Iemīlējusies privātskolotājā :D

 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Sveikas, meitenes! Šogad rakstīju eksi, jo beidzu vidusskolu. Tā kā manas atzīmes tajā priekšmetā nav diez ko spīdošas, tētis sarunāja savu draugu, lai pamāca mani pirms centr. ekšiem.

Sākumā man tas vīrietis nemaz nepatika, jo likās baigais nūģis un zubris, tāpēc izturējos vēsi. Pats priekšmets šausmīgi garlaikoja un negāja. Bet viņš necentās neko spiest, drīzāk stāstīja visādus intresantus faktus par vēsturi un minēja daudz piemēru. Un jā, man sāka lēnām iepatikties. Vienu vakaru pēc mācībstundas sākām runāties par dzīvi. Viņš izklausījās ļoti sakarīgs un normāls. Un jā, viņš man iepatikās.

Sāku to priekšmetu mācīties nopietni. Taisīju mājasdarbus, vakaros sazvanījāmies un stundām ilgi runājām par mācīšanos.
Pienāca maija beigas un eksis. No rīta viņš vēlatbrauca pie manis uz skolu novēlēt veiksmi. Pašās beigās apķērāmies. Tajā brīdī man likās, ka esmu saņēmusi sitienu ar elektrību. Kā es jutos! Man likās, ka sirds kāpj pa muti laukā! Atjēdzos tikai tad, ka viņš smejoties teica, lai laižu viņu vaļā, citādi citi padomāšot, ka esam pāris. Visu ekša laika domāju tikai par viņu, rakstīju tīri autopilotā, bet, man liekas, būšu labi uzrakstījusi, rezultātus vēl neesam saņēmuši.
Man vēl nav bijis nopietnu attiecību un sexa, bet esmu skūpstījusiues ar vairākiem puišiem, bet neviens skūpsts arī ar visu mēles bāšanu mutē man nav devis tādas sajūtas kā apķeršanās ar manu skolotāju. Varat saukt mani par mazu un stulbu, bet man liekas, ka esmu…… Iemīlējusies viņā. Man patikuši vairāki puiši, bet par viņu pēdējā laikā vien tikai domāju.

Šodien vēl piezvanīju viņam, lai papļāpātu, bet viņš atvainojās, ka šovakar nevarēšot, jo viņam esot randiņš. Ja jūs zinātu, kā mani tas aizķēra! Es zinu, ka starp mums nekā nav un viņš man pilnīgi neko nav ne solījis, ne izturējies kā skolotājam neraksturīgi, bet jūtos greizsirdīga laikam pirmo reizi savā dzīvē. Varat man neteikt, ka runāju, kā maza, stulba lose. Pati to saprotu. Viņam ir pie 30 gadiem, bet man būs tikai 18. Viņš mani noteikti vēl uzskata par sīku.
Nezinu, vai tā ir mīlestība, ko jūtu, bet neko tādu agrāk neesmu jutusi nekad pret puisi.
Neprasu padomu, gribētu tikai izstāstīt kādam anonīmi, kā jūtos.
13.06.2013 21:26 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
o šet :D
26.07.2013 16:17 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
nu bet tas taču ir trollis. Nejēdz uztaisīt savu profilu, bet bildi jēdz ielikt. :D Tik pat gari raksta kā tā kura nav vidusskolnoiece.
26.07.2013 22:08 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
aa un vēl Tiešām klusais smaids ir privātskolotājs? :D
jauna meitene ieķērusies precētā,nu jau šķīries vīrietis un tiešām nav redzējusi albumu, kur viņš ir kopā ar sievu nu dīvaini gan.
26.07.2013 23:08 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
sieviešu portālā normāli veči nesēž
26.07.2013 23:16 |
 
10 gadi
Reitings 4888
Reģ: 29.01.2009
Fake
26.07.2013 23:19 |
 
Reitings 24
Reģ: 31.05.2013
Kā ieraudzīju milzīgo teksta blāķi, uzreiz sapratu, ka to raksta viens un tas pats cilvēks - "Privātskolotājs"! :D "Privātskolotāj", saki ko gribi, bet tev ir jāapmeklē psihiatrs. :D
26.07.2013 23:24 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Klusais smaids 2 vispār sviests es teicu ka būs vēl trešā persona. :D Klusais smaids 2 neatlika nekas cits kā uztaisit vēlvienu profilu, lai nomaskētos. vnk tagad taisnojas.
Es vakar aizmigu ar kompīti, laikam neizslēdzos.
Viss cauri...
šis ir pats tupākais attaisnojums ko var izdomāt.
26.07.2013 23:36 |
 
Reitings 203
Reģ: 16.07.2013
Arī man vidusskolas pēdējā gadā ļoti patika kāds skolotājs, un uzmanība bija liela arī no viņa puses, daudz pēcstundas un konsultācijas.. Taču vienā brīdī draudzenes mani apgaismoja, teica, lai liekos mierā, ka tas var beigties ar izslēgšanu, jo tieši manā skolā, pirms kādiem pāris gadiem, meitenei bija attiecības ar vienu pasniedzēju un, kad tas nāca gaismā, skolotāju atlaida un meiteni izslēdza. Tas bija ļoti labs piemērs. Metu visu pie malas, izvairījos un iestāstīju sev, ka man taču viņš nemaz nav piemērots. Beidzot skolu no viņa saņēmu pilnīgi nepamatotu vērtējumu sekmju izrakstā - 10, pati to negribēju atzīt, taču ar veselo saprātu zināju.
Tā nu mana dzīve iegrozījās, ka satikāmies vairākas reizes tajā vasarā, piemēram, teātrī. Pēc tam arī mana tēta darba pasākumā, no kura aizlavījāmies un.. nu protams, sekoja vairāki randiņi, taču beigās sapratu, ka tā ir bijusi tikai mana vidusskolas iegriba, kā tāds ķeksītis, kas jāievelk. Izrunājāmies un sapratām, ka laikam abi esam vienādā situācijā un metām visu pie malas. Jāpiebilst, ka vēl aizvien kopā bieži apmeklējam kino vai kādu izstādi, jo vienkārši mums abiem ir ļoti līdzīgas intereses un mūsu vecuma starpība ir apmēram 6 gadi.
Tā kā man liekas, ka tā padarīšana ar skolotājiem ir tāda jaunības iegriba, kas ātri vien pagaist, nav tur daudz ko lauzīt galvu! :) Tagad vēlreiz uz to visu atskatoties liekas neticami, taču vismaz nopelnīju 10 priekšmetā, kuru nemaz nepārzināju. Varbūt neprofesionāli no viņa puses, bet pats pat to atzina un vēl aizvien nesaprot, kas tieši viņu pamudināja uz tādu rīcību! :D
26.07.2013 23:42 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
man arī viens skolotājs ielika 10 gala vērtējumā. kas tur liels. nebiju ne iemīlējusies nekā. vnk patika kā māca un bij stimuls mācīties. :D
27.07.2013 00:06 |
 
Reitings 203
Reģ: 16.07.2013
Protams, es jau nesaku, ka, ja kādai ir 10, tad tur kaut kas ir apslēpts, bija arī citos priekšmetos man tāds vērtējums, vienkārši es tiešām neko nesapratu, tā bija programmēšana, bieži gāju uz konsultācijām, bet atzīme nebija pamatota šajā situācijā, viņš pats to atzina un vēl kopīgi par to pasmējāmies.

Taču vispār šausmas, izlasīju visus komentārus un nu.. meitene tik ļoti sapinusies savos stāstos, ka noteikti nespēju noticēt visam. Varbūt daļa no tā visa tiešām ir patiesa, bet man ir ļoti grūti noticēt, pat neskatoties uz to, ka pati esmu kaut ko līdzīgu piedzīvousi. :D
27.07.2013 00:15 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
es pie sava skolotāja arī gāju uz konsultācijām, laikam biju viņam noriebusies. un viņšbija precēts un bij bērni tā ka galīgi nekas nevarēja tur sanākt. :D visas klasesbiedrenes līda viņa profilā, lai apskatītu bildes.
27.07.2013 00:20 |
 
Reitings 203
Reģ: 16.07.2013
Tādas jau ir tās jaunās meitenes, patīk viss aizliegtais un nepieejamais! :D Vismaz man tā bija, un, ja vēl vecāki kaut ko aizliedza, tad vispār bija jādara tieši vēl vairāk. Taču tas bija tikai viens tāds dzīves periods un tagad viss, paldies dievam, ir mainījies, arī es pati! :D
27.07.2013 00:27 |
 
Reitings 67
Reģ: 14.07.2013
Man šķiet ka šī persona ir kāda cosmo redakcijas dāma, kuras mērķis ir atsvaidzināt forumu :)
27.07.2013 03:09 |
 
Reitings 134
Reģ: 12.01.2013
Klusais Smaids Ārprāts, cik interesanti :) Paldies Tev! Vairāk šādu diskusiju hihi :D Vai viss pilnīgi over ar viņu?
27.07.2013 04:06 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
domājams ka vis cauri ar viņu, atmaskots. :D
27.07.2013 16:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits