Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draugs grib uz LV.

 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Jau vairāk kā gadu dzīvoju ar savu draugu ārzemēs. Uz šejieni atbraucām, jo es tā vēlējos. Viņš arī gribēja, bet tomēr gribēja arī palikt Latvijā pie ģimenes. Mani Latvijā nekas nesaista, nevēlos savu dzīvi tur turpināt. Bija problēmas arī ar finansēm Latvijā, tāpēc nolēmām braukt uz ārzemēm. Šeit abi strādājam, nepelnam pārāk daudz, bet ir stabils darbs, stabili ienākumi un visam pietiek.
Problēma ir tajā, ka draugs ļoti grib dzīvot Latvijā, tuvāk savai ģimenei. Es redzu, jūtu kā viņš pārdzīvo, cik ļoti viņu neapmierina dzīve šeit, cik ļoti viņš grib atpakaļ uz Latviju. Gandrīz katrā lielākā vai mazākā strīdā viņš izmet kaut ko par to, ka šeit negrib. Esam par to runājuši, esmu teikusi viņam, ka negribu atgriezties. Viņš saka, ka grib ar mani dzīvot kopā, esmu viņam svarīga un vajadzīga, bet viņš šeit nav laimīgs. Mēs nespējam atrast zelta vidusceļam.
Esmu gatava viņam sekot uz jebkuru vietu, lai tik būtu kopā ar viņu, bet es nevēlos atkal dzīvot Latvijā bez stabiliem ienākumiem, tajā negatīvajā vidē. Labi atmaksātu darbu mums tur abiem nedabūt. Vēlreiz iespēja uz šejieni atbraukt atpakaļ nebūs. Man ir bail no tā visa! Vēlos būt ar viņu kopā, mīlu viņu no visas sirds, bet man bail, ka kādu dienu viņš aizies, aizbrauks prom, jo neizturēs dzīvi šeit.
Pat nezinu, ko gribu no Jums, laikam jau izkratīt sirdi un paklausīties kādu viedokli no malas.
26.06.2013 15:53 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Nazīc, tāpēc, ka vairs nebūs šādas iespējas. Es godīgi saku, šeit atgriezties un dzīvot tā kā mēs tagad dzīvojam nevarēsim. Nevēlos ne stāstīt kāpēc, ne kur mēs esam. Jau iepriekš teicu pietiek ar šo diskusiju, ka ierakstīju internetā publiskai apskatei.
Neuzskatīju neko kā uzbraucienu. Šajā diskusijā neko neuzskatu kā uzbraucienu, tik pat labi varēju arī iepriekš vienu komentāru uzskatīt par uzbraucienu, ka visi tie cilvēki, kas aizbrauc no Latvijas ir slinki un neko negrib darīt tur.
Es Tev uzrakstīšu!
27.06.2013 23:01 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 15.05.2013
Situācija diezgan grūta. To puisi es saprotu, jo pati esmu jutusies līdzīgi. Ilgstošāk dzīvojot ārzemēs es nevienu dienu nejutos īsti laimīga, lai gan viss it kā bija ļoti labi.
Neilgu laiku tur pavadīt - super, bet pastāvīgi vai ilgstoši - nemūžam, es pilnīgi nīku ārā, pat beigās saslimu. Manas mājas ir tikai šeit
27.06.2013 23:00 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
chuly un kāpēc šķiet,ka nebūs,kas palīdz arī pēc tam,ja vēlēsies atgriezties? Es redzu,ka manu komentāru esi uztvērusi,kā uzbrauciens,kas nebūt tā nebija domāts vispār ;) Kā jau teicu met monētu. Btw es arī esmu vīrieša dēļ mainījusi savu dzīvi par 180 grādiem,ja interesē mana pieredze sīkāk,vari uzrakstīt privāti,jo publiski nerakstīšu. :)
27.06.2013 22:56 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
kur tieši konkrēti jūs esat?????????
27.06.2013 22:53 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Nazīc, neviens neko mums uz paplātes nenolika, bet bija cilvēki, kas palīdzēja nonākt šeit, kur esam tagad.
Ja vien tas būtu tik viegli jau sen būtu izdarījusi.

Varētu vēl daudz ko uzrakstīt šeit, bet šaubos vai vēlos savu dzīvi izlikt svešu cilvēku apskatei. Pietiek jau ar šo diskusiju, kuru izveidoju, lai iegūt kādu viedokli no malas. Gan jau pati sakārtošu savu dzīvi bez viedokļa no malas.
27.06.2013 22:50 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Kā ko tālāk? Tev viss jau bija uz paplātes uzlikts,kad pirmo reizi aizbraucāt?

Zini ko,met monētu tikai tā tu zināsi,ko vēlies,doties ar vīrieti uz LV vai veidot dzīvi ārzemēs. ;)
27.06.2013 22:28 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Aizspogulija, ļoti ceru, ka tiešām cilvēki sāk palikt laipnāki, pieklājīgāki. Es tāda vienmēr esmu bijusi. Atceros kā vairākas reizes esmu laipni pret svešiem cilvēkiem izturējusies, bet pretīm saņēmusi tikai ignorēšanu vai nelaipnību. Ceru, ka tas viss mainās. Varbūt kādu dienu pati to Latvijā piedzīvošu.

Nazīc, nē, nu protams ka var - nopērc lidmašīnas biļetes un kāp tik iekšā un lido, bet ko tālāk? Katrā ziņā šo vietu, šādu darbu mums abiem šeit vairs nedabūt. Ja paliksim šeit dzīvot es netaisos visu mūžu darīt to, ko daru. Es vēlos sākt studēt šeit ar nākošo mācību gadu.

Kā tāds vistu bārs - egoiste, egoiste, egoiste. Redzu normālu meiteni, kas mēģina atrisināt problēmu, lamājot sevi par to, ka mīļotais cilvēks ir nelaimīgs te, savukārt tur būs nelaimīga viņa.


Tik īsi un konkrēti par mani.
27.06.2013 21:58 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Piekrītu indie.

Kā tāds vistu bārs - egoiste, egoiste, egoiste. Redzu normālu meiteni, kas mēģina atrisināt problēmu, lamājot sevi par to, ka mīļotais cilvēks ir nelaimīgs te, savukārt tur būs nelaimīga viņa.
27.06.2013 21:12 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Chuly Aizbraukt atpakaļ uz ārzemēm var vienmēr.
27.06.2013 20:05 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 15.05.2013
Kā man teica viens gudrs cilvēks, uz politiku vajag skatīties vienkārši kā uz teātra izrādi vai spēli, un es to no viņa iemācījos.
Nu un kurš tad nezina, ka internetā labākās ziņas ir tās sliktās :)

Patiesībā nav te tik negatīvi, tai jāgrib to saskatīt. Cilvēki arī šeit mainās. Šodien pat man laboratorijā māsiņa piecreiz atvainojās, ka nevarēja uzreiz trāpīt vēnā. Senākos laikos droši vien nikni burkšķētu, ka nāk te visādi ar tik sūdīgām vēnām un zemiem asinsspiedieniem un viņai jāmokās :D
27.06.2013 19:59 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Esmu laikam cilvēks,kas to negatīvo uzsūc sevī, ar to jāstrādā, bet es tāpat uzskatu, ka Latvijā ir ļoti negatīvi cilvēki, negatīvas lietas. Ļoti labi atceros, kā katru dienu jutos Latvijā - ieslēdz TV, tur tik stāsta par politiku visu negatīvu, atver internetā ziņas tur tas pats un vēl vairāk, izej ārā gandrīz visi cilvēki nopietni, dusmīgi, nedod Dievs vēl kādam kaut ko izdarīsi dabūsi pa galvu (fiziski vai morāli), klausies no radiem/draugiem cik grūti iet. Tā varu turpināt. Tur ir negatīvi cilvēki un lietas. Ja spēj no tā noslēpties tas ir pozitīvi.
Šeit tas viss ir savādāk! Es tik reti ar kaut ko negatīvu saskaros.

Nevajag mani pataisīt par cilvēku, kas nemīl savu ģimeni un neesmu ģimenisks cilvēks. Man ir svarīga mana mamma un mīlu viņu kā arī attiecības ir labas. Mēs satiekamies ik pa pāris mēnešiem un man tā ir labi. Katru otro dienu sazvanamies. Protams, vēlētos biežāk, bet viss ir labi kā ir.
Diemžēl vecvecāki man vairs nav.
27.06.2013 17:14 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Visu laiku dzīvoju šai "negatīvajā vidē", bet vēl neesmu nomirusi.
27.06.2013 15:44 |
 
10 gadi
Reitings 3188
Reģ: 18.12.2012
Galīgi nelasīju visu diskusiju, bet
1. darbu Latvijā nevar atrast tikai tas, kurš nemeklē. Protams, ja cilvēks bez izglītības un pieredzes uzstāda ultimātu pelnīt te reklāmā tāpat kā ārzemēs par jumtu būvēšanu, tad nekad neviens nebūs laimīgs un nespēs piepildīt savas ambīcijas. Ar atbilstošu apņēmību, vēlmi strādāt un sasniegt mērķus, nevis tos iegūt uzreiz, iegūt var visu!
2. 'negatīvisma' te nav. Negatīvisms varbūt ir apkārt tiem cilvēkiem, kas ap sevi tādu rada vai uzturas citu līdzīgu indivīdu sabiedrībā. Piemēram, es, mana ģimene un draugi - visi esam laimīgi tur, kur esam. Ziņas es pārsvarā nelasu/neskatos, būvēju savu dzīvi uz pozitīvām emocijām. Ar negatīvismu nesaskaros, tāpēc nevajag tagad visu valsti norakstīt.

Vispār, nevēlos nevienu aizvainot, bet uzskatu, ka uz ārzemēm pārsvarā brauc tie, kas ir pārāk slinki, lai reāli kaut ko darītu ar savu dzīvi te. Latvijā ir ļoti daudz iespēju, bet cilvēki ir pārāk aprobežoti un neieinteresēti, lai šīs iespējas atrastu un izmantotu.
27.06.2013 13:20 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Ļoti labi saprotu tavu draugu, bet neaprotu tās meitenes, kuras saka, ka taču vecākiem ir sava dzīve, lai paši tiek galā un tā tālāk. Tas, ka autorei nav sirsnīgas attiecības ar savu ģimeni, nenozīmē, ka arī draugs no tām var atteikties - es arī nevarētu dzīvot ilgstoši svešumā vienalga ar cik ļoti mīļu puisi man, ja mana ģimene, vecāki, vecvecāki būtu šeit - Latvijā. Tās, kuras gudri saka, ka vecāki nav mūžīgi - protams, nav un tas tieši nozīmē, ka gribas vairāk laika pavadīt kopā, palīdzēt, rūpēties, atbalstīt.
Par lauku mājas pārdošanu - vispār kaut kāds murgs, neviens īsts lauku cilvēks, kurš mīl to, ko dara un vietu, kur dzīvo (cik saprotu šajā gadījumā tas tā ir) nekad mūžā to nedarītu un labi, ka tā!
Protams, risinājumi ir dažādi, bet man arī šķiet, ka tev būs vien jāpiekāpjas (un es tavā vietā to darītu) un pamēģinātu atgriezties Latvijā, bet nu es arī esmu ļoti patriotiska un nezinu kam būtu jānotiek, lai apsvērtu iespēju uz ilgu laiku doties prom. Man ārzemēs sapelnītā nauda (un kā saprotu, nemaz tik liela tā arī nav) būtu nieks pret to sajūtu, ka esmu prom no sev mīļiem cilvēkiem (šajā gadījumā ne par tevi, bet tavu draugu)
27.06.2013 10:33 |
 
Reitings 735
Reģ: 29.01.2009
eh, kādi neveikli vārdu virknējumi teikumā, jo piecreiz laboju & beigās nepārlasīju!

ceru, ka domu uztvēri! :)
27.06.2013 10:12 |
 
Reitings 735
Reģ: 29.01.2009
P.S. arī LV ir darbs


loģiski, ka šobrīd labs darbs nespīd. labs darbs ir jāmeklē cītīgi un sevi jāpierāda. bet labu darbu Latvijā dabūt var! man nav neviena paziņa, kas būtu tiešām ieguldījis savas pūles laba darba meklēšanā un tomēr paliktu bešā.

tādēļ nevajag skatīties uz atgriešanos Latvijā tikai kā uz sapņu un nodrošinātas dzīves upurēšanu! jo cik es saprotu, ka galvenais, kas Tevi saista ārzemēs ir darbs, kas nodrošina ienākumus, lai nebūtu jādzīvo no algas līdz algai, un iegūtā mājvieta. to visu var iegūt arī Latvijā!

nesaku, ka tas ir "pareizākais" variants, bet nu nevajag saknē šo variantu noraidīt, jo balstoties uz pieņēmumu, ka Latvijā darbs nespīd!
27.06.2013 10:10 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Aizspogulija, jā, viņš ir ļoti, ļoti ģimenistisks vīrietis. Ticu, ka viņš būs labs vīrs un bērniem tēvs :) Tas ir ļoti liels pluss, kas man ir vajadzīgs vīrietī. Nevēlos viņu pazaudēt.

krista, ne visi lēmumi mūs padarīs par nelaimīgiem. Es ticu, ka mēs panāksim vidusceļu un būsim laimīgi. Netaisos zaudēt cilvēku, kas man tik dārgs, dēļ nelielām problēmām. Viņš ir cilvēks, kādu vienmēr esmu gribējusi - mīl mani, rūpējās par mani, ciena mani, nav agresīvs, ir mierīgs, labsirdīgs, nedzer, nepīpē, ar citām sliktām lietām neaizraujās. Tā varētu turpināt un turpināt.

indie, es neuzskatu, ka esmu 100% egoiste. Tieši tā arī ir, ka tikpat labi arī viņu varu saukt par egoistu, bet es to nedaru, bet uzskatu ka mums abiem ir jācīnās un mēs cīnīsimies.

Šovakar nedaudz ar viņu parunāju par šo tēmu un viņš piekrita, ka ir jānolīgs kāds, kas izdarīs visus darbus. Drīz mēs brauksim atvaļinājumā uz Latviju un tad visu sakārtosim.
26.06.2013 22:23 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Piekrītu gan zili_rudzi, gan krista. Man šķiet šeit ir stāsts par divām pasaulēm, kas, lai cik sāpīgi, nesatiekas... Neviens ilgstoši nevar izturēt vidē, kurā viņš nejūtas laimīgs. Un tam nav nekāda sakara ar sievišķību un nabassaitēm...

Atcerējos, to smeldzīgo interviju ar hokejistu Artūru Irbi, kurā viņš stāstīja, kā viņš pēc hokejista karjeras beigām stingri bija izlēmis savu turpmāko dzīvi saistīt ar Latviju, kamēr viņa sieva, iedzīvojusies Amerikā, šādu variantu pat neapsvēra. Te nu ir rezultāts - katram sava dzīve savā kontinentā.

Nu nav šādās situācijās viens labais, otrs - ļaunais.
26.06.2013 22:20 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Ko te daļa saklupa meitenei virsu? Puisis ar nav tik balts un nevainīgs. Kāpēc viņai jāpiekāpjas viņam, ja nē, egoiste. Vot viņš arī ir egoists.


+1
Arī tam piekrītu, jo ja meiteni sauc par egoisti, tad pusis arī nav labāks. Kāpēc visam jābūt tikai tā kā viņam ērtāk un tā kā viņš jūtas labi, bet meitenei jāpiekāpjas(citādi, egoiste un maita)? Ja meklē kompromisu, tad no abām pusēm. Ja meitene no kkā atsakās, tad lai čalis arī atsakās.
Cilvēki dažādi esot. Jā, ir. Tāpēc, jāsaprot ne tikai no ģimenes nošķirtais nabadziņš, bet arī meitene, kura uzskata savādāk.
26.06.2013 20:33 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
No pieredzes saku: ja cilvēks jūtas nelaimīgs svešā zemē un tālu no ģimenes, tad to viņam nemūžam neatsvērs nekāda pasaules nauda un manta.

++++


Neredzu iemeslu puisim piedēvēt egoismu - cilvēki ir dažādi, ne visiem patīk dzīvot ārzemēs, svešā vidē. Ir tikai normāli, ka cilvēks vēlas blakus savu ģimeni, mājas, draugus, ierasto vidi, tradīcijas, dzirdēt ik dienā savu valodu, utml. Nu nav visiem jābūt lielajiem uz ārzemēm braucējiem, jo redz tur ir nauda un tā sauktā pozitīvā vide. Katram savs.
Es, piemēram, arī negribēju palikt ārzemēs, kaut arī bija labs darbs, laba alga un izaugsmes iespējas. Vilktin vilka mājās.
Un LV var atrast darbu.
26.06.2013 20:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits