Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevēlas nākt uz kāzām!

 
Reitings 903
Reģ: 26.03.2009
Man ir baigās dusmas, vnk nesaprotu dažus cilvēkus....!
Vakar uzzināju, ka māsīcas ģimene nevēlas iet uz manām kāzām, jo mums neesot labs kontakts - tas ir - mēs netiekamies ļoti bieži, un viņi īsti nezina, ko kāzās darīs, tur būs arī daudz nepazīstamu cilvēku un viņiem varbūt nebūs ērti... No manas puses tas "netiekamies bieži" izskatās tā, ka es māsīcai visu laiku zvanu, rakstu, bet viņa pēdējā brīdī atceļ tikšanos, tā ir bijis vairākas reizes... Ar viņas vecākiem mēs tiekamies svētkos, kā jau radiem pienākas, mums ir labas attiecības, nekad nav bijušas kaut kādas domstarpības, tāpēc nevaru saprast kas tās par runām no viņu puses par nenākšanu! :@ Pietam no mūsu puses būs vēl radinieki, kurus viņi ļoti labi pazīst un uztur kontaktu!
Un tā nenākšana uz kāzām mani ir ļoti aizvainojusi, gribēju māsīcu aicināt kā liecinieci, bet pēc tādām runām man vairs nav vēlmes redzēt nevienu no viņiem... :( Mani vecāki it kā vēlējās iet šodien un pierunāt to ģimenīti, lai tomēr nāk, bet es neuzskatu, ka tagad jāiet zemoties viņu priekšā...!
Pat nezinu vai te ir vajadzīgi kādi ieteikumi, jo es vnk šobrīd jūtos slikti.... :(
18.06.2013 11:34 |
 
Reitings 169
Reģ: 30.05.2013
Es uzaicinatu un ta jau butu vinu izvele,nakt vai enakt.Par liecinieci gan nenemtu.
18.06.2013 11:36 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Cik es saprotu, viņi ir saņēmuši uzaicinājumu un negrib nākt?
Nu, tad paši vainīgi. Es noteikti neietu lūgties. Kaut vai tāpēc, ka ir tāda cilvēku suga, kurai patīk, ka viņus lūdzās iet kaut kur, darīt kaut ko utt. Arī vecākiem pateiktu, lai neietu nepierunā. Ja negrib nākt, tad lai nenāk.
18.06.2013 11:39 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Cik es saprotu, viņi ir saņēmuši uzaicinājumu un negrib nākt?
Nu, tad paši vainīgi. Es noteikti neietu lūgties. Kaut vai tāpēc, ka ir tāda cilvēku suga, kurai patīk, ka viņus lūdzās iet kaut kur, darīt kaut ko utt. Arī vecākiem pateiktu, lai neietu nepierunā. Ja negrib nākt, tad lai nenāk.


++
18.06.2013 11:41 |
 
Reitings 64
Reģ: 23.08.2012
Ir nejauki no māsīcas puses, bet ja viņi nevēlas, lai nenāk. Brīva izvēle taču. Atkrīt vismaz 2 cilvēku ēdināšana un izmitināšana :D
Noteikti nevajag lūgties un ucināties ap cilvēkiem, kas neizprot citu svarīgus mirkļus. Nebūtu žēl arī pazaudēt kontaktus ar tādiem
18.06.2013 11:41 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Tieši tā - negrib, lai neiet, ietaupīsiet naudu!

Pārsvarā jau visi grib nākt un dusmojas, ja neaicina. Aizsūti uelūgumus un kad sūtīsi galdu, tad piezvani vēlreiz un pajautā, ies vai nē, jo Tev jāsūta galds un jāzina cilvēku skaits. Ja atteiks, tad nav tava problēma.
18.06.2013 11:43 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Pff.. lai nenāk. Neņem tik ļoti to pie sirds. Tagad zināsi, ka nevajag ar viņiem dzīvē rēķināties. Tikai nezvani, neraksti viņiem par to, ka esi aizvainota. Tā bija viņu izvēle, paši to nožēlos vēlāk. Galvu augšā! ;)
18.06.2013 11:44 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es nosūtītu ielūgumu - ja grib, lai nāk, ja nē- lai nenāk. Pēc tam vairs nezvanītu un neinteresētos, diez vai, ja 2 plānoties cilvēki neieradīsies, tas radīs lielus zaudējumus plānotajā budžetā.
18.06.2013 11:47 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Varbūt viņi finansiāli nevar atļauties apmeklēt kāzas, tāpēc tikai meklē ieganstu? Kāzas arī viesiem ir dārgs pasākums - tērpi, dāvana, transports.
18.06.2013 11:48 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
pffff, ja vinji atteicás -tátad negrib bút tavás kázás, ko tur nesaprast? ja man nepatík cilvéki, un negribás ar vinjiem pavadít laiku - es neieshu arí uz vinju kázám! kur ir rakstíts,ka másícai obligáti jábút kázás? es vienu másícu pat nelúdzu uz savám, jo negribéju redzét!

tas, ka tu gribi vinju redzét, nenozímé, ka vinja grib redzét tevi. iespéjams, nav liekas naudas, lai aizietu uz kázám
18.06.2013 11:50 |
 
Reitings 250
Reģ: 09.06.2011
tieši tā, finansiālu apsvēru dēļ varbūt cilvēki negrib nāk.
arī nesen biju uz kāzām un aizgāja pamatīga summiņa par to - kleita, kurpes, frizieris, manikīrs utt., jo gribas jau grandiozāk izskatīties, nevis visu laiku vilkt vienu un to pašu kleitu svētkos + vēl dāvana naudas izteiksmē, kas nebija maza.
drauga izdevumus vispār uzzinot par to visu biju šokā.
palīdzēt jau var, bet nu šitā, ka pēc tam neko neatlīdzina, tad apskrien dūša.
18.06.2013 11:51 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Nu paga! Tās ir TAVAS kāzas! Vai tiešām Tu sev bojāsi noskaņojumu šīs situācijas dēļ? Tev nav citas svarīgākas lietas, ar ko nodarboties? Vai šo cilvēku ierašanās/ neierašanās kaut kā ietekmēs Tavu laulības dzīvi nākamos gadus, kas ir daudz, daudz svarīgāk? Izvērtē prioritātes! Tu pati sev šobrīd ļoti visu sarežģī un atļaujies bojāt noskaņojumu. Ar varu nevienam mīļš nekļūs..
Mani neapsveica ar laulības dzīves uzsākšanu pašas tēvs.. UN? Gabals nav nokritis, kā arī tas nekādi neietekmē manu turpmāko dzīvi, jo es šādām lietām vienkārši neļauju sevi aizskart.
18.06.2013 11:51 |
 
Reitings 903
Reģ: 26.03.2009
Laikam jums taisnība, ja nevēlas iet, tad neko... Vnk nebiju iedomājusies, ka tuvi radinieki tā pateiks, par māsīcu vispār paklusēšu - mēs bijām labākās draudzenes ļoti ilgu laiku, tāpēc tas nedaudz sāpina manu sirdi! :( Laikam tomēr dzīvē mums nav pa ceļam!
p.s. nē, ar finansēm viss ok, visbagātākie no mūsu radiem.
18.06.2013 11:51 |
 
Reitings 250
Reģ: 09.06.2011
nu tad mans koments atkrīt :D
un tur ir personiski iemesli. kāpēc??? patiesību zin viņi tikai un vienīgi paši, neskatoties uz to, ko atbildēja tev...
18.06.2013 11:55 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Īsumā, ko gribēju teikt ir tas, ka šo lielo notikumu, Jūsu savienību ir svarīgi, ka Tu un Tavs izredzētais svinēsiet... pārējie, lai piebalsojas JŪSU svinībām un priekam :) Ne jau no cilvēku skaita būs atkarīgs tas, cik krāšņas svinības Jums izdosies.
Lai Jums skaistas kāzas!
18.06.2013 11:55 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Unique, man ir māsīca, ko visu mūžu uzskatīju par māsu. Bet tad kaut kā atsvešinājāmies. Uz manām kāzām viņa bija, bet, kad nākamajā gadā pati precējās, par kāzām uzzināju tikai tad, akd tās jau bija pagājušas. Kā ir, tā ir. Par to galvu vairs nelauzu. Pietiekami asaru pirms tam jau esmu izraudājusi.
18.06.2013 11:56 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Vai viņi tieši tev paši ir teikuši, ka negrib nākt? Vai arī tāda ziņa ir nākusi pastarpināti no citiem cilvēkiem? Iesaku izrunāt ar viņiem visu aci pret aci, jo "viena tante teica" vēl nenozīmē, ka tā arī ir. Varbūt viss ir citādi, nekā izskatās.
18.06.2013 11:56 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tu nosūti ielūgumu, un tad jau tā būs viņas darīšana, vai iet, vai neiet. lūgties nevajag. varbūt viņiem ir finansiālas problēmas un kauns par to teikt. varbūt tu teiktu, lai nāk tāpat, bet visi draugi, radi tāpat šķībi skatītos..tāpēc izvēlējās šo ceļu..
lai gan viņa atsvešinājās līdz tam.. gna jau kādi iemesli tam ir. bet, ja pati nestāsta tad pati vainīga. tagad nebojā garastāvokli sev dēļ tādiem cilvēkiem
18.06.2013 12:03 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Man ir līdzīga situācija, bet "atteicēja" esmu es, jo ar manu radinieci kontaktu vispār nav. Nu ko, sacēla ģimenē traci, kāpēc es nevēlos iet, viņai tā ir svarīga diena utt., bet komoooon 2 gadus vispār nebijām sazinājušās,attiecības mums ir gandrīz kā starp svešiem cilvēkiem. Vai patiešām nevar tās karbonādes dot cilvēkiem, kuri tev ir mīļi un svarīgi?!
Laikam vajadzēja to rakstīt dusmu diskusijā!
18.06.2013 12:05 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Sitiet mani ar baznīcas krustu par rupjību, bet...

..esmu vairāk kā pārliecināta, ka zeme griežas ap sauli, nevis katru indivīdu atsevišķi. Ir cilvēki, kuriem mūsu dzīve vienkārši neinteresē. Iesaku respektēt, pirms kļūsti par otru Hiacinti Burkā, no kuras vairās viss mikrorajons.
18.06.2013 12:08 |
 
Reitings 903
Reģ: 26.03.2009
Tur jau tā lieta, ka mana māsīca man vienmēr bijusi svarīga, līdz vakardienai es domāju, ka es viņai arī esmu kas vairāk par tukšu vietu! Visu laiku bija labas attiecības, bet tad viņa aizbrauca mācīties un dzīvot uz citu pilsētu un tikšanās reizes kļuva retākas, bet tāpat svētkos jau visi radinieki sanācām kopā, vienmēr bija par ko parunāt! Tikai pēdējās reizēs pamanīju, ka tad, kad es viņu aicinu satikties, tad viņa sākumā saka, - jā, tiekamies tur un tur, un pēdējā brīdī viņai kkas notiek un viss atceļās. Nepievērsu tam pārak lielu uzmanību, bet tā laikam izskatās, ka nevēlas mani īsti redzēt! Bet dīvaini arī par viņas vecākiem, ka nenāks, jo mums labs kontakts, mamma ar savu brāli vispār tiekās ļoti bieži, viņiem ir labs kontakts, bieži kaut kur brauc kopā... Baigi dīvaini, ka tā pēkšņi izdomāja uz kāzām nenākt. Bet nu labi! Ne es zinu, kas viņiem galvā, ne jūs! :)
Centīšos izbaudīt šo dienu ar cilvēkiem, kuri tiešām vēlas mani redzēt un priecāties kopā ar mums kāzu dienā! :)
18.06.2013 12:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits