Draugs grib uz LV.

 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Jau vairāk kā gadu dzīvoju ar savu draugu ārzemēs. Uz šejieni atbraucām, jo es tā vēlējos. Viņš arī gribēja, bet tomēr gribēja arī palikt Latvijā pie ģimenes. Mani Latvijā nekas nesaista, nevēlos savu dzīvi tur turpināt. Bija problēmas arī ar finansēm Latvijā, tāpēc nolēmām braukt uz ārzemēm. Šeit abi strādājam, nepelnam pārāk daudz, bet ir stabils darbs, stabili ienākumi un visam pietiek.
Problēma ir tajā, ka draugs ļoti grib dzīvot Latvijā, tuvāk savai ģimenei. Es redzu, jūtu kā viņš pārdzīvo, cik ļoti viņu neapmierina dzīve šeit, cik ļoti viņš grib atpakaļ uz Latviju. Gandrīz katrā lielākā vai mazākā strīdā viņš izmet kaut ko par to, ka šeit negrib. Esam par to runājuši, esmu teikusi viņam, ka negribu atgriezties. Viņš saka, ka grib ar mani dzīvot kopā, esmu viņam svarīga un vajadzīga, bet viņš šeit nav laimīgs. Mēs nespējam atrast zelta vidusceļam.
Esmu gatava viņam sekot uz jebkuru vietu, lai tik būtu kopā ar viņu, bet es nevēlos atkal dzīvot Latvijā bez stabiliem ienākumiem, tajā negatīvajā vidē. Labi atmaksātu darbu mums tur abiem nedabūt. Vēlreiz iespēja uz šejieni atbraukt atpakaļ nebūs. Man ir bail no tā visa! Vēlos būt ar viņu kopā, mīlu viņu no visas sirds, bet man bail, ka kādu dienu viņš aizies, aizbrauks prom, jo neizturēs dzīvi šeit.
Pat nezinu, ko gribu no Jums, laikam jau izkratīt sirdi un paklausīties kādu viedokli no malas.
26.06.2013 15:53 |
 
Reitings 25
Reģ: 13.06.2013
sorry bet no tādas egoistes kāda esi tu labāk pa gabalu. ja tiešām tik ļoti mīlētu savu draugu un viņš tev tā rūētu kā saki tad piekristu atgriezties LV
26.06.2013 17:39 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Bet ko viņš saka par jūsu kopīgo nākotni (kāzām, bērniem, savu māju/dzīvokli u.tml.), par taviem sapņiem un tavām vajadzībām sevis realizēšanā, par jau zināmo iepriekšējo personīgo pieredzi Latvijā (izteiktu naudas trūkumu)? Tik vien, ka gan jau viss būs? Jā, optimistiski, bet vai tiešām reāli tā arī būs?...
26.06.2013 17:42 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Kristīne, paldies par Tavu viedokli, bet vai lasīji visu diskusiju?
26.06.2013 17:43 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
es nespetu but attiecibas ar cilveku, kuram ar normalu darbu, algu, dzivesvietu gjimene butu vel svarigaka par toposho (esosho). nevajag uzreiz parprast, ka gjimene butu japamet novarta.. es neizprotu shiis skumjas peec gjimenes latvijaa, kuras ir tik lielas, lai atgrieztos, iespejams, truuciibaa, jo man ir citas vertibas. 'ieprieksheja' gjimene paliek tada pasha vertiba, bet jaunaa iegust lielaaku, kljuust prioritaate. lai pelna vairak, brauka reizi menesi sakotneji un palidz saviem senchiem. neredzu iemeslu pamest izcinito majvietu, algu un darba vietu.
26.06.2013 17:43 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Neon, viņš vēlas ar mani precēties, vēlas, lai es būtu viņa bērna māte, lai mums būtu sava ģimene, sava vieta. Tikai es saprotu viņu, ka viņš svārstās par to, kur būs tā vieta, kur dzīvot un to visu veidot.

Vēlreiz paldies Jums par viedokli. Visus komentārus ņemšu vērā un kādā piemērotā situācijā runāšu ar viņu un centīsimies nonākt pie kāda kopsaucējā.
Tagad jāsāk lēnām iet nost no datora, jo jāiet parūpēties par vakariņām un pēc tam jādodas kopā atpūsties.
26.06.2013 17:46 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Laid viņu vaļā.
26.06.2013 17:52 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
es nespetu but attiecibas ar cilveku, kuram ar normalu darbu, algu, dzivesvietu gjimene butu vel svarigaka par toposho (esosho). nevajag uzreiz parprast, ka gjimene butu japamet novarta.. es neizprotu shiis skumjas peec gjimenes latvijaa, kuras ir tik lielas, lai atgrieztos, iespejams, truuciibaa, jo man ir citas vertibas. 'ieprieksheja' gjimene paliek tada pasha vertiba, bet jaunaa iegust lielaaku, kljuust prioritaate.


pilnībā piekrītu!!!
26.06.2013 17:55 |
 
Reitings 25
Reģ: 13.06.2013
Kristīne, paldies par Tavu viedokli, bet vai lasīji visu diskusiju?


jā lasīju gan, un visor tavos komentāros ir tikai ES ES ES ES ES
26.06.2013 18:14 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Es, laikam, parunātu ar viņu par to, ka viņš redz savu dzīvi Latvijā. Jo, manuprāt, labāk dzīvot tālāk no ģimenes un palīdzēt materiāli, nekā apsesties uz tas kaklu (jo diez vai viņs ātri atradis darbu).

Mans puisis tieši otrādi grib aizbraukt, neskatoties uz to, ka ļoti mīl mammu. Toties viņš apzinās, ka Latvijā nav ko darīt un pat mani pierunāja aizbraukšanai.
26.06.2013 18:29 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Saprotu gan tevi, gan tavu draugu. Nespētu atrasties tur, kur to nevēlos ilgstoši. Bet nesaprotu, kāpēc te piemin tik ļoti vecākus un tieši tos lauku darbus, jo tas, iespējams, ir tikai viens no iemesliem, kāpēc tam draugam tik ļoti velk uz šejieni. Es, piemēram, arī nespētu dzīvot ilgstoši kaut kur citur, jo īpaši, ja neredzētu plānus pēc gada, diviem, trim atgriezties atpakaļ Latvijā, jo Latvija kā tāda mani ļoti saista un tur nav tik liela sakara ar ģimeni, lai gan arī tas, protams, ir plusiņš par labu Latvijai.
Tāda smaga situācija..
26.06.2013 19:29 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 15.05.2013
Es nesaprotu kāpēc te liela daļa nesaprot,ka ir cilvēki,kam pietrukst tuvienieku, kam ir svarīgi aiziet un palīudzēt, aizbraukt ciemos pie vecākiem, palīdzēt ar remontien & stuff???
ja, tādi cilvēki arī ir. bet te uzreiz rociņas turēšanas, nabassaites, lai vecāki paši tiek galā...

Es arī nesaprotu, kā to var nesaprast, bet acīmredzot mūdienās diemžēl ir maz cilvēku, kas zina, ko nozīmē stipras ģimenes un dzimtas saknes. Tas, ka tu neesi viens ar savu sīko ego, bet tev ir vecāki, brāļi vai māsas, tantes, onkuļi, brālēni, māsīcas utt.. Stiprs mūris aiz muguras, kas palīdz cits citam visās problēmās.
Pēc stāsta spriežot, tas ir ļoti ģimenisks puisis. Ja viņu nenovērtēs autore, tad noteikti novērtēs kāda cita, kam ir svarīgas tādas vērtības ;)
26.06.2013 19:29 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
visvairāk nesaprotu ieteikumu pārvest viņa ģimeni uz ārzemēm. Ja mani tagad gribētu transportēt uz ārzemēm mans dēls kaut kādas čiksas iegribu dēļ, goda vārds, abiem sadotu pa muti. Ne par kādu naudu negribētu dzīvot ārzemēs, un varbūt arī tā puiša radi domā tāpat un nekur negrib braukt, ja vēl nav aizbraukuši. Vienas meičas iegribu dēļ visiem jāpakļaujas - stulbums
26.06.2013 19:35 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
tieši tā! :) nav jēga diskutēt par to vai vēl trakāk - censties pārliecināt un iestāstīt, ka skumjas pēc dzimtenes var pārdzīvot, un tas nav nekas tāds, par ko būtu jāskumst. katrs esam tāds, kāds esam. ja jūt, ka vajag braukt mājās, tad tas ir jādara. tas, ka citi to nesaprot un nesapratīs, tas ir normāli, bet būs tādi, kas sapratīs.
26.06.2013 19:38 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Šarlote.. mana paziņa nesen aiztransportēja savus vecākus uz valsti, kurā dzīvo.. tāpēc, ka vecāki mēdz novecot.. un ar laiku viņi aizvien mazāk spēj par sevi parūpēties. Tādā gadījumā labi, ka atvase ir tuvumā..
26.06.2013 19:42 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tas, ka bērni labāk izvēlas dzīvot ārzemēs, nenozīmē, ka viņi ir mazāk ģimeniski :)

Galu galā.. 21. gadsimts.. var izmantot skype pakalpojumus, regulāri apciemot.
26.06.2013 19:46 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ko te daļa saklupa meitenei virsu? Puisis ar nav tik balts un nevainīgs. Kāpēc viņai jāpiekāpjas viņam, ja nē, egoiste. Vot viņš arī ir egoists.
26.06.2013 19:48 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ir gadiijumi, kad neskatoties uz lielaam juutaam, cilveeki nespeej atrast kopeeju pasauli, kuraa buut kopaa. Vinjsh neveelaas dziivot tavaa sapnju vietaa un tu vinjeejaa. Lai kaadu leemumu pienjemtu, buusiet nelaimiigi, vieniigais, skjirshanaas saapes sadziis, bet dziive nemiilamaa vietaa leenaam sagrauziis miesu un garu. Es vinjam ljautu iet. Ja tev jaunaa valsts patiik daudz vairaak kaa dzimtene, visticamaak, tev vairaak buus piemeerots viira kaartaa kaads vieteejais.
26.06.2013 19:48 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Tas, ka bērni labāk izvēlas dzīvot ārzemēs, nenozīmē, ka viņi ir mazāk ģimeniski


+1
26.06.2013 19:50 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
No pieredzes saku: ja cilvēks jūtas nelaimīgs svešā zemē un tālu no ģimenes, tad to viņam nemūžam neatsvērs nekāda pasaules nauda un manta.

++++


Neredzu iemeslu puisim piedēvēt egoismu - cilvēki ir dažādi, ne visiem patīk dzīvot ārzemēs, svešā vidē. Ir tikai normāli, ka cilvēks vēlas blakus savu ģimeni, mājas, draugus, ierasto vidi, tradīcijas, dzirdēt ik dienā savu valodu, utml. Nu nav visiem jābūt lielajiem uz ārzemēm braucējiem, jo redz tur ir nauda un tā sauktā pozitīvā vide. Katram savs.
Es, piemēram, arī negribēju palikt ārzemēs, kaut arī bija labs darbs, laba alga un izaugsmes iespējas. Vilktin vilka mājās.
Un LV var atrast darbu.
26.06.2013 20:25 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Ko te daļa saklupa meitenei virsu? Puisis ar nav tik balts un nevainīgs. Kāpēc viņai jāpiekāpjas viņam, ja nē, egoiste. Vot viņš arī ir egoists.


+1
Arī tam piekrītu, jo ja meiteni sauc par egoisti, tad pusis arī nav labāks. Kāpēc visam jābūt tikai tā kā viņam ērtāk un tā kā viņš jūtas labi, bet meitenei jāpiekāpjas(citādi, egoiste un maita)? Ja meklē kompromisu, tad no abām pusēm. Ja meitene no kkā atsakās, tad lai čalis arī atsakās.
Cilvēki dažādi esot. Jā, ir. Tāpēc, jāsaprot ne tikai no ģimenes nošķirtais nabadziņš, bet arī meitene, kura uzskata savādāk.
26.06.2013 20:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits