Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gatava pamest visu dēļ puiša

 
Reitings 58
Reģ: 29.01.2009
Iespaidojos no citām attiecību tēmām! Man ir draudzene kurai ir nedaudz zem 30, viņai neveicas ar vīriešiem. Viņa iepazīstas, viss ir labi, taču viņa dēļ vīrieša visu gatava pamest, jau pirms laika kaļ plānus, ka pārvāksies pie viņa, ka pametīs esošo darbu. Tagadējais puisis ar ko satiekas, viņš nav izšķīries no bijušās, viņa tam piever acis - izšķirsies, bet neizskatās, ka tā būs, jo izvairīgi par to runā. Viņa atkal kaļ plānus, ka gatava pamest visu lai pielāgotos otram, jo viņai jau drīz būs 30 gadi! Man ir grūti viņai pateikt- beidz! ja puisim ir draudzene lai no sākuma izšķiras, nesaceries. Viņai ir rozā brilles un viss!
06.07.2013 13:20 |
 
Reitings 136
Reģ: 01.07.2013
Tā arī paskaidro, ka viņai tas viss liekas pārāk vienkārši. Kā viņa tagad iedomājas visu pamest un dzīvot uz puiša rēķina? Darbs ta tikuntā viņai būs vajadzīgs. Pasaki, lai padzīvo vismaz gadu ar viņu un tad domā par pārējo, bet atmest visu es viņai tik un tā neiesaku. Darbs taču ir vajadzīgs jebkurā gadījumā ;)
Darbs būs pamests, puisis piečakarēs un tad varēs iet uz ielas dzīvot. Tad arī nokritīs tās rozā brilles. :D
06.07.2013 13:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits