sekss ar meiteni

 
Reitings 14
Reģ: 03.08.2011
sveiki! man ļoti ir vēlēšanās pamēģināt ar meiteni,gribas izmēģināt kko jaunu! ko jūs par to sakat? tas ir normāli,vai nē?
29.06.2013 16:15 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
bet arī kristieši ir geji, arī populārie un skaistie, arī mācītāji. Āmen!

ja tā, tad viņi noteikti nav kristieši.
nesaprotu to ideju-, kā tik tic, tā ir kristietis. ja esi kristietis- seko Jēzum, nevis pasaulei.

Riry, nu jā, tā laikam ir :D, bet, manuprāt, meitene vienkārši nezin, kur likties. varbūt adrenalīnu/ asākas izjūtas meklē?


ziņkārība.. nu, tā bieži ne pie kā laba nav novedusi.
06.09.2013 12:23 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Eva acīmredzot nezina, kas ir rakstīts Bībelē, gan par verdzību, gan par to, kādu apģērbu jāvelk, par daudzsievību... Ai, bet tas jau neizbrīna, viedoklis ir, bet faktu aiz tā nav necik. :)
Geji var būt un arī ir kristieši.
06.09.2013 12:27 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
Lou, Bībele man katru dienu somā stāv :)

manuprāt, Tu neiedziļinies lietas būtībā. tas jau klasiski- paņem Veco Derību.. salasās lietas un nu tik bliež vaļā- par to, ka Dievs ir atriebīgs, par daudzsievību.. utt. Jauno Derību palasi . piemēram, romiešu vēstulē 1.nodaļā no 21.līdz 32. pantam. iesākumam par šo tēmu pietiks ;)



protams, ka geji sevi sauc par kristiešiem, kā tad savādāk :D
06.09.2013 12:37 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
Es ticu augstākiem spēkiem,- ko saucu par Dievu,bet nespēju saprast kāpēc daži cilvēki tik fanātiski seko Bībelei, kuru sarakstījis tas pats cilvēks un acī Dievu nemaz nav redzējis :D
Visi ticīgie tagad mani noraks :D

Tāpat neticu mācītājiem, redzu jau tagad lepni uzdzīvojušos mācītājus, kas vēl nekaunās krāpt savas sievas degungalā :D
06.09.2013 12:41 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
protams, ka nav nekads sakars ar lezbietem. :) nekas nosodos. :)
06.09.2013 12:48 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
Mirdza, nēeee, netaisos norakt :)

tik jautājums- ja tici Dievam, Tu arī tici, ka Jēzus ir dzīvojis, nomiris par mūsu grēkiem, augšāmcēlies, lai reiz nāktu atkal?
06.09.2013 12:50 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Runājot par kristiešiem un homoseksuālismu. Viendien pa LTV1, laikam, bija diskusija ar visu kristiešu konfesiju pārstāvju galvenajiem. Tas bija Zbigņevs Stankevičs, kurš norādīja, ka viena lieta ir homoseksuāla tendence, bet otra lieta ir homoseksuāla rīcība. Viņš noliecas to mācītāju priekšā, kuriem ir šī homoseksuālā nosliece, bet kas ar to cīnās, kas tai neļaujas, cienot reliģiju un Dievu. Viss nav tik vienkārši, Eva. Reliģija nav draugos ar homoseksuālismu, bet cilvēks var būt kristietis, lai arī viņam ir šī tendence. Arī vairāku cilvēku slepkava var būt kristietis. Ar Bībeles staipīšanu līdzi vien nepietiek, lai saprastu kristietību :) Tas ir daudz filozofiskāk.
06.09.2013 12:52 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Eva, haha, tātad, tas nav nekas, ka Bībeles saturs atšķirās Vecajā un Jaunajā derībā, bet tās sekotāji, kristieši, nedrīkst iet līdzi laikam un atmest diskrimināciju pret dažādām cilvēku grupām, būt PATIESI iecietīgi un nenosodīt nevienu ne tikai vārdos, bet arī darbos? :) Ok. Smieklīgi, ka tu uzskati sevi par gana varenu lai noteiktu, kurš drīkst un kurš nedrīkst būt kristietis, bet ir arī mācītāji, kuriem ir citādāks viedoklis (īpaši normālās, mūsdienīgās valstīs, ne Austrumeiropā vai Krievijā).
06.09.2013 12:57 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Pie tam, tātad, cilvēks, kas ir šķīries 6 reizes un taisās precēties septīto reizi var būt kristietis? :) Man likās, ka laulība ir uz mūžu, bet ok. Jo redz, šie cilvēki drīkst precēties kaut 100 reizes, bet geji nedrīkst pat vienu - un tas nekas, ka var būt šis geju pāris ir kopā jau 50 gadus un dzīvo tikumīgāku dzīvesveidu kā tas, kuram jau septītā sieva.
06.09.2013 12:58 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
tik jautājums- ja tici Dievam, Tu arī tici, ka Jēzus ir dzīvojis, nomiris par mūsu grēkiem, augšāmcēlies, lai reiz nāktu atkal?


Laikam jau tomēr nē :( Es ticu, ka tur augšā ir Dievs,kas mūs visus redz, ticu, ka viņš ir labs, taisnīgs un zin lietu kārtību- kāpēc notiek tā un nekā citādi, mēdzu, arī lūgt Dievu.

Bet tā lai ietu uz baznīcu- neeju(ticu, ka Dievu var atrast visur, nav vajadzīga īpaša lūgšanu telpa utt.).
Man tāds savs ticības modelis- savs Dievs :D :) bet es viņam ticu un ticu tam, ka agri vai vēlu sliktiem cilvēkiem ar sliktām domām, viss nāks atpakaļ(ar šo domāju- visādus noziedzniekus, slepkavas, varmākas, izvarotājus). Tā kkā :)
06.09.2013 13:05 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
es to ne tikai staipu, bet arī lasu :D

šo Riry ļoti labi pateici-

Reliģija nav draugos ar homoseksuālismu, bet cilvēks var būt kristietis, lai arī viņam ir šī tendence. Arī vairāku cilvēku slepkava var būt kristietis.

... jo pirms atgriezos pie Dieva man arī ir šī tendence.
taču!
Bībelē skaisti teikts: ''Viss ir tapis jauns''. tagad, tad Tu atzīsti, pieņem Jēzu- Viņš paņem visu nost. protams, ik pa laikam es izjūtu kārdinājumu (un tas ir labi!)- pat Jēzus tika kārdināts.. tas nozīmē, ka esmu dzīva.. bet galvenais ir tajā, ka ES saku nē tam visam.

domāju, ka mēs abas runājam par to pašu, tik vaina ir terminoloģijā (?). jā, slepkava var kļūt par kristieti... taču viņš Dieva acīs (un mūsu arī) vairs nebūs slepkava. viss ir paņemts prom. līdzīgi ar gejiem utt. viņš BIJA.. bet vairs nav.

ja viņš joprojām nodarbojas ar savām šīm lietām un sauc sevi par kristieti, tad gan man viņš jāsauc par meli.

*patika teiciens: katram grēciniekam ir nākotne, katram svētajam ir pagātne*
06.09.2013 13:05 |
 
Reitings 98
Reģ: 30.05.2013
Piedod un atvaino, Violeta, bet skatoties uz sevi spogulī es nepavisam neredzu čali.
06.09.2013 13:10 |
 
Reitings 300
Reģ: 03.09.2013
Es arī pēdejā laikā aizdomājos par seksu ar sievieti,lai gan man jau ilgu aliku ir puisis. :) Nesaskatu tajā neko TĀDU,vienkārši gribas pamēģināt,bet nezinu,kur var atrast meiteni,kas arī gribētu. :D
06.09.2013 13:20 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Fascinē, ka slepkavību, kas salauž upuru radinieku dzīves salīdzina ar diviem mīlošiem cilvēkiem, kas NEVIENAM neko sliktu nenodara un labākajā gadījumā pat adoptē bērnu un audzina to dodot viņam mājas. Fascinē, nudien. :)
06.09.2013 13:21 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
Lou, atvaino, bet Bībele ir viena unikāla grāmata, kas nenoveco. arī dzīvojot 2013.gadā rakstītais ir aktuāls.

tie, kas Bībeli reti paņem rokās, būtu jāsāk sākumā ar Jauno Derību, jo Vecā nekristiešiem ir sarežģīta (Salamana pamācības gan palasīt, jā :) )

kas saka, ka kristiešiem jādiskriminē? patiess kristietis skatās uz Jēzus piemēru. Jēzus tikās ar sabiedrības atstumtajiem, ar cilvēkiem- grēciniekiem- kurus pēc jūdu likuma vajadzēja nomētāt ar akmeņiem.
daudzas baznīcas tagad grēko, tiesājot un šķirojot.
ir jāsaprot šī smalkā robeža- neatbalstu rīcību, taču mīlu (cilvēkus).


runājot par to šķiršanos. nu, pat Bībelē minēts šāds piemērs :D te ir vieta, kuru vari palasīt .. sākot no 27.panta :)
protams, ka laulība ir ''līdz nāve mūs šķirs''. ar tādu domu tagad dzīvoju savā laulībā.
tiesa, daudzi, kas tagad precas baznīcā, nemaz tā īsti neiedziļinās kristietībā. saka, ka tic un viss. baznīcā jau skaisti laulāties... bet tā laulības dzīve visādi iet. arī šķiršanās neizpaliek...
06.09.2013 13:22 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Eva, labi, neturpināšu diskusiju, jo reliģija man ir ļoti nepatīkama tēma, kuru nekādos veidos neatbalstu, bet redz, nevienam kristietim arī neaizliedzu iet gājienos, ticēt, precēties, dzemdēt bērnus un celt augšā savas katoļu skolas un vēl sazin ko. :D Pie tā arī paliksim, jo es uzskatu, ka katrs ir tiesīgs dzīvot savu dzīvi kā vien grib, ja tas nekā nekaitē citiem. :)
06.09.2013 13:30 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
Lou, :)
06.09.2013 13:33 |
 
Reitings 139
Reģ: 27.08.2012
Eva, tu no kaut kādas sektas izlīdusi? Besī, kad tēmās sāk bezjēdzīgi pieminēt Dievu.
Tās, kas te iepenterē kristietību - Jūs domājat, ka tad, kad Jūs drāžaties ar saviem puišiem Dievam tas patīk un viņš to atbalsta daudz labprātīgāk nekā viendzimumu attiecības?!
06.09.2013 13:34 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Fascinē, ka slepkavību, kas salauž upuru radinieku dzīves salīdzina ar diviem mīlošiem cilvēkiem, kas NEVIENAM neko sliktu nenodara un labākajā gadījumā pat adoptē bērnu un audzina to dodot viņam mājas. Fascinē, nudien.

Atrodi un nocitē, kur kaut viens cilvēks homoseksuālismu SALĪDZINĀTU ar slepkavību! Ja es pasaku, ka iedomība un mantkārība ir grēki, es tos nesalīdzinu. Es tos nosaucu par darbībām, kuras kristieši uzskata par grēkiem. Homoseksuālismu un slepkavošanu kristieši uzskata par grēkiem. Homoseksuālists var bū kristietis, slepkava var būt kristietis, zaglis var būt kristietis, mūžīgais laulību pārkāpējs var būt kristietis. Eva uzskata citādāk, bet viņa arī nesalīdzināja tos kā vienlīdzīgus, ja nu vienīgi abus uzskata par grēkiem. Katram ir cits pamatojums. Viens dara ļaunu citiem, cits dara ļaunu sev, jo kristieši uzskata, ka viņu miesa ir Dieva dota un pieder tam, līdz ar to ir jāciena Dievu, tā dāvanu caur savu miesu :)
06.09.2013 13:39 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
Pufiks, domāju, ka ne :)

atbildot uz jautājumu, ko adresēji visām- protams, ka Dievam nepatīk, ka mēs sevi atdodam pirms kāzām... un tieši tāpēc man pirmā reize bija pēc :)
06.09.2013 13:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits