Spēcīgas sievietes

 
Reitings 43
Reģ: 13.06.2013
Sveikas meitenes,
šodien aizdomājos par visu un neko,beigās neviļus radās jautājums - vai jūs sevi uzskatāt par spēcīgām sievietēm?
Es sevi noteikti pieskaitu pie tādām,jo lielākoties sanāk būt pašai par sevi,līdz ar to nemaz nevaru atļauties tāda nebūt.
Vai jums attiecībās ar mīļoto cilvēku tas ko maina - t.i. džeki nenobīstās,ja blakus ir sieviete ar krampi un mugurkaulu?
Varbūt komentārs ne īsti vietā,bet man ,it īpaši pēdējā laikā,reāli tracina sievietes,kas no sevis iedomājas nez kādas lēdijas ar lakotiem nadziņiem; Tādas,kas uzskata,ka atliek vien pablisināties un visu visi izdarīs viņu vietā,it īpaši attiecībās.
Eh,še nu būs kāda diskusija arī no manas puses :D
20.06.2013 20:57 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
esmu ļoti spēcīga, bet, kad vajag, tad esmu trausla un maiga.

tik un tā to spēcīgo vīrieši pa gabalu jūt, un, protams, viņiem ir bail. Es kā tanks pa dzīvi eju uz priekšu, visu laiku attīstos. Vīriešiem ir bail, ka viņi neturēs līdzi. Un lielākā daļa arī neturēs, tapēc atrast vīrieti, kas ir spējīgs būt man blakus, ir ļoti grūti - būšu kaķu vecene gan jau. Jā, es satieku sev līdzvērtīgus vīriešus, bet mēs viens otru uztveram kā konkurentus, nekāda skaistā kopdzīve gan jau tāpat nesanāktu - ir mriktīgi neforši, kad klausies otra cilvēka telefonsarunā un pēc tam dzirdēto izmanto, lai kaut ko labāku savā darbā sasniegtu u.tml. :)
22.06.2013 18:21 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
p.s. bet, manuprāt, esmu arī ļoti sievišķīga.

neredzu sakarību strap sievišķīgumu un stiprību
22.06.2013 18:26 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Es gribēju piebilst, ka manā izpratnē spēcīga sieviete nemaz nesaka, ka esmu spēcīga, viņai tas viss liekas pieņemami - viņas raksturs, viņas dzīvesveids, viņas uztvere. Viņa neaizdomāsies par to, ka varētu būt arī savādāk un noteikti te nerakstīs un nelielīs sevi.


Lielakoties parejie parspile savu panakumu iespaidigumu. Galu gala viss, ko jus darat ir tikai normali - pasas pienemat lemumus, pasas darat, pasas parstavat savu viedokli sabiedriba. Bet tas tacu nav nekas ipass - tikai normali pasai izlemt kada bus tava dzive.


Šim ļoti varu piekrist!
22.06.2013 18:28 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Visiem dzīvē ir problēmas, bet ne visi spēj ar tām tikt galā. Jo lielākas grūtības, jo vairāk vajag spēka (garīgā, morālā, fiziskā, psiholoģiskā), lai tiktu galā un pārciestu to visu. Tev tā neliekas?

Kas tad, tavuprāt, ir stiprs cilveks - muskuļu kalns vistiešakā vārda nozīmē? Vai super kruts biznesmenis, kurš saniedzis kaut kādus nereālus augstumus savā jomā? Tikai tādi tiek novērtēti par gana stipriem? Tas, manuprāt, ir ļoti sekli...
22.06.2013 18:29 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Lancaster - Piedod tu man, bet
Vīriešiem ir bail, ka viņi neturēs līdzi. Un lielākā daļa arī neturēs, tapēc atrast vīrieti, kas ir spējīgs būt man blakus, ir ļoti grūti - būšu kaķu vecene gan jau

Tev liekas, ka tas ir tas lielais un galvenais iemesls kādēļ tev nav vīrieša?
22.06.2013 18:30 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
chocoloco, jā, ļoti lielā mērā , manuprāt tā ir.

vismaz vairāki vīrieši, kam es patīku, pēc pāris glāzēm ir tajā atzinušies.

Otrs iemesls, es ļoti labi zinu, ko es gribu, un uz vīriešiem, kas neatbilst manām prasībām, es neskatos. Piemēram, es gribu, lai manam vīrietim ir bērns no iepriekšējām attiecībām.

un par to, ka stipras sievietes nesaka, ka ir stipras : viņas par to nekliedz uz katra stūra, bet ja tiek uzdots konkrēts jautājums, kā tad jāatbild: nē, es esmu vārga?
22.06.2013 18:35 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Lancaster - Kam Tev vīrieti ar bērnu?Lai pašai otru nevajadzētu dzemdēt?
22.06.2013 18:39 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Viltīgā Lapsa, jā, es vairs negribu bērnus.
22.06.2013 18:46 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Lancaster - Vienkārši iepriekšminētais liek domāt tāpat kā, piemēram, es esmu pārāk skaista - tāpēc man arī nav vīrieša. Piemērs ir diezgan pastulbs, bet doma jau tā pati. Es ieteiktu varbūt neiespringt uz šo, varbūt vīrietis pats jūt, ka tu uz to ļoti ieciklējies, cik nu katrs ir spēcīgs. Bet katrs labāk pazīst sevi un attiecību problēmas, ne man par to spriest :)


Par otru jautājumu, es negaidītu konkrētu atbildi - jā vai nē. Drīzāk viņa pajautātu: salīdzinot ar ko es esmu spēcīga? Ar kaimiņieni Annu, kura viena pati izaudzinājusi 3 bērnus vai salīdzinot ar tanti Līgu, kurai ģimene gāja bojā kara laikā? Katrs pats spēj panest savas problēmas tik, cik var :) Nu kaut kā tā.
22.06.2013 18:56 |
 
Reitings 236
Reģ: 04.08.2009
Ļoti piekrītu Desiree un chocoloco

Es gribēju piebilst, ka manā izpratnē spēcīga sieviete nemaz nesaka, ka esmu spēcīga, viņai tas viss liekas pieņemami - viņas raksturs, viņas dzīvesveids, viņas uztvere. Viņa neaizdomāsies par to, ka varētu būt arī savādāk un noteikti te nerakstīs un nelielīs sevi.


Atbildot uz Viltīgā Lapsa
Enigma- Vai Tu par stipru sievieti sauktu svarcēlāju?Protams,ka sieviete,kas tiek ar visām savām ķibelēm galā ir stipra,kāpēc,vien jau tāpēc,ka nesalūza um meuzkrāva to uz kāda cita pleciem.


Jā, svarcēlāja ir stipra sieviete, es nezinu, kas to varētu apšaubīt. :D
Sākumā mēs visi esam cilvēki un tikai tad konkrētais dzimums. Nesaku, ka sieviete ir stipra, ja izraus vīrietim no rokām urbi un pateiks "es pati", nē. Stipra sieviete ir tā, kura paralēli savai dzīvei, spēj ziedot laiku citiem, iespējams pat cīnīties citu labā.
Cilvēks ir vājš, ja nespēj tikt galā ar savām problēmām, bet cilvēks nekļūst par stipru, ja ar tām tiek galā. Jo gandrīz katrai problēmai ir savs cēlonis un risinājums vai neizbēgamas sekas. To pārvarēšana - tas ir loģiski un normāli, jo tā tu cīnies par savu dzīvi uz šīs planētas. Bet tā kā stiprai sievietei nav definējuma, katrs pauž savu viedokli, kas nav nepareizs, bet savs.
Mans ir tāds, ka stipras sievietes darbība plešas aiz savas privātās dzīves problēmu robežām, jo tās nevienu citu neskar un neinteresē. Bet tas neliedz sevi saukt par stipru, viss, ko teicu ir attiecināms vispārēji, kā no cita skata punkta ir redzama stipra sieviete. :)
22.06.2013 19:06 |
 
Reitings 43
Reģ: 13.06.2013
Diezgan interesanta šī diskusija izvērtusies,kaut kur pa vidu aizgāja off-topic,bet cienu visu cilvēku viedokļus,patika enigmas teiktais - "tā kā stiprai sievietei nav definējuma, katrs pauž savu viedokli, kas nav nepareizs, bet savs. " :)

Ir tā,ka man personīgi nav problēmas būt sievišķīgai un maigai,uzskatu,ka stipra sieviete uzreiz nenozīmē - nekopta,vīrišķa būtne.
Rezumējot,mans uzskats ir tāds - sievietei vienkārši IR jābūt ar mugurkaulu un nevar 100% paļauties tikai uz citiem; Manuprāt,ja netiek galā ar kādu situāciju - vispirms jādara viss iespējamais,lai to atrisinātu,jādomā loģiski un jācenšas,nevis jāsēž un jāraud,cik viss ir slikti un jāpaļaujas uz večiem,ka tie tik visu izdarīs viņu vietā. Protams,ir situācijas,kad citādāk nevar,bet tā jau ir cita lieta.

Piemēram,konkrēta situācija no manas bērnības - gulēju ar 40° temperatūru,vai beidzos nost,naudas mūsu ģimenē nebija,tēvs vienkārši pateica - "piedod bērniņ,man naudiņas zālēm nav." Māte tajā pašā laikā,visus kaimiņus apstaigāja,lūdza pa kapeikai,darīja visu iespējamo un neiespējamo,lai izvilktu mūs no šīs situācijas un pēc tam mēnešiem rāvās vaiga sviedros,lai atmaksātu parādus,kamēr tēvs pat papildus maiņu darbā nevīžoja paņemt. Manuprāt,tāds ir stipras sievietes paraugs :)

Vēl uzskatu,ka sieviete zaudē savu vērtību,esot attiecībās ar vājāku,neizlēmīgāku vai nepatstāvīgāku vīrieti. Priekš kam mums tādu!

Anyway,domas paliek pārāk izkaisītas,kā jau pie brīvdienas :D Paldies par komentāriem!
22.06.2013 20:58 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Vēl uzskatu,ka sieviete zaudē savu vērtību,esot attiecībās ar vājāku,neizlēmīgāku vai nepatstāvīgāku vīrieti. Priekš kam mums tādu!


ar tādu ir vieglāk,nekā divi noteicēji mājās.viens saka,otrs izpilda.man apkārt ir daudz šādu piemēru ar stiprajām,kas nosaka toni attiecībās.
22.06.2013 21:05 |
 
Reitings 43
Reģ: 13.06.2013
Viltīgā Lapsa,vieglāk ir,bet vai no tā rodas emocionāls piepildījums? Nezinu gan. Es uzskatu,ka attiecībās jāspēj diskutēt,pieņemt abu viedokļus un intereses,nevis mūžīgā piekāpšanas u.t.t, "izdari šito - jā,labi,jau skrienu" un "man nepatīk šitas - sorry,tūlīt visu izlabošu" :) Bet katram laikam savs.
22.06.2013 21:11 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
mājas ir kaut kas cits - mājās arī spēcīgai sievietei jāmāk savaldīt savu raksturu un pakļauties (ne 100% gadījumu, protams). Tomēr jābūt tam viedumam, lai mājās ir miers un laime :)
22.06.2013 21:16 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Es nepavisam neesmu lēdija ar lakotiem nadziņiem, bet pablisināties un ar acīm likt pāris lietas izdarīt manā vietā gan man patīk :D , bet tas nenozīmē, ka es sēžu un gaidu, ka tā būs visu laiku. Parādā nepalieku. Pati sevi uzskatu par vidēji spēcīgu sievieti, varbūt pat uz vājo pusi, jo ar nekādu lielo krampi neesmu, ar noslieci uz karjerismu arī nē...vispār uztraucos par nākotni, kā dzīvošu, jo mūsdienās pasaule pieprasa sievietēm iet uz augšu karjerā un lai tajā ietu uz augšu nepietiek tikai ar mācībām, ir jāpiemīt noteiktām īpašībām, kuras mūsdienās kotējās sabiedrībā. Dažreiz domāju, ka neesmu piemērota mūsdienu pasaulei.
Manuprāt, ļoti bieži jauc jēdzienus ''spēcīga sieviete'' un ''vīrišķīga sieviete''. Tās ir pilnīgi dažādas lietas. Gadās dzīvē redzēt musulmaņu sievietes. Viņām taču būtu jābūt klusiņām, stūrī iebiedētām un apspiestām, bet ir savādāk - veikalā atrodoties blakus, tu jūties tā it kā milzīgs kuģis tev būtu blakus apstājies un ka viņa domā, ka visa pasaule viņai pienākas. Nedaudz pārspīlēju, bet kas ir pats galvenais, no viņām staro sievišķība, ko mūsu dažas sievietes ir zaudējušas, pat ja viņa izskatās kā žurnāla vāka modeles. Acīmredzot tas, ka viņai jācīnās vienai, nav atbalsta, jādzīvo vienā stresā, atstāj savu nospiedumu. Tajā pašā laikā taču ir sastopamas sievietes, kuras strādā vadošos amatos, bet ir tik sievišķīgas. Piemēram mūsu kultūras ministre vai bijusī prezidente. Tā kā jāprot balansēt pa dzīvi tā, lai nezaudētu savu sievišķību. Pati nedomāju, ka esmu sievišķības etalons. Vēljoprojām cenšos to sevī atrast, jo dzīves apstākļu dēļ tai ir uzcelti 101 mūri apkārt.
22.06.2013 21:19 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Jā, ko vēl gribēju piebilst: lai sievietē plauktu sievišķība, viņai blakus ir vajadzīgs vīrišķīgs vīrietis un lai vīrietis būtu vīrišķīgs, sievietei blakus jābūt sievišķīgai. Abiem attiecībās vienam otru tā kā ''jāpaceļ''. Vai sieviete, kura ir viena var būt sievišķīga? Savā ziņā jā, bet nekad nepārspēs to, kurai ir tas vīrietis. Dabas likumi.
22.06.2013 21:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
lai sievietē plauktu sievišķība, viņai blakus ir vajadzīgs vīrišķīgs vīrietis


Lūk.. pilnībā piekrītu :)
22.06.2013 21:44 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Esmu pamanījusi, ka bieži garā stipras sievietes sapinas ar ''lupatām''.
22.06.2013 21:45 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Esmu pamanījusi, ka bieži garā stipras sievietes sapinas ar ''lupatām''.


To var ļoti bieži dzīvē novērot, bet jocīgi ir arī tas, ka tā spēcīgā sieviete ar savu uzvedību bieži vien nosit vīrietī to vīrišķības dzirksti un tad brīnās, kāpēc es esmu kopā ar lupatu? Manuprāt, tā ir liela mūsu Latvijas sieviešu problēma. Cik nav redzēts, ka tāda aktīva, skaista un enerģiska sieviete, bet blakus kluss, gandrīz kaktā nolīdis vīrs, turklāt vēl ar alkoholisma piešprici. Alkoholiķi arī mēdz gadīties vājajām, bet tur jau ir cits uzvedības scenārijs.
22.06.2013 23:01 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es domaaju, ka ja sieviete nespeej pamest tirlinju, kursh vinjai seezj uz kakla un neko pats nedara, kameer vinjai ir jaapleeshaas uz puseem, tad vinja ir vaaja raksturaa vai arii ljoti kompleksaina. Viena lieta, kas manupraat, ir raksturiiga stipriem cilveekiem - vinji neljauj sevi izmantot un kaapt sev uz galvas. Ar dzeeraajiem, staiguljiem un alfonsiem ir kopaa mulkjes nevis stipras sievietes. Stipra sieviete domaat speej arii ar galvu, nevis akli klausa sirdij.
22.06.2013 23:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits