Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pēdējā maija beztēma:)

 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Labs rītiņš:)
Kā sokas 5dienā??? Kādi plāni brīvdienām??
Mani neliek mierā doma par dažu gaišāku šķipsnu ielaišanu matos, bet nevaru vēl līdz galam izlemt- ko, kā un vai vispār vajag! :D

Lai jauka diena!!!
31.05.2013 09:55 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Labs rīts :)

Tāds prieks skatīties uz mazajiem ķipariem ar puķēm rokās... Eh... kādreiz skolas pēdējā diena bija mana mīļākā diena gadā :)

Apsveicu visus, kam šodien sākas vasaras brīvlaiks!

Man dažu gaišāku šķipsnu ielaišana matos beidzās ar to, ka nu jau ntos gadus šķipsnoju..
31.05.2013 10:04 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Labrīt!:)

Man šodien īsāka diena birojā. Vakarā liels notikums, šodien būs pilns dzīvoklis ar ciemiņiem:) Kopumā esmu priecīgā noskaņojumā!:)


31.05.2013 10:06 |
 
Reitings 147
Reģ: 10.04.2013
Hey,hey :)

Sokas labi...tik nedaudz apaikstejusies esmu,iesnas,klepus :(
Rit ar miljumu un draugiem brauksim uz laukiem atpusties,cerams,ka sanaks ari pasauloties :)

Un mja pa tam skipsnam...es ari pielauju tadu domu,bet man ir melnim mati,un nez ka izskatisies,vai vsp sanaks un nebus dzelteni...vsp gribas gaisakus matus :)

Visam veiksmigu un jauku so pedajo maija dieninu... :*
31.05.2013 10:57 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Labrīt !
Šajās brīvdienās ir plānos gan sauļoties, gan ballēties ! Un arī krāsot matus :D

Man te ir viens lūgums lmt klientēm. Varbūt ir kāda, kura uz summer sound nebrauc bet var ieiet m.lmt.lv/summersound un pieteikties uz atlaižu kodu un atsūtīt to man. Es nezinu vai tas darbojas vienreiz. Pagājušajā gadā tele2 varēja saņemt vairākus atlaižus kodus. Ja tiešām kādai nav žēl, var PM atsūtīt kodu. :)
31.05.2013 11:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits