmu kaut ko zaudējis ar to, bet nejūtu nekādu vajadzību un nepieciešamību to darīt.

Par nekaitīgumu - visvairāk zālīti aizstāv paši lietotāji - tas arī visu izskaidro.
07.07.2013 20:45 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Man, pīpējot zāli, nekad nav uznācis tas stāvoklis, kad gribas smieties par visu un neko. Parasti ir vnk tāda dulluma sajūta, palēninājums biš un tā..

Man patīk uzpīpēt ik pa laikam, parasti tas notiek ballītēs. Nesaskatu neko sliktu tajā, ka ik pa laikam ievelk dūmus.
07.07.2013 20:44 |
 
Reitings 160
Reģ: 08.05.2013
Visi kaut kādi bremzēti palikuši

Tas ir arī mans novērojums paziņu lokā. Liela daļa no smadzenēm aiziet vējā, regulāri pīpējot.
07.07.2013 19:55 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Juus taa zaale tieshaam atslaabina? Man ir vieniigi "baac, mute tik sausa" un vienkaarshi saak naakt miegs. Cik, varbuut 4 reizes gadaa uzpiipeeju, katru reizi gaidu, ka saaksies smiekliigais, bet tas nekad veel nav noticis un atkal balliite ir sabojaata, jo man jaaiet guleet :D
07.07.2013 19:45 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
šokolādes tāfelīti liekam blakus marihuānai
+
Man no divām šokolādes končām paliek slikti. :D Es pat vairrs nevaru apēst tuplas otro pusi uzreiz sūdīgī paliek :(
07.07.2013 19:37 |
 
Reitings 1267
Reģ: 20.09.2010
Neatbalstu un nepīpēju. Neesmu pat mēģinājusi. Uzskatu, ka tas noteikti ir kaitīgi. Neviens no pīpētājiem, ko zinu nav īsti normāls. Visi kaut kādi bremzēti palikuši, kaut paši saka, ka viss ir kārtībā, un zāle taču neko sliktu nenodara..
07.07.2013 19:35 |
 
Reitings 381
Reģ: 29.01.2009
Man pietika vienu reizi redzēt paziņu, kuram aizbrauca uz nedēļu jumts, klausoties viņa halucinācijas un paskatoties uz viņu nekad neko tādu nepīpēšu.
07.07.2013 19:26 |
 
Reitings 577
Reģ: 29.01.2009
Nu papiipeet jau var , bet ne jau katru dienu :)

Arii tas par to sizofreeniju nav izdomaajums , draugs personiigi paziist chali kuram no vienas reizes jumts aizbrauca .Tagad visu muuzu taadam jaaadziivo :)
07.07.2013 19:12 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Laikam jau būs atkarīgs no tā, kādu mantu tu tur pīpē. Daudz ir visādu sintētiku, tie nu gan nav labi. Vispār smēķēt jebko ir kaitīgi, manuprāt.
Ja tev to vajag, ej un dari, bet ja vari iztikt, tad labāk iztiec. Priekš kam speciāli taisīt sev ieradumu, ja var to nedarīt.
07.07.2013 19:09 |
 
Reitings 86
Reģ: 30.06.2013
es zāliīti esmu tik pamēģinājusi... mani draugi pīpē ballītēs u.t.t. es nē , jo uzkatu man tas nav vajadzīgs tāpat ir jautri .... zālīte IR kaitīga, tā ir atkarība pavisam noteikti un katru dienu pīpēt tā var visas smadzeņu šūnas atšālēties ;D zinu vieni tipiņu jau kopš 15 gadiem regulāri pīpē 5 x nedēļā tagad 24 gadi ... viņs ir VNK bremzēts , piedurties var visam ko viņš saka :D
07.07.2013 19:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits