Vīrietis bez iekrājumiem

 
Reitings 12
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!

Biju uzrakstījusi ļoti garu tekstu, par mūsu attiecībām 3 gadu garumā, bet viss pusstundas darbs izdzēsās :D tapēc rakstīšu vēlreiz īso versiju...

Tātad ar savu draugu (nu jau līgavaini) esam kopā 3 gadus, 2 no kuriem pavadījām attāluma attiecībās, viņš dzīvoja, strādāja, pelnīja naudu Anglijā, es mācījos, gāju skolā Latvijā, kad sagājām kopā , man bija 19, viņam 27. Redzējāmies reizi pa 2-3 mēnešiem uz kādu nedēļu, es braucu pie viņa , vai viņš pie manis. Vienmēr esmu gribējusi, lai viņš atgriežas Latvijā, viņš saka ka arī grib, bet vienmēr šis jautājums ir atlikts un atlikts..
Tad pabeidzu skolu, pagāja vasara, un nolēmām tā, ka varbūt kopā būs vieglāk sakrāt naudu, ja izdevumus būs jādala uz pusēm, un tā. Tā es nostrādāju UK pus gadu, un ar visu to ka daudz naudas izdevu drēbēs, elektronikās, ēdienā u.c. lietās, ar to visu pāris mēnešos sakrāju virs 1000ls. Tad man bija piedāvājums uz 2 mēnešiem pastrādāt pie vienas latviešu ģimenes otrpus okeānam, un tā kā es dievinu ceļošanu un šī būtu iespēja kā vēl papildus nopelnīt, ar puisi nolēmām, ka viņš paliks UK vēl piepelnīt naudiņu līdz jūlija beigām, kamēr es būšu projām (kur esmu vēl tagad). Ir jau pagājis mēnesis, kā esmu projām,kad atgriezīšos Eiropā nolēmām ka pēc visiem šiem darbiem, esam pelnījuši atpūtu kopā, es plānoju Eiroptripu mums abiem, un tā kā visu plānoju es, tapēc ērtāk ir, ja visu no sākuma maksāju ar savu kredītkarti, un beigās sadalam izdevumus uz pusēm, bet ne par to ir runa... kad sākām par to runāt, es uzzināju cik viņš patiešām ir iekrājis, un es esmu šokā.. 130lati, nevis 13 000, vai vismaz 1300, bet 130 lati, 3 gadus esot Anglijā...
Līdz šim man neinteresēja viņa finanses, tapēc arī nebiju ievērojusi cik viņš ir iekrājis, zināju ka ne pārāk daudz, bet ar tādu summu nerēķinājos.. tad rodas jautājums, ko viņš visu šo laiku ir domājis un darījis, kapēc es pāris mēnešu laikā iekrāju 1000ls tērējoties pa labi un kreisi, bet viņš, vīrietis 3 gadu laikā, īrējot istabu, neballējoties pa klubiem, neēdot ikrus, nedzerot šampanieti un nebraukājot ar Jaguāru, nav sakrājis pilnīgi neko? kur tā nauda paliek?
Un visbūtiskākais, kāda jēga bija 3 gadus dzīvot ārzemēs, vergot fabrikā un dzīvot "attāluma" attiecībās?
Galu galā, ja es taisos ar cilvēku uzsākt kopdzīvi, man ir svarīgi lai viņš varētu nodrošināt ja ne mūs abus, tad vismaz sevi, jo šobrīd man ir 21 (pieaudzis 21 :D), bet viņam 29(jauns 29 :D) , domāju ka viņš šajā vecumā (kautgan vecumu starpību nejūtu) nevarētu atļauties dzīvot man uz kakla, un domāju ka viņš to arī nedarīs, bet es nesaprotu..
Nav nozīmes tam ka viņš varbūt pēdējā mēnesī kautko iekrās, bet nozīme ir tam, ko viņš ir darījis visu šo laiku... jebkurā gadījumā, kautvai 500ls, bet ne jau dēļ tā ir vērts vergot ārzemēs tik ilgu laiku ...
Es nesaprotu ko man domāt?
Vai tas ir tapēc ka viņš nemaz Latvijā atgriesties negrib?
Nav jau tā ka nauda ir noteicošais, bet tā taču par cilvēku daudz ko izsaka... ko nozīmē tas, ka cilvēks nav spējīgs neko iekrāt, bet arī no iztērētā nekāds ieguldījums nav redzams?
Kāda būs kopdzīve, vēlāk ģimene?
17.06.2013 16:37 |
 
Reitings 12
Reģ: 29.01.2009
Jā, paldies par atbildēm ;)

Laikam jau viņš tiešām vienkārši nemāk iekrāt naudiņu, un no sīkumiem tas viss sakrājas, bet nu tas nekas, gan jau ar laiku iemācīsies. Domājam tagad lai viņš liek naudu kontā kuru es neizmantoju, un tad lai tur krājās viņa nauda, vismaz pats netiks klāt, kad sagribēsies kādu "sīkumiņu" :D :)
18.06.2013 02:36 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
donata, nu es tagad aizdomájos, já, atbraucu maijá, augustá nopirku 1997 gada hondu civic, nav jau mana sapnju 2012 g. audi TT, bet parasta mashína :D ká jau teicu, maksáju par pusmáju, nevis máju. tá ká biju viena - édienam ljoti daudz netéréju, téréjos drébém un kosmétikai... sákumá strádáju tieshám par pliku minimálo, vélák sáka nákt bonusi. plus strádáju daudz stundas, minimums 48 nedéljá. mashínas te nemaksá drausmígi daudz, daudz izmaksá apdroshináshana... bet nekad neuzskatíju, ka mashína ir kaut káda baigá ekstra, parasti tas ir pirmais lielais pirkums cilvékiem, kas atbrauc te strádát, visiem ir mashínas.
es jau nesaku, ka péc gada vai trim sakrási dzívoklim, né, ja vien neédísi tikai makaronus un nedzívosi graustá. logiski, ka nauda aiziet daudz, gan édienam, drébém, lidojumiem uz LV, utt...

esmu te jau 3 gadus, tieshi tik pat cik témá aprunátais vírietis, tiesa, tagad esam divi, un algas arí tagad nedaudz savádákas. mums ir 2 mashínas, atvaljinájumos lidojam 2 reizes gadá uz LV, un vienu reizi uz kádu citu valsti paceljot, uzríkojám forshas kázas, un ir iekrájumi lieláki neká 130 ls - més dzívojam normálu vidusslánja dzívi, já, nevaram atljauties lidot uz Bora bora salu, nevaram atljauties 2013 gada mashínas, nevaram nopirkt savu máju, un nenopirksim máju bez kredítiem arí péc 5 gadiem :D

ljoti daudzi saka, ka te árzemés visi dzívo graustos, neko nepelna un éd tikai makaronus. tie kas kráj katru kapeiku, varbút, bet tie, kas te ir ar gimeném lai vienkárshi dzívotu shim mirklim - dzívo normálu civilizétu dzívi, normálos dzívokljos/májás ar normálu ledusskapja saturu ;)
18.06.2013 02:44 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
lai atliek katru nedélju no algas konkrétu summu, un to neaiztiek, neiztérésies!
18.06.2013 02:46 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Kas ir tie "SIIKUMI", kur taada dziiva nauda aiziet? Saprotu, ja abi dziivojiet kopaa un vinjsh visas tavas veelmes un iegribas, juusu kopeejos izdevumus segtu viens pats, bet taa tachu nav??!?!?! Es vienkaarshi nespeeju izteeloties, kas tas pa viirieti, kursh labaak izveelas sev jaunas, daargas kedas (LABAAKAJAA GADIIJUMAA, jo neticu, ka nauda taa vienkaarshi aiziet), nevis kraat un pazust ar tevi uz maajaam. Kaa visp var vinjam uzticeeties?
18.06.2013 06:55 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, cik tur ir dāga dzīvošana, bet, ja pats gatavotu, tad pārtikai nemaz tik daudz neiztērētu.
Vīrs pusgadu nodzīvoja Londonā. Tā kā gatavoja pats (vistas fileja ar rīsiem vai griķiem, auzu pārslu putra, omletes u.c.), tad pārtikai nedēļā iztērēja mazāk nekā mēs tērējam LV. Daudz naudas mums aizgāja tikai dēļ telefona rēķiniem.

130 LVL vispār nevar uzskatīt par iekrājumiem, vismaz es neuzskatītu. It sevišķi, ja tas uzkrāts 3 gadu laikā.
Ceļojumā es ar viņu nebrauktu, jo neuzskatu, ka meitenei, kas dzīvo pie vecākiem, jāapmaksā ceļojums 2 personām.
18.06.2013 08:22 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
130 ls grūti nosaukt par uzkrājumiem, ja vien tos nekrāj bērns no savas 10 ls kabatas naudas nedēļā.
Samierinies, ir taupītāji un ir kam nauda kūst no rokām.

Man ir paveicies- ir taupītājs,ja vajag kaut kam neparedzētam naudu, tad būs, protams, samērīgos apmēros. Es gan taupīt nemāku, vienmēr kaut ko nopirkšu- vai nu apģērbu vai kosmētiku. Un vispār,ja parādā vairāk līdzekļu,ko varu tērēt, tad sāku staigāt pa kafejnīcām vai pērku dārgāku ēdienu, varbūt Tavam draugam ar tā.
18.06.2013 08:39 |
 
Reitings 154
Reģ: 14.02.2011
Mani fascinē citas meitenes, kas autorei saka nelien svešā maciņā, viņa ir saderinājusies un ir tiesīga zināt par sava topošā vīra finansiālo situāciju! Viņi cik tur gadus dzivoja attāluma attiecībās, kamēr virietis "krāj" naudu pieņemu kopīgai nākotnei! Ar tādu vēl bērnu taisīt un pēc tam uzturēt, jo redz viņš nav krājēju tips, nu psc!
18.06.2013 09:00 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Ar tādu vēl bērnu taisīt un pēc tam uzturēt, jo redz viņš nav krājēju tips, nu psc!


+

Virietim 29, dzivo ireta istaba, 3,5 gadu laika talak par minimalo algu nav ticis un iekrat ari neprot. Diez ko perspektivi neizklausas. Ja berns pieteiktos, ko daritu- dzivotu iretaja istaba?
Autores vieta par sakrato naudu lejojuma viena aizbrauktu bez viriesa un iepazitos ar citu perspektivaku. :)
18.06.2013 11:15 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Autores vieta par sakrato naudu lejojuma viena aizbrauktu bez viriesa un iepazitos ar citu perspektivaku.


he, tieshám! no táda es bérnu nedzemdétu :)
18.06.2013 11:33 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
Autores vieta par sakrato naudu lejojuma viena aizbrauktu bez viriesa un iepazitos ar citu perspektivaku.


Materiālistes! Jums tikai nauda galvā!!
18.06.2013 15:22 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
janitis, un tikai tāpēc, ka dzīve simtam reižu ir pierādījusi, ka citādak nemaz nevar būt!
18.06.2013 15:26 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Materiālistes! Jums tikai nauda galvā!!


A tu doma bernus ar prānu barot?
18.06.2013 15:36 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
janitis, nu vīrieši jau īpaši neatpaliek no sievietēm. :D Pavisam nesen ielīdu vienā iepazīšanās portālā. Daudziem čaļiem vieni no pirmajiem jautājumiem bija: "Vai man ir darbs?". Tas bija otrais jautājums aiz "Čau! Kā iet?" :D :D :D
18.06.2013 15:38 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Seleste
Varbut izskaties high maintenance un virietim bail, ka varetu nebut spejigs but tev par sponsoru. :D
18.06.2013 15:43 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Pavisam nesen ielīdu vienā iepazīšanās portālā. Daudziem čaļiem vieni no pirmajiem jautājumiem bija: "Vai man ir darbs?". Tas bija otrais jautājums aiz "Čau! Kā iet?"


Man kādreiz prasīja pieklājīgāk - "Un par ko tu strādā?" :) Arī vīrieši, saproties, negrib nekādas attiecības ar meiteni, kas nestrādā un dzīvo pie vecākiem. Redz kādi maitas materiālisti, ne?
18.06.2013 15:43 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Morgan le Fay, nu nav taisnība. Man arī tā prasīja iepazīšanās portālos kādreiz, un es stipri šaubos, ka izskatos pēc high maintenence varianta. A laigan, ko es zinu ko tie mūsu vīrieši sadomājas.
18.06.2013 15:45 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
Nē, vīrieši tādejādi noskaidro vai Jūs var "nopirkt".
18.06.2013 15:45 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Ar tādu labāk neprecēties,ja negribi pati vilkt ģimeni. :)
18.06.2013 15:47 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Paga, paga... tad tās ar darbu nopirkt nevar, bet tās, kam bagāti vecāki - var?
18.06.2013 15:48 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Visus var nopirkt.Ja labi grib.
18.06.2013 15:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits