Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

hobiji, lai būtu 'interesanta'

 
Reitings 517
Reģ: 29.01.2009
Grūti bija noformulēt virsrakstu un problēmu kā tādu, te laikam būs vairākas...
Puišiem patīk, ja meitenei ir savas nodarbes un aizpildīts viņas brīvais laiks.
It kā man ir lietas, ko padarīt, bet neesmu tajā tik dikti ieinteresēta un esmu gatava jebkurā brīdī visu pamest, kad vien VIŅŠ uzaicinātu uz tikšanos..
Ja man ir brīvdienas, tad cerības un mājieni krīt uz viņu, ka varētu kaut ko padarīt kopā. Kaut gan es viņam tiešām patīku, tomēr viņam izskatās, ka plāni ir dažādi arī saistīti ar izklaidi un ne pārāk bieži tieši ar mani. Kaut gan saka, ka mums viss būs ok, neko nevajag sasteigt..
Viņš stāsta, ka aizgājis no iepriekšējās, jo viņai vispār nebija nekā ko darīt ārpus mājām, lika viņam laiku pavadīt ar viņu, nekur nelaida vienu utt.
Es jūtu, ka esmu tāda pati, jo man patīk veltīt savu uzmanību, laiku rūpes otram cilvēkam. Kā lai dara tās 'citas lietas', ka nekas īsti neiteresē. Ja tiek darīts, tad ar piespiešanos un skatīšanos pulkstenī, kad viņš piezvanīs.
Ko jūs darat ikdienā bez darba? Vai jums ir darbs - mājas - darbs - mājas???
Kā lai tiek galā ar to, ka tik ļoti gribas tikties, bet otram cilvēkam raksturs un īpašības tādas, ka viņam tas nav nepieciešams tik bieži(ar simpātijām it kā viss ir kārtībā). Man tiešām gribas raudāt kā pietrūkst pat tikko izejot no viņa durvīm.. Bet nedrīkst taču plīties ar sevi virsū, negribas arī aizbaidīt.. tā ka izrunāšanās te galīgi nederēs :(
07.06.2013 11:19 |
 
Reitings 517
Reģ: 29.01.2009
....
07.06.2013 11:20 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
mums ABIEM lielākoties ir māja/darbs/maja, pa nedēļas darba dienām. Draugam trenniņi un tajos brīžos es padaru savas skaistumkopšanas lietas.
Tā,ka pa nedēļu mēs kopā pavadam labi,ja kādas 3h dienā (un tas ir MAX), tad brīvdienas mums ir paļubomu kopā,jo esam sailgojušies. Kaut kur braucam, kaut ko daram kopā. Tgada vasarā katru nedēļu draugam ir futbola sacensības un izbraucieni - es pakļaujos viņa hobijam un sirdslietai. nākamgad domāju iziet nagu kursus,jo tā ir mana sirds lieta..
domāju,ka attiecību sākumā ir bišķi citādāk visa tā padarīšana, nekā tad,kad attiecības jau ir nopietnas ar kopā dzīvošanām utt..
Mēs vienmēr cenšamies brīvdienas pavadīt kopā. Rēķinamies viens ar otra vēlmēm un plāniem, tā,ka - problēmu nav.
07.06.2013 11:25 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu redzi, ja tu viņam TIK ļoti patiktu, tad viņš tevi gribētu redzēt katras brīvdienas. nu bet var taču arī kopā apmeklēt kādus tusiņus, interesantus pasākumus vai dzīvoties pa māju.
un izrunāties tev vajag ar viņu, kā teikt, salikt punktus uz i -. pateikt to, ka viss ir kārtībā, katrs var.
un to, ka viņš negrib visu sasteigt- viņš grib, lai tu paliec pagaidām "brīvdienu meitene". viņš tevi sauks, kad sagribēs sexu, bet nevienas citas nebūs.
ok, ir jābūt savām interesēm, bet nu nezinu, mani draugs mīl tādu pašu, lai arī man nav tāaadu hobiju. vnk neatliek īpaši laika tādiem. pieļauju, ka citi dzīvo vienā skriešanā, bet, ja tas nav priekš tevis, tad meklē citu puisi.
07.06.2013 11:28 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Ja visu savu dzīvi veltīsi vīrietim un attiecībām, nekad nebūsi interesanta. Esmu teikusi jau iepriekš un teikšu atkal: ja tev nav interesanti pašai ar sevi, kā gan kādam citam būs interesanti ar tevi? Galu galā, par ko tad jūs vispār sarunājaties? Par darbu un laikapstākļiem?
07.06.2013 11:31 |
 
Reitings 517
Reģ: 29.01.2009
čāča.. jā, izklausās ideāli :) bet mums ir pats, pats sākumiņš.. pat īsti nevar nosaukt par attiecībām. Viņš saka, ka vēl tā kā grib izbaudīt brīvību un negrib mesties iekšā jaunās attiecībās, bet es viņam patīku un 'viss būs kārtībā', viņš sākot iemīlēties un tādā garā. Bet nezinu.. ja man kāds ir iepaticies, tad pati sevi vairs tik brīvu neuzskatu, ko domas jau ir pārņemtas ar šo cilvēku un citam iejaukties manā prātā būtu grūti. Ja jau tagad man tā sāp, tad nezinu kā būtu attiecībās ar viņu, dikti grūti...
07.06.2013 11:32 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Ehh, mums ir līdzīgi attiecībās. Arī pats sākumiņš, 5 mēneši, bet mums viss ir apgrieztā kārtībā - viņa hobijs ir makšķerēšana, kuru viņš, protams, nedara laikā, kad esmu pieejama, bet mani hobiji ir simtiem - skriet, šūt, iepazīties, staigāt pa tusiņiem, meiteņu vakari, ballītes, mājaslapas, darbs, ar darbu saistītie pasākumi, organizēšana, ēst gatavošana, koncerti, darbs dažādās organizācijās, filmas, grāmatas, daba, orientēšanās, ritenis, jūra, mūzika utt.
07.06.2013 11:37 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
nu ja jau pats pašā sākumā negrib ar tevi pavadīt brīvdienas kopā, tad jāsāk domāt - kaut kas nav labi,jo parasti jau rozā briļļu periodā pāris ir kā salipuši. Mēs bijām, katru mazāko brītiņu saskrējāmies un kopā pavadījām.
07.06.2013 11:37 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu pūkuminka viedoklim ;)

čāča - ne visi pašā sākumā ir kā salipuši - cilvēki taču ir ļoti dažādi.
07.06.2013 11:39 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
... Gleznošana, mūzikas sacerēšana, nagu lakošana, skaistumkopšanas procedūras, rakstu rakstīšana, ziņu lasīšana, dziedāšana, bibliotēkas, konferenču un semināru apmeklēšana, pašizaugsmju lekciju vadīšana un lasīšana, dejošana, šopings. Beidz ākstīties, lietas uz pasaules ir tik daudz!
07.06.2013 11:39 |
 
Reitings 308
Reģ: 01.07.2010
Interesanti, čalis aizgāja no sievietes, jo viņa visu brīvo laiku gribēja pavadīt ar viņu un kurai ārpus mājām nebija ko darīt un vietā izvēlējās tādu pašu sievieti? Izskatās, ka kādam patīk kāpt uz grābekļiem.
07.06.2013 11:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
nu ja jau pats pašā sākumā negrib ar tevi pavadīt brīvdienas kopā, tad jāsāk domāt - kaut kas nav labi,jo parasti jau rozā briļļu periodā pāris ir kā salipuši. Mēs bijām, katru mazāko brītiņu saskrējāmies un kopā pavadījām.


Man jau arī gribas šim tekstam piekrist...
07.06.2013 11:44 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
čāča - ne visi pašā sākumā ir kā salipuši - cilvēki taču ir ļoti dažādi.

nu jā, iespējams.
man patīk labāk attiecību veidošanās periodā izjust to vīrieša uzmanību, to iekarošanu, nevis jau sākumā aplauzties ar to,ka - kopā negrib pabūt :D katram savs.
07.06.2013 11:45 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Muma ar puisi reti kad izdodas kopā laiku pavadīt, jo mēs tālu viens no otra dzīvojam, bet tā es ar neesmu baigā gājēja kaut kur, es pašlaik vispār ieslīkusi diplomdarbā, un brīvos mirklos tik edu, guļu vai kādu spēli spēlēju. Bet tā spēļu spēlēšana man vienmēr ir, un puisism pret to nav iebildumi jo pašam ar tādas lietas interesē :D bet nez nejau visi cilvēki ir no tiek kas vienmēr kur iet, mani personīgi tas ļoti nogurdina, kaut ar esmu sabiedrisks cilvēks, es tomēr labāk pasēžu mājās un izdaru ko svarīgu nekā vienmēr kur eju.
07.06.2013 11:59 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Mēs jau 3 gadus esam "salipuši" kopā katru dienu:) Protams, ir gan čomu vakari, gan draudzeņu vakari, bet ne bieži:) Mani ļoti apmierina tas, ka mums ir ļoti kopīgas intereses un runājam vienā valodā.
07.06.2013 12:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits