Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu kraasa

 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
Sweikas :)
Esmu blondiine jau apm 7 gadus,dabiigi man ir tumshi bruuni mati,ar bruunajiem matiem es sevi visp neatceros un arii bilzu nav.. Man patiik buut blondiinei u.t.t, bet ik pa laikam man praata iezogas taada doma,ka man gribas tumshus matus. pirms paaris gadiem uz nedeelju biju nokraasojusi tumsus,neatceros kaa izskatijas,daudziem patika.bet vienk nevareju sevi pienjemt ar taadiem tumshiem matiem..
Man ir draudzene,kura bija tiiraaka blondiiine un taada,kura liekas,ka vienmer bus ar gaisiem matiem,bet vinja vienaa dienaa vienk panjeema un nokrasoja melnus matus un melnmate tgd ir jau kaadu 3o gadu..

Vai jums nav taa,kaa man,ka kkas uznaak un gribas savadaaku matu kraasu? Vai arii juus darat taa,ka ja kko iegribaas pamainiit,tad dawaj peec kraasas vai pie friziera un kraaso nost?
10.06.2013 20:25 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Jā, man regulāri uznāk vēlme pārkrāsot tumšākus, galvenokārt tādēļ, ka tumšus matus ir vieglāk kopt un atveseļot. Problēma tāda, ka sevi kā tumšmati nejūtu, mēdzu pat sabīties no saviem tumšajiem matiem, kad kāda šķipsna iekrīt acīs :D
Pagaidām sevi lēnām pieradinu pie citas krāsu tonalitātes, bet nezinu vai spēšu samierināties bez blondā toņa, ehh nebūtu tie mati tik sabojāti...
10.06.2013 20:39 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Man dabīgi ir gaiši brūni mati. Kādreiz krāsoju tumšākus, likās, ka krāsa tāda nekāda, pa pelēcīgu un neizteiksmīgu... Bet nu jau pāris gadus esmu sajūsmā par savu dabīgo krāsu un sasmējos reiz, kad lasīju žurnālā padomus meitenēm, kā pie šādas krāsas tikt :D
Šajā sakarā šis labs komikss - sievietes grib to, kā dabīgi viņām nav.. Bet vai vienmēr vajag? :)

10.06.2013 20:39 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
quest- es esmu 1x krasojusi ar kraasu tumsus un 2x ar vienk bruuno sampuunu..nav jau taa,ka nesmuki..nu normaali,bet es peec katras saadas reizes nomierinos un sev saku,ka taa bija pedeejaa reize,kad man kkadas saadas domas ienaak galva,bet nu protams,ka peec kaada laika shiis domas ir atpakalj :D
10.06.2013 20:47 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
sonata13- runaajot par komiksu.Man gribaas kraasot tumshakus matus,jo man kkaa galvaa ir taada doma,ka ar tumsaakiem matiem es varbuut izskatiishos labaak,jo taa tachu ir dabiigaa un kraasa un tajai takaa buutu jaapiestaav vislabaak :D bet nu par savu izskatu,esot blondiinei es jau ar takaa galiigi nesuudzos :D
10.06.2013 20:48 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Man tagad atkal sagribējās gaišus matus. Kaut gan man liekas, ka man gaiši diez ko labi neizskatās. Un par laimi, man neizdevās nokrāsot gaišākus. Laikam vajadzēja vienkārši toni atsvaidzināt.
10.06.2013 20:53 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
O,šitā tēma man šodien extra aktuāla,no rīta saņēmos un nopūtu (t.i. ar pūšamo krāsu) visus matu galus zilus,sākumā bija sajūta,ka visu esmu sačakarējusi un no mājas negribās ārā līst,bet saņēmos,izgāju uz ielas un sajutos tiešām lieliski,tagad domāju varbūt nokrāsot tos galus ar īsto,noturīgo krāsu,lai ilgāks prieciņš :) Bet labi,atbildot uz tavu jautājumu - nekrāsoju matus gandrīz nekad,brunete pēc dabas,pārmaiņas kaut kā neprasās,nekādīgi sevi nepiedabūtu pie tāda spontāna lēmuma - aiziet pie friziera un lai tik krāso! Vismaz līdz šim tā bija :)
10.06.2013 20:57 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
manhattanite - kur Tu nopirki to kraasas balooninju? varbuut vinji ir arii bruunaa un melnaa kraasaa?:D
10.06.2013 21:19 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
Ujj es dabīgi blonda būdama, ap kādiem 16gadiem sāku krāsot. Nokrāsoju vēl blondākus, pēctam gaiši brūnus, pēc tam tumši brūnus, tad atkal gaišākus, tad blondus tad atkal brūnus un tad atkal blondus. Un tagad izaudzēti dabīgie atpakaļ :D
10.06.2013 21:22 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man dabīgā ir tāda brūnīga, bet jau kādus 3 gadus ir gaiši mati, no sākuma bija šķipsnaini un tad visus vnk nokrāsoju gaišus .. un man arī ir tā, ka ik pa laikam gribas brūnus matus .. ne tumši, bet tādus +/- kā dabīgie, bet nu lai būtu tieši tādi paši var tikai ataudzēt .. un to es diez vai varētu, vnk vairs nekrāsot matus un veidot ko līdzīgu ombre .. nē, paldies :D :) Un tad es iedomājos, ka gan jau pēc tam atkal gribētu gaišus, un vel vairāk sabojātu matus .. tā kā pagaidām pieturos pie gaišajiem :D :)
10.06.2013 21:23 |
 
Reitings 266
Reģ: 04.03.2013
ar tumsaakiem matiem es varbuut izskatiishos labaak,jo taa tachu ir dabiigaa un kraasa un tajai takaa buutu jaapiestaav vislabaak

Ne vienmēr. Man, piemēram, krāsotie izskatās daudz labāk par manu neizteiksmīgo, dabīgo toni.
10.06.2013 21:24 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Esmu blondīne jau daudzus gadus. Esmu pāris reizes mirkļa iegribu pēc nokrāsojusi tumšus matus. Pēc kāda laika attopos ar blondo krāsu rokās. Nevaru pierast pie tumšiem matiem, neiet kaut kā kopā.
Tagad atkal ik pa laikam prātā iezogas doma par tumši brūniem matiem (a ja nu tagad piestāv :D , jo pēc sejas esmu nedaudz mainījusies).
Labāk jau būtu piemērīt kādu parūku, vienīgi nezinu, kur to var izdarīt.
Kāda nezin?
10.06.2013 21:28 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Man bija gaiši mati. Nokrāsoju melnus, raudāju un balināju... līdz jau vairākus gadus staigāju blonda. Tad sapratu,ka tas nav man un nokrāsoju brūnus, gandrīz melnus. Krāsa pabalēja un bija stipri līdzīga kā dabīgie, nu ir pagājis gandrīz pusotrs gads un man ir pilnībā atauguši mani - tumši brūnie mati. Vienīgais mīnuss - mati čirkojās, nu tā riktīgi, ne tikai vieglas lokas un es viņus,protams, taisnoju :)
10.06.2013 21:30 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Eibī - drogās uz atlaidēm :) Ja nemaldos,bija pieejami rozā,zilā,zaļā,un melnā krāsā. Gaišo nebija,to droši zinu! Bet melns ir gan. Jāpiemin,ka tā krāsa izmazgāšoties pirmo 2 mazgāšanas reižu laikā (laikam?),bet nu tas ir viens veids,kā sev "piemērīt" kādu jautru tonīti :)
10.06.2013 21:35 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Man bija tumši, tumši brūni mati. Bet tad vienā dienā piecēlos un sapratu - gribu būt blondīne! Tā nu pēc ilgāka laika šķipsnu balināšanas kļuvu jau gandrīz ar gaišiem matiem.

Līdz pēdējo reizi aizgāju pie citas frizieres, kas manu galvu nobalināja. Atceros, ka bija ziema, un es tieši biju paņēmusi līdzi cepuri. Tā nu braucu autobusā 40min ar cepuri galvā, lai neviens nepamanītu. Asaras acīs par matiem un tā.. :D

Tagad nekad mūžā nebalināšu. Krāsoju ar matu krāsu, neesmu izteikta blondīne, bet tāda tumšā blondīne :D

Un jā, nekad vairs negribu tumši brūnus matus. Laikam blondā ir mana krāsa.
10.06.2013 22:00 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Arī jau ļoti ilgu laiku esmu blondīne,vien toni šad tad pamainu... Vienu brīdi arī uznāca bizdinks un pamēģināju par pāris toņiem tumšākus (gaišu kastaņkrāsu,lai nav jābalina,ja nu kas),jau pēc mēneša sapratu,ka nav tas un gribu savus gaiši blondos atpakaļ... Tagad zinu 100%,ka vēl neesmu gatava būt tumšmate... :)
10.06.2013 23:48 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Ja man dabīgā krāsa būtu normāla, ar uzsvaru uz NORMĀLA, vai nu dzidri blonds vai smuki brūns, izteiksmīgi melns, nedaudz košāki sarkans, nekad matus nekrāsotu. Nepaveicās, tika latviešu pelēkais (lai gan bērnībā biju vēl gaišāka blondīne). Vēlu sāku krāsot, taču domāju, ka blondais tonis būs vienīgā krāsa, kas paliks uz mūžu.
10.06.2013 23:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!