Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas jums patīk? Mati, kosmētika(iespaidojoties no lellītes diskusijas)

 
Reitings 134
Reģ: 12.05.2009
Tātad iedomājos uztaisīt diskusiju, iespaidojoties no ~lellites~ diskusijas par to,kas nepatīk.
Kas jums patīk?
Padalieties varbūt ar kādām vairāk niansētākām, specifiskākām lietām, ne tikai ar pašsaprotamām (tīri mati, dabiski uzlikta kosmētika utt.) :)
01.06.2013 09:20 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Man patīk,kad izceļ vaigu kaulus un vispār,kad cilvēks izceļ kaut ko "savu".Piemēram vienai acis,citai vaigu kauli utt. Kaut gan man patīk "no makeup" makeup look.Tā dabīgi un skaisti izskatās.Es ilgi varētu turpināt kas patīk,man vieglāk pateikt kas nepatīk :D
01.06.2013 09:36 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
patīk dabisks izskats, nevis samākslots
01.06.2013 09:54 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 01.12.2009
Esmu sajūsmā, ja meitenei ir gari, taisni mati dabīgajā tonī no vidēji brūniem līdz tumši blondiem, vnm atskatos uz tām meitenēm ar zināmu skaudību. Apbrīinoju tās, kas māk uztaisīt smukas lielas lokas Holivudas stilā.
Patīk kā meitenēm uz brūnas ādas izskatās bronzeris, brūnas spīdīgas ēnas (kā maybelline color tattoo Bad to the Bronze), ļoti eksotisks izskatas. Ļoti patīk acu laineris kā izskatās, ja ir pieskaņots acu formai.
01.06.2013 09:55 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
*Neizsakāmi patīk rudi(vienalga, krāsoti vai dabiski) mati. Un ja vēl biezi un sprogaini - gribas pieiet klāt un pateikt, cik skaisti. Tāda pozitīvā skaudībiņa man ir uz tām meitenēm skatoties.
*Patīk sarkani mati.
*Patīk Keitijas Perijas lillā mati :)
*Patīk vienā pusē izskūtie mati, ja šī frizūra piestāv pārējam stilam.

Tas nav par kosmētiku, bet - man patīk, ka meitenes nemēģina slēpt savus vasaras raibumus.
01.06.2013 10:16 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Daudzām diskusijā "Kas jums nepatīk?" bija iebildumi pret matiem visādās varavīksnes krāsās-ziliem, zaļiem, lillā, uc. Man atkal tieši tas ļoti patīk-pati gan vairs diez vai tik krasi mainīšu matu krāsu, taču prieks par cilvēkiem kas uzdrošinās nēsāt tās spilgtās krāsas :)
Pievienojos Heartkiller, man arī ļoti patīk rudi mati, it īpaši dabīgie, kopā ar nedaudz vasaras raibumiem, ļoti jauki izskatās.
01.06.2013 10:44 |
 
Reitings 12
Reģ: 07.05.2013
Negribas taisīt jaunu diskusiju, tāpēc jautāšu te- kādu konsīleri lietot tumšiem lokiem zem acīm? Kādu firmu? Paldies:)
01.06.2013 16:00 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Man patīk tās meitenes, kuras ikdienā uzliekot minimālu, minimālu (birstošais pūderis, tuša) meikapu izskatās ļoti svaigi un starojoši, jo viņām ir labs ādas stāvoklis un nedaudz kosmētikas to tikai padara starojošāku un, protams, pati seja ir tā teikt no dabas simpātiska. Un ja vēl tam klāt nāk biezi, gari (nu līdz dibenam maksimums, bet var nebūt pat tik ļoti gari) mati, nedaudz viļņotās pludmales lokās vai iztaisnoti, spīdīgi, veselīgi, tumši melnā, karameļu, dabiski blondā krāsā.
Viss dabiskais ir lielisks un piesaistošs, protams, ja vien liela daļa no tā ir arī dabas dota, plus sevis kopšana.
01.06.2013 16:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits