Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pamešana...kā pārdzīvot.

 
Reitings 12
Reģ: 04.05.2013
Sveikas.
Nu lūk esmu pamestās statusā, nedēļu atpakaļ mani pēķšni bez nekādiem skaidrojumiem pameta cilvēks, ar kuru bijām kopā. Nepaskaidrojot nekā, izmeta no skypa, uz sms neatbild uzzvanīju atbildēja-labāk tagad nekā pēc gada vai diviem, kad sāpēs vēl vairāk...
Šodien mans Nr.ir bloķēts sazvanīt nespēju vairs...Pašai ir smagi no tā, ka es nesaprotu kādēļ tik pēķšni...Ja vēl iepriekšējā naktī pirms pamešanas viss bija ļoti labi, no rīta...bet vakarā viss tik pēķšni...Es nespēju saņemties un iet uz priekšu. Kā man pārvarēt to ka mani tā pameta, neskaisti, kad zināja ka es pret viņu izturējos ļoti labi. Bet te tā ļoti ātri visi sakari zuda-pilnīga ignorēšana...Tagad šķiet, ka nevienam nēsmu vajdzīga, gribu būt tikai ar viņu. Man tik ļoti viņa pietrūkst...kĀ TIKT TAM PĀRI?
11.06.2013 23:11 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Neskriet pakaļ, tādejādi saglabājot pašcieņu.
Raudi, sasit traukus, kliedz, bet nelūdzies viņu.
11.06.2013 23:13 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
Ehh, nu stulbi. Bet labāk jau ir nekā pēc gada vai diviem. Ja nav tad lai nav. Skaties no labās puses vismaz netiki ilgi vazāta aiz deguna, un viņš veltīgi nešķieda tavu laiku.
Saņemies, nopērc ko garšīgu, aizej uz salonu vai paprasi kādai draudzenei lai uzpš tevi, nopērc kādu jaunu smuku drēbi, iepriecni sevi kaut kā un nesēdi viena mājās. Brauc sauļoties, ballēties..
Savādāk, diemžēl, visu dziedē tikai laiks.
11.06.2013 23:27 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
ui, kļūdaini sarkstīju, ceru, ka saprati :D
un tas uzpš bija domāts kā - uzpoš :D ;)
11.06.2013 23:28 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Lai viņš iet d.......! dzīvo tālāk :)
12.06.2013 00:31 |
 
Reitings 171
Reģ: 29.01.2013
tiksi pāri. Man arī likās, ka viss.
un man bija tā, ka sāku vairāk par sevi rūpēties, lai viņš mani redz tādu smuku un labu. Tagad jau lielā mērā ir vienalga, bet tā rūpēšanās nekur nav pazudusi. Velti laiku sev - izklaidējies, guli, dejo, lasi, ej pastaigāties

mēs daudz ko runājām ar bijušo ka izdarīsim kopā, bet tie bija tukši solījumi. Un tagad es tās lietas pa vienai lēnām daru, tikai bez viņa. Dari tās lietas kuras sen jau esi vēlējusies izdarīt.
12.06.2013 00:37 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Masiks, jā, man arī liekas, ka tagad izskatos vēl labāk, kā agrāk. Un tas ir super. Un zinu, ka būs vēl labāk. :)
12.06.2013 00:41 |
 
Reitings 171
Reģ: 29.01.2013
Perversā. Tur jau tā lieta, ka liekas, ka tas maita man ir izdarījis tikai sliktu un cik daudz asaru es viņa dēļ esmu izlējusi, bet tad var pasēdēt un padomāt, ka pateicoties viņam es tagad izskatos labāk, rūpējos par sevi vairāk un īstenībā saku pati sev, ka esmu daudz labāka.
Kaut kādā veidā viņš mani ir izvilcis no kaut kādiem kompleksiem ārā.

Varu pateikt tā.: "Paldies Maita." :D
12.06.2013 00:45 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Nu man iekšā sēž tā...es sasniegšu savus mērķus un parādīšu viņam, cik tālu es varu tikt bez viņa, lai viņš beigās raud spilvenā par to, ko palaidis vaļā. Diezgan laba motivācija. :)
12.06.2013 00:51 |
 
Reitings 171
Reģ: 29.01.2013
Man arī ir tieši tāpat. Un lai gan maziem solīšiem, bet man sanāk. Un es zinu, ka kaut kad pavisam drīz man jau pat būs vienalga par to vai viņš redz cik labi vai netik labi iet. ;)
Es beidzot iemācos dzīvot sev. :)
12.06.2013 01:12 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
bet ka??? tu neredzeji, ka viss iet uz grunti? neticu, ka viss bija labi un tad nakamaja rit vins tevi vienkarsi pamet!
es nesaprotu vai tiesam sievietes neredz un nejut to attiecibu beigu robezu vai vienkarsi nevelas redzet, jo pasai ir labi, es tak labi izturos pret vinu, tas jau nekas, ka otrs cilveks tapat nejutas...
12.06.2013 01:20 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Varbuut dazas atbildes nav jaasanjem. Ja jau tik ljoti sleepjaas no teviim, taatad vinjam ir kauns par iemeslu. Ir pagaajusi tikai nedeelja, tiecies ar draudzeneem, aizbrauc pie vecaakiem, dodies shopingaa vai balleeties, sporto utt. Galvenais nestaaveet diikaa un paareejo laiks sadziedees.
12.06.2013 01:25 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Ja mani tā pēkšņi pamestu, es tiešām justos kā izmesta no laivas. Veltītu laiku sev, nodarbotos ar kaut ko.. nekādā gadījumā nepaliktu mājās visu dienu un neko nedarītu, es uzprasītos draudzenēm pavadīt kopā laiku, strādātu, lai īsti par to nebūtu jādomā :)

Vispār, man rodas sajūta, ka puisis jauns, nu tad vēl jo vairāk šādus jaunus puišus nav ko ņemt vērā - nebūs jau pēdējais :) Noteikti nezvanies un nejautā viņam kāpēc tā, ja pats gribēs - pats arī izstāstīs, kad būs gatavs.

Marta(tā foršā) - Es tiešām zinu situāciju, kad pēkšņi šādi pārrauj attiecības. Arī man grūti noticēt nu kā pēkšņi tas var notikt, kaut kam taču jānotiek vai jājūt, bet neticēju, kamēr ar draudzeni tā nenotika!
12.06.2013 01:55 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
da kas par lohu- viņš nevarēja vnk pateikt kas par vainu un izšķirties kā cilvēks?! cik viņam vsp gadu? kkāds nūģis.
es jau droši vien ietu uz bāru un copētu pirmo smukulīti.
12.06.2013 03:10 |
 
Reitings 431
Reģ: 14.10.2010
Visvairāk man personīgi kaitina neizrunāšanās un tas, ka nevar atklāti pateikt šķiršanāš iemeslu.
12.06.2013 03:22 |
 
Reitings 39
Reģ: 11.06.2013
Sveika Marta! Zel, ka ta sanacis, bet nestreso parak, gan laiks dziedes!:) Vispar jau taisniba-labak tagad neka velak! Kam tev tads glevs nugis vajadzigs, kurs nevar pat pienacigi izrunaties? Ko gan no tada var nakotne gaidit...Man skiet, ka vins varbut ir nobijies no saistibam un nevelas uznemties atbildibu, tapec tik peksni nozuda, bet tik pat labi varetu but cita sieviete uzradusies, vai vienkarsi zudusi interese. Varetu but ari ta, ka vins pieder pie ta sauktajiem emocionali nepieejamiem viriesiem. Katra zina nelauzi galvu un nesac sev parmest, nelaujies grutsirdibai! Tagad ir vasara! Nesedi maja, bet ej cilvekos, satiecies ar draudzenem, palutini sevi, aizbrauc kada celojuma, un tici man, tev pamazam klus labak! Sevi vajag milet pirmam kartam! Ta tu izstarosi pozitivu energiju un piesaistisi cilvekus, kuri ir tevis verti. Es pati nesen izskiros no drauga un tagad saprotu, ka laikam biju viena tam, kuras mil par daudz. Es izlasiju dalu no tas gramatas un saskatiju daudz lidzibas ar sevi.
12.06.2013 05:55 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Neskriet pakaļ, tādejādi saglabājot pašcieņu.
Raudi, sasit traukus, kliedz, bet nelūdzies viņu.


un es neticu, ka tu neredzēji, ka jūsu attiecības nemaz nav tik lieliskas, vai vismaz negribēji redzēt. pati teici, ka izturējies pret viņu labi, bet viņa attieksmi, jūtas pret tevi tu vispār neesi minējusi. no teiktā varu secināt, ka tu vnk uzturēji jūsu attiecības, bet attiecības tomēr veido 2 cilvēki.. padomā par to..
12.06.2013 08:44 |
 
Reitings 612
Reģ: 11.09.2012
Laiks Tavā vietā pārdzīvos. Uzticies tam :)

Saprotu, ka smagi, bet pēc 2-3 nedēļām , ja Tev ir pašcieņa, sapratīsi, ka tādu cilvēku, kuri nenovērtē, nav jēgas pārdzīvot. Gan jau pats sapratīs, ko pazaudējis! Turies!
12.06.2013 08:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits