Par iztirzāto tēmu - grūtniecība

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Kā jūs jutāties grūtniecības laikā?Jums nebija liela nepatika pret savu ķermeni un pamatīgas garastāvokļa maiņas?Mana draudzene vienreiz stundu stāvēja pie spoguļa un raudāja, ka viņai ir strijas uz vēdera uzradušās un ciskas resnas, jo viņai ļoti ir svarīgi izpatikt vīram. Domāju, ka es grūtniecības laikā bēgšu pie mammas vai māsas, lai vīrs neredz mani tādu un nepiedzīvo manas toksikozes un garastāvokļa maiņas.Plus vēl bailes, ka viņām es vairs nebūšu iekārojama ar savu milzigo vēderu un nesāk skriet pie mīļākajām. Kaut vai arī viņš saka ,ka tā nav ,bet vīrieši jau saka visu kamēr vēl pa īstam to nav piedzīvojuši.Gribētos bērniņu, bet negribas iet cauri tam murgam. Kad mana draudzene gandrīz nomira dzemdības ,škiet,ka nekad mūžā nebūšu mamma.
16.06.2013 01:30 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Solo, es parasti kad pamostos eju uz wc ( arī brīvdienās ) un jā, man tur stāv ķeme un smaržiņas. Man mati gandrīz līdz dupsim nu nestaigāšu taču pinkaina
17.06.2013 17:04 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Weee - viss kārtībā :) Vienkārši atcerējos filmu "Kurš pēc kārtas" vai kaut kā tamlīdzīgi un tur bija smieklīgi par šito te - matus izķemmēt, skropstas uzkrāsot utt, tikko kā esi pamodusies :D
17.06.2013 17:14 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Solo, jā es zinu to filmu, nēēē, es tā nedaru, nu man tas dabīgi sanāk! :) Un es ja neeju ārā no mājām nekrāsojos, tāpat esmu smuka ! :)
17.06.2013 17:19 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es lasu un nespēju beigt brīnīties. Lielākā daļa šeit ir tik sterilas sava vīrieša priekšā, ka bail. Kā Jūs vispār spējat iedibināt kopdzīvi? :D Mūžīgi melojot par to, ka Jums nav anālā atvere - neziniet arī to, kas tas par zvēru čurāt. Es nezinu NEVIENU veselīgu pāri ar vismaz 2 gadu ilgām attiecībām, kurās nebūtu gadījušies kādi kļūmīgi starpgadījumi! Ar vemšanu pēc saindēšanās, skaļāku purkšči tualetē vai slimības rezultātā sasvīdušiem, nemazgātiem matiem. :D
Perfektās, jēzus. :D
17.06.2013 17:22 |
 
Reitings 382
Reģ: 25.11.2010
Marchixa - taisnība, ātrumā uzrakstīju. Ne visas. Daudzas.
17.06.2013 17:27 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Es nezinu NEVIENU veselīgu pāri ar vismaz 2 gadu ilgām attiecībām, kurās nebūtu gadījušies kādi kļūmīgi starpgadījumi! Ar vemšanu pēc saindēšanās, skaļāku purkšči tualetē vai slimības rezultātā sasvīdušiem, nemazgātiem matiem.


Tas, ka gadījās, nenozīmē, ka tam jākļūst par normu un ikdienu(piemēram, piršanai viņa klātbūtnē,atraugām regulāri nemazgātiem un nekoptiem matiem utt). Protams, kaut kas man ir kādreiz pasprucis vai gadījies(un tajās reizēs neesmu bijusi par to sajūsmā), bet tas nenozīmē, ka es tagad uz pilnu jaudu ikdienā, jo nav jau par ko kautrēties utt. Neuzskatu, ka esmu sterilā vai svētā jēzus tāpēc vien.
17.06.2013 17:34 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Jasmin - tad sanāk, ka dzemdībās misēkļi nav nejauši, bet speciāli, ja? Sanāk - sieviete speciāli un vēl ar baudu svīst, izkārnās, vemj un dara vēl visādas šausmu lietas? Ar ko šī dabiskā nejaušība atšķiras no kādas citas dabiskas nejaušības?
Vienkārši tracina šie aplamie stereotipi.
17.06.2013 17:40 |
 
Reitings 10
Reģ: 29.01.2009
Te diskusija dalās divās frontēs sterilās un tā'dam kurām pilnīgi vienalgā :D Sakat ko gribat bet es tomēr uzskatu ,ka sievietei IR jābūt noslēpumiņam ,bet nav jabēg no mājās ārā ja ir slima vai stāvokli. Galvenais nevajag uztvert grūtniecību kā slimību, mazāk uzsvērt un vaimanāt par to .
17.06.2013 17:53 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
tā'dam kurām pilnīgi vienalgā



Tā jau nu gan nav,
17.06.2013 17:57 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
pilnīgi piekrītu Jasmin teiktajam.
Un tie ir nejauši mirkļi kuri gadījās un mēs tos neplānojam :D, bet dzemdības ir prognozējamas. :)
17.06.2013 18:05 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
dzemdības ir prognozējamas.

Nē, nav! Tu nevari prognozēt to vai vemsi. Kas attiecas uz izkārnīšanos - izmanto iespēju veikt klizmu. Tā ir laimes spēle - būs tā vai nebūs. Ne jau visas kā viena kakā, vemj un vēl nezin ko. Smieklīgi stereotipi!!!!
17.06.2013 18:11 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Par to ielikto bildi. Jā tā var notaikt. Manai mammai tā ir, jo, kad bija stāvoklī ar mani, tad es viņai tā saplaisāju vēderu. Pārāk strauji izaugu viņas puncī. Tā kā es no tā visvairāk baidos, lai man tā nav :(

Par to vai man būs mans vīrietis blakus dzemdībās vai nē neesmu domājusi, kad palikšu stāvoklī, tad arī domāšu. Bet zinu noteikti, ja būs iespēja taisīšu klizmu, to gan zinu 100%.
17.06.2013 22:01 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Te jau vsp nevar izteikt viedokli- ja es negribu savas kakas,ja gadaas, raadiit savam vecim, tas padara mani par sveeto un sterilo, ja bezdu viiriesha klaatbuutnee- atkal cuuka.
Sitiet mani nost, bet negribu ne redzeet vinja kakas, ne gribu,lai vinjsh redz maneejaas. Taa nav kaut kaada sterilitaate un jeezisms, taa elementaari ir mana izveele. Savas kakas un asinis, veemekljus raadiet-neraadiet, juusu izveele. Esmu dzimusi tikai ar mammas, vecmaates un doku daliibu, taapec neesmu nedz sliktaaka, nedz nemiileetaaka no teeta puses,kaa arii teetis nekad nav iedomaajies,ka tas ir tik iizii, tpc manaa skatiijumaa- bez vecha priekshaa-pakaljaa var iztikt.
17.06.2013 22:11 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Čāča - bet es gribu, lai mans vīrietis ir man blakus. Masē muguru, padod ūdeni, palīdz atsaukt realitātē, ja nu gadījumā gadās "aizpeldēt" kā daudzām tas sāju dēļ notiek. Un tas nebūt nenozīmē, ka es vēlos, lai viņš redz paralēlās lietas, kuras iespējams notiks, bet iespējams nenotiks. Šeit dzemdības tiek pasniegtas kā kaut kas uztiepts vīrietim - bez maz no sērijas - dzemdētāja to dara speciāli. Tā nav un normāli vīrieši/sievietes to spēj saprast un sagremot. Skats uz sievieti dzemdību laikā ne vienmēr ir tik nožēlojams kā to visi iztēlojas pirms piedzīvojuši. Vienkārši kaitina stereotipi un lasot viedokļus var just, ka daļa meiteņu nemaz neko tālāk par filmām vai pa ausu galam dzirdēto nezin.
Katra individuālā izvēle ir cienījama, bet to nevajadzētu skaļi balstīt uz nostāju -dzemdētāja, kurai blakus vīrs ir neestētiska un morāli grauj savu vīrieti. Piemēram, manējais paziņoja, ka bez viņa klātbūtnes tas nenotiks, jo man neesot tiesību viņam laupīt iespēju būt blakus arī grūtākajā brīdī. Un viņš saprot un apzinās visas iespējamības.

Mēs šeit apspriežam bērna piedzimšanu - nevis es pārdzēru jēgu un tā sanāca. Nožēlojami ir rādīt sevi savam vīram atplestām kājām pārālī vāļājamies pie poda, nevis nosvīdušu un nomocījušies laižot pasaulē abu mīlēto un loloto bērnu.
17.06.2013 22:21 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nu taa ir katra pasha izveele. Vienai buus vienalga, otrau tas satrauks. Es, piemeeram, esmu prasiijusi,ko xraugs par to domaa un pirmais,ko vinjsh man jautaaja ir- kaa tu gribeesi un kaa tu jutiisies ja es tur buushu vai nebuushu? Un es izteicu savas domas par un ap. Vinjsh piekrita. Galenais,lai jaunaa maaminja juutas komfortabliun nepiespiesti laizhot pasaulee mazuliiti. Ir sievietes,kas paardomaa un grib viirieti blakaam shaadaa briidii, un ir taadas,kas peedeejaa briidi negrib viirieti blakaam.
Sho es arii uzskatu nedaudz par modes lietu peedeejaa laikaa. Kaadreiz tachu taa nedariija, bet tagad palasot kaut vai tepat- ja tu negribi savu veci blakaam, tu esi jokaina. Un nedod dievs,ja viirietis pats atteiktos buut blakaam..tad vsp, neviens nevienu nemiil un beernu stum atpakalj. Nu comooon....
( mazliet piemetinot jokam- zinot manu chali un vinja ddarbu-es aatraak piedzemdeetu, nekaa vinjs atbrauktu :D)
17.06.2013 22:30 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
P.s.- teikt,ka viss peec dzmedibaam buutu kaartiibaa un viirieshi iekaarotu savu sievieti arri peec buushanas dzemdiibaas ir vienz, bet tas,kaa buus-tas ir kaut kas cits. Tu nevari pateikt kaa jutiisies pirms esi to piedziivojis. Ja nu vieniigi viirietis ir bijis jau dzemdiibaas- tad gan var teikt taa,ka viss buus okej.:D
17.06.2013 22:33 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Beigu gaalaa- vispirs buutu jaapaprasa pashiem viirieshiem,ko. Inji grib, nevis akli aiz eokas jaavelk uz dzemdiibaam. Ne visi to grib.
17.06.2013 22:37 |
 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Jā, meitenes strijas ir iespējamas.Man mammai pēc manas dzimšanas bija baigās strijas un viņa pēc tam nekad vairs nevilka atsevišķo peldkostīmu.Riktīgi bija viņas žēl, ka vienmēr pludmalē mocījās ar kopējo.
18.06.2013 02:55 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Nezinu fan,kas taas pa mokaam- kopeejais peldkostiims,es jau kopsh 14 gadiem uz pludmali braucu tikai ar kopeejo peldkostiimu,jo man nepatiik bikini. Man nekad tas nav likushaas mokas,
18.06.2013 07:04 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Mana mamma tādā ziņā nemokās. Viņa velk atsevišķo peldkostīmu, gāja peldēties, uz jūru, uz ezeru, sauļojās. Viņa nav nelaimīga. Viņa ir laimīga, ka esam veseli un 4 bērni viņai. Esot stāvoklī jābut gatavai uz jebko. ;)
18.06.2013 08:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits