Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neizprotams

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Sveikas, meitenes! Vai kādai ir gadījies, ka ļoti patīk vīrietis, jūs ziniet, ka viņam arī jūs (jā, ir visi tie tauriņi, bet garīgi ļoti piesaista arī), un viņš arī reāli no savas puses aicina viskaut kur utml,, bet tomēr kā nesatiekaties, tā nesatiekaties (izņemot kopējos lielos pasākumos), kur viņš nenovērš ne acu no jums, skatās, smaida..Saspringst, kad ejat garām. Un ir tā, ka pat ja neskatieties viens uz otru, jūtat otra klātbūtni un grūti tuvu atrasties..
Varētu būt, ka vienkārši vīrietis par sevi ir nepārliecināts (bērnība smaga bijusi), un grib satikties, bet nevar saņemties? Viens attaisnojums bija, ka iepriekšējā naktī notusējies, nākamais, ka daudz darba un ka laikam neies uz to pasākumu, par kuru bija iepriekšējā dienā runāts, ka varētu aiziet... Pati es neuzprasos, viņš pats aicina, ja kas.. :)
15.06.2013 22:14 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu cik reizes tā ir bijis?
zini, kad pasākumā tiek lietots alkohols, tad visi ir bravūrīgi un droši, bet arī dara lietas, kuras vēlāk nožēlo. piedod.
es vienreiz laikam pateiktu, vai viņš var ar mani normāli kā vīrietis satikties vai nevar? ja nākamajā dienā ir randiņš ar meiteni, kura ļoti patīk, domāju, ka puisis var pacensties un arī nepārdzert jēgu tik tālu, ka nākamajā dienā pat nevar no gultas izkāpt..lai arī cik sāpīgi būtu, bet nostādītu konkrēti viņu un viss. tas nav nopietni. ja vīrietis gribēs satikties, tad satiksies, lai arī cik noguris nebūtu.
varbūt izmanto metodi, ka viņš sarunā kko uz konkrētu dienu un pasaki, ka tev jau ir plāni. un tad skaties viņa reakciju.
17.06.2013 14:03 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Izskatās,ka viņš to neuztver nopietni. Un visi tie tauriņi utt., ir tikai tev.
17.06.2013 14:07 |
 
Reitings 370
Reģ: 29.01.2009
Ja tik tiešām gribētu, tad saņemtos un satiktos. Nu nav taču tik grūti izbrīvēt vakaru.
17.06.2013 14:08 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Nu ņem grožus savās rokās. Visu vai neko. Pasaki viņam vai nu lai beidz uz tevi lupīt un smaidīt kā pamuļķis,vai arī iet un satiekas ar tevi beidzot.
17.06.2013 14:10 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tik tiešām - ja vīrietim būtu vēlme, tad atrastu gan laiku, gan varēšanu satikties.
17.06.2013 14:16 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Nu tur ir dziļāka rakstura psiholoģiskas problēmas. :) Viņš ir ļoti nepašpārliecināts par sevi. Paldies par padomiem, jebkurā gadījumā ->priekš dzīves tāds neder! Jo vajag stiprāko, kas uzreiz paķer sievieti nevis lažo kā tāds memļaks. Bet satiku viņu tusiņā,, vienaldzīgs nebija. Bet nezinu kāpēc tā siena mums uzcelta tāda. Runājam utt. Bet grūti tuvoties viens otram.. Nevaram viens otru saprast. .
Un beidzot uzzināju, ka viņš dod priekšroku lētām meitenēm, kas ir viegli izprotamas un atdodas uz riņķi.. :d nu un kur dzīve ar tādu
21.06.2013 13:00 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
nu ja ir nepashparliecinats,tad tiesham njem grozhus savaas rokaas un palidzi vinjam ;) lai dzheks atbrivojas un nomierinas ;)
21.06.2013 13:11 |
 
Reitings 115
Reģ: 29.01.2009
Izskatās,ka viņš to neuztver nopietni. Un visi tie tauriņi utt., ir tikai tev.


Es kādreiz arī tā domāju, bet nesen man pašai nācās mainīt savu viedokli. Džeks pēc pusgada pazīšanās saņēmās un pateica, ka es patīkot :D Draudzenes iepriekš teica, ka viņam es patīkot, to var redzēt. Bet es tik nē, nē nevar būt, tad jau viņš būtu spēris kādu soli... Un še tev, izrādās tomēr ir arī kautrīgi džeki :D Diemžēl nepaveicās viņam, ka viņš par vēlu saņēmās :D
21.06.2013 13:37 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
sanya tāpēc dabā izdzīvo stiprākais :D:D

Bet nu jā. Man vakardien bija interesanta saruna, 25 gadīgs vīrietis, nu jau ar pieredzi teica, ka puiši nenormāli MĪŽOT. :D nu tā viņš teica. ka ļooti baidās pieiet klāt meitenei, uzsākt sarunu. :) It kā liekas, nu jā, skaidrs.
Bet nu šitam idiotam bija tik daudz iespēju. :D Un ja pat tās neizmanto, bet visu laiku sola, atsaka utt.. Tad viss ir skaidrs.. Bet nu par tām garīga rakstura problēmām, tās ir 100%, pats stāstīja par bērnību, to neizdomāju.. Vienkārši pirmo reizi mūžā arī spēru solu pretī kādam vīrietim. un sapratu, nafig to vajag. :d
21.06.2013 13:43 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
dažreiz jau vajag to soli spert pretī. ja tagad nekas nesanāca, tad nenozīmē, ka to vispār vairāk nevajag darīt. vnk šis nebija tas gadījums. bet vismaz tu to zini un sevi nešaustīsi - a, ja nu. tu vismaz zini, ka nevēlies sev blakus neizlēmīgu un pārāk kautrīgu vīrieti. un tas nav nekas slikts.
21.06.2013 13:53 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nedaudz filma ir parspileta(ka jau amerikani), bet noskaties- he is just not that into you.


gluzi tik vienkarsi ir ari dzive. ja cilveks tiesam patik, tad laicinu var vienmer atrast! skarbi.


p.s un ja ivins pasakumos smaida...nu un ko!
21.06.2013 21:51 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
palasiju komentarus.
nu ja tiesam zini, ka vinam patic, tad sper pirmo soli un viss. ja tad vel miz bote dzeks, lai iet dilles! un vispar es domaju, ka dzive ir probelematiski veidot attiecibas ar cilvekiem, kam putni galva(ja vien pati neesi tada divainite)
21.06.2013 21:55 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Vīrietim alko reibuma interese par tevi, bet pēc tam NĪ un NĪ.
21.06.2013 21:59 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
Alko reibumā mums ir interese par visiem ne krokodiliem.
21.06.2013 22:01 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
sanya tāpēc dabā izdzīvo stiprākais

Bet nu jā. Man vakardien bija interesanta saruna, 25 gadīgs vīrietis, nu jau ar pieredzi teica, ka puiši nenormāli MĪŽOT. nu tā viņš teica. ka ļooti baidās pieiet klāt meitenei, uzsākt sarunu. It kā liekas, nu jā, skaidrs.
Bet nu šitam idiotam bija tik daudz iespēju. Un ja pat tās neizmanto, bet visu laiku sola, atsaka utt.. Tad viss ir skaidrs.. Bet nu par tām garīga rakstura problēmām, tās ir 100%, pats stāstīja par bērnību, to neizdomāju.. Vienkārši pirmo reizi mūžā arī spēru solu pretī kādam vīrietim. un sapratu, nafig to vajag. :d

Pēc Taviem senākajiem komentiem citās diskusijās man ir radies priekšstats, ka vai nu esi pārāk jauna (labākais variants), vai arī ļoti paštaisna (sliktākais variants) sieviete, - t.s. "stiprā" un nelokāmā. Otrajā variantā mans ieteikums Tev ir - ņem ciet,jo tādām sievietēm stiprākie nespīd un labāks nez' vai būs. Jo "krutāka" sieviete, jo parasti - lielāks nīkulis blakus. Šitais eksemplārs, spriežot pēc Tevis rakstītā, tieši tāds arī ir.
22.06.2013 09:06 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Melns esmu pārāk jauna. :) stipra un nelokāma neesmu. spītīga gan, reizēm apnīk dot iespējas tam, kam tādas vnk nevajag dot..

Paldies par ieteikumu :) es bieži kļūdos tieši vīriešu ziņā, jo viņš ir augumā garš, spēcīgs un pēc vizuālā piesaistīja, bet apakšā tam visam ir pilnīgi citādāks vīrietis. Ne velti reizēm tāds, kas izskatās nekāds ir vīrišķīgāks un spēcīgāks, pašpārliecinātāks, nekā smuks un tāds, kam daba visu devusi.
22.06.2013 13:47 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Ir patīkami domāt, ka tu kādai/kādam patīc. Dažkārt ar šo saistītās fantāzijas, sapņi un izjūtas ir tik patīkamas, ka cilvēks nemaz negrib riskēt piepildīt savas fantāzijas, jo baidās sagraut savu patīkamo sapņu valsti, kurā viņš dzīvo.

Man ir bijis tā, ka dēļ tās ārprātīgās smaidīšanas, skatieniem un acu kontaktiem biju sadomājies, ka jaunkundze manī ir samīlējusies līdz ārprātam (vispār nesarunājāmies.. kādus 2-us gadus). Ļoti ilgi neko nedarīju, jo domāju, ka, ja es viņai tik ļoti patīku, tad viņa pati ar mani kontaktēsies. Beigās (tad, kad es spēru soli) realitātē izrādījās, ka es viņai esmu pilnīgs svešinieks, kurš ar savu vēlmi kontaktēties tikai tērē viņas laiku.
22.06.2013 14:39 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Teletūbij, meitenes nekad nesmaida kādam, kas nepatīk.
Tāpēc, ka tu ļoti ilgi neko nedarīji, meitene atsala. Ir tik žēl, ka jūs, puiši, tad, kad ir reāla iespēja ko izdarīt, neko nedariet. Bet kad jau ir par vēlu, tad sākat spert to soli. Bet meitenei jau ir savs puisis vai viņa ir gluži vienkārši sapratusi, ka nekas nebūs un atsalst..
22.06.2013 15:24 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
meitenes nekad nesmaida kādam, kas nepatīk

Šis teikums nesatur daudz noderīgas informācijas, jo starp ''patīk'' un ''nepatīk'' vēl ir ''vienalga'', bet starp patīk un ļoti patīk ir, iespējams, vēl lielāka starpība.

Tāpēc, ka tu ļoti ilgi neko nedarīji, meitene atsala. Ir tik žēl, ka jūs, puiši, tad, kad ir reāla iespēja ko izdarīt, neko nedariet. Bet kad jau ir par vēlu, tad sākat spert to soli. Bet meitenei jau ir savs puisis vai viņa ir gluži vienkārši sapratusi, ka nekas nebūs un atsalst..


Izmanto vārdus, kas norādītu, ka tās ir tikai tavas domas ( piem. "es domāju", "visticamāk", "manuprāt"), citādi no tik kategoriskiem teikumiem var noprast, ka tu pazīsti konkrēto cilvēku.

Lai nu kā... man izskatās, ka tev būs labāk ''atsalt''... tevī piesaista tikai viņa izskats.

''To be happy with a man you must understand him a lot and love him a little. To be happy with a woman you must love her a lot and not try to understand her at all.'' :)
22.06.2013 17:52 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
''To be happy with a man you must understand him a lot and love him a little. To be happy with a woman you must love her a lot and not try to understand her at all.''


Izcili :D:D:D
22.06.2013 18:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits