Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Dieviete.lv
Forums
Studijas
Pievienot komentāru
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
« iepriekšējā
|
1
2
Cik
diilyy
80
Reģ: 09.03.2013
Cik augstskolās drīkst pieteikties?
Un uz cik programmām vienā augstskolā var pieteikties?
Un vai par pieteikšanos ir jāmaksā?
Vienkārši gribu pieteikties maksimāli daudz vietām, un iet tajā kur paņemtu budžetā, jo līdzekļi lai samaksātu nav :(
0
0
31.05.2013 20:43 |
amarella
524
Reģ: 28.05.2013
nu jā, izklausās, ka tajā LLU budžetā pieņem pilnīgi visus,kas ir gatavi tur stāties :D
0
0
01.06.2013 16:12 |
Villionota
9561
Reģ: 12.04.2009
Interesanti par maģistratūru, kādām atzīmēm jābūt lai tiktu budžetā :D
0
0
01.06.2013 16:24 |
meksikanka
11330
Reģ: 17.04.2012
Gurri
, man liekas, ka maģistros neskatas atzīmi jeb maldos. Tur, kur gribu stāties, visu noteiks intervija + iestājpārbaudījumu rezultāti.
Varbūt citās programmās citādāk?
0
0
01.06.2013 16:28 |
Annie
13814
Reģ: 29.01.2009
Gurri
, man bija 8.6. RTU biju budžetā. Kursabiedrenei bija nedaudz zem 8 arī tika, bet mums bija laikam 20 budžeta vietas.
0
0
01.06.2013 16:28 |
Annie
13814
Reģ: 29.01.2009
RTU nav iestājpārbaudījumu. Varbūt izņēmums ir arhitekti.
0
0
01.06.2013 16:29 |
Villionota
9561
Reģ: 12.04.2009
Pa visiem gadiem 8,6 vai par pēdējo pusgadu?
0
0
01.06.2013 16:31 |
Villionota
9561
Reģ: 12.04.2009
Droši,ka loģiski par visiem gadiem, tik augsts vērtējums man gan nav, un diez vai kādam no mana kursa ir :D, varbūt labi ja 8 kādam ir vidējais.
0
0
01.06.2013 16:32 |
shiny_
98
Reģ: 29.01.2009
Kad es stājos (4 gadus atpakaļ) bija katrā augstskolā jāmaksā tā iestāšanās nauda. LU bija 15 ls, Banku Augstskolā, ja nemaldos, 20 ls.
Par budžetu, laikam jau atkarībā kādā specialitātē, bet es ar visiem B, netiku budžetā nekur.
0
0
01.06.2013 16:33 |
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
« iepriekšējā
|
1
2
Pievieno savu komentāru
Nepieciešams
reģistrēties
vai
autorizēties
, lai pievienotu atbildi!
vairāk >
Dieviete sarunas
IetekMeļu tops
Hermiine89
Šodien, 00:35
Butterfly clothing
cory
Šodien, 00:28
Edgars Miskarovs
mikiliki
2026-06-25 23:54
Sit pa nervu
didii5
2026-06-25 22:44
KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA
Adele4
2026-06-25 22:15
klusēšana
Dziedviendziesmiņa
2026-06-25 21:34
Krētas kaislības
Drama karaLiene
2026-06-25 19:43
vairāk >
Aptauja
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
Nezinu, nav viedokļa
Cits
Rezultāti
|
7 komentāri
vairāk >
Lietotāji online (8)
Vissslikti
Adele4
Zuziks87
Ritta
McSara
Biezlape
bru
Lavie
© 2022 Dieviete.lv