Tām, kurām šogad izlaidums

 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Mans izlaidums notiks jau šonedēļ, taču jo tas nāk tuvāk, jo vairāk uztraucos par pašu pasākumu. Laimīgā kārtā kleitu mamma nopirka jau savlaicīgi, bet īsti nezinu, ko lai dara ar visiem viesiem. Sākumā ar mammu bijām ieplānojušas aicināt viesus uz mūsu lauku mājām, bet iznāk tā, ka izlaidumu gribētu svinēt kopā arī ar klasesbiedrenēm, bet viņas gribot doties uz Jūrmalu turpināt svinības. Esmu tā kā pa vidam diviem pasākumiem: savām privātajām svinībām, kurās piedalīsies mani vecāki, radinieki, un klases biedru tusiņu. Nezinu, kā rīkoties. Mamma saka, lai vispirms nosvinu mājās ar savējiem, bet pēc tam braucu uz Jūrmalu.

Kā jums plānots svinēt izlaidumu?
18.06.2013 19:14 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
mums skola rīko pēc izlaiduma svinības ar skolotājiem sadzersim un arī ar klasesbiedriem :D Tā katru gadu 12 klasēm izlaidums. Vēl jau paspēsim pirti sarīkot pa vasaru. Vispār manā skolā svētkus svin ar vērienu :D
18.06.2013 20:29 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Par cik palieku Rīgā, tad tām kurām ir izlaidumi varu jūs sakrāsot, esmu pabeigusi vizāžistu skolu :)
18.06.2013 21:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits