Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā lai..

 
Reitings 680
Reģ: 01.04.2012
..atgūst savu libido?
Vai tāpēc, ka man negribas, esmu vainīga es vai viņš? Kā man viņam to pateikt, neazvainojot viņu?
Kad pasaku, kā jūtos, tad viņš apvainojas..
Mēs jau esam kopā 6 gadus..bet liekas, ka viņš mani nemaz nepazīst, kā likt man justies vislabāk.. :(
Saprotu, arī esmu vainīga.. Piemēram, blow job man nepatīk darīt.. Kādreiz salīdzinoši bieži viņam to sniedzu, tagad ļoti reti. Negribu sniegt viņam tādu baudu, kuru man viņš nesniedz. :( Nepārprotiet, viņš man ir to darījis, bet ne tā, lai man tur viss tāaaaa patiktu.
Tikko sastrīdējāmies par šo visu.. Aizgāja no mājas un pateica, ka priecāsies, ja notrieks smagais, jo esmu viņa pašapziņu sagrāvusi. Pateicu, kā jūtos. Tagad vainīga esmu es.
Cik reizes neesam runājuši par to, ka no mājas prom neiet, kamēr nav izlīgts.. pilnīgs ignore. Man tiešām sāp, ka tā var vnk aiziet, visu dienu nostrādāt, atnākt mājās un tad atvainoties. es visu dienu pārdzīvoju... Pēc tādiem strīdiem ir sajūta, ka nekas pāri nepaliek, lai gan es viņu mīlu.
Aizrakstīju viņam sms: ..un man likās ka mums ir īsta mīlestība..
Uz ko viņš atbildēja: man arī likās..

Pirms tam gultā runājām un viņš teca, ka varbūt neesam viens otram piemēroti un jāšķirās..
Un to man viņš pasaka tikai tagad??? Pēc 6 gadiem, kad jau plānojam kāzas!! Vai es pēc muļķes izskatos, kuru var čakarēt?
Ko man darīt? Kravāt mantas?
Un tas viss tikai libido dēļ.. būtu bijis sekss no rīta, nekas tāds nebūtu noticis. Pati apzinos, ka esmu milzīgas klūdas pieļāvusi, lai tikai viņš nepadomātu, ka man kāda vaina, vai neapvainotos - esmu ar seksu nodarbojusies arī tad, kad nepavisam negribu, bet izliekos, ka gribu, ka patīk. Un tagad saņemu rezultātu.
28.06.2013 08:48 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Vīrietim ir jāiedod un punkts, tā nu tas ir!
28.06.2013 08:53 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Godīgi? Tāda tipa sms
un man likās ka mums ir īsta mīlestība..
ir tik, tik, tik dramatizējošas.. Nu, kāpēc vajag tā pārspīlēt? Ok, par to kravas mašīnu vispār no drauga puses - sviests. Tas viss ir normāli, ka pēc 6 gadiem negribās ņemties vairs kā trušiem, tomēr, ja tā ir tikai tev, tad domā, kāpēc? Nu problēma parasti ir komunikācijā. Tu saki - re, mēs runājām un tagad ir tā, bet kā jūs runājāt, kā tu pasniedz to problēmu? Visu var sadramatizēt līdz maksimumam vienā piegājienā, bet var jau arī kaut kā konstruktīvi to pārrunāt, vai jau gluži seksa tēmas nav tās konsktruktīvākās pēc būtības, tad vismaz bez uzbraucieniem. Man šķiet, nav īsti pareizi - tu saki - es negribu sniegt orālo, jo viņš man to nedara tik labi. C`monn, viņš cenšās, iespējams, ne tā?
28.06.2013 08:55 |
 
Reitings 680
Reģ: 01.04.2012
Vīrietim ir jāiedod un punkts, tā nu tas ir!


Tu droši vien esi viena no tām, kurai vienmēr gribas..
28.06.2013 08:55 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
smaga tēma. varbūt tiešām risinājums ir šķirties? ciļvēki arī ir daudz ilgāk nodzīvojuši kopā un aizgājuši katrs uz savu pusi. varbūt viņš nomierināsies, bet, vai sapratīs tevi? varbūt, ja salabsiet, viss turpināsies ierastā ritmā?
28.06.2013 08:57 |
 
Reitings 680
Reģ: 01.04.2012
_paris tev taisnība, visu dramatizēju..Kā lai runāju par problēmu nedramatizējot.. vienmēr esmu bijusi melodrāma.. tāda esmu..Esmu teikusi, lai neņem par pilnu to visu..
Jā tāda tipa sms.. stulbas.
28.06.2013 08:58 |
 
Reitings 680
Reģ: 01.04.2012
Es dramatizēju un viņš mani terorizē ar saviem tekstiem par nāvi uttt.
Ja jau viņam šķiet, ka labāk šķirties, tad varbūt tā jādara.. bet esmu nenormāli pieradusi pie viņa.. man ir 23, neesmu jau vēk tik veca, bet sajūta, ka foršie puiši ir aizņemti.. negribu atkal sākt iepazīšanās kūri ar vecākiem utt..
man liekas, ka mums arī viss cits ir daudz maz labi.. mani būtu grūti paciest, bet viņš pacieš.. :)
Varbūt sevi mēģinu pārliecināt, ka šķiršanās nav tas labākais..
28.06.2013 09:02 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Tu nelieto hormonālo kontracepciju? Tas arī var nosist gribēšanu.
28.06.2013 09:04 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Bet, ja godīgi? Ja negribās, tad kaut kas tur jau nav. Esmu runājusi ar daudzām sievām, arī ar tādu, kas ir no tām - 1x mēnesī un miers. Tādas vienmēr aizstāv - oi, re,viņa negrib, nabadz;ite, bet ļaunais vīrs grib. Patiesībā, tā ir tiki aisberga redzamā daļa. Reāli, viņai tas vīrs ir apnicis. Ja tev ir grūti, slinkums apmierināt savu vīru/draugu, tev viņš elementāri ir apnicis.
28.06.2013 09:06 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Un beidz tos drama queen gājienus :D
28.06.2013 09:06 |
 
Reitings 680
Reģ: 01.04.2012
Nelietoju hormonālo..
Un ko darīt ja apnicis?
Es negribu šķirties... tas ir vieglākais ceļš.. visu izbeigt un miers.. un es zinu viņš arī negrib..
Mēs abi esam pārāk spītīgi..
28.06.2013 09:11 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Un ko darīt ja apnicis?

Jāstrādā pie attiecībām, pie seksa vai jāšķiras.
Abi negrib šķirties, bet darīt lietas labad arī neko negrib. :D
28.06.2013 09:16 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Negribu sniegt viņam tādu baudu, kuru man viņš nesniedz.


Vīrietis arī varbūt domā, ka Tu kaut ko nedari tā, kā viņš gribētu. Vai pašai liekas, ka pati esi ideāla, bet viņš - nweprot, necenšas utt.? Tad stāsti, kā Tev patīk, ko gribas. Ikviens vīrietis taču ņemtu to vērā, vai tad nē?

Tikko sastrīdējāmies par šo visu.. Aizgāja no mājas un pateica, ka priecāsies, ja notrieks smagais, jo esmu viņa pašapziņu sagrāvusi. Pateicu, kā jūtos. Tagad vainīga esmu es.


Droši vien jūs neprotat runāt. Pateikt, kā jūties, var dažādos veidos. Bet mūsdienās jau cilvēki patiesi vairs nerunā vai arī, ja to dara, tad zāģēšanas veidā vai aizvainojot otru. Protams, iespējams jūs tā nedarāt.


Aizrakstīju viņam sms: ..un man likās ka mums ir īsta mīlestība..
Uz ko viņš atbildēja: man arī likās..


Tādas sms rakstīt ir idiotiski, jo jebkurš cilvēks atbildētu tā, kā Tavs draugs uzrakstīja. Tu pati uzprasies uz šādu rīcību un veicini bēdīgu iznākumu.


Rezumē- sāciet uzvesties kā pieauguši cilvēki, izrunājot problēmas, vai škiraties pēc 6 gadiem, nevis - vēl pēc 6.
28.06.2013 09:16 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Nu, nezinu, ko darīt. Tas jau jums pašiem jādomā - brauciet medusmēnesī, kaut ko pamainiet, padomā, kāpēc viņā iemīlējies pašā sākumā. Laikam ejot, protams, tas nav kā sākumā. Jābūt kaut kam vienojošam, kādam punktam, kur jūsu dzīves saskarās.
28.06.2013 09:22 |
 
Reitings 680
Reģ: 01.04.2012
Piekrītu.. sms bija stulba..
Es uzskatu, ka strādāju pie attiecībām vairāk, nekā viņš. Cenšos nebļaut uz viņu, nedusmoties tik ļoti, kā kādreiz.. Mums jau ir bijis tā, ka tūlīt šķirsimies, bet tāpēc, ka esmu ļoti liela drama quenn.. man ir daudz emocijas, un es nevaru bez tām runāt. Tāda es esmu.. emocionāla.vienmēr esmu bijusi, gan pozitīvā, gan negatīvā ziņā..
Viņš nekad nav runājis daudz.. arī tagad.. es pateicu, kā jūtos, bet viņš klusē.. Man bija tādas dusmas.. vnk pateicu, lai beidz vienreiz klusēt un pasaka, kā jūtos, ko domā par šo visu.. bet viņš tikai: ko tu gribi lai tev saku? Cmon..
Man jau ir bijis tā, ka pzaūd interese, bet es ļoti strādāju pie sevis, lai tā atgrieztos, bet visi šie strīdi vnk nobeidz to, pie kā esmu strādājusi..
Mums nav normālas attiecības..
Es piemēram, nevaru padomāt par seksu šobrīd.. man nav darba, esmu tā meklējusmos.. tad vēl dibinu firmu, kur nevaru nokārtot dokumentus ar UR..ah.. man ir sajūta, ka man vispār nekas neveicas.. vispār man nekad nav bijis tā, ka vienmēr gribas seksu.. varbūt vaina ir manī.. un kā tiešām var pacelt libido?
28.06.2013 09:26 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu tam, ka pati veicināji to, ko viņš tev atbildēja.
un iedomājos arī par to, ko te jau rakstīja- tu domā, ka esi perfekta?varbūt viņš tīri, lai tevi neaizvainotu, neko neteica, jo neviens jau nav ideāls. padomā par to. sakārto no sākuma savu galvu. un braukt augumā šādās situācijās ir pats ļaunākais, ko var izdarīt..nu it kā saki, ka negribi sniegt viņam baudu, kādu viņš tev nesniedz, bet tajā pat laikā saki, ka viņš to nedara labi.. tad kā tur īsti ir? protams, ka tas notiks arvien retāk un retāk, ja viņš redzēs, ka tev tas nepatīk. iedrošini viņu pati un spēlē līdzi un tad jau viss aizies pats no sevis.
28.06.2013 09:27 |
 
Reitings 680
Reģ: 01.04.2012
padomā, kāpēc viņā iemīlējies pašā sākumā. Laikam ejot, protams, tas nav kā sākumā.


Tieši tā esmu darījusi, centusies atsaukt atmiņas un izjust tās.. saprast to visu.. cik bija labi un iztēloties, ka tā ir arī tagad..
28.06.2013 09:28 |
 
Reitings 680
Reģ: 01.04.2012
Sany tur jau tā problēma, ka esmu spēlejusi līdzi un ikusi viņam saprast, ka man tas viss patīk. Bet patiesībā nepatīk tā, kā esmu likusi viņam domāt. Stulbi, idiotiski utt. Negribēju vsus šitos strīdus.. bet tagad es vairs tā nevaru.. un kā lai viņam pasaku, ka esmu bez maz vai tēlojusi, vai ka man vairs tā nepatīk kā tu dari vai es nezinu...
28.06.2013 09:30 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Nezinu vai var pacelt libido, ja tev tavs draugs ir tik ļoti apnicis - visos tavos tekstos tas spraucās ārā. Tu pati saki, ka baidies - sākt no jauna. Šeit ari ir atbilde. Mēs, muļķa cilvēki, visu savu vienīgo dzīvi izniekot varam, jo baidāmies. Vai nu mīli, vai nē, pavaicā pati sev! Ja zini, ka gribi, ko citu, ja jūti, tad rīkojies, domā. Ja, savukārt, 100% esi pārliecināta, ka ar šo vīrieti grbi saistīt mūžu, tad met lepnumu pie malas un beidz tos murgus - es nedošu, jo viņš man nedod kā man patīk.
28.06.2013 09:32 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Nesaki, ka tev nepatika kā viņš dara, vienkārši pasaki, kā tev patīk, kā sākt no 0.
28.06.2013 09:32 |
 
Reitings 680
Reģ: 01.04.2012
Nu labi.. man vnk to nepatīk darīt.. man nepatīk blow job.. varbūt kādreiz patika.. nezinu..
Esmu no tā atradinājusies.. bet viņam ļoti patīk.. nezinu vai esmu 100 % pārliecināta ka gribu.. ne šajā mirklī to zināt..
tev taisnība paris..tikai nezinu ko gribu..
28.06.2013 09:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits