Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ĀVĢ

 
Reitings 2
Reģ: 26.06.2013
Sveikas! Zinu, ka šī nav tā labākā vieta, kur 16 gadus vecai meitenei pavadīt savu laiku,bet nu neko darīt. :D Te ir kāda, kas ir pabeigusi Āgenskalna Valsts ģimnāziju? Vai tagad domājat - jā, tas bija tā vērts? Kādas vispār atsauksmes par ĀVĢ?
Paldies. Jauku jums vakaru. :)
26.06.2013 23:30 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
man jau liekas, ka vidusskolas visas savaa zinjaa ir vienaadas, ir tur prestizaakas protams un taa, bet atskatoties uz visu es saprotu ka pohuj bija kuraa maaciities :D augstskola gan ruupiigaak jaaizveelas
26.06.2013 23:34 |
 
Reitings 21
Reģ: 29.01.2009
Esmu beigusi.
Salīdzinoši daudz bija jāmācās, bet neko nenožēloju. Varu teikt, ka vidusskolas laiks bija tiešām foršs. Labākie draugi arī palikuši tieši no tā laika (kaut gan nu jau labs laiks pagājis).

Vai tagad domājat - jā, tas bija tā vērts?

Nu kādā ziņā to domā.. Man nekad nebija citu domu kā turpināt mācības tālāk vidusskolā. Ja tieši par konkrēto skolu- jā, nenožēloju, ka aizgāju prom no sava rajona skolas (savā ziņā labākais lēmums)
26.06.2013 23:40 |
 
Reitings 12
Reģ: 14.06.2013
Esmu beigusi.
Man tā skola riebās :D

Protams, Āvģ man ir kko devusi, piem., es tiku diezgan labi sagatavota CE un tai pašai augstskolai. Arii tas tā forši skan - "esmu beigusi ĀVģ" bet man tā riebjas tā izrādiišanās..
ĀVĢ - elitārā skola, TU - elitārais skolēns, viss tik elitārs, ka metas nelabi!

Un vēl skolotāji.. Par to man ir sāpe, jo daudzi no viņiem neko nesaprot paši, un māca muļķibas vai vispār neko nemāca. (to sapratu nonākot uni). Jo, ja mana bioloģijas stunda ir kā trula atsēdēšana, kur mēs "mācamies", katru nodarbiibu konspektējot bioloģiju no grāmatas.. es to neuzskatu par normālu procesu māciibās.

Ai, man daudz kas tur nepatika, tomēr tā skola ir daudz labākā par tām visām nezināmas izcelsmes vidusskolām. Pie tam, tieši ĀVģ es ieguvu savus labākos draugus!

Ja vēlies tur māciities - es un mācies! :) Bet tikai nekļūsti pārāk iedomiiga :D
27.06.2013 01:17 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Es arī pabeidzu ĀVĢ. Iepriekš mācījos citā centra skolā, pēc kuras ĀVĢ bija īsts jaukumiņš, jo tajā otrajā skolā vispār varēja nemācīties, bet es tieši gribēju to darīt (manuprāt, cita iemesla dēļ vidusskolā vispār nav vērts iet). Protams, bija daudz jāmācās, piemēram, obligāto literatūru lasīt pa naktīm bija norma, jo nereti ļoti bieži bija jāpaspēj jaunas grāmatas izlasīt, kā arī tagad ar tām grāmatām jau es nekur nelikšos, bet vispār man ir liels prieks, ka beidzu tieši šo skolu. Tagad mana māsa tur mācās, tā kā par aktualitātēm arī esmu informēta, lai varētu teikt, ka es iesaku ĀVĢ arī šobrīd. Protams, ja gribi slinkot, tad neej.

Skola nav izcila, bet tā noteikti ir labāka par vidusmēra vidusskoliņām.
27.06.2013 06:24 |
 
Reitings 1
Reģ: 28.06.2012
Vecā, labā ĀVĢ. :D Kādreiz tur bija viens skolotājs, kuram patika tā pavairāk paņemt uz krūts un pasniegt stundas. Viņam ar meitenēm vienmēr bija labas attiecības, atzīmes arī varēja sarunāt. :D Tas gan bija pirms laba laika, nezinu vai tagad viņš tur vēl strādā.
Good luck.
28.06.2013 13:39 |
 
Reitings 47
Reģ: 19.06.2009
Ak, ĀVĢ. Labi, mācoties tur es bieži atkārtoju, ka man riebjas, bet tas nebija skolotāju dēļ, bet tādēļ, ka klase gadījās tāda čikstulīgi "aaa, ir jāmācās, negribu mācīties", bet strādāt iet arī viņi negribēja. Skolotāji, manā skatījumā, labi, bet ir tādi, kas ir subjektīvi - ja tu iepatīcies, tad viss būs ok, ja nē.. nu tad grūtāk. Un nav tā, ka nav brīvā laika. Katrā gadījumā 2./3. labākā topos ģimnāzija tā ir, 2. ģimnāzija un 3. atpaliek, labāka ir RV1Ģ, bet tur iestāties nežēlīga konkurence, un tad vēl Franču licējs, bet mani šīs skolas koncepcija nesaistīja. Nenožēloju par saviem 6 gadiem ĀVĢ :)

p.s Cik dzidēts, neprātīgā mūzikas skolotāja B pamet telpas, līdz ar to vairs nav skolotāju, no kuriem bālēt, ģībt un raudāt :D
28.06.2013 13:47 |
 
Reitings 47
Reģ: 19.06.2009
*Franču licejs :D
28.06.2013 13:48 |
 
Reitings 154
Reģ: 14.02.2011
Blin palasot šo atceros vecos labos laikus, kad ar druškām iesaucām skolu par "Āgenskalna Valsts cietums" hehehehe un mūzikas skolotāja Brazovska, tas jau atsevišķs stāsts :D

Jāmācās būs, bet izredzes universitātē ar šīs skolas zināšanām arī proporcionāli pieaug, es iesaku!
28.06.2013 14:01 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ta jau tikai vidusskola. ka tur ko var nozelot?:D palielam viss jau atkarigs skola cik ats macies, gatavojies eksameniem.
par augstskolu varetu prasit vai nozelo!
28.06.2013 14:05 |
 
Reitings 11
Reģ: 12.07.2012
ta jau tikai vidusskola. ka tur ko var nozelot? palielam viss jau atkarigs skola cik ats macies, gatavojies eksameniem.
par augstskolu varetu prasit vai nozelo!

Piekritīšu,ka no paša daudz kas ir atkarīgs mācību ziņā, bet milzīga nozīme ir skolai, kurā mācies. Ja ir labi skolotāji - sapratīsi daudz labāk. Ja ir augstas prasības- atkal sapratīsi daudz labāk visu :) Un tad tu tieksies tikai uz A un B līmeņiem un tā tev liksies norma. Es pati mācījos mazā skoliņā ārpus Rīgas. Mums skolotāji virzīja uz C līmeņiemun teica, ka augstāk vienkārši mēs nedabūsim. Protams mācījos papildus mājās, gāju pie privātskolotājiem, bet tas neko daudz nedeva, jo skolas mācīšanas metodes un prasības bija zemā līmenī ( tad man tas likās pavisam normāli. Domāju ,ka Rīgas skolās ir tā pat.) Bet tikai tad,kad Tu saņem savus CE rezultātus un esi patiešām centies nolikt viņus labi, tad saproti,ka ne jau Tevī ir tā vaina, bet gan mācību metodēs.
Tāpēc jā- skolai ir ļoti liela nozīme :) un Āvģ iesaku, jo viena paziņa tur mācījās un saka tikai to labāko ;)
08.07.2013 18:33 |
 
Reitings 112
Reģ: 10.09.2011
solve_eiga vecā labā B. nekur nav pazudusi. Vēl joprojām dresē skolēnus :D
04.08.2013 19:20 |
 
10 gadi
Reitings 827
Reģ: 02.10.2010
Man viena draudzene stāstīja par to, kā mācījās- nu izklausījās briesmīgi, salīdzinot, cik maz mācījos es. (lai gan klasē biju viena no tām, kura vislielāko uzmanību pievērsa mācībām, kd, mājas darbiem) Līdz 2 naktī mācīties fiziku, tad aiziet pagulēt, 6 jau augšā un atkal mācīties, bet tik un tā sliktas atzīmes. Bet meitene gudra. Tā kā likās, ka baigi stingri tur viss notiek.
04.08.2013 19:23 |
 
Reitings 509
Reģ: 25.05.2013
Es ar šo skolu pabeidzu :) Bij jāmācas tā pavairāk, bija arī brīži kad likās, nu kapēc tik daudz, ja draudzenes vecajā skolā gandrīz neko nemācījās, bet eksāmenos rezultāts bija redzams :)

p.s. Mūzikas/kora B atceros ar šausmām. Kas tik netika izdomāts lai uz kori neietu :D
04.08.2013 19:49 |
 
Reitings 112
Reģ: 10.09.2011
B ir kā Āvģ simbols :D

Es tiku izmesta 3 reizes no kora. Un protams, tas, ja tu esi izmests no kora nenozīmē, ka tu vari nenākt uz kori :D

Šajā skolā tiešām bija jāmācās. Bija reizes, kad mācījos līdz 5, 6 rītā un vai nu pagulēju 1 h vai arī pa taisno devos uz skolu.
Bet ir arī skolotāji, kas man devuši personības izaugsmi.
04.08.2013 22:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits