Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Satraukusies par grūtniecību.

 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Sveikas, man sākās veselības problēmas: čurājot ļoti dīvainas sajūtas, bet ne sāpes, tur lejā smērējās, mugura sāp utt. Aizgāju pie ārsta, jo domāju, ka iekaisis kaut kas. Ārste pateica, ka šķiet, ka esmu stāvoklī. Bez maz vai apsveica ar gaidāmo bērniņu. Pierakstījos pie ginekoloģes, bet tieku tikai nākoš otrdien. Rīt jāiet nodot asins un urīna analīzes. Šodien uztaisīju divus testus, bet abi negatīvi. Draugs jau sen saka, ka esmu stāvoklī, bet es tā nedomāju, lai gan mana ēdienkarte arī ir mainījusies un bieži nevaru neko ieēst, jo liekas, ka slikta dūša. Vai kāda ir saskārusies ar ko līdzīgu? Esmu ļoti jauna, tikai 19 gadi un vēl mācos, bet draugs jau strādā un ir sava dzīves vieta. Lai gan vēl nebūtu īstais laiks, draugs mani ļoti atbalsta un savā ziņā ceru, ka esmu stāvoklī, bet ja nu tā ir viltus trauksme. Kā ir ar tiem testiem? Kādai ir bijis, ka testi uzrāda negatīvi, bet ārts saka, ka esat stāvoklī.
17.06.2013 18:41 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
nu, kad riit nodosi analiizes tad visu zinaasi chotka. ja jau aarsts saka, tad vai ir iemesls neticeet? testi meedz melot, iipashi agraa gruutnieciibas laikaa var neuzraadiit
17.06.2013 18:46 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Nu bet tik agrā grūtniecībā nav sliktas dūšas un kaut kādas baigās izmaiņas.
Lai taisa analīzes un skatās.
17.06.2013 18:55 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Bet es jau nezinu, cik ilgi esmu stāvoklī.
17.06.2013 18:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits