Draugs grib uz LV.

 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Jau vairāk kā gadu dzīvoju ar savu draugu ārzemēs. Uz šejieni atbraucām, jo es tā vēlējos. Viņš arī gribēja, bet tomēr gribēja arī palikt Latvijā pie ģimenes. Mani Latvijā nekas nesaista, nevēlos savu dzīvi tur turpināt. Bija problēmas arī ar finansēm Latvijā, tāpēc nolēmām braukt uz ārzemēm. Šeit abi strādājam, nepelnam pārāk daudz, bet ir stabils darbs, stabili ienākumi un visam pietiek.
Problēma ir tajā, ka draugs ļoti grib dzīvot Latvijā, tuvāk savai ģimenei. Es redzu, jūtu kā viņš pārdzīvo, cik ļoti viņu neapmierina dzīve šeit, cik ļoti viņš grib atpakaļ uz Latviju. Gandrīz katrā lielākā vai mazākā strīdā viņš izmet kaut ko par to, ka šeit negrib. Esam par to runājuši, esmu teikusi viņam, ka negribu atgriezties. Viņš saka, ka grib ar mani dzīvot kopā, esmu viņam svarīga un vajadzīga, bet viņš šeit nav laimīgs. Mēs nespējam atrast zelta vidusceļam.
Esmu gatava viņam sekot uz jebkuru vietu, lai tik būtu kopā ar viņu, bet es nevēlos atkal dzīvot Latvijā bez stabiliem ienākumiem, tajā negatīvajā vidē. Labi atmaksātu darbu mums tur abiem nedabūt. Vēlreiz iespēja uz šejieni atbraukt atpakaļ nebūs. Man ir bail no tā visa! Vēlos būt ar viņu kopā, mīlu viņu no visas sirds, bet man bail, ka kādu dienu viņš aizies, aizbrauks prom, jo neizturēs dzīvi šeit.
Pat nezinu, ko gribu no Jums, laikam jau izkratīt sirdi un paklausīties kādu viedokli no malas.
26.06.2013 15:53 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
būt mājās nenozīmē ciemoties 4x gadā.
26.06.2013 17:06 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Jasmin, viņš nebesās un nebrēc, viņš citreiz vispār neko nesaka. Vienkārši es redzu viņu, es pazīstu viņu, redzu, kad viņš domā par savu ģimeni, Latviju, draugiem, par dzīvi šeit.
Viņš man vienmēr saka, ka pagaidām ir šeit un netaisās uz sitiena no šejienes aizbraukt.
Vienkārši viņš laikam nevēlas šeit palikt, lai veidotu ģimeni šeit.
26.06.2013 17:07 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
bet tas,ka iet un dārzu kopt, kamēr nesabruks-tas nu ir kaut kāds marasms.


Varbūt labi tas nav, bet tas tik parāda ka tomēr tiem cilvēkiem tā zeme rūp, tāpēc domāju ka runāt par to ka zemi pārdotu ar tomēr būtu neiespējami. Labākais tiešām ir dabūt kādu kas varētu palīdzēt ar to zemi par samaksu (pat domāju ka tik grūti atrast kādu nav, varbūt pat starp paziņām).


Tam puisim vienkārši jābrauc uz latviju cik bieži vien var un jāsūta nauda lai palīdzētu varbūt nu kā tik var, cenšoties tomēr attiecības nepazaudēt.


varbūt tomēr problēma ir ne tik daudz tajā, cik tu nevēlies vai viņš vēlas braukt uz Latviju, bet gan kaut kāds spiediens no drauga ģimenes?



Loģiski ka tur var būt spiediens no mātes piemēram jo nevar vecvecāki un viņa ar visu tikt galā, tak gan jau ka katru reizi kad ar ģimeni runā un prasa kā viņiem iet tā uzreiz varbūt pat negribot tādu spiedienu nākas radīt.

Ai skumji jau ka tā nevar visi kopā dzīvot un miers, es vel sapņoju par to dienu kad varēšu ar puisi kopā dzīvot, un vienu gan es zinu ka mēs abi vēlamies būt Latvijā ja vien ekonomikas stāvoklis to atļauj. Ne par ko negribētu būt pārāk tālu no savas mātes un atstāt viņu vienu, un negribētu lai manam puisim būtu jāpamet viss kas viņu dara kaut mazdrusciņ laimīgu.
26.06.2013 17:08 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
nu labi,ja gribējāt tieši par pašas problēmas būtību padomu, tad lūdzu - ja tik ļoti atškiras jūsu vēlmes, un abi būsiet nelaimīgi, vai nu viens ārzemēs, vai otrs Latvijā, tad vidusceļu nu nekādīgi neizdosies atrast. Vajag Jums izrunāties un izdoma't, ko jūs vispār abi viens no otra vēlaties. ar to, ka viens ārzemēs besās, bet tu negribi uz Latviju braukt, jo baidies, ka nebūs labi ,ar to nepietiek. paliek neizrunāta problēma un viss.

Te ir ABIEM jādomā, nevis vienam viss uz saviem pleciem jānes....
26.06.2013 17:11 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Jūs man tiešām palīdzēt saprast, kas ir kas un ko darīt, tagad un ko atstāt nedaudz pašplūsmā.
26.06.2013 17:13 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
...viņš nebesās un nebrēc, viņš citreiz vispār neko nesaka. Vienkārši es redzu viņu, es pazīstu viņu, redzu, kad viņš domā par savu ģimeni, Latviju, draugiem, par dzīvi šeit.
Viņš man vienmēr saka, ka pagaidām ir šeit un netaisās uz sitiena no šejienes aizbraukt.
Vienkārši viņš laikam nevēlas šeit palikt, lai veidotu ģimeni šeit.


Pag, bet vai tu vispār esi pārliecināta, ka viņš negrib dzīvot ārzemēsar tevi? Skumt pēc tuviniekiem ir viena lieta, bet gribēt aizbraukt prom uz pavisam - cita. Varbūt viņš vienkārši skumst un ilgojas, bet patiesībā nemaz nevēlās atgrizties?
26.06.2013 17:16 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es arī piekrītu viedoklim, ka jums ir atšķirīgs skatījums uz nākotni, atšķirīgas prasības..
Puisi, iespējams, apmierinātu mierīga dzīva LV, kur ir dzimtenes sajūta, valodas komforts, tuvinieki blakus.. pat, ja jādzīvo lielākā trūkumā.
Tev ir svarīgāka materiālā stabilitāte..

Problēma nav nedz Tevī, ne arī puisī.. jums vienkārši ir radikāli pretēji nākotnes plāni un .. nezinu kā to nosaukt - dzīvesstils?
Nav nosodoši tas, ka Tu vēlies dzīvot ''uz zaļāka zara'', tāpat arī puisim īsti nevar pārmest viņa tik stipro pieķeršanos Latvijai.

Jebkurš risinājums vienam no jums radīs ciešanas! Īpaši, ja katra strīda laikā puisis pārmet par to, ka nedzīvo LV..
26.06.2013 17:17 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Neons, es zinu, ka viņš grib atgriezties Latvijā, jo viņam dzīve šeit nepatīk. Viss ir labi ar darbu, ar algu, bet viņam nepatīk, ka šeit esi tik bezpalīdzīgs, ka nespēj visu izdarīt pats, jo šeit ir daudz savādāk nekā Latvijā. Un mēs neesam UK, kā te iepriekš rakstīja.
Un protams viņš grib atpakaļ jau iepriekšējo iemeslu dēļ.
26.06.2013 17:20 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
1. ejiet katrs savu ceļu 2. samierinās puisis un dzīvojat ārzemēs 3. samierinies tu un dzīvojat LV 4.lai pārved pamazām savu ģimeni uz ārzemēm

P.S. arī LV ir darbs
26.06.2013 17:21 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
cormeum, arī viņš nav apmierināts ar to, ka jādzīvo lielākā trūkumā. Iepriekš, kad dzīvojā Latvijā viņš pārdzīvoja par to, ka nevar samaksāt ikmēneša rēķinus, nopirkt nepieciešamās lietas un vienkārši dzīvot nevis eksistēt.
26.06.2013 17:23 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Bet viņš tev to ir teicis atklātā tekstā?

Grūti gan saprast, kas tā par valsti, kurā visi ir bezpalīdzīgi un nevar neko paši darīt... Darbs jums abiem ir, robežas nav slēgtas, naudas pietiekoši - kas tad vēl ir nepieciešams? Par kādu bezpalīdzību un pašdarbību ir runa?
26.06.2013 17:25 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Chuly.. varbūt viņš vienkārši pēc dabas ir tāds cilvēks, kas nekad nav ar dzīvi apmierināts?
26.06.2013 17:26 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Saprotu, ka problēma arī ir viņā pašā. Kad bijām Latvijā nebija naudas tik cik nepieciešams par to viņš pārdzīvoja, bet bija ģimene blakus. Tagad, kad ir nauda vairāk, nav ģimenes blakus.
Esmu jau viņam teikusi, ka dzīvē nevar dabūt visu, ko grib.
Katrā ziņā mums abiem ir jāizrunājās, jāsaprot, kas un kā. Man pats galvenais ir tas, lai mēs būtu kopā un zinu, ka viņam arī.
26.06.2013 17:26 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
es zinu, ka viņš grib atgriezties Latvijā, jo viņam dzīve šeit nepatīk. Viss ir labi ar darbu, ar algu, bet viņam nepatīk, ka šeit esi tik bezpalīdzīgs, ka nespēj visu izdarīt pats

arī viņš nav apmierināts ar to, ka jādzīvo lielākā trūkumā. Iepriekš, kad dzīvojā Latvijā viņš pārdzīvoja par to, ka nevar samaksāt ikmēneša rēķinus, nopirkt nepieciešamās lietas un vienkārši dzīvot nevis eksistēt.


zini, problēma ir tikai tavā draugā. nu pēc visa šī, ir skaidri redzams,ka viņš pats nezina, ko vispār grib. tiešām žēl, ka tu tajā visā vēlies palīdzēt, bet diemžēl tu neko tur nevari palīdzēt, viņam pašam tas viss ir jāizdomā
26.06.2013 17:27 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man pats galvenais ir tas, lai mēs būtu kopā un zinu, ka viņam arī.


Es nezinu.. Ja svarīgākais ir būt kopā, tad nenotiek šādas kaprizēšanās:

Gandrīz katrā lielākā vai mazākā strīdā viņš izmet kaut ko par to, ka šeit negrib
26.06.2013 17:27 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
* nevis žēl ,ka vēlies palīdzēt, bet žēl, ka tu nekādi nevari palīdzēt.

nedaudz neskaidri iepriekš noformulēju :)
26.06.2013 17:29 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
cormeum, neteiktu, ka viņš ir totālākais pesimists un cilvēks, kas tikai gaužās. Viņš ir vairāk optimists, kaut gan pēc šīs diskusijas nevarētu tam piekrist.
26.06.2013 17:29 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja jums ir superlielā mīla.. vienkārši palaid viņu uz LV... lai viņš tur iekārtojas darbā, nostabilizējas, sāk pelnīt pieklājīgu ''piķi''... un tad arī Tu varēsi startēt uz LV.
Jo abiem atkal sākt no nulles.. finansiāli varētu būt ļoti smagi..

Ja nebūs lemts.. tad attiecības arī at attālumu pazudīs
26.06.2013 17:29 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
cormeum, mēs pietiekoši daudz esam dzīvojuši attāluma attiecībās. Attālums mūsu attiecības nesalauza, bet vēlreiz attāluma attiecības es nevēlos piedzīvot.
26.06.2013 17:32 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
ĀĀ.. un Neon, viņš ir man teicis atklātā tekstā - Es gribu, lai mēs braucam dzīvot uz Latviju.
26.06.2013 17:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits