Vīrieši nāk un iet, bet nepaliek

 
Reitings 19
Reģ: 25.06.2013
Sveikas! Šovakar mani atkal pavilka lielā sāpe, jo atkal pazudis kontakts ar puisis, kuru it kā mēģinājām veidot attiecībās. Man ir 24, pa savu dzīvi esmu mēģinājusi veidot kaut ko ar nu jau 12 puišiem un visi kā viens ir pazuduši. Sākās viss jauki, var teikt burvīgi un vienmēr pienāk mirklis, kad viņi kā nebijuši izkūp gaisā. Un es nesaprotu kāpēc! Es esmu jauka, izskatīga meitene, tik tiešām, bet visi kā viens ņem un pazūd vienmēr. Bez paskaidrojumiem bez nekā.
Nav tā, ka es meklēju un ņemos, tas viss vienmēr pats iesākās,bet What comes up, must come down un tā ir vienmēr, vienmēr, vienmēr.
Kā lai turpina ticēt tam, ka uzradīsies tas viens? Neticu vairs nekam, ir doma par kaķu tanti :D
25.06.2013 21:09 |
 
Reitings 102
Reģ: 15.04.2012
Saki, ka nevajag tēlot bērnudārzu, bet pašai domāšana kā pusaudžu džekam - kādas muļķības, ka galvenais, lai ir pievilcīgs. Tu gribi teikt, ka visi pasaules cilvēki, kas ir attiecībās ir tie smukie un tie, kas ir vientuļi, ir tie nesmukie? Atver taču acis, izskats ir svarīgs, bet tas, ja neesi pārāk skaista, nenozīmē, ka nekad nebūs attiecību.


Bērnudārza domāšana īstenībā ir tev pašai. Nevajag domāt, ka neglītāks cilvēks pretī sev grib tādu pašu. Visi tiecas pēc tā labākā, taču ne vienmēr var dabūt. Un zinu cilvēkus, kuri, saprotot, ka neviens izskatīgs pretējā dzimuma cilvēks ar viņu kopā būt negribēs, samierinās ar domu, ka labāk ir būt vienam pašam, nekā būt ar kādu nemīlamu ķeksīša pēc. Izskats tā vai tā spēlē lielu lomu, patīk tas kādam/i, vai nē.
25.06.2013 22:36 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Cik esmu ievērojusi, tad parasti atbaida simpātijas,ja pārāk bieži zvana, sūta sms. ir tādi ,kuri to vien dara kā visu dienu raksta otram sms un ar laiku apnīk. ja sākumā ir patīkami,tad pēc kādām dienām-atkal jau sms no viņa. atgrūž ,ja ir pārāk atklāta un stāsta par bijušajiem draugiem, gan par Tomu,kas raksta, kolījas klāt.
var nobīties,ja ātri atzīstas jūtās, mīlestībā un sāk runāt par kopdzīvi, kāzām un bērnu radīšanu.
visdrīzāk nepatīk Tavs raksturs, vai arī ,ko pasaki, izdari ne tā.
25.06.2013 22:39 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Man ir bērnudārza domāšana, jo nedomāju, ka ''neglīti'' cilvēki ir norakstāmi? :D lieliska ideja :D
Un zinu cilvēkus, kuri, saprotot, ka neviens izskatīgs pretējā dzimuma cilvēks ar viņu kopā būt negribēs,

Šis komentārs vispār ir super... Ja mēs skatītos pēc tavas un bantes teorijas, tad būtu tieši tā, kā es teicu - smukie būtu kopā ar smukajiem, bet neglītie vienmēr būtu vieni, bet tā NAV taisnība - mēdz būt kopā skaistāki cil'veki ar mazāk skaistiem, skaisti ar skaistiem, neglīti ar neglītiem - kā jau teicu, izskats ir svarīgs, bet ir idiotiski iedomāties, ka tāpēc, ka neesi skaistākā/ais, vienmēr būsi viens, jo neviens tevi negribēs.
25.06.2013 22:45 |
 
Reitings 102
Reģ: 15.04.2012
Tie ir labi ja 5% tādu pāru. Un tāpat ļoti bieži naudas dēļ tā ir, kad izskatīga, jauna meitene saietās ar ne pārāk izskatīgu čali vai vecāku veci. Kāpēc es tā saku? Tāpēc, ka savā draugu un paziņu lokā, kurš nebūt nav mazs, es nevaru minēt nevienu tādu piemēru. Tas, kas tiek parādīts visādos Kas Jauns un tamlīdzīgos dzeltenās preses žurnālos, ir vienkārši farss un nekas vairāk. Ne velti saka, ka tāds tādu atrod. Tā tas ir arī reālajā dzīvē.
25.06.2013 22:49 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Feergij, skaties plašāk par savu draugu loku. Savulaik, kad vadīju degustācijas, PILNS bija ar tādiem pāriem - sieviete ne visai simpātiska, vīrs ļoti simpātisks. Bet tiem, kas uzliek robežas savā prātā dzīvei, situācijām, mīlestībai, tiem tā dzīve tā arī paiet. ;) Tā ir mūsu problēma, ka sakām - oi, kā tik nesmuka sieviete ir kopā ar to skaistuli?! Tāpat - ja tu brauc ar BMW X5, esi mauka, zaglis&co. Kamēr, kāds par to lauza galvu, tā sieviete tāpat ir kopā ar savu skaisto vīru un BMV šoferis atrodās BMW.
25.06.2013 22:53 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Piekrītu _paris par visiem 10000%. Manuprāt, tā ir tāda pašaura domāšana - ja maniem draugiem tā nav, tad jau tā nevar būt. Pati strādājot apkalpojošajā sfērā esmu redzējusi gana daudz pāru - skaists puisis un tāda nepārāk meitene, un otrādāk - noteikti nevaŗetu teikt, ka šādi pāri ir retums. Principā arī es sevi uzskatu par diezgan viduvēju meiteni, bet vairākus gadus biju kopā ar ļoti skaistu puisi un es noteikti neesmu bagāta :D
25.06.2013 22:56 |
 
Reitings 102
Reģ: 15.04.2012
Principā arī es sevi uzskatu par diezgan viduvēju meiteni, bet vairākus gadus biju kopā ar ļoti skaistu puisi un es noteikti neesmu bagāta


Meitenei nav jābūt nez cik izskatīgai un bagātai, lai dabūtu skaistu puisi. Tāpat viss balstās uz puisi, ja viņš nav izskatīgs un arī nav visnotaļ turīgs, bet gan parasts strādnieks, tad viņam būs ļoooti grūti dabūt tādu meiteni, kādu viņš gribētu.

Un vientuļnieku čaļu ir ļoti daudz, taču meiteņu praktiski nav. Tā tas ir.
25.06.2013 23:01 |
 
Reitings 676
Reģ: 08.10.2009
es shajaa nedeljas nogalee arii pieljaavu kljuudu.
aizsutiju vestuli cilveekam , kuram nevajadzeja. izshkiramies janvaarii, jo jutu no vinja- godiigi sakotr pilniigi neko, it kaa ar vaardiem veel kaut nedaudz, bet darbiibas piekliboja.
pametu vinju, tagad pati uzdukaaaju un shim pajautaaaju, kaapec notika taa kaa notika, uz ko vinsh amn atbildeeja, ka es neesot ne pie kaa vainiga, vinjam vnk lielaa simpaatija vai juutu pirmsaakumi noplaka.
Man taa bija pirmo reizi :)
Ceru, ka arii pedejo, jo man vinsh ljoti patika.. patiik! ;)
25.06.2013 23:02 |
 
Reitings 612
Reģ: 11.09.2012
No manas pieredzes varu minēt divas lietas!

Pirmkārt, vīrietim sekss ir kā balva. Tu esi kā medījums. Ja Tu esi vieglas uzvedības, viegli pieejama un jau pārguli pirmajā randiņā, tad negaidi, ka vīrietis pie Tevis paliks mūžīgi. Mums patīk iegūt to, kas šķiet neiegūstams, cīnīties. Bet tas nenozīmē, ka sievietei jābūt vēsai.

Otrkārt, ja Tu uzmācies ar ideju par nopietnām attiecībām, tad Tev nevajag šo konkrēto cilvēku, bet attiecības kā tādas. Tā ir apsēstība ar attiecībam kā tādām, nespēja būt vienam.

Izanalizē sevi, problēmu noteikti ir, jo līdzīgs piesaista līdzīgu!
25.06.2013 23:03 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nu paanalizē savu uzvedību, varbūt pamani kādu kopsaucēju :) Bet neiesaku vainot tikai sevi, neieinteresēji, varbūt bijāt pārāk atšķirīgiem skatījumiem uz dzīvi un tā brīža vēlmēm. Nāks kāds kuram tu būsi vislabākā, vismīļākā. Un tev ir TIKAI 24 gadi, baudi dzīvi un neiespringsti.
26.06.2013 00:53 |
 
Reitings 19
Reģ: 25.06.2013
Redz, meitenes, nu kā es teicu, tālēs zilajās, bez paskaidrojumiem - tas ir mans lēmums, neko vairāk tev nepaskaidrošu, ne čiku ne grabu, un nav atkal
01.07.2013 12:29 |
 
Reitings 271
Reģ: 28.06.2013
Sorry, protams, bet varbūt tev nav pilns rublis?! :D

blonda galviņa un hi hi ha ha ķiķi ķiķi varbūt visu laiku
01.07.2013 12:38 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Piesaucam to par ko domajam! Esmu ieverojusi ari es pati, lidz ko viss apnik un saku cikstet, ka nav normalu viriesu un ka visi no manis aizlaizas utt. bla bla bla.... ta ari ir. :D
Centies domat pozetivi, vai vislabakais nedoma par to vispar! Un viss atrisinasies pats no sevis. Jo man skiet, ka esi uz to ieciklejusies un pilnigi gaidi, kad ta notiks atkal.
01.07.2013 12:48 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Dakteri ''un jau pārguli pirmajā randiņā, tad negaidi, ka vīrietis pie Tevis paliks mūžīgi.''
Nepiekrītu, jo ir cilvēki, kuri satiekas un vnk tāā'piesaista viens otru, ka neiztur, un arī pirmajā randiņā. :) un neko, dzīvo vēl tagad kopā. Tas nav galvenais.

Es varu pateikt, kāpēc pati izšķiros no vīriešiem. Pirmkārt, pārmērīga agresivitāte, kas izpaužas dažādās dzīves situācijās, piemēram, atļaujas man, kaut arī esam nesen tikai sākuši tikties, mācīt kā dzīvot, izturas pret mani tā, ka var pateikt jebko, bet aizstāvēt nevar (tas bija ļoooti īss romāns, bet nu nianses pamanīju, aizmuku)
2. pārlieku daudz tusējas, dzer, runā tik par nākošajiem tusiņiem, dzeršānām.
3.kārt, sāk kalt pārākos nākotnes plānus, runā jau par bērniem, mājām, lielo mūža mīlestību, netusējas ar draugiem, jo velta VISU uzmanību man.
4.kārt sāk bāzties pārāk bieži ar sms un zvaniem, ka man nav laika atelpoties, pabūt ar sevi.

Ka tikai tas kopsaucējs ar visiem 12 Tev nav bijis tieši tas, ka neļāvi vīrietim pabūt ar sevi. Pēc Tevis rakstītā tā sapratu.. Ja pat man tas besī un gribas pazust, nebrīnos, ka viņiem tā ir.. Varbūt atrodi kādu vaļasprieku, kaut ko priekš sevis? Ja ne, tā var būt kaut vai karsta vanna vakaros, kur aizej uz 2 h un relaksējies ar kādu žurnālu vai grāmatu..
01.07.2013 21:53 |
 
Reitings 70
Reģ: 13.06.2013
Tāpēc ka jūs sievietes esat foršas, tikai tad kad jums ir garastāvoklis, un ir vēlme jūs pavālēt, a ko jūs vīrietim piedāvājat pēc tam ? Tikai un vienīgi čīkstēšanu.

Iznes mistkasti, Aizejam tur aizejam šitur ( kur jūs vēlaties), ja tu mani mīli iedod naudu nedosi naudu tātad tu mani nemīli. Manas draudzenes saka ka šitā un tā ( a mums pofig ko viņas saka) , Kad tev būs jauna mašīna,

jūsu stulbie mazie šuneļi kaķi uzmīž mums uz drēbēm.

Jūs 1% laika pavadat vīrietim uz locekļa un 99% laika pavadat viņam makā.

Sāk bimbāt jo tu palūrēji uz kaut kādas citas pakaļu, un tagad tev jāskaidro ka tu netīšam aizskatījies.

Un tad nāk atombumba davai aprecamies, gribu bērnus tev nāksies bišk ieslēgt hyperdrive un sāk strādāt kā lopam, naudu vajag. Davai nu saņemies esi vecis neesi precēsi neprecēsi. Laiks iet man gribās ģimeni es gribu palikt resna un nevīžīga davai velc man virsū gredzenu.

Ar jums dzīvot ilgstoši ir vienkārši ellle !
01.07.2013 23:09 |
 
Reitings 70
Reģ: 13.06.2013
Nekad neprecēšos. Un vīrieši tagad ir daudz gudrāki pateicoties internetam, sievietes ilgstošās attiecībās pārvēršās par mātēm čīkstētājām un uzbarojas kā cūķēs tāpēc visi laižās laicīgi.

Gudri tev čaļi patrāpijušies ! Viss kārtībā tādi mēs esam visi '' gudrie '' precās tikai naivie muļķi !
01.07.2013 23:11 |
 
Reitings 70
Reģ: 13.06.2013
Vispār forša dziesma sanāk !

Es nāku un eju, bet nepalieku! Man vairs nav jāklausas viņas bullšits un craps. Dabuju ko vajag staigāju priecīgs. Nafig pirkt mašīnu ja var īzīrēt LA LA LA LA na na na na
01.07.2013 23:18 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
RicarDo izklausās, ka tevi dzīvē ir pamatīgi kāda sāpinājusi. Tik daudz naida, šausmas.:D

Negribas pat neko iebilst, jo tās ir tikai tavas domas, protams, ir daļa, kas tieši tādas arī ir. Nu bet nejau visas.:D
02.07.2013 17:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits