Paņemt radu bērnu aizbildniecībā

 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
Situācija sekojoša:
Mums vienai radiniecei atņem bērnus, un divus no šiem bērniem nav kas ņem. Bāriņtiesa ir apzvanījusi visus radus un visi atsakās. Vienam būs jāiet semptembrī 1.klasē un otram 2.klasē.
Vienkārši situācija ir briesmīga, es pat nezinu ko mammai ietekt- kā rīkoties.
Bāriņtiesa burtiski lūdzas, lai paņem šos divus mazākos bērnus, jo otrus divus lielos atļauj paņemt pilngadīgajam bērnam.
Bet, šie bērni ir no galīgiem laukiem, dzīvojuši visu savu dzīvi nabadzībā, un vienā istabā ar visiem brāļiem, māsām un vecākiem.
Ko jūs darītu? ņemtu, vai ļautu, lai viņus ieliek bērnu namā?
Tagad viņi tiek ievietoti kkāda iestādē, kur ar viņiem runās psihologi utt, bet kāda ir varbūtība, ka bērni apradīs ar jaunu dzīvi, ja viņus paņems?
Varbūt jums, jūsu paziņām ir bijušas līdzīgas situācijas un varat padalīties kā gājis?

Kā arī man nav īsti skaidrs, vai valsts aizbildnim maksā kkādu uzturnaudu par ko reāli bērnu pabarot un apģērbt, palaist uz pulciņiem, ekskursijām utt?
17.06.2013 15:17 |
 
Reitings 309
Reģ: 17.06.2013
"tad jau lai doma pati"
18.06.2013 00:18 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Pilnībā jāpiekrīt pēdējiem diviem komentāriem. Mans tētis arī satikās ar mammu, kad viņai jau bija meita, 9 gadus veca.
18.06.2013 00:19 |
 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009
18.06.2013 09:06 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu, ja mammai tā iztikšana nav viegla - meita palīdz finansiāli, tad daudz vairāk jāizvērtē iespēja paņemt šos bērnus. Jo jārēķinās ar situāciju, ka dažādu apstākļu dēļ var pienākt brīdis, kad Jollya vairs finansiāli nevarēs atbalstīt mammu. Jābūt pārliecībai, ka pati tiks ar visu galā.

Ņemt tikai 1 bērnu man liekas nav pareizi.
18.06.2013 09:15 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Tam Tvneta rakstam iesaku lasiit arii komentaarus, vismaz tie, kurus es izlasiiju, bija reti sakariigi, kas pauda iespeejas, ko Linda neizmantoja. Vispaar peec raksta palika savaada piegarsha: 1) liekas, ka aarsti Riigaa un aarsti citviet ir 2 dazhaadas lietas. Man vienmeer ir paskaidrojushi par zaaleem, bijis nepilngadiigai esot bezmaksas zobaarsts (arii psihologjiskaa paliidziiba ir par briivu) utt.un jaagaida bija lielaakais meenesi
2) Nevar saprast, kaada ir Lindas attieksme pret baareni. It kaa gaadiiga aizbildne, bet viss situaacijas izklaasts nes kaut kaadu ruugtumu, ka vinja sho meiteni ir uznjeemusies. Vai shaada attieksme pashai meitenei ir patiikama?

Smags leemums katraa zinjaa..
18.06.2013 09:31 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
mamma paņēma 7/8. klases skolnieci, bija vēl trakāks gadījums kā Tevis aprakstītais. Ja vēlies kaut ko vairāk uzzināt, tad vari droši rakstīt privāti, nevēlos šo visu apspriest publiski. :)
18.06.2013 11:29 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tur vairak ir jaizverte moralais aspekts, ne tie naudas lidzekli. visas problemas un klapatas, kas nak lidzi parasti beniem. saviem tos radzinus var neredzet, bet sveso kritis acis. tapec tur jabut lielai un nesavtigai cilvekmilestibai, nevis zelumam par potencialo bernu namu.
19.06.2013 08:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits